Rafalala jako narzędzie w służbie gender przeciw rodzinie - zdjęcie
07.08.14, 06:58

Rafalala jako narzędzie w służbie gender przeciw rodzinie

40

Facet, określający się jako kobieta z penisem, latający w wyzywających kieckach po Warszawie i walące w mordę czy oblewający wodą każdego, kto ma odwagę nie określić go mianem kobiety – nie powinien być tematem normalnej publicystyki. Dziwadła zawsze zdarzały się na tym świecie, i można im było albo współczuć albo obwozić je w cyrku. Tym razem jednak sytuacja jest inna. Rafalala, tak jak wielu innych biedaków z zaburzeniami tożsamości (a może tylko chcących zrobić karierę na fakcie, że przebiorą się w babskie ciuszki), jest bowiem wykorzystywany do wiekiego projektu niszczenia rodziny i małżeństwa.

Nie ma się bowiem, co oszukiwać. Jeśli uda się ludzi przekonać, że facet jeśli przebierze się w damskie ciuszki i wszczepi sobie plasterek z żeńskimi hormonami, a także bloker testosteronu (tak sam o sobie mówi bohater ostatnich dni) jest kobietą, i to nawet jeśli ma penisa, to tożsamość płciowa przynajmniej w kulturze zacznie się rozmywać. A to właśnie różnica między kobiecością a męskością, różnica, która jednocześnie jest uzupełnieniem jest fundamentem małżeństwa. Jeśli nie różnimy się między sobą, jeśli kobiecość i męskość nie mogą razem po pojednaniu wejść na pewien wyższy poziom całości, stać się czymś więcej, niż tylko podwojeniem tego samego, to nie ma nie tylko powodów, by zakazać małżeństwa dwóm facetom, ale nawet faceta i chomika (a jak pokazują doniesienia z ostatnich dni tabloidów o pewnym amerykańskim aktorze wcale nie jest to przesada) czy kobiety, słonia i mrówki. Zaraz oczywiście dopadną mnie fachowcy, co oznajmią, że zwierzęta nie są osobami, ale... ja im na to odpowiem, że z punktu widzenia prawdziwie nowoczesnej lewicy to oni są konserwatywne zgniłki, ponieważ nie od dziś Peter Singer głosi, że osobą może być także szympans, świnia czy pies, nie mówiąc już o delfinie. Jeśli więc oni są osobami, to dlaczego za osóbkę nie uznać chomika.

Kpię oczywiście, ale sprawa wcale nie jest zabawna. Oswajanie nas z patologią bowiem trwa. Zaczęło się od [cenzura sądowa), a teraz przyszedł czas na kolejną osobę, która rozmywa tożsamości, znaczenia i sensy. I niszczy w ten sposób kulturowe postrzeganie biologicznej różnicy między kobiecością i męskością. Owszem można to wszystko obracać w żart, ale gdy patrzymy na poważnych dziennikarzy, którzy ze współczuciem i empatią pochylają się nad facetem, który sobie z nas wszystkich robi jaja, i gdy dostrzegamy jak jad trans-matrixa sączy się w nasze umysły, to niestety nie ma powodów do śmiechu... Jeśli bowiem nie zatrzymamy tego procesu (nie zatrzyma go natura), to czeka nas śmierć jako cywilizację. Bez rodziny, bez małżeństwa i bez męskości i kobiecości nie ma bowiem kultury, cywilizacji i wreszcie życia... I czas to powiedzieć zupełnie jasno.

Tomasz P. Terlikowski

Komentarze (40):

anonim2014.08.7 7:17
Rafał, zjedz batonik, bo jak jesteś głodny to zaczynasz strasznie gwiazdorzyć
anonim2014.08.7 7:38
@arbiter, to jehowi też uważają zboków za normalność?
anonim2014.08.7 7:50
Tomaszu Rafalala, czy jak się ta pani/ ten pan nazywa ma prawo do życia. Nie mam pojęcia w jaki sposób jest używana do projektu niszczenia rodziny i małżeństwa. Dla mnie to zupełne brednie. Pani Rafalala nie interesuje mnie, czytelników frondy, katolików. Po prostu szkoda Twojego czasu na zajmowanie się tą panią.
anonim2014.08.7 7:56
Z przyjemnością w tym wypadku zgadzam sie z red. Terlikowskim.
anonim2014.08.7 8:28
@arbiter "Rozkręcanie szumu wokół pani Rafalali odbywa się póki co dzięki prawakom, którzy muszą się wyżyć, najpierw jakiś buc na ulicy" Wygooglowałem i pierwsze 10 stron, które "pieją" o tej sytuacji to onet, tvn24, fakt, wykop, dziennik-jak to jest wg Ciebie prawactwo to nie wiem co bierzesz ale ja chcę to samo!!!!!
anonim2014.08.7 8:38
#arbite Chcesz się zobaczyć -spójrz na kobiecopodobną karykaturę człowieka.
anonim2014.08.7 8:46
@arbiter, nie odwracaj kota ogonem, chcę się dowiedzieć u źródła, a wszyscy tu wiedzą że jesteś jehowy. Więc jak, jako jehowi też uważacie, że zboki to normalność?
anonim2014.08.7 8:52
@Tomasz P. Terlikowski W pełni się z Panem zgadzam. To, z czym jesteśmy oswajani, co mamy uważać za normalność, doprowadzi do zagłady ludzkości. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za artykuł
anonim2014.08.7 9:23
AirWolfio napisało: "Terlikowski nie udawaj idioty" bo AirWolfio wcale udawać nie musi...jest
anonim2014.08.7 9:25
@arbiter "Media o tym mówią o wydarzeniach sprowokowanych przez prawaków (buc z ulicy, Zawisza), tak trudno to ogarnąć?" Ponownie wygooglowałem i nic nie piszą, że to prawacy. Tak trudno to ogarnąć i przyznać rację?
anonim2014.08.7 9:37
@Arbiter, wstydzisz się przyznać, do jakiej sekty należysz??
anonim2014.08.7 9:40
Pan Zawisza nie powinien nazywać "Rafalali" (co to za nazwa?) "tym czymś". Powinien najpierw zapytać tę osobę, jak ma się zwracać - jak do kobiety, mężczyzny czy .... czegoś; powinien też wielokrotnie podkreślić, że transseksualizm to zaburzenie psychiczne.
anonim2014.08.7 9:45
Jesteś świadkiem Jehowy? Nie wstydź się przyznać, do jakiej denominacji należysz.
anonim2014.08.7 9:49
Poza tym, kłamiesz (albo jesteś durniem). Kiedy się o "Rafalali" stało głośno? Wtedy, kiedy ten zaburzony osobnik umieścił w internecie filmik z pobicia faceta, który go obraził. Dlaczego więc kłamiesz? Dlatego, żeś durny, czy chory z nienawiści do wszystkiego, co normalne?
anonim2014.08.7 10:02
@Arbiter; dlaczego wstydzisz się przyznać, do jakiej denominacji należysz??? I znowu udajesz(?) durnia. "Rafalala" nie został obrażony przez "prawackiego chama obrażającego przechodniów" tylko przez faceta, który nie chciał mu wynająć mieszkania. Naprawdę, tak trudno nie kłamać? Do jakiej denominacji należysz???
anonim2014.08.7 10:10
@arbiter Rafaella zmądrzeje jak diabły wezmą ją w swoje radości wieczne, ale będzie za późno, by coś mogła zmienić w swojej wiecznej egzystencji
anonim2014.08.7 10:11
Jasne, a jak ktoś się czuje Napoleonem, to trzeba go tytułować "Wasza Cesarska Wysokość"???? Tylko że każdy "Napoleon", "Juliusz Cezar" czy inny "Mojżesz" parę miesięcy ww roku spędza w szpitalu psychiatrycznym. Tymczasem "Rafalala" chlubi się swoją anomalią. Jako osoba zaburzona, powinien być leczony.
anonim2014.08.7 10:53
@arbiter Nie odwracaj kota ogonem. Powiedziałeś a raczej palnąłeś, że buc z ulicy jest prawakiem a nie masz na to ani jednego dowodu.... Poza tym to nie 'buc z ulicy" i nie Zawisza to rozdmuchali tylko Rafalala. Zawisza został tylko do TV zaproszony tak jak poseł Żalek. Zaraz będzie się wypowiadał Twój Ruch. Nie jest chyba ich wina, że dostali zaproszenie do TV. Więc sprawę nie rozdmuchali prawacy tylko media (i to w 80-90 procentach nie będące prawicowymi....) P.S. Skoro kilka osób mówi Ci, że nie masz racji to uwierz-nie masz jej. Nie ma sensu brnąc na siłę.
anonim2014.08.7 10:54
@Merss; ja nie wyznaję żadnej wypaczonej ideologii ani nie wierzę w bajki. Jeśli ty "wypaczoną ideologią" albo bajkami nazywasz wiarę katolicką, to znaczy, że jesteś nieukiem, durniem i zbydlęconym chamem ateistycznym (możliwe, że starym ubekiem albo jakimś bolszewickim pomiotem). I jeszcze sugerujesz, że mam się czuć wariatem? Obrażasz mnie, bo jesteś ateizdą? Nie wierzą szczury, kury, świnie i... ateiści. Miło ci??? Transseksualizm jest zaburzeniem psychicznym, doczytaj sobie.
anonim2014.08.7 11:00
@Arbiter; jesteś "chrześcijaninem", który reprezentuje lewacki punkt widzenia. Nawet przyłapany na ewidentnym kłamstwie nie potrafisz się przyznać. Gdybyś był uczciwym chrześcijaninem, to byś potrafił powiedzieć "faktycznie, to nie buc lżący przechodniów, tylko handlarz nieruchomościami obraził transwestytę i został przez niego zaatakowany". Poza tym "Rafalala" używał/a słów wulgarnych i obelżywych wobec tego człowieka. Nie kłam "chrześcijaninie"!!!
anonim2014.08.7 11:05
@Merss; czyli potwierdzasz, żeś idiota suponując mi jakieś ideologiczne urojenia. Zaburzenia identyfikacji płci są właśnie na tle psychicznym, "naukofcze". Godność to odbiera sobie osobnik zwący się Rafalala./ Wejdź na jego blog i zobacz, co tam wyprawia.
anonim2014.08.7 11:07
@Airwolf - ateizdusiu (ateosiołku); czy zdajesz sobie sprawę z tego, że przez takie pytanie przyznałeś się, żeś kompletny debil?
anonim2014.08.7 11:14
@Airwolf; Ale ja nie jestem psychiatrą. Lecz się, ucz się.... Może kiedyś zrozumiesz? Czemu od ciebie śmierdzi UBydłem. Byłeś w UB dziadku, czy jesteś potomkiem ubeka? Mam dziwne wrażenie, że "tertium non datur"..
anonim2014.08.7 11:19
@Merss; ani handlarz nieruchomościami ani Zawisza nie odebrali "Rafalali" godności. Natomiast obrazili go, na co on odpowiedział agresją fizyczną i słowną (wobec agenta nieruchomości). W sumie to dobrze. Myślę, że ten nieszczęsny człowiek bardzo zaszkodził sprawie LGBT. Pomijam kwestię, że mógł otworzyć puszkę Pandory i niech się nikt nie dziwi, jeśli wkrótce sam padnie ofiarą agresji fizycznej.
anonim2014.08.7 11:31
@Airwolf; Nie muszę przed tobą uzasadniać swoich wierzeń. Cóż ja poradzę, że robisz (?) z siebie idiotę zadając pytanie o różnicę między bajkami a wiarą katolicką. Naprawdę jesteś aż takim bezmózgiem, żeby tego nie rozumieć? I dziwisz się, że katolicy reagują na idiotę, jak na idiotę? Ale, ale, nic w odpowiedzi na pytania o UBydło? OK, "towarzyszu".
anonim2014.08.7 11:40
@Airwolf; gdybyś był uczciwy i nieidiotą gdybyś był, to jest ogrom literatury na temat katolicyzmu. Tylko nie chodzi o literaturę dla politruków (pewnie ci znaną), ale o książki z zakresu teologii fundamentalnej, dogmatyki. Sięgnij do choćby do Chestertona, Newmana, Hellera,
anonim2014.08.7 11:46
@Arbiter; "chrześcijaninie" - znowu kłamiesz! A może ty dureń jesteś? Skoro cię "to" nie interesuje, to po co siedzisz na tym wątku??? Naprawdę nie widzisz różnicy między "bucem obrażającym przechodniów" a agentem nieruchomości? Afera zaczęła się od zamieszczenia filmu w sieci. PRZESTAŃ WRESZCIE KŁAMAĆ!!!!
anonim2014.08.7 11:47
@AIRWOLF; mam nadzieję, że trochę uczciwości w tobie jest i sięgniesz to literatury.
anonim2014.08.7 12:41
@arbiter VIII przykazanie! A ty znowu kłamiesz jak na jehowego przystało. Z ciebie taki chrześcijanin jak z tralalali kobieta.
anonim2014.08.7 12:44
@merss Jeżeli facet nie poczuwa się do bycia facetem udając kobietę, a nie jest kobietą, to czym jest? Jak „to coś” nazwać? Tralalala? Nie znam.
anonim2014.08.7 13:10
@merss A do której kobiety ktoś powiedział per „pan”? Nie znam takiej sytuacji z naszych mediów. Podaj linka albo opowiedz. Czekam z niecierpliwością.
anonim2014.08.7 13:16
@arbiter Jako typowy sekciarz powtarzasz naokrągło te same głupoty bez merytorycznej podbudowy. Walisz kłamstwami i bzdurami na lewo i na prawo (głównie na prawo) jak byle prostak cepem. Przestań się w końcu podawać za chrześcijanina, bo obrażasz inteligencję innych komentujących w tym miejscu.
anonim2014.08.7 14:05
Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle. Mt 10,28
anonim2014.08.7 14:47
Panie Tomaszu, a ja uważam odwrotnie. Jak będziemy poważnie traktować wszelkich przebierańców, to tzw. opinia publiczna będzie myślała, że te ich przebrania to poważna sprawa. Natomiast jeśli będziemy obśmiewać ich dziwne (i śmieszne właśnie) zachowania, to będą one też traktowane jako wygłupy, a nie poważna "filozofia". Na zachodzie poprawność polityczna nie pozwoliła wyśmiewać głupot związanych z LGBT i dziś traktuje się to poważnie. My w Polsce powinniśmy iść inną drogą i zamiast się puszyć, obrażać, traktować to z śmiertelną powagą, należy wyśmiewać te głupoty. PS. Od razu napiszę, że sam problem z tożsamością płci jest poważny, ale to w jaki sposób próbuje się ten problem rozwiązać (nazywać facetów w sukienkach kobietami itp.), to duże nieporozumienie i właśnie absurd, taki, że pozostaje tylko wyśmiać.
anonim2014.08.7 15:13
@merss A ty jesteś debilem czy arbitrem? Nikt nikogo nie może uwięzić w czyimś ciele! Pogrzało cię?! Tralalala jest facetem tak jak Bęgowski. jeśli twoim zdaniem tak wyglądają kobiety, to współczuję ci z powodu twojej matki, bo moja wyglądała inaczej.
anonim2014.08.7 21:11
@merss Puknij się w łeb. Jeżeli ktoś ma problem z tożsamością, to jest to zaburzenie psychiczne. Leczy się wtedy głowę a nie ciało, bo to niczego nie zmieni. Facet nigdy nie będzie kobietą i odwrotnie. Czy to takie trudne do pojęcia?
anonim2014.08.7 21:15
@merss Jeszcze jedno, przestań mi tu z nienacka pieprzyć o kulturze, bo chamski i napastliwy ton dyskusji sam narzuciłeś swoimi komentarzami, ja się tylko dostosowuję do twojego poziomu listwy przypodłogowej.
anonim2014.08.7 21:17
@AirWolf Zwróć się do specjalisty, to ci pomoże.
anonim2014.08.8 8:07
@merss Na głupotę nic nie można poradzić, tego się nie leczy. Pokaż mi chociaż jeden udany proces przemiany płci, a ja powiem, że nie mam racji. Rzeczywistość jest nieubłagana i nie da się z mężczyzny zrobić kobiety, a z kobiety mężczyzny. Pozostaje ci tylko freudowskie pitolenie o wymyślonej płci mózgu i nieudolne próby przekonywania normalnych, że nienormalni są normalni. Szerokiej drogi życzy Lolo, indolencjo na resorach!
anonim2014.08.13 17:58
Spoko spoko, nich o cywilizacje sie Pan redaktor nie boi cywilizacja da sobie rade. Natomiast PAN jest rownie kabaretowy a mimo to uwazam ze ma Pan prawo taki byc jesli nie lamie Pan prawa.