Kategoria

Jest afera!

Sekcja: Jest afera!

Fot. via Pixabay.com

Uwaga

Uwaga! Już w środę nawet 20-25 stopni mrozu

Jak zapowiadają synoptycy pierwszy bardzo silny mróz ma się pojawić w Polsce już w nocy z 13. na 14. grudnia, a temperatura w niektórych rejonach naszego kraju ma spaść nawet do minus 20 stopni Celsjusza.

Fot. screenshot - YouTube (Zakazane historie)

Uwaga

Zakazane historie. Stan wojenny w Polsce [Wideo]

Mija kolejna rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. W filmie ujawniane są kulisy wprowadzenia stanu wojennego w nocy z 12 na 13 grudnia 1981 roku. Wydarzenie to miało tragiczne skutki dla całego społeczeństwa.

Fot. via Pixabay.com

Uwaga

Dziennikarz portalu O2 przegrywa proces ws. pomówienia policjanta

Jak podaje portal policja.pl, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy utrzymał w mocy wyrok pierwszej instancji i uznał dziennikarza portalu o2.pl winnym pomówienia funkcjonariusza. - Sąd orzekł podanie wyroku do publicznej wiadomości poprzez umieszczenie na stronach internetowych CBŚP i KGP na okres 3 miesięcy – czytamy.

Fot. via Pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne

Szokujące

Szokujące! Kielce! Zapłakana 6-letnia dziewczynka boso na śniegu szukała mamy

Starszy aspirant Adrian Tatar z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, to doświadczony policjant, który nie jedno w trakcie swojej kilkunastoletniej służby widział. Jednak to co wczoraj zobaczył będąc na wolnym, na pewno zapamięta na długo. Jadąc wraz z małżonką ulicą Skrzetlweską, przy skrzyżowaniu z ulicą Glinianą w Kielcach, zauważył małą zapłakaną dziewczynę. Była bosa i ubrana jedynie w piżamę. Policjant zaopiekował się 6-latką i wezwał na miejsce służby medyczne.

Fot. via: rawpixel.com CC0

Szokujące

Szokujące doniesienia Reutersa. Nigeryjska armia zmusza kobiety do aborcji?

Według doniesień agencji Reuters wojsko Nigerii realizowało tajny plan przeprowadzania aborcji wśród kobiet ocalonych przez armię z rąk bojowników islamskiego Boko Haram. Od roku 2013 miano zamordować w ten sposób około 10 000 nienarodzonych dzieci. Cytowana osoba cywilna, która dokonywała takich aborcji, stwierdziła, że wojskowy program jest „po prostu jak dezynfekowanie społeczeństwa”.