Prawie dwa miliardy ofiar polityki aborcyjnej! - zdjęcie
02.04.13, 09:46Fot. Wikipedia

Prawie dwa miliardy ofiar polityki aborcyjnej!

13

I wbrew zapewnieniom rozmaitych zwolenników „kontroli urodzeń” liczba aborcji rocznie wcale nie spada, wraz z wprowadzaniem nowoczesnych metod antykoncepcji, ale przeciwnie systematycznie rocznie. Do wzrostu tego przyczyniają się także rozwiązania prawne, które niekiedy wymuszane są na krajach Trzeciego Świata przez bogatsze państwa zachodnie.

Krzyk tych ofiar został niestety zagłuszony, i nadal jest zagłuszany, przez rozwijający się egoizm, troskę o własną wygodę, a także ludobójczą propagandę, która jest o wiele skuteczniejsza niż propaganda hitlerowców, którym także udało się przekonać, że ich ofiary nie są ludźmi, więc można ich zabijać.

TPT/Lifenews.com

Komentarze (13):

anonim2013.04.2 10:13
no widzisz @biomasa, u ciebie nie już co prać
anonim2013.04.2 11:10
I dlatego pan Terlikowski jest za całkowitym zakazem aborcji. (jak powiedział w wywiadzie) Żeby wszystkie te 2 mld dzieci się urodziły. Przyrównywał aborcję do Holocaustu. Ja jestem wszystko w stanie zrozumieć, nawet argumenty emocjonalne. Tylko proszę mi powiedzieć, tym razem całkowicie już rozumnie: Kto zająłby się tymi dwoma miliardami dzieci? Ludzkość, nie dość nie ma już ogromnej potrzeby rozmnażania, gdyż panuje zarówno na lądzie, na morzach, w powietrzu i nawet w kosmosie. Dlaczego pro-liferzy tak ostentacyjnie czepiają się życia, skoro to życie w krajach Trzeciego Świata jest takie nędzne? Oczywiście dla was to nie będą racjonalne argumenty, tylko "rozwijający się egoizm, troska o własną wygodę, a także ludobójcza propaganda". Zero empatii dla tych, którzy żyją w najgorszych warunkach. Dla was MUSZĄ się narodzić i żyć, pomimo że w fazie zarodka czy płodu nie mają nawet woli życia. Dla was empatia przejawia się poprzez indoktrynację, jak Matka Teresa. Najlepiej byłoby tych wszystkich ludzi urodzić, następnie ochrzcić i pozwolić umierać z głodu czy od chorób w umieralniach. Ważne, że się urodzili, nieważne że odbierają pokarm innym. Nieważne że sama natura jest "eugeniczna". Były już takie przypadki, sam Darwin zwątpił w dobroć Pana Boga, bo zobaczył co zwierzęta robią sobie nawzajem. Inni ludzie, normalni ludzie, nawołują tylko do tego, by dać wybór. Terlikowski i jemu podobni już zapomnieli że Bóg ponoć dał nam wybór dobra lub zła, oni chcą zmonopolizować to, co widzą za "dobre" i zakazać innych wyborów.
anonim2013.04.2 11:26
Świat będzie musiał zapłacić za te morderstwa niewinnych. Bóg pomści bowiem krew niewinną a ponieważ tyle osób zamordowano podobna ilość zginie od katastrof i wojen. Ten bezbożny świat tzw Zachodu musi zginąć i wcale mi go szkoda nie będzie. Przy odrobionie szczęścia uda się zająć ziemię bo tych degeneratach. Precz z taką nowoczesnością
anonim2013.04.2 11:32
Anonymous "Kto zająłby się tymi dwoma miliardami dzieci?" Ich rodzice. "Dlaczego pro-liferzy tak ostentacyjnie czepiają się życia, skoro to życie w krajach Trzeciego Świata jest takie nędzne?" Niemcy też mieli swoje powody, żeby zabijać w obozach śmierci. Wyobraź sobie, że tę twoją kwestię w odniesieniu np. do Polski, Rosji, USA wypowiada równie "wrażliwy", jak i decyzyjny człowiek. Dla to ciebie racjonalnym argumentem jest zabijanie. Bo tak będzie lepiej. A może jednak coś powiedzieć ludziom na temat odpowiedzialności. "Inni ludzie, normalni ludzie, nawołują tylko do tego, by dać wybór. Terlikowski i jemu podobni już zapomnieli że Bóg ponoć dał nam wybór dobra lub zła, oni chcą zmonopolizować to, co widzą za "dobre" i zakazać innych wyborów." No jasne, ten dobry wybór wg ciebie to zabijanie.Gratuluję logiki.
anonim2013.04.2 11:36
Milion tu, milion tam. Dla lewactwa nie ma znaczenia, ilu ludzi ginie. Nie miało dla nich też znaczenia, gdy Hitler i Stalin- bożkowie lewicowej zarazy, mordowali miliony bez zastanowienia. Także i teraz takie liczby nie będą robiły na nich wrażenia.
anonim2013.04.2 13:16
Najbardziej krwiożercze ideologie to: - neo - socjalizm, czyli pro - choise (-izm) + in vitro (-nizm); - socjalizm internacjonalistyczny (w różnych odmianach) - socjalizm narodowy w wersji niemieckiej, czyli nazizm. Jedną z cech wspólnych tych ideologii jest: - ateizm lub neo - pogaństwo. .
anonim2013.04.2 13:19
Pani Fedra, "Poza tym nie usuwa się dzieci chcianych, o tym niektórzy zapominają". Dzieci i dorosłych nie chcianych może Pani usunąć również po urodzeniu, np. w komorach gazowych Oświęcimia. Co jeszcze Panią powstrzymuje?
anonim2013.04.2 18:18
Wyczhodzi tak ze 40 milionów rocznie. A myśmy myśleli, że chuligańskie bójki w knajpie, jakimi były I i II WŚ to były koszmary i ludobójstwo.
anonim2013.04.2 18:19
Janie28: umiesz odróznić plemnika od siebie? Bo nie wygląda mi na to. Co robisz między ludźmi inteligentnymi więc?
anonim2013.04.2 20:14
@Anonymous: " Terlikowski i jemu podobni już zapomnieli że Bóg ponoć dał nam wybór dobra lub zła, oni chcą zmonopolizować to, co widzą za "dobre" i zakazać innych wyborów." No cóż ... Nikt nikomu nie zabrania wyboru dobra i zła. Mordercy korzystając z tej wolności też wybierają, co nie znaczy że morderstwa nie trzeba penalizować. Proszę sobie wybierać: dobro czy zło, to Pana (Pani?) wybór, ale trzeba liczyć się też z konsekwencjami własnych wyborów.
anonim2013.04.2 20:17
@Jan28: Drogi Janie, a od ilodniowego zarodka Pan już potrafi? W którym dniu ciąży zarodek przestaje Pana zdaniem być zarodkiem a staje się człowiekiem?
anonim2013.04.2 21:10
"Jak można zabić coś co nie istnieje?" - tak to można powiedzieć, ale o ciąży urojonej, a nie o rozwijającej się w łonie matki OSOBIE. Nie ma miłości bez czystości. Kiedyś ludzie nie widzieli związku między niemyciem rąk i rozprzestrzenianiem się chorób. Nieczystość w sferze seksuaności prowadzi do chorób i zbrodni. Umyć można się i owszem do czysta - w konfesjonale. Warto zacząć od tego by poczytać o czystej wodzie nawet jeszcze pływając w ulicznej kałuży. http://adonai.pl/czystosc/ Szczególnie polecam tekst o czystości małżeńskiej gdyby tę praktykowano powszechnie nie byloby tylu nieszczęść . http://adonai.pl/malzenstwo/?id=7
anonim2013.04.3 8:40
Leki narzucone przez moznych tego swiata sa przemozