Z Maryją Polska stanie się potęgą! Niezwykłe proroctwa - zdjęcie
25.09.20, 08:25Fot. Arcaion, Pixabay CC 0 / Robert Drózd via Wikipedia, CC 3.0

Z Maryją Polska stanie się potęgą! Niezwykłe proroctwa

69

W obliczu przepowiadanych dla świata katastrof Polska nie zostanie cudem uratowana, ale będzie państwem, które ucierpi w nich najmniej.

Polsce będą się kłaniać narody Europy - przepowiedział jeden z wizjonerów.

Błogosławiony ks. Bronisław Markiewicz, polski ksiądz katolicki, założyciel Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła, pedagog: 
"Wy, Polacy, przez ucisk niniejszy oczyszczeni i miłością wspólną silni, nie tylko będziecie się wzajem wspomagali, ale nadto poniesiecie ratunek innym narodom i ludom, nawet wam niegdyś wrogim" - wieszczył ksiądz Markiewicz. Mówił on także o łaskach, jakimi Bóg obdarzy Polskę oraz o Polakach, którzy będą "mądrymi mistrzami" i będą zajmować wysokie stanowiska na całym świecie. Nasz język będzie rozpowszechniony i będą go uczyć we wszystkich światowych szkołach.

Lodovic Rocca - franciszkanin, prorok:
W swojej wizji opowiadał on o wolnej Polsce, jako o najpotężniejszym mocarstwie Europy. Razem ze Słowianami utworzy katolicko-słowiańskie mocarstwo Europy. Granice tego kraju wyznaczać będą Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr i Dźwina. "Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie, gdy liście zdrzew opadać zaczną. Z gruzów i popiołów powstanie Polska i dojdzie wreszcie do porządku i spokoju w sprawach wewnętrznych. (...) Najwyżej Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu wielkiego papieża. Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie. Wielki mąż z Ameryki roztoczy nad jej granicami swoją przemożną opiekę, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie".

Kardynał August Hlond, salezjanin, arcybiskup metropolita gnieźnieński i poznański (1926-1946), arcybiskup metropolita gnieźnieński i warszawski (1946-1948), kardynał, prymas Polski:
W notatkach kardynała odnaleziono proroctwo takiej oto treści: "Jedyną broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo - jest różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi narody będą karane za swą niewierność względem Boga. Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej. Maryja obroni świat od zagłady zupełnej".

Katarzyna Szymon, polska mistyczka katolicka i stygmatyczka ze Studzienic:
Była ona nie tylko naznaczona stygmatmi, ale także miewała objawienia i wizje. 2 listopada 1974 roku Matka Boża Niepokalana opowiedziała jej o karach, jakie czekają świat, jeżeli nie nastąpi poprawa. Największe zniszczenia poniosą Niemcy, Czechy, Francja, Anglia i Rosja. Widząc przestraszoną twarz kobiety, Matka Boża powiedziała: "Śląsk zachowam od zguby".

Proroctwa Teresy Neumann, niemiecka mistyczka i stygmatyczka:
Po zakończeniu II wojny światowej spotkała ona polskich oficerów, którzy nie byli pewni, czy mają wracać do kraju, bo krążyły pogłoski o wybuchu kolejnej wojny na terenie Polski. Powiedziała im, że jeżeli doszłoby do kolejnej wojny, to Polska ocaleje, "ponieważ przez Polskę wkrótce zacznie pielgrzymować Matka Boska Częstochowska i weźmie wasz kraj w swą macierzystą opiekę".

Po II wojnie światowej przekazała ona wizję dotyczącą Polski, biskupowi polowemu Józefowi Gawlinie: "Wy Polacy macie do nas Niemców żal, bośmy was skrzywdzili. Macie rację. Ale przez to wyście już wszystko odpokutowali. Na nas, Niemców, przyjdzie jeszcze pokuta. Wy możecie czuć się spokojni. (...) Za wami wstawia się Czarna Madonna, która będzie chodzić po ziemiach polskich. Wam się już złego nie stanie".

Wizje ojca Klimuszki, polski kapłan, franciszkanin, jasnowidz, zielarz
Zakonnik rzadko mówił o swoich wizjach publicznie. Jednak na spotkaniu z dziennikarką, Wandą Konarzewską, uchylił rąbka tajemnicy przepowiedni dotyczacej losów Polski: "Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhoronowana wysoko, jak żaden kraj w Europie. (...) Polsce będą się kłaniać narody Europy. (...) Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym. Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów". Przed swoją śmiercia powiedział przyjacielowi, że gdyby mógł się drugi raz urodzić, to tylko w Polsce. "Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie".

Trzecia tajemnica fatimska:
Krążyła po Polsce przepowiednia, uznawana za fragment trzeciej tajemnicy fatmiskiej. Łucja miała powiedzieć nieznanemu ojcu Augustynowi: "Polska tym razem zostanie oszczędzona. Ona będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie silniejsze, potężniejsze i wspanialsze. Od Polski zależeć będzie przyszłość Europy. Obdarzy ona braterstwem wszystkie narody świata. Ona będzie przygarniać, chronić, nieść pomoc. (...) Pomoc i opieka Maryi Królowej Polski będzie wam towarzyszyć".

Przepowiednia licheńska:
W tej przepowiedni Maryja przekazało Mikołajowi Sikatce słowa: "Ku zdumieniu wszystkich narodów świata - z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości. Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat. Jeśli naród polski się poprawi, będzie pocieszony, ocalony i wywyższony".

Komentarze (69):

E= MC 22020.10.24 7:48
A w jakim celu - Polska miałaby być potęgą???
Anonim2020.10.23 18:13
Buhahaha. Gdzie to były te Matki Boskie i różańce jak nas z mapy wymazywali w 39 roku i w XVIII wieku. Ostatnie 300 lat historii Polski to same klęski, wstyd, siara, obciach i żenada. A przedmurzem chrześcijaństwa to już kiedyś byliśmy i to chyba najczarniejsza karta w historii Polski. Walczyliśmy w interesie katolicyzmu a papieże z biskupami caryce później błogosławili i carskie wojska wzywali na pomoc. Piękne interesy wtedy robiliśmy.
OPATRZNOŚĆ CZUWA !2020.10.19 15:11
JEZUS DO św. FAUSTYNY - "Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje. (Dz. 1732)" Wybór Andrzeja Dudy pokazał ŻE POLACY SĄ WIERNI JEZUSOWI - A TO OZNACZA ŻE POLSKA BĘDZIE WZOREM DLA ŚWIATA - I TEGO DOKONA SAM BÓG ORAZ MATKA BOGA KRÓLOWA POLSKI MARYJA - i żadne złe duchy i opętani ludzie JUŻ W POLSCE NIE WYGRAJĄ !!
rebeliant2020.10.14 2:31
"Polsce będą się kłaniać narody Europy." - i tu ostrożnie, bo to jest właśnie nasza pięta achillesowa: czyli ukłony i poklepywanie po plecach. Bogu trzeba się kłaniać. Ja nie chcę żeby mi się ktokolwiek kłaniał. "Potęgę i ukłony będziesz mieć jeśli będziesz lepiej bił w boży bębenek" - "Simon mówi skacz przez płotek". Gdy Żydzi byli w Egipcie, to sam Bóg ich kierował, a nie wizja samych Żydów o Izraelu podsmarowana Bogiem.
rebeliant2020.10.14 2:19
A to tak wolno myśleć o potęgach światowych na drodze nawracania ? Robicie reklamę Bogu wizją rajskiej wyspy all inclusive ? A przecież mieliście podane w Dekalogu, aby nie stawiać bałwanów przed Bogiem. Bałwana jak chcecie to postawcie gdzieś indziej, a przed Bogiem ma stać jego sługa i "widzieć" Boga, a nie jakby Boga jakby bałwana.
rado2020.10.19 15:12
a idź ty do swojego bałwana -demona
Ja, Szatan2020.10.9 17:57
Instrukcja dla moich wiernych pachołków: „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „Natalja Siwiec”, „Polak Ateista Dumny Gej” i wielu innych z tej samej szajki ----- 1. Ja sam nigdy bym się nie odważył bluźnić Tej, która, zgodnie z wolą Boga zmiażdży mi głowę, a tym bardziej Jej Synowi. Więc róbcie to wy. ----- 2. Szukajcie niewygodnych dla Kościoła pojedynczych faktów, wyolbrzymiajcie je i hałaśliwie nagłaśniajcie; gdy takich nie ma – stwarzajcie kłamliwe plotki, rozgłaszajcie i obłudnie rozdzierajcie szaty z oburzenia: „Co to się teraz dzieje w tym Kościele!…”. ----- 3. Nieliczne (a często naciągane) przypadki pedofilii wśród kleru rozciągajcie na CAŁY kler. 4. Udawajcie rozsądnych i racjonalnych („Przecież mamy XXI wiek!”), ironizujcie („Wziąłeś dzisiaj pigułki, dziadku?”), w ostateczności przeklinajcie (tego chyba nie muszę was uczyć). ----- 5. Biblię przestawiajcie zawsze jako naiwne bajki, praktyki religijne – jako prymitywne zabobony, ewidentne cuda – jako wymysły dla łatwowiernych, a piekło – jako fikcję wymyśloną przez przebiegły kler dla straszenia i podporządkowania naiwnych prostaków. ----- Gdy już to wszystko zrealizujecie, to niektórzy wpadną na całą wieczność w moje sidła. A wtedy powiem im z satysfakcją: „Już za późno. Trzeba było słuchać księży!” (–) Szatan
Teresa2020.09.26 13:47
Polacy ! Nawracajmy się i wierzmy w Ewangelię !
Darek2020.09.27 22:29
Polacy w Ewangelię nie wierzą bo do niej nie dorośli. Wierzą w zabobony maryjne i inne bluźnierstwa nie mające z Ewangelią nic wspólnego. To taki totemizm plemienny.
Izydor2020.09.26 12:13
Co oni brali? Potęgą jesteśmy w budowie pomników lolka kremufki.
Anonim2020.10.8 19:50
Ty, to mistrz ortografii .
Styki2020.09.26 11:20
5 maja 1923 ogłoszona została przepowiednia brata Ludwika Rocca z zakonu Franciszkanów, odpisana z książki wydanej przez Drukarnie Narodową Watykanu w 1853 roku. Brat Ludwik Rocca po zwiedzeniu Betlejem, Ziemi Świętej i Grobu Chrystusa, jako 92-letni staruszek w 1849 roku popadł w stan odrętwienia, który trwał sześć tygodni, po czym na tydzień przed śmiercią poprosił o dwóch braci zakonnych, aby pozostawali przy nim dniem i nocą i zapisywali każde jego słowo, gdyż «Bóg przez jego usta obwieszcza, co stanie się w przyszłości»". . >>>>> Już pierwsze zdanie było intrygujące: "W 65 lat po mojej śmierci (1914) rozpocznie się wielka wojna morderstwem na Bałkanach, gdzie zamordowany zostanie panujący z rodu habsburskiego [...] , skończy się ona po czterech latach". Dalej jest wzmianka o Niemcach, którzy: "Na swych sztandarach nosić będą godło «Bóg z nami» i to będzie bluźnierstwem" i rewolucji w Rosji: "Car zginie od swoich poddanych".
Anonim2020.09.26 11:34
Glownym problemem zrozumienia proroctw-przepowiedni moze byc niekompetencja. Ludzie nie odrozniaja objawienia od belkotu internetowego typu ,,nostradamusy" czy inny ,,jasnowidz Czesiek". Poza tym szukaja sensacji jak to bedzie ,,koniec swiata" i chca sie ,,pobać". Brak motywacji duchowej.
gacek wielkouch2020.09.26 8:24
Przed swoją śmiercia (Klimuszko) powiedział przyjacielowi, że gdyby mógł się drugi raz urodzić, to tylko w Polsce. "Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie". .................. Nieprawda. Znałem kilka osób żyjących w Polsce, które umarły!
Natalja Siwiec2020.10.16 14:25
i wkrótce potem wprowadzono stan wojenny.
7772020.09.26 0:06
To Matki Bożej najbardziej boi się zły, bo w swej pysze nie jest w stanie znieść że pokona, a właściwie już pokonała, go Matka Boża. Kobieta bez zmazy pierworodnej, Niepokalanie Poczęta, najskromniejsza ze skromnych, największa z żyjących istot przez Boga stworzona. Amen!!!
Anonim2020.09.26 0:30
sranie egotycznych bajek
9992020.09.26 8:28
Widzę, że jesteś dobrze zorientowany w temacie, więc powiedz mi, @777, dlaczego wszechmocny Bóg nie zniszczy szatana?
piotr2020.09.27 13:27
witam i szukam mojego komentarza?
piotr2020.09.27 13:38
widzisz Kolego - to jest tak ..... Pan Bóg dał przy stworzeniu człowiekowi wolną wolę tzn ; człowiek może wybrać dobro lub zło, jeśliby Bóg zgładził szatana to tym sposobem człowiek zostanie sprowadzony do roli zaprogramowanego robota będzie musiał iść sterowany tak, jak chce tego Bóg. A On w swojej bezgranicznej miłości do Człowieka pragnie aby człowiek dobrowolnie z własnej i nieprzymuszonej woli zdecydował się iść przez ziemskie życie tak jak chce. Pan Bóg oczywiście pragnie aby człowiek wybrał drogę bożą stawia na jego drodze znaki ostrzegawcze i daje drogowskazy ( patrz dekalog itp....) ale to człowiek wybiera... Z tego własnie względu szatan nie został zgładzony . Pozdrawiam z Panem Bogiem
Natalja Siwiec2020.10.8 15:10
Szatan jest pomocnikiem boga, nie przeciwnikiem.
Alfred2020.09.25 23:18
"i miłością wspólną silni, nie tylko będziecie się wzajem wspomagali, (...)" Ludziom nie chce się , dla świętego spokoju, tej głupiej maseczki założyć (nawet jesli uważają, ze nei potrzebna), żeby sąsiadowi nei sprzedac jakiegoś bakcyla. (w nosie go mają)... a co dopiero wspomagać się w obliczu zagrożenia. te wszystkie cwaniaki pójdą ograbić słabszego, dla nich "frajera". Media ukradły już dawno dzieci Polakom, którzy i tak byli moralnie zniszczeni przez komunę.
Ćpun z bramy co w niej coś tam świeci2020.09.25 22:52
K-te-LSD chyba zażywa...
fata2020.09.25 22:32
no tak, Maryja za życia niezaradna, nieporadna, bezdomna...daleko z Nią zajdziemy
Michał Jan2020.09.25 23:26
Czy mógłbyś rozwinąć chociaż tę "bezdomność"?
Po 11 ...2020.09.25 22:25
Polsce będą się kłaniać narody Europy ... już spuszczają głowy z zażenowania ....
Anonim2020.09.25 22:12
Jak na razie Polska jest pośmiewiskiem w Europie. Nie wiem czy to wina rządów PiS, pomyłki Maryji czy też wymysły "wizjonerów"
Michał Jan2020.09.25 23:27
Jak im dajesz taki pretekst do wyśmiewania, to czemu nie mieliby skorzystać.
rebeliant2020.09.25 18:56
A ja się pytam: jak to jest, że Boga potraficie zaangażować do marzeń o potęgach na miarę zachcianek ludzkich skażonych tym światem, a nie potraficie przyjąć do wiadomości, że celem jest odzyskanie Człowieka w najlepszej jego postaci, czyli z gołą stopą po zielonej trawie i z Ewką u boku. Życie Człowieka w Bożym Raju przelicytowuje wszelkie doczesne potęgi. Celem jest Człowiek takim jakim Bóg go stworzył ... z seksem włącznie !!!
MaxFiend2020.09.25 18:04
Problem w tym, że żadne przepowiednie i proroctwa nigdy się nie sprawdziły :-D
Jan Radziszewski2020.09.25 21:26
Maxiu pewnie pamiętasz czyt bo cyt klątwę z 22 VII na Min zdrowia Szumowskiego - no i co nie minął nawet Jeden m-c a został wykopany z swojego stołka w Rządzie Morawieckiego !! dlatego nie lekceważ sobie Proroctw Bożych - bo one spełnią się na pewno ale skoro do PIEKŁA Masz trafić wolno ci tak czynić nikt nie może ci takich czynów zabronić, + ale powiem wkrótce będą działali prorocy Antychrysta to im Będziesz na 100% pewne wierzył
MaxFiend2020.09.27 0:21
Martw się lepiej o swój kocioł smoły :-D
"Czy Maryja miała miesiączkę?"2020.09.25 13:36
Prof. doktor Jan Hertrich-Woleński - wybrane cytaty.
Brazyt2020.09.27 17:23
Twój niedostatek rozumu, który polega na braku bystrości, nieumiejętności rozpoznawania istoty rzeczy, wychwytywania związków między przyczyną i skutkiem, kojarzenia i przewidywania.TAK MI PRZYKRO!
"matka boska jest wredna i fałszywa."2020.09.25 13:35
Prof. doktor Jan Hertrich-Woleński - wybrane cytaty.
"Jebałem Jezusa w dupę a Maryję w mordę!"2020.09.25 13:34
Prof. doktor Jan Hertrich-Woleński - wybrane cytaty.
Polak2020.09.25 13:19
Niektóre z tych wizji są heretyckie (np "trzecia tajemnica fatimska", która od roku 2000 jest juz oficjalnie znana i nic o Polsce nie wspomina), watpliwe (np. nieuznane przez Watykan od 200 lat "objawienie" w Licheniu) a inne po prostu da sie zweryfikować. Jak np. przepowiednia o Klimuszki, który przed swą śmiercią wieszczył polską prosperitę i radził rodakom wracać z emigracji. Zaraz po tym nastał stan wojenny i 10 lata komuny. Miejmy nadziję, że nikt o. Klimuszki serio nie potraktował i się na to nie wbił.
edi2020.09.25 11:42
JEZUS DO św. FAUSTYNY - "Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje. (Dz. 1732)" Wybór Andrzeja Dudy pokazał ŻE POLACY SĄ WIERNI JEZUSOWI - A TO OZNACZA ŻE POLSKA BĘDZIE WZOREM DLA ŚWIATA - I TEGO DOKONA SAM BÓG ORAZ MATKA BOGA KRÓLOWA POLSKI MARYJA - i żadne złe duchy i opętani ludzie JUŻ W POLSCE NIE WYGRAJĄ !!
Natalja Siwiec2020.09.25 12:56
Będziemy piękni, młodzi i zdrowi, a Polska będzie krajem dostatku mleka i miodu.
Anonim2020.09.25 13:11
Jak to miło powspominać... . Te czasy przynależności do ZMS-u niestety już nie wrócą.
WAWA2020.09.25 11:26
Pewien twardo stąpający po ziemi ksiądz, któremu w środku nocy ukazała się postać przypominająca Madonnę, potraktował ją... egzorcyzmem. Postać rozsypała się na milion kawałków i zniknęła.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱 i spółka2020.09.25 11:39
Sam to wydumałeś? A może jakieś bliższe dane tego "księdza"?
WAWA2020.09.26 7:55
Historię tę przytacza, nazywając owego księdza z imienia i nazwiska, katolicki youtuber Mikołaj Kapusta (kanał Dobra Nowina). Niestety, nie pamiętam już w którym filmie.
Polka2020.09.25 11:08
Nie ma nic bezwarunkowego. Żadna gloryfikacja Polski nie będzie mieć miejsca, jeśli nie obronimy naszej wiary. Niestety, jesteśmy świadkami radykalnego odchodzenia od Kościoła, porzucania praktyk religijnych, otwartej walki z Kościołem, profanacji Najświętszego Sakramentu i przedmiotów kultu religijnego, braku wierności Ewangelii części duchowieństwa oraz bierności wiernych Kościoła wobec realnie istniejących zagrożeń. Katolik jest odpowiedzialny nie tylko za siebie. Od katolika Bóg wymaga odpowiedzialności za błądzącego bliźniego. Pobłażliwość i grzech zaniechania są Bogu obce.
Natalja Siwiec2020.09.25 12:57
Ten Bóg bez szantażowania nie potrafi czy nie chce?
Anonim2020.09.25 13:04
Ten Bóg, na chwilę obecną, nie mieści się w twoich kategoriach pojęciowych.
Natalja Siwiec2020.09.25 13:30
Przejrzałam go. Wyjątkowo próżny i sadystyczny typ. Do tego straszny partacz - stworzył anioły to mu się 1/3 zbuntowała, stworzył ludzi to zaraz ich wywalił z Edenu, a potem jeszcze topił, palił i mordował hurtem, nawet jak wybrał apostołów to ponad 8% przeszło do obozu zdrady.......itp
Anonim2020.09.25 14:36
No właśnie pisałem, że masz za ciasny umysł, żeby Go pojąć.
Zbg.2020.09.25 11:06
Znowy ta Fronda napisalllllllla kilka bajek.
Anonim2020.09.25 13:05
Lubisz bajki czytać?
STANISLAW - wolny od ideologii LGBT2020.09.25 9:59
Nam nie marzy się potęga. Wystarczy normalność!
Michał Jan2020.09.25 9:50
Problemem jest to, że Polacy rozumieją pomoc NMP nie jako wsparcie w działaniach, ale że wszystko za nich zrobi.
Anonim2020.09.25 13:13
Michał, w 100% podzielam twój pogląd.
Szatańskie psy szczekają, karawana idzie dalej2020.09.25 9:49
"Z Maryją Polska stanie się potęgą!" Szatan wie o tym i jedyne, co mu zostało, to mordami swych służalców poszczekiwać. Ale nic nie wskóra, nie odwróci biegu wydarzeń.
Podzielisz się treścią swoich wizji?2020.09.25 9:56
j.w.
Anonim2020.09.25 10:15
Najlepiej z lekarzem lub farmaceutą.
Szatańskie psy szczekają, karawana idzie dalej2020.09.25 10:26
Ten komentarz to nawiązanie do metod sowieckich: niewygodnych do psychiatryka, odmienne poglądy = wariat. Stare i znane. Zapytaj swego mocodawcę, szatana, o coś bardziej inteligentnego.
Nikt cię nie wysyła do psychiatryka2020.09.25 10:51
Zostałeś poproszony o przedstawienie treści swoich wizji danych od Boga.
Natalja Siwiec2020.09.25 9:48
Nie dajmy się szantażować temu demonowi.
Jest Fronda? Jest piąteczek? Jest LOLcontent!2020.09.25 9:44
j.w.
Darek2020.09.25 9:28
Jak koronowano Maryję na Królową Polski to zaraz wysłannicy Maryi w postaci papieża, biskupów i nuncjatury zafundowali nam rozbiory i Polska zniknęła na 123 lata z mapy Europy i świata. Może bądźmy następnym razem bardziej ostrożni i drugi raz nie dajmy się nabrać, bo znowu znikniemy z mapy.
Michał Jan2020.09.25 9:48
Z tym, że nim nastąpiło, to "zaraz" udało się zapobiec pierwszej próbie rozbiorów (Traktat Radnot) i tak odtworzyć siłę po katastrofie powstań kozackich i Potopie (zniszczenia dorównujące zniszczeniom Wojen Światowych), że nie tylko Szwedów, ale i Turków udało się odeprzeć. Katastrofą okazały się dopiero rządu taktycznie nawróconego na katolicyzm Sasa Mocnego.
Darek2020.09.25 10:19
A no fakt, po pierwszej intronizacji jeszcze na nas potop szwedzki zesłała, dzięki za przypomnienie. Fakt potop był po intronizacji, a rozbiory po koronacji.
Anonim2020.09.25 10:22
A jak papież ogłosił Maryję Królową Korony Polskiej, to napadli nas bolszewicy i staliśmy się areną i głównymi ofiarami dwóch wojen światowych - no mając takich przyjaciół jak Maryja nie potrzebujemy wrogów, nie ma co.
Michał Jan2020.09.25 17:54
Śluby Maryjne miały miejsce we Lwowie, dokąd ICR uciekł przed swym kuzynem zza Bałtyku. Znaczy, Potop już był. Trochę chronologii, a byś się nie zbłaźnił.
Po 11 ...2020.09.25 9:08
A może te wszystkie proroctwa dotyczyły "Maryi" Kaczyńskiej, tej czarownicy?
Marco Breslaviano2020.09.25 8:58
Najlepsze jest zdanie o "wielkim mężu z Ameryki" i ta geopolityczna wyliczanka delikatnie, ale tylko delikatnie :D sugerująca Trójmorze. Może powinniście od razu napisać, że chodzi o "chrześcijanina Trumpa"? Chciałbym wiedzieć, jakie są źródłowe podstawy tego, co tu napisaliście o niejakim Lodovico Rocca. Tak się składa, że we włoskim internecie nie ma ani jednej wzmianki na temat zakonnika o tym imieniu i nazwisku. Jest Lodovico Rocca włoski kompozytor (1895 -1986), ale ani słowa o zakonniku i jego rzekomych proroctwach i innych tego typu bajeczkach. Może zatem dysponujecie jakąś bardzo rzadką książką, której Google do tej pory nie zdigitalizowało? Z miłą chęcią poznam jej tytuł.
Gość2020.09.25 8:30
Kurczę, a myślałem że Polska już jest potęgą. Znaczy, tak w TVP mówili.
Przepowiednia Marii2020.09.25 8:30
A zima była tak ciężka i długa, że miłościwy Błystek, król Krasnoludków, przymarzł do swojego tronu. Siwa jego głowa uczyniła się srebrną od szronu, u brody wisiały lodowe sople, brwi najeżone okiścią stały się groźne i srogie; w koronie, zamiast pereł, iskrzyły krople zamarzniętej rosy, a para oddechu osiadała śniegiem na kryształowych ścianach jego skalnej groty. Wierni poddani króla, żwawe krasnoludki, otulali się jak mogli w swoje czerwone opończe i w wielkie kaptury. Wielu z nich sporządziło sobie szuby i spencery z mchów brunatnych i zielonych, uzbieranych w boru jeszcze na jesieni, z szyszek, z huby drzewnej, z wiewiórczych puchów, a nawet z piórek, które pogubiły ptaszki, lecące za morze.