Tomasz Terlikowski: A gdyby ktoś wypuścił naklejki ,,Strefa wolna od katolicyzmu''? - zdjęcie
19.07.19, 10:50screenshot Youtube - Salve TV / Fot. Pixabay CC 0

Tomasz Terlikowski: A gdyby ktoś wypuścił naklejki ,,Strefa wolna od katolicyzmu''?

142

Wyobraźcie sobie, co by było gdyby jakieś liberalne medium wypuściło naklejki dla usługodawców z napisem: „Strefa wolna od katolików/katolicyzmu”. Jaki byłby szum, jakie protesty, jakbyśmy byli oburzeni niedopuszczalną dyskryminacją. Słusznie byśmy byli. A teraz zastosujmy tę samą zasadę, zgodnie z mądrością etyczną, nie czyń drugiemu, co Tobie nie miłe, do osób homoseksualnych, transseksualnych czy jeszcze innych (zwanych osobami LGBTQ). I zastanówmy się, czy znakowanie lokali znaczkiem „Strefa wolna od LGBT” jest czy nie jest dopuszczalne?

I nie przekonuje mnie argument, że chodzi o strefę wolną od ideologii, bo tak się składa, że ona nie przemieszcza się po mieście, nie wchodzi do lokali. Jednym słowem walczmy z ideologią (groźną i niebezpieczną), szanujmy ludzi i głośmy miłość Jezusa Chrystusa.

Naklejka, o której mówię, nie służy żadnemu z tych celów. Żadnemu, bo wcale nie pomaga w walce z ideologią LGBTQ, a raczej wspiera tych, którzy ją głoszą. Nie pomaga w głoszeniu Ewangelii, ani tym bardziej nie jest wyrazem szacunku dla ludzi.

Tomasz Terlikowski @ Facebook

Komentarze (142):

Detektyw2019.07.21 10:58
Tak się zastanawiam dlaczego ten Alojzy Cedzidło tak nienawidzi Terlikowskiego. Te komentarze wyglądają mina jakąś zemstę w ramach osobistych porachunków.
jacek 2019.07.20 12:22
W związku z tym co tu wypisują te wszystkie "robaczki", "dzielnicowe", "janosiki' juje czy inne "Krzzysze" oraz ku mojemu zdziwieniu red. Terlikowski, w środę 24 lipca kupuję cztery (mam 4 okna od frontu) egzemplarze Gazety Polskiej i na każdym z tych okien naklejam naklejkę "strefa wolna od LGBT". Pewnie bym tego nie zrobił, bo nawet 2-3 dni temu nie przeszło mi to przez głowę, ale teraz zrobię to z przekory, na złość tym wszystkim "tolerancyjnym" szubrawcom , którzy mówią, jakby się katolicy czuli gdyby takie naklejki były o nich. A k... mać, nie pamiętacie tych wszystkich transparentów na kodziarskich imprezach, kpin drwin z katolików, wyzwisk, zakazu wchodzenia do sklepów, wywalaniu z roboty za cytowanie Biblii, drwin z Mszy św. darciu Pisma św. sztuk tetralnych o bluźnierczym i profanacyjnym wręcz podtekście? czy to mnie jako katolika nie wykluczało??? Nikt niikomu nie każe kupować Gazety Polskiej tak samo jak nikt nikomu nie nakazuje naklejać naklejek "strefa wolna od zboczeń", każdy kto sobie ową gazete kupi i naklei naklejke ma do tego prawo wynikające z konstytucji i zrobi to na własnym oknie, samochodzie czy jak będzie miał ochote - d... Komunizm jest w Polsce ustojem zbrodniczym a Czarzasty przyznae się publicznie że jest komunistą, imbecyle chodzą w koszulkach Che guevary (osobiście przynawał się że zabił ponad 170 osób w tym kilkanaścioro dzieci) komunistyczna partia polski legalnie działa w Polsce, TVN urządza urodziny hitlera, a mi nie wolno nakleic naklejki że do mnie do domu nie mają wjazdu sodomici??? a kto mi k... zabroni? PS mam znajomego homoseksualistę, który jest przeciwnikiem lgbt i który mówi że te wszystkie parady przynoszą ludziom o jego słabościach więcej zła niż pożytku. Ale ten facet (prywatnie bardzo 'wporzo kolo') nie myśli tylko o jednym, prywatnie z nami (moją żoną) nigdy o tym nie dyskutuje, a gdy przed chwilą dzwoniłem do niego z pytaniem, czy nie będzie miał nic przeciw gdy taką naklejkę nakleję na swym oknie, powiedział "no coś ty, przecież mnie znasz". Nie należy potępiać człowieka, tylko jego złe czyny, a jak się z tymi czynami obnosi, i każe wszystkim uznawać je za normalne, to siedzenie w tej sytuacji cicho jest nie tylko nikczemnością, jest (jak mówił klasyk) błędem
Jazzz2019.07.20 11:19
Dziwny wpis. Homoterrorysci, wyrzucani drzwiami, wchodzą oknem, gdzie się da. Są już w wielu firmach i tak jak w IKEI prowadzą indoktrynację i zastraszanie na ogromną skalę, IKEA ma prawie 400 sklepów na całym świecie a odwiedza je miliard ludzi rocznie !!! Na zachodzie indoktrynacja w szkołach i innych placówkach oświatowych idzie pełną para. W Polsce jeśli dyrektor szkoły jest przychylny LGBTQ nie ma żadnych przeszkód aby prowadzić indoktrynację polskich dzieci. Robią to również instytucje państwowe. W Gdańsku nawet tam gdzie grono pedagogiczne jest niechętne, już jest szkolone, a nawet o tym nie wie. Programy i szkolenia fundowane przez miasto mają nazwy które kamuflują prawdziwe intencje agresorów. W czasie szkolenia nauczyciele ze zdumieniem odkrywają że wykłady o empatii to zwyczajna inżynieria społeczna, która ma ich sformatować, nauczyć tolerancji również w stosunku do społeczności LGBTQ. Kiedy wchody seksedukatorzy protestów już nie ma. Proszę zrozumieć że wielu ludzi, którzy żyją w związkach homoseksualnych cicho i spokojnie, jak wszyscy inni, to nie jest ta sama agresywna tłuszcza, która chodzi na marsze tzw. równości, z waginami na patyku, przebrana za księży, biskupów, zakonnice lub parodiuje Msze Święte. Agresji aktywistów LGBTQ trzeba dać odpór, również dlatego, że coraz wyraźniej widać że homoseksualizm, rzekomo szykanowany, dyskryminowany, jest tylko pretekstem do walki z Kościołem, instytucją rodziny i odwiecznym porządkiem społecznym.
rafal2019.07.20 3:34
Jezus w swiatyni Jerozolimy przemocą robil strefe wolną od handlarzy GDY ich wygonil biczem. No jakże to im było nie mile... wg terlikowskiego dzisiaj mamy tolerowac grzesznikow a nie sie sprzeciwiac ich propagndzie... bo katolicyzm=lgbt a Jezus=biedron? wielokrotnie w ostatnich wypowiedziach terlikowski ukazuje że ma pomieszane we łbie jak jakis agent zamętu
Palindrom2019.07.20 0:12
Ani słowem ne pisnął o "strefa wolna od papierosów", "zakaz spożywania alkoholu", "ograniczenie prędkości"… Mądry jak kurzy zarodek.
Hebel2019.07.19 23:33
Walka z chrzescijanstwem trwa na calego, wystarczy wlaczyc google maps i sprawdzic jak sa oznaczone koscioly, a jak sa oznaczone meczety i jak synagogi... To jest prawdziwa strefa wolna od chrzescijanstwa - internet, mapy, zdjecia i wymazywanie symboli i krzyzy. I jeszcze ktos powie, ze to nie jest przesladowanie...nawet za komunizmu na mapach koscioly i cmentarze mialy symbol krzyza. Dzisiaj w erze "wolnosci" juz u cukierberga i innych krzyza sie nie uswiadczy. Brawo wolnosc i tolerancja !!!
zbycho2019.07.19 23:15
Panie Tomaszu z całym szacunkiem: mowa jest tylko srebrem ,milczenie złotem.
KATON STARSZY2019.07.19 23:01
Panie Terlikowski,pedalstwo jest zboczeniem a katolicyzm jest wiarą daną nam od BOGA,co za porównanie.Jabłko czy coś cięższego spadło Panu na mózg.
widz-tele2019.07.19 22:44
Jesli takie glupoty zacznie gadac ten pan - to dowidzenia Telewizji Republika. Przechodza na strone TVN, szkoda
Zona2019.07.19 22:30
Cos pan nie bardzo rozumie o co chodzi. Tu chodzi o zatrzymanie fali zla, a nie jakies dyskryminacje ( zreszta dlaczego dyskryminacja ma byc zawsze zla ???) A kazdy ma prawo wokol siebie tworzyc takie czy inne "strefy". Nie zaprasza pan do siebie komunistow czy nazistow - dyskryminuje ich pan i to wyraznie. Przytomnosci.
Hannah2019.07.19 21:21
Panie red. Terlikowski. Nie trzeba wieszać nalepki : "Strefa wolna od katolicyzmu" - to już ISTNIEJE !!! Gdyby Pan był 2 tygodnie temu w Paryżu na tzw. marszu Równości - to by Pan wszystko wiedział !!! ALBO sorry albo Pan jest naiwny , albo udaje Pan naiwnego i udaje Pan, że nic nie wie - w co wątpię ! Jak drukarz w Łodzi powiedział, że nie wydrukujeę - to go powiesili medialnie ! ale jak dwóch gejów powiedziało, że ich pensjonat jest wolny od PiS-iorów i wszelkiej maści tych co popierają obecną władzę - to Pan tego jakby nie zauważył i nie zauważył tego media mainstreamu !! zrobiono z nich bohaterów !
Jahu2019.07.19 21:55
Dokładnie..👍
pol2019.07.19 20:52
Powinno być : Polska wolna od sodomitów.
anonim2019.07.19 20:35
płoną kościoły katolicy są zabijani zastraszani to są czyny a nie naklejki terlikowski
bona2019.07.19 20:32
Wszystkie odmiany LGBT to przejaw choroby , którą trzeba leczyć. Panie Terlikowski wszelkie ideologie pochodzą od szatana ,tak twierdzą egzorcyści oraz kapłani -specjaliści w tym temacie. dziwie się panu jako katolikowi niech pan skończy z tą miłością . Te dewiacje są wyleczalne a może trzeba tu modlitwy kapłana wraz ze współpracą psychologa i innych specjalistów. Pan Bóg jest miłosierny I SPRAWIEDLIWY.
rebeliant2019.07.19 20:39
Judeochrześcijaństwo i wszystko jasne.
rebeliant2019.07.19 19:31
Terlikowski i Pan Bóg cię zaczyna karać za próby hybrydyzacji chrześcijaństwa z judaizmem, czyli za propagandę istnienia czegoś takiego jak judeochrześcijaństwo i próbę podmienienia tego czegoś w miejsce chrześcijaństwa. Zaczyna ci rozum odbierać, bo gdyby go nie zaczynało brakować, to dostrzegłbyś, że LGBT to nie osoby homoseksualne lub inne przypadki, lecz jakaś ideologia zrzeszona w szereg pomniejszych organizacji, która wyciągnęła sobie na sztandary bliżej nie określoną opiekuńczość względem... no właśnie względem kogo ? - To podstępne pytania, bo wydaje się, że względem homoseksualistów, a wychodzi na to, że względem tych, którzy w jakiś sposób zrobili ze swojej seksualności widowisko. Terlikowski LGBT to nie osoby homoseksualne lub inne, ale ruch ideologiczny, pod który nie każda osoba odbiegająca od normy chce być podpięta.
Luzifer2019.07.19 18:55
O Matko i Corko, nigdy nie sadzilem, ze od Tomasza uslysze tak madre slowa, chapeau!
ed2019.07.19 16:10
Nie rozumiem tej przewrotności Terlikowskiego. Czy szkoła, która przyjęła by swoje istnienie jako placówki wychowawczej jako strefę wolną od indoktrynacji Lesbijek, Gejów, Transseksualistów czy Biseksualistów, których zamiarem jest wpływ na małe dzieci (duże też) to go gorszy brakiem tolerancji, że wyjeżdża ze strefą wolną od katolicyzmu? Rozumiem, gdyby to była odpowiedź na strefę wolną od ateizmu, ale w przypadku takiego zagrożenia ten sprzeciw jest diaboliczny.
oof2019.07.19 18:44
O jakim zagrożeniu rozmawiamu
Jahu2019.07.19 19:20
o takim,że próbujecie robić z ludzi wariatów wmawiając nam, że chop może być żoną, że grzebanie penisem w odbycie jest normalne ba,że jest naturalne..to wszystko są kłamstwa i każdy kto wam to głośno mówi jest przez was terroryzowany i szykanowany.
oof2019.07.19 19:26
Jakie widzisz zagrożenie w czynności która nikogo nie krzywdzi
ed2019.07.19 21:07
Ta "czynność" krzywdzi czyniącego, jak i jemu poddanego w tej "czynności". To po pierwsze. A po drugie, to wmawianie innym, żeby byli tolerancyjni wobec tej "czynności", skłanianie dzieci do zachowań, które sprowokują u nich te "czynności".
Moly2019.07.19 15:40
Pan Terlikowski w tej wypowiedzi presentuje elementarna przwoitosc ( nie czyn drugiemu...). Z drugiej strony to wyglada dobrze tylko na tle histerii, bezmyslnosci i totalnego braku oglady pomyslodawcow tej naklejki ( i generalnie ludzi tego formatu) i ich poplecznikow. Bo walczenie z ideologia po pierwsze w koncu dnia zawsze jest szkodliwe dla ludzi ktorzy ludzi ja representuja a po drugie jest nie do wygrania. Bo prawdy nie da sie podrobic i dobro zawsze sie jakos przebije. Konsekwentnie , jest zawsze to napiecie tak wszechobecne w katolicyzmie: zawsze na barykadach, zawsze pod obstrzalem, wiecznie czujni. Powoduje ta opresywny nastroj gdzie wszystko staje sie brzydkie.Czemu nie skupic sie na budowanaiu lepszego swiata?Ta ziemia nie nalezy do katolikow i jest dla niej miejsce dla wszystkich.
Wszyscy umrzemy2019.07.19 15:10
O. Pierwsza wypowiedź Terlikowskiego, która nie jest tak do końca głupia.
tom2019.07.19 15:05
popieram
z Bródna2019.07.19 14:36
Stało się wręcz obowiązkowe na uniwersytetach w EU tworzenie stref, zwykle pod "szlachetnymi" hasłami, i tak: - strefa wolna od faszyzmu (czyli od wszystkich z wyjątkiem homos, tych od Che i Castro i obowiązkowo Arafat), - strefa wolna od nienawiści (czyli od wszystkich z wyjątkiem homos, tych od Che i Castro i obowiązkowo Arafat), - strefa wolna od nietolerancji (czyli od wszystkich z wyjątkiem homos, tych od Che i Castro i obowiązkowo Arafat), itp., itd. You get the picture.
Zerr02019.07.19 14:09
Nie ma najmniejszej róznicy między "strefa wolna od nazizmu" a "strefą wolna od LGBT". Jedna i druga wsciekła ideologia ma taki sam cel, tych samych sponsorów i w warstwie ideowej obie są mutacją Marksizmu. Sekta LGBT walczy o "prawa" z opresyjna kulturą "patriarchalną" i chrześcijańską. Nazizm podobnie "walczył o godność" z opresyjną kulturą "zażydzonego" chrześcijaństwa. Jeśli tylko pozwoli się na zagarnięcie strefy publicznej i prawa przez Sektę, dziesięć lat nie minie i dojdzie do jawnego ludobójstwa - poprzedzonego coraz brutalniejszą indoktrynacją, krzywdzeniem ludzi, gwałceniem dzieci. Dojdzie - bo musi dojść. ideologia LGBT opiera się na Tolerancji Wyzwalającej (inaczej nazywanej represywną) H. Marcuse, a ta tolerancja zakłada eksterminację szeroko pojętej Prawicy - czyli wszystkich osób niepodzielających lewackiego światopoglądu. Będzie to eksterminacja w imię tolerancji, jak zawsze.
Kamil2019.07.19 14:46
LGBT to ludzie w dużej mierze młodzi radośni, uśmiechnięci, pokojowo nastawieni do świata, nie mający nic wspólnego z wściekłością ani marksizmem czy bolszewizmem( to są PARANOJE kilku pismaków z Frondy, ) ani nie jest to sekta religijna, ani gwałty na dzieciach tam nie mają miejsca. A Twoje zamartwianie się o losy świata najprawdopodobniej świadczy o Twojej schizofrenii paranoidalnej.
Zerr02019.07.19 15:10
Bzdury które tkwią ci w głowie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. I Plz nie bredź o "młodych radosnych" bo pięć stron wcześniej straszycie ludzi że "LGBT popełniają 100x więcej samobójstw". Twój brak wiedzy cię kompromituje, bo nie jest w erze internetu trudne dotarcie do wypowiedzi Ideologów Neomarksizmu albo czołowych polityków, którzy prosto z mostu piszą o swoich planach. W tym planach ludobójstwa. Wystarczy sięgnośc do ojców załozycieli Unii Europejskiej - znajdziesz tam wszystko - eksterminację rdzennej ludności europejskiej, likwidacje własności prywatnej, masowe egzekucje i terror. Nawet 'naszym' politykom ze trzy razy wymsknęły się słowa o konieczności fizycznego likwidowania przeciwników neomarksistowskiej UE. Jesteście okropną, agresywną neomarksistowska sektą, smiertelnie niebezpieczna dla ludzkości.
oof2019.07.19 15:14
ostatni raz jak sprawdzalem to byłem kapitalistą ale skoro wiesz lepiej to ok
Zerr02019.07.19 15:33
Nie popisuj się swoją ignorancją, bo wstyd.
Kamil2019.07.19 15:25
Jest gorzej niż myślałem. Obok paranoi jest wściekłość i agresja. p.s. czytałem pięć stron wcześniej o samobójstwach, było to o fali samobójstw wśród księży- ale ani słowa że byli gejami.
Zerr02019.07.19 15:32
Do was normalne słowo nie dociera. Potraficie tylko pluć i obelżywie karykaturować symbole ważne dla normalnych ludzi. I jeszcze rechotać że 'tęcza nie obraża'. Typowa agresywna Sekta. Btw ciekawe jak policzyłeś te "5 stron". Tutejsze nie są numerowane. Wygląda na to że masz omamy wzrokowe.
Kamil2019.07.19 15:56
wpisałem w Google " pięć stron wcześniej" i Google mi znalazło.
Zerr02019.07.19 16:13
Gogle to twoja proteza IQ? Pogratulować protetyka.
Kamil2019.07.19 16:41
Google to moja wyszukiwarka.
Stara Reperecka 2019.07.19 17:56
Miałam wątpliwości. Teraz nie mam jesteś prawdziwe "Zerr0" najprawdziwsze. IQ=0 i to zero bezwzględne.
Zerr02019.07.19 18:13
Tacy jak wy nigdy nie mają wątpliwości. To są uroki lewackich ideologii - zestawa prostych odpowiedzi na każdy temat. Tak prostych, że każdy może je przyswoić. Przyswoić i zapamiętać.
oof2019.07.19 18:38
ty pewnie też nie masz wątpliwości że geje to dewianci, I to co ksiądz powie z ambony też pewnie łykasz
Zerr02019.07.19 18:47
Geje to 'dewianci'* i to bez względu na opinię księdza. Nikt nie wykazał aby było inaczej. * wolę słowo zboczeńcy. jest mniej stygmatyzujące, a równie prawdziwe.
oof2019.07.19 18:52
Ciężar dowodu spoczywa na tobię, to ty musisz udowodnić że homoseksualizm jest zboczeniem, nauka mówi nam że homoseksualizm to orientacja taka sama jak heteroseksualizm, I tak samo jak heteroseksualizm występuje w królestwie zwierząt, to znaczy że nie jest nie naturalny
Zerr02019.07.19 22:41
Co to za argument, że jakieś schorzenie/zaburzenie występuje u zwierząt? Większość schorzeń/zaburzeń wystepuje u różnych zwierząt. Samo powoływanie się na to że 'u zwierzat' kompromituje. A zreszta u zwierząt występuje czasem nie jako 'homoseksualizm' a jako sposób na 'masturbację'. Doprawdy, kundelek pakujący w twoje buty nie jest "pism-zoofilem" i jego popęd płciowy pozostaje jak najbardziej prawidłowy. Poleci na suczkę. Tak własnie jest, zwierzaki posądzane o homoseks, jak tylko mogą dopaść samiczki, dopadą.
Zerr02019.07.19 22:50
No i co tu chcesz udowadniać? Popęd płciowy wyewoluował w jednym podstawowym celu - ma zapewniac przedłużenie gatunku i dobór odpowiedniego, zdrowego partnera do tego celu. Homoseks jest fundamentalnym zaburzeniem, zniweczeniem tego celu. U zboczeńców popęd płciowy jest jak niepracująca nerka. Nie spełnia swojej funkcji, a co gorsza z czasem wyrodnieje. To że gejowi jakos tam czasem sobie protezują funkcje prokreacyjną, nie czyni ich zdrowymi i sprawnymi w tym zakresie. Wynajmowanie surogatki przez zboków to nic innego jak 'proteza nieistniejącej nogi' u beznogiego. Jesteście psychicznymi KALEKAMI.
Młot na katolicyzm2019.07.20 0:34
Nie widzę żadnej różnicy między "strefą wolną od nazizmu" a "strefą wolną od rzymskiego katolicyzmu".
igor2019.07.19 13:54
Tomasz Terlikowski, przy całym szacunku dla niego, popełnia jeden zasadniczy błąd - przyjmuje postawę bierną, na zasadzie - my was nie ruszamy, więc wy nas też nie ruszajcie. A przecież agresja dewiantów wobec inaczej myślących to oczywista oczywistość - brak reakcji na tę agresję to zwykły grzech zaniechania
Szymon2019.07.19 13:26
Nie wierzę, Terlikowski po raz pierwszy w życiu powiedział coś mądrego!
Pracownik2019.07.19 15:33
Wbrew pozorom, Terlikowski to inteligentny facet, i co zaskakujące na polskiej psychoprawicy, potrafi wypowiadać się z sensem.
loi2019.07.19 13:18
Wyobraż sobie PanieTerlikowski, że tygodnik dla przedszkoli wypuszcza naklejki z tekstem strefa wolna od pedofili ... i co? źle? Nie wszystko jest wszystkim Panie Terlikowski! Złodzieja w więzieniu zamykamy, a człeka uczciwego juz nie zamykamy.
Stara Reperecka 2019.07.19 17:52
Pedofilia to przestępstwo bycie pedałem nie jest przestępstwem.
M.G.2019.07.19 13:13
Sz. P. Terlikowski - porównuje Pan LGBT do religii katolickiej - religii obecnie najbardziej prześladowanej i w Europie i na całym świecie. Bez naklejek, za to w praktyce można usuwać krzyże z przestrzeni publicznej, można bezkarnie profanować przedmioty kultu, w teatrach legalnie lżyć, nawoływać do morderstw przeciwników politycznych i religijnych. Na państwowych uniwersytetach można publicznie kwestionować najgłębsze fundamenty naszej wiary (a właściwie kłamać, że one nie istnieją). Można prześladować, terroryzować lekarzy próbujących leczyć homoseksualizm. A Arabia Saudyjska jest jedną wielką strefą wolną od wszelkich innych religii niż islam - próba naruszenia tego stanu karana jest śmiercią (nie dotyczy to dyplomatów). W tym ostatnim przypadku żadnemu działaczowi LGBT ani politykowi nie przechodzi przez gardło jakiekolwiek słowo krytyki. No cóż silny może więcej, a słabego można kopać aż "zdechnie" - życzenie jednej z uczestniczek manify LGBT. Nikomu, jak dotychczas, nie przeszło przez myśl kwestionowanie bardzo powszechnych tabliczek "obcym wstęp wzbroniony", "wejście/wjazd tylko dla osób upoważnionych". Rozumiem, że Pan Terlikowski zaleca taktykę kłaniania się i ustępowania tym głębszego i szybszego im bardziej bezczelny jest atak.
T2019.07.19 13:43
Z całym szacunkiem, ale religię się wybiera. Mnie nikt nie pytał o to, jaką chcę mieć orientację.
Foster2019.07.19 16:19
Co ty bredzisz - katolicy w Polsce są prześladowani ?
M2019.07.19 22:36
Po pierwsze - katolicy nie są prześladowani. Katolicyzm, jeśli jest krytykowany, to przez swoje nienawistne, wykluczające i szkodliwe teorie; jeśli hierarchowie kościoła są krytykowani - to przez systemowe krycie pedofilii. Nikt nie krytykuje Kościoła ani katolików tylko dlatego, że są Kościołem i katolikami. W kontekście LGBT Kościół jest krytykowany dlatego, że w imię jakichś swoich teoryjek (które obchodzą coraz mniejszy procent społeczeństwa) narusza podstawowe prawa człowieka (lub wyraża aprobatę dla postaw naruszających).
Zerr02019.07.19 22:54
Pierwszy etap przesladowania - zwyzywac jako "nienawistnika" i pozbawić werbalnie (najpierw części, później całości) człowieczeństwa. Potem można sadzic kocopały, że nikt nie krytykuje katolików jako katolików. Tak samo bolszewicy - najpierw zwyzywali 'kułaków' jako 'wyzyskiwaczy', póxniej mordowali 'wyzyskiwaczy'. lewica postępuje zawsze tak samo.
poprawność polityczna ogranicza wolność2019.07.19 13:10
manipulacja socjotechniczna i błąd rozumowy polega na podprogowym zestawieniu ze sobą słów "katolików/katolicyzmu" i "LGBT" ktoś słusznie napisał "a czy strefa wolna od nazizmu" byłaby OK ?, wracając do linii logicznej prezentowanej przez Pana Terlikowskiego, ponownie odwracając pytanie, skoro fraza: "Strefa wolna od katolicyzmu" jest zła to czy wstawienie jakiegokolwiek słowa w miejsce "katolików/katolicyzmu" i/lub "LGBT" będzie złe bo dyskryminuje?. Tak jak: "strefa wolna od nazimu" dyskryminuje nazistów a "strefa wolna od dymu tytoniowego" dyskryminuje tworzących chmury z dymu tytoniowego (palaczy :)). Patrząc na aspekt wolności drukowanie naklejek "strefa wolna od ...(proszę wstawić).." jest legalna, naklejki takie można naklejać ważne aby miejsce naklejania było miejscem prywatnym lub takim w którym to my (jako właściciele) ustalamy zasady. Żeby jeszcze poruszyć serca i umysly spytam "czy wolno mi nie lubić jakiejkolwiek nacji" ? czy mogę fakt nie lubienia nielubianej nacji prezentować na wlecpe/naklejce umieszczanej w mojej prywatnej przestrzeni? czy mogę drukować naklejki np:" nie lubię ży.uw lub eskimosów lub Górali (ze wzgórz Golan)
Alojzy Cedzidło2019.07.19 15:11
Myślę ,że dość jasno i logicznie przedstawiłeś swoje zdanie . Panu dr. Terlikowskiemu jakoś to nie wyszło . Myślę , tak na chłopski rozum ,wartość , ,,mowa " naklejki zależy faktycznie od miejsca jej nalepienia , Nalepiona na mojej bramce , oznacza tyle co naklejka ,,Uwaga zły pies." Patrzę na te Twoje ,,kciuki " i coś mi się widzi ,że ci LGBT marzą o rządzeniu Polską .Pierwsze kroki już zrobili . tworząc koalicję (Wiosna , Razem. SLD ) Brakło tam tylko tęczowego sztandaru..
oof2019.07.19 19:34
ta wypowiedź tylko udowadnia to że nie powinno się niczego brać na "chłopski rozum"
Alojzy Cedzidło2019.07.19 23:23
Taaaakkk szanowny ,,oofku" . Na chłopski nie ? To na jaki się powinno . Bo to zabrzmiało jak ,,NIE BO NIE " Bez uzasadnienia .
qwerty2019.07.19 12:57
Idż do diabłą Terlik smieciu jeden
Jan2019.07.19 12:55
Jeśli ja chcę utworzyć swoją prywatną strefę wolna od czegokolwiek, to mam do tego prawo np. od łysych. Nikt mi nie zabroni nie wpuszczać łysych do domu. Nie można tylko tego robić w strefach publicznych. Tak, więc każdy może dowolna naklejkę nalepić na drzwiach swojego domu.
Stara Reperecka 2019.07.19 17:48
Naklej sobie na czoło "Strefa wolna od rozumu" .
W\\\\\\\\\\305\\\\\\\\202odek2019.07.19 12:44
A nie zauważył, że akcja "strefa wolna od katolicyzmu" trwa już od kilku lat a ostatnio dramatycznie się nasila?
robaczek 2019.07.19 15:16
i slusznie!!! SEX - w domu RELIGIA - w domu po chu z tym na ulice?
Alojzy Cedzidło2019.07.19 12:43
Aj panie Terlisiu , aj panie Terlisiu . ....Odsłonił pan swoja prawdziwą ,,buzię". . Piszesz ,,A gdyby ktoś nakleił strefa wolna od katolików " Z kogo pan robi idiotę z Polaków czy z siebie ? Tczowa Matka Boska ,waginy pod Częstochową . krzeże z puszek po piwie , sikanie po zniczach , genitalia na krzyżu itd itd , nie wzbudziły Pana zgorszenia ? A naklejka natychmiast . To może Pan z tych co pod tęczą ...... Taki z pana uczony jak ze mnie kosmonauta .Nawet taki chłopek roztropek jak ja potrafi rozróżnić przyczyny od skutków . Cybę nie przesłali nam z Marsa ........
Naczelny2019.07.19 13:56
Propounuję nalepki "Strefa wolna od Piotrowskiego i jego multikont"
Alojzy Cedzidło2019.07.19 14:47
No proszę .,,Naczelny " zlazł z drzewa i jeszcze nie ogarnął rzeczywistości. A ja proponowałem tylko rozróżnienie skutków od przyczyn. . Mówi to już ,,Naczelnemu " coś ?
oof2019.07.19 13:59
Katolicy straszą nas wieczną torturom, to chyba gorsze niż cokolwiek co można zrobić na ziemi
Alojzy Cedzidło2019.07.19 14:57
Ej ,,oof " ,. ,,oof" . nadajesz na katolików , a rodzina i tak zrobi ci kiedyś katolicki pogrzeb . Ksiądz Sowa albo ksiądz Lemański , nie odmówią poświęcenia trumny czy urny. Katolicy straszą , a inni obiecują po ,,,śmierci " piękne hurysy . Powinieneś coś wybrać Bo niema takiej religii ,która po śmieci obiecuje morze gorzały.
oof2019.07.19 15:04
Czemu miałbym coś wybrać skoro żadna religja nie potrafi przedstawić w naukowy sposób że jest prawdziwa, poza tym moja rodzina szanuje to że jestem ateistą
Zerr02019.07.19 16:12
Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje, bo religie niczego nie muszą "udowadniać". Nie potrzeba udowadniac, że "mój styl życia i etyka jest taka to a taka". Jest zły albo dobry wg innej etyki, ale nie prawidziwy lub fałszywy. Czy kolor czerwony jest "prawdziwy"? A może kolor żółty jest "fałszywy"? Wychodzi na to że masz fundamentalny problem z logiką. Inaczej pisząc jestes po prostu głupi jak kloc drewna.
oof2019.07.19 17:43
Jeżeli wierzenie nie jest prawdziwe to z jakiego powodu miał bym w nie wierzyć, coś co można stwierdzić bez dowodu można też bez dowodu odrzucić, dlatego odrzucam doktrynę chrześcijańską I nie uważam że powinno się potempiać ludzi za coś nad czym nie mają kontroli
oof2019.07.19 17:45
Jeżeli wierzenie nie jest prawdziwe to z jakiego powodu miał bym w nie wierzyć, coś co można stwierdzić bez dowodu można też bez dowodu odrzucić, dlatego odrzucam doktrynę chrześcijańską I nie uważam że powinno się potempiać ludzi za coś nad czym nie mają kontroli, co więcej mówiąc już o logice, wiara w coś bez sensownego uzasadnienia jest nie racjonalna, czyli nie logiczna, używanie argumentów ad hominem tylko udowadnia to że nie masz żadnych lepszych
Zerr02019.07.19 18:41
Wierzenia (i inne byty informacyjne jak np prawo karne albo utwory muzyczne) ani ogólnie przedmioty (materialne lub informacyjne) mają cechy takie czy inne a nie są "prawdziwe" lub "fałszywe". To jest elementarna logika. Uzasadnienie historyczne, mitologiczne bądź nadprzyrodzone nie ma najmniejszego znaczenia. Uzasadnieniem dla wiary jest jej sprawność uzyskana ewolucyjnie. Dlatego wiara jest niszczona przez wszystkie zbrodnicze siły pragnące kontrolować społeczeństwo. Wiara będąc przejawem oddolnej samoorganizacji utrudnia przejęcie kontroli przez niejawne ośrodki władzy. "władza jest albo święta albo tajna" to jest realny wybór - albo będziesz miał tłustego proboszcza z "gosposią", albo czekistów mordujących nocami. Wy w swojej potężnej durnocie stawiacie na czekistów, więc czekiści będą przyginac wam karki nad kiblem przed rozwałką. PS. Nikt nie potepia ludzi za to na co nie maja wpływu. To raczej wlewacka zbrodnicza ideologia zakłada że ludzie to bezrozumne bydło, zwierzeta pozbawione wolnej woli.
Stara Reperecka 2019.07.19 18:09
Wiesz po czym psychiatra rozpoznaje wariata ? Po tym, ze wariat widzi dookoła samych wariatów, a u siebie choroby nie widzi. I tak jest z tobą , wszystkich wokoło uważasz za głupców.
oof2019.07.19 18:14
zakładam że to nie do mnie
Zerr02019.07.19 18:22
Za głupców uważam zaczadzonych ideologią wlewaków. Jest was legion. Inteligentnych lewaków jest bardzo mało. Tyle ile palców u dłoni drwala po wypadku z piłą łańcuchową. Bo czymże jest lewactwo? jakie "poglądy" znajdziemy u lewaka? czym sie charakteryzują? Jedna z definicji brzmi: zestaw łatwych odpowiedzi na trudne pytania, wypowiadanych z pozycji bezwzględnej moralnej wyższości, absolutnie ignorujących rozumowanie własne i doświadczenie pokoleń. Lewactwo wszystko wie lepiej i wszystko wie inaczej niż ktokolwiek inny. lewactwo - świat na opak. PS. Nie mylić lewactwa z lewicowością. Podobieństwa sa pozorne. Te dwie postawy sa w istocie sprzeczne.
oof2019.07.19 18:28
widzę sporo ad hominem I zero argumentów, coś mi się wydaje że konserwe tyłek boli : ^]
Zerr02019.07.19 18:44
naumiałes się trudnego słowa "ad hominem" i teraz kłapiesz nim na prawo i lewo... Jakie to wlewackie. Argumentów jest cała masa, aje żeby je odczytac nie wystarczy obtrzaskac się w lewackiej ideolo. Brak pomyślunku, jakie to wlewackie.
oof2019.07.19 18:58
obrażanie kogoś to nie argumentacja, skoro masz całą masę argumentów to przytocz jakieś
Maria Blaszczyk2019.07.20 1:12
A co ma zgorszenie do odmawiania ludziom prawa do normalnego życia? Mnie wiele rzeczy gorszy. Gorszy mnie abp Peatz lansujący się po co ważniejszych uroczystościach. Gorszą mnie łgarstwa pana premiera. Gorszy mnie cyrk z panią byłą premier Szydło w europarlamencie. Gorszyły mnie nagrody, co się należały. Ale to nie narusza moich praw. Natomiast zabranianie osobom: LGBT, Żydom, czarnym, kobietom (rozumiem, że pragnąłby pan im zakazać pojawiania się pod Częstochową? bo kobiecie trudno jest gdzieś pójść nie zabierając swojej waginy) przebywania w części miejsc publicznyh, korzystania z usług, w ogóle normalnego życia - jest nieludzkie. A związek goebbelsowskich praktyk z Cybą jest nad wyraz niejasny... Pan po prostu chyba jakoś bardzo się do niego przywiązał, że tak go bez powodu wtyka nie na temat...
Yep2019.07.19 12:24
Czy naklejki "Strefa wolna od marksizmu" byłyby dyskryminacją robotników? Nie opowiadajmy bzdur. Wielu homoseksualistów nie utożsamia się z ideologią LGBT, co więcej uznaje ją za szkodliwą.
T2019.07.19 15:35
Chyba tylko w Polsce. Normalni LGBT z Polski juz dawno wyjechali na Zachod.
Cool2019.07.20 8:09
Skoro w Polsce zostali tylko nienormalni LGBT, to tym bardziej trzeba ich skutecznie zablokować!!!!
oof2019.07.19 19:36
"co więcej uznaje ją za szkodliwą. " nope
robaczek 2019.07.19 11:57
a moze takie cos: "KATOLICY DOP KOSCIOŁÓW!" "STOP MANIFESTACJOM RELIGIJNYM! "STOP UMIESZCZANIU SYMBOLI RELIGIJNYCH W MIEJSCACH PUBLICZNYCH!" co wy na to? "STREFA WOLNA OD IDEOLIGI PATO-KATOLICKIEJ" jestem jak najbardziej ZA!!! sex - w domu religia - w domu SWIECKIE PAŃSTWO!! BRAWO !! w koncu zaczynacie łapać? jakos nie wierze
M.2019.07.19 12:18
Normalny Katolik zrozumie. Frondowscy szczekacze i scierwa- NIE. Do idiotów argumenty nie docieraja.
qwerty2019.07.19 12:51
Powinna byc strefa wolna od robaków bo robaki są zawsze obrzydliwe
robaczek 2019.07.19 15:14
ty to jak dowalisz to nie wiem gdzie sie schowac! boli strasznie! ;]
pol2019.07.19 20:54
Polska wolna od zboczeńców.
jacek 2019.07.20 11:54
przecież takie hasła są od dawna, na wszych "pokojowych" "równościowych" paradach zboczeńców. Możesz sobie je wieszać na drzwiach domu, na własnym samochodzie nikt ci tego nie zabroni, tak samo jak mi nikt nie zabroni powiesić "STREFA WOLNA OD LGBT"
Eu2019.07.19 11:56
Zgodnie z Bożymi zasadami niebo jest wolne od lgbt. Oni tam nie mają wstępu. Czy Pan Bóg czyni im coś niemiłego? Nic takiego. Pan Bóg ustalił zasady a lgbt-owcy sami się wykluczają z możliwości zamieszkania w niebie. Podobnie ze strefami dla nich tu na ziemi.
M.2019.07.19 13:37
Przeciez ten twój bóg jest gejem. Bo w koñcu nie ma kobiety. Zatem ... ?
Klaudyna2019.07.19 18:38
Pan bóg stworzył przecież ludzi lgtb na swój obraz i podobieństwo, czyż nie?
JONASIK2019.07.19 11:39
Powtórzę mój wpis: Proponuję tworzyć strefy wolne od PiS. Takie naklejki. Takie strefy wolne od Pijanych i Spoconych. Mieszkam w 3-mieście i bardzo potrzebujemy takich miejsc, szczególnie w wakacje.
Jarek2019.07.19 11:43
No to rób ... a nie tylko gadaj
Matka Polka2019.07.19 12:49
Jestem wyborcą PIS. Nie jestem ani pijana ani spocona. Mieszkam w Trójmieście. Wielu z nas żyje z tego, że przyjeżdżają tu turyści, piją piwsko, jedzą ryby, opalają się i wydają ciężko zarobione pieniądze. Są to również zwolennicy lewej strony. Piją i pocą się tak samo jak wyborcy PIS. A może bardziej?
oof2019.07.19 18:43
tak trudno przyjąć rzart?
JONASIK2019.07.19 19:51
Jesteś "wyborcą" ... hmmm, jakiś problem z tożsamością płciową? A do jakiej toalety chodzisz? Męska? Dla kobiet? Czy nie możesz się zdecydować???
jacek 2019.07.20 11:44
wydrukuj sobie naklejkę "strefa wolna od PiS" nikt ci nie broni, i naklej ją sobie na drzwiach, albo nawet na d... Ja "strefę wolna od LGBT" nakleję na szybie w moim domu tak żeby było widać z ulicy. Na cudzych posesjach i miejscach publicznych na pewno naklejać nie będę
ACTA22019.07.19 11:37
"Uprzejmie informuję, że z dniem dzisiejszym zarówno ja, jak i Małgorzata Terlikowska zakończyliśmy jakąkolwiek współpracę z portalem fronda.pl. Jeśli znajdziecie tam jakiekolwiek moje lub Małgosi nowe teksty, to znaczy, że zostały one ukradzione - poinformował wczoraj Terlikowski w mediach społecznościowych." https://www.gosc.pl/doc/3421980.Terlikowski-zrywa-z-fronda-pl
XYZ2019.07.19 11:36
Panie Terlikowski,mądra wypowiedz .
dzielnicowy2019.07.19 11:34
Rozumiem,że w takim razie nie masz nic przeciw temu aby w szkole panoszyli się tęczowi? Niestety Tomaszu, ale gadasz Mieszkowskim.. Pierwsze miejsce gdzie należy taką naklejkę walnąć są szkoły.
pawel_OPs2019.07.19 11:57
Jeśli ktoś tworzy np. strefę wolną od palenia, to tym samym przyznaje, że istnieją miejsca, w których palenie nie jest naganne. Natomiast propaganda LGBT jest zawsze i wszędzie nie na miejscu. Dlatego "strefa wolna od LGBT" to taki sam nonsens jak "strefa wolna od mordowania". No chyba, że komuś chodzi po prostu o to, żeby gdzieś się nie pałętali geje, lesbijki, transi itp. Ale to naprawdę jest już bardzo trudne do racjonalnego uzasadnienia...
oof2019.07.19 13:55
"Rozumiem,że w takim razie nie masz nic przeciw temu aby w szkole panoszyli się tęczowi?'- nie rozumiem, ja na przykład chodzę do szkoły, to co mam nagle przestać chodzić do szkoły bo ktoś naklejke przyklejił ?
Polak2019.07.19 11:27
Panie Terlikowski nie zgadzam się z pańską opinią.
M.2019.07.19 11:37
Twoja opinia g**no obchodzi 95% normalnego spoleczeñstwa. Takie scie*wa jak ty, jestescie w mniejszosci, zdecydowanej.
Jahu2019.07.19 11:42
śmieszny tuptusiu 95% to mówi homosiom, nie!
M.2019.07.19 11:54
60% Polaków popiera przynajmniej zwiazki partnerskie (badanie opinii). 20% to wisi. Reszta to szczekacze.
Repolonizacja2019.07.19 12:02
podaj źródło badania bo badanie wydaje się bć jak sondaż przedwyborczy - mocno naciągane jak plandeka na żuku
Zerr02019.07.19 17:34
haha, to badanie okopress wśrd sympatyków redakcji wlewacka ułuda
Polak2019.07.19 12:19
Szkoda dyskutować z człowiekiem o zerowej kulturze. Twój wpis mówi wszystko o Twoim charakterze. Nad charakterem należy pracować całe życie:)
Juju2019.07.19 11:25
STREFA WOLNA OD FASZYSTY SAKIEWICZA !!!
jacek 2019.07.20 11:50
faszyści byli we Włoszech, naziści w Niemczech a w Polsce analogicznie Rydzo-śmigli, jak już już, imbecylu. A strefa wolna od komunizmu, już niedługo powstanie, swym zasięgiem obejmie całą Polskę
Krzysz2019.07.19 11:14
Nie da się ukryć, że pan Tomasz w tym wpisie pokazał inteligencję i etykę. Jest tylko jedna rzecz, którą trzeba sprostować: LGBTQ to nie jest żadna ideologia, to skrót od wszystkich orientacji seksualnych i płciowych, które nie są heteronormatywne. Natomiast jeżeli jest to ideologia to proszę mi wytłumaczyć na czym ona polega. Bo jeżeli grupa ludzi ma światopogląd polegający na dążeniu do równego traktowania poprzez edukację na temat orientacji seksualnych - ciężko to nazwać ideologią.
Fifi2019.07.19 11:23
Nic dodać nić ująć. Konkretnie i rzeczowo
Jezus2019.07.19 11:27
Marny twój trud. Oni mają wgrane że "LGBTQ to ideologia" i nie przegadasz ciemnogrodzianom ;)
Yep2019.07.19 11:37
Poczytaj sobie radykalne feministki lesbijskie czy ideologów gejostwa. Tutaj nie chodzi bynajmniej po prostu o tylko o "równe traktowanie". Oni uważają, że aby "równe traktowanie" było możliwe innych trzeba potraktować nierówno. Tzn. trzeba przebudować społeczeństwo i świadomość ludzi tak, aby zniszczona została przede wszystkim rodzina i wszyscy, którzy ją wspierają np. Kościół, bo to ona odpowiada za represję seksualną i w dalszej kolejności wszelkie bolączki kapitalistycznego i "patriarchalnego systemu". Jeśli mówi się o przebudowie społeczeństwa i przemianie mentalności, to już jest ideologia. Polecam choćby ostatnią książkę Judith Bindel, lesbijskiej feministki, gdzie jasno przedstawia te nieosiągnięte jeszcze na Zachodzie cele. Nota bene: ubolowa nad tym, że niektórzy homoseksualiści zamiast robić rewolucję intergrują się (np. biorąc śluby) ze społeczeństwem, które przecież trzeba zniszczyć.
Krzysz2019.07.19 11:52
Jeżeli przebudowa społeczeństwa i świadomości ludzi ma polegać na edukacji tegoż społeczeństwa, że istnieją orientacje seksualne i nie grozi to w żadnym stopniu rodzinom i podkreśli się, że w każdej rodzinie może pojawić się dziecko o innej orientacji niż heterormatywna i nie jest to złe, a normalne - to jak najbardziej można to popierać. Natomiast jeżeli taki autor jak Judith Bindel pisze, że trzeba jakieś społeczeństwo niszczyć lub niszczyć rodziny - to jest oczywiście godne potępienia.
Wszyscy umrzemy2019.07.19 15:22
Yep, w każdej grupie społecznej, kulturowej czy wyznaniowej znajdą się ludzie źli, zawistni, dobrzy, uczciwi, nieuczciwi, zakłamani, zachłanni, zaślepieni lub zwyczajnie durni. Nikt nie mówi, że wszyscy geje i wszystkie lesbijki są dobrymi ludźmi i nie należy też mówić że są źli. Tak samo jak nie wszyscy katolicy to fanatyczni hipokryci, którzy traktują Biblię wybiórczo, a nie każdy ksiądz jest pedofilem. Cała "walka" LGBT+ toczy się wokół nadania takich samych praw ludziom o innych orientacjach seksualnych, a gadanie że dwóch gejów nie może wychować dziecka na dobrego człowieka jest wyrazem pychy i niezrozumienia otaczającego świata. Na tej samej zasadzie nie jest powiedziane że każdy katolik wychowa swoje dziecko na dobrego człowieka. Ludzie są różni, ale to nie orientacja seksualna, ani religia, ani kolor skóry, ani wykształcenie nie definiują człowieka jako osobę wartościową lub nie. Za to wykluczanie ze społeczeństwa dobrych, pomocnych ludzi i przykładnych obywateli wiele mówi o człowieku. I nie jest to pozytywna opinia, bo jeśli dobrze rozumiem główny przekaz religii katolickiej, to przykładny katolik powinien być dobrym, pomocnym, skromnym człowiekiem, który traktuje ludzi jak ludzi, a nie dzieli na lepszych i gorszych, śladem nazistów.
Jarek2019.07.19 11:48
Ideologia – powstała na bazie danej kultury wspólnota światopoglądów, u podstaw której tkwi świadome dążenie do realizacji określonego interesu klasowego lub grupowego albo narodowego. cytat z portalu kontrowersje.net. Nic dodać, nic ująć: Uciśniona mniejszość, jak się przedstawia LGBT, według wszelkich definicji powinna chodzić kanałami, spotykać się w podziemiu i pisać do siebie grepsy. Czy taka właśnie wygląda ta „wykluczona” grupa? Nic podobnego, oni są wszędzie, na pierwszych stronach gazet, na ekranach telewizji, na głównych ulicach miast, w polityce, biznesie, sporcie i wśród artystów. Członkowie i wyznawcy seksty LGBT nie mają najmniejszych oporów z ekspozycją własnych przekonań, wręcz gwałcą pozostałych „heteryków” dewiacyjną „wizją świata”.
Foster2019.07.19 13:40
Beton tego nie zrozumie - im trzeba wskazać wroga, bo bez wroga czują się niedowartościowani.
Palindrom2019.07.20 0:17
NSDAP i CzeKa to też były "tylko" skróty…
jacek 2019.07.20 11:38
LGBTQ ? a dlaczego nie Z (zoofilia), N (nekrofilia) i K(koprofilia) ? to tez trzeba dodać, bo jest wielu takich którzy lubią nie tylko na brązowo, ale także na "futerkowo" i na "zimno".... Gdybyście doszli do władzy, to za 5-10 lat murowany będzie skrót LGBTQZNK, murowany, więcej już wynaturzeń jakoś do głowy nie przychodzi. orientacja seksualna jest jedna, reszta to patologia, wynaturzenie. Jak ktos myśli w życiu tylko o rzyci vide d..., to na zwykłym seksie nie skończy. Roboty się czepcie bo dotacje i zastrzyki środków z fundacji niedługo się skończą i co wtedy? doopy będziesz dawać po latarnią? Poza tym, wy nie chcecie żadnych równych praw, tylko uprawnień. Jak niby jesteście poniewierani zboki, skoro pełno was w TV, na paradach, wśród celebrytów, cytuje się was w każdej gazecie, tv czy portalu, a gdy ktoregoś nazwie się "zbokiem" to aj waj jest na cały świat. W tym samym czasie katolików wywala się z roboty za cytowanie Biblii, kpi, drwi i z ich wartości, podpala kościoły, niszczy przedmioty kultu, a o tym że Chrześcijanie są najbardziej mordowaną i prześladowaną grupą społeczno religijną na świecie (raport ONZ) to już nawet szkoda wspominać, bo wam zboki ciągle źle gdy się wasze ohydne "zabawy" nazywa po imieniu. Będziecie musieli nas zabić, żeby to zmienić, bo Polska to nie zepsuta dekadencka polit poprawna wieża babel żeby się wasze chore pragnienia ziściły
Krzysz2019.07.26 14:47
Po pierwsze różnica między LGBTQ a np zoofilią, nekrofilią czy dendrofilią leży nie tylko w samych nazwach gdzie w pierwszych mamy "izm" a w drugich "ilia" co wskazuje na fetysz związany z seksem. LGBTQ nie chodzi o seks, tylko o równe-traktowanie przez instytucje państwowe czy bankowe i zaakceptowanie przez społeczeństwo, że nie są jak piszesz patologią czy wynaturzeniem. Po drugie przy homoseksualiźmie dwie dorosłe osoby mogą podjąć wspólną decyzję o współżyciu nie krzywdząc w ten sposób nikogo lub działając wbrew drugiej osobie. W zoofilii zwierze nie ma wyboru i nie wie co się dzieje, w pedofilii dziecko nie wie co się dzieje, nie jest osobą decyzyjną, w nekrofilii martwe ciało też nie może się sprzeciwić - kolejny powód dlaczego LGBTQ różni się od powyższych fetyszy. Jacku, ty i tobie podobni muszą zrozumieć, ze jeżeli osoba rodzi się z inną orientacją seksualną i od samych początków życia nie czuje pociągu do przeciwnej płci - nic tego nie zmieni - i co prawda może przez życie iść i udawać kogoś kim nie jest - ale szczęścia nigdy nie zazna...
Jarek2019.07.19 11:11
No dobra, wystarczy dodać w naklejce od ideologii LGBT. A Pan Terlikowski niech się zastanowi, co by było gdyby na naklejce była przekreślona swastyka i podpis: Strefa wolna od nazizmu. Czy wtedy też "byśmy byli oburzeni niedopuszczalną dyskryminacją"??? No... wtedy to akcja była by wspaniała!!!
Jezus2019.07.19 11:15
Jeśli LGBT to dla ciebie to samo co nazizm, to musisz się mocno podleczyć chłopie... Albo poduczyć...
Jarek2019.07.19 11:42
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Czy mówię gdzieś że to jest to samo? Jeśli się ktoś brzydzi nazizmem lub komunizmem to jest ok, jeśli przyklei sobie taką naklejkę. Jeśli ktoś brzydzi się ideologią lgbt, to dlaczego nie może takiej naklejki przykleić? Ja tego nie rozumiem.
Maria Blaszczyk2019.07.19 13:31
Ludzie mają prawo brzydzić się czym chcą. Ale po pierwsze - LGBT to skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transpłciowych jako do całości.Do LUDZI. Twojego listonosza, kasjerki w sklepie, w którym robsz zakupy, nauczycielki twojego dziecka, pana. który układa glazurę w Twojej łazience. Brzydzenie się en masse co dziesiątą osobą, którą spotykasz, z powodu cechy, która w ogóle Cię nie dotyczy w większości sytuacji, jest trochę dziwne. Po drugie - ideologia LGBT nie istnieje. Serio.
Zerr02019.07.19 16:20
jest to po prostu nieprawda. LGBT oznacza konkretną formacje społeczno polityczną a nie żadnych tam 'gejów' et consortes. Sekta przybrała nazwe od "les, gay, bi, tran" ale przecież w jej skład wchodzi więcej osób hetero niż 'lgbt'.
Maria Blaszczyk2019.07.20 1:00
Nie ma żadnej sekty. Nie opowiadaj łgarstw. Ja rozumiem, ze nic na ten temat nie wiesz, ale naprawdę gołym okiem widać, że to w ogóle nie jest żadna organizacja nawet, nie mówiąc już o byciu sektą... Istnieją dziesiątki - raczej małych - organizacji skupiających osoby z tej grupy. W żaden sposób nie spełniające kryteriów sekty, do tego często skłócone. I nie sądzę, by większość tych ludzi nie była LGBT. Część nie jest - są to sojusznicy, ale nie mam pojęcia, jak Ci wyszło, że to większość. Nie mam żadnych miarodajnych danych, opieram się na osobistej znajomości sporej liczby członków tych organizacji - i nie wydaje mi się byś miał rację. Możesz wyjasnić, jak to policzyłeś albo skad to wziąłeś?
rebeliant2019.07.19 19:40
LGBT napis odnoszący się do gejów itp. można również podmienić ze swastyką i przypiąć nazistom. Tak samo rejestrację samochodową. Wobec tego można takie LGBT wziąć na ruszt i się temu ostro sprzeciwiać włącznie z naklejkami "strefa wolna od LGBT". I co z tego, że się odnosi ? To nie znaczy, że każdy niehetro sie pod to podpiął i jest własnością jakiegoś LGBT wyprodukowanego nie wiadomo przez kogo. Co z tego, że się odnosi ? Jacyś ludzie to stworzyli, odnieśli się do homo les gej itp. i teraz nie można się sprzeciwiać temu czemuś, bo oni się odnieśli. W takim razie wystarczy, że naziści odniosą się do homo i już wolno im realizować swoje machinacje bez żadnego sprzeciwu... bo się odnieśli.
Foster2019.07.19 20:30
Dziękuję pani Mario za szczegółowe i przystępne wyjaśnienia. Jak mądry tłumaczy to się go rozumie jak głupiec to wyjaśnienia są zawsze mętne.
jozef2019.07.19 11:20
Idź się lecz.
Młot na katolicyzm2019.07.19 11:22
W takim razie ja nakleję sobie gdzieś naklejkę z napisem "Strefa wolna od ideologii rzymskokatolickiej".
Jarek2019.07.19 11:38
A kto Ci broni??? Drukuj i przyklejaj sobie. Wszyscy lewacy nienawidzą wolności słowa .
oof2019.07.19 14:09
acz kolwiek to wy macie problemy z marszami I chcecie ograniczyć naszą wolność słowa... ok
Stara Reperecka 2019.07.19 17:45
Sorki to "Naklejka strefa wolna od LGBT " jest ok bo to wolność słowa ale naklejka "Strefa wolna od ideologii katolickiej" to nie bo to lewackie ograniczenie wolności słowa ??? Coś z logiką nie teges ?
Młot na katolicyzm2019.07.20 0:32
Katolicy to banda hipokrytów.
Wiesław Kaloryfer2019.07.19 15:42
Nie sądzę, by nalepki-zakazy dot. ideologii zabronionych przez prawo były tu miarodajne. Ale jesli ktoś ma inne zdanie, to tak po prawdzie casus już był. Żeby było ciekawiej sprawcą casusu jest Radosław Sikorski, który przed wjazdem do swojego dworka umieścił tabliczke strefa zdekomunizowana.
jozef2019.07.19 11:03
No to dzisiaj Terlikowski ma przerąbane, jak on mógł nie poprzeć tak pięknej akcji.
Jezus2019.07.19 11:07
No właśnie. Zwłaszcza że ona taka z tradycjami pięknymi, wywodzącymi się wprost z hitlerowskich Niemiec. Taka piękna akcja... a on taki niemiły ;)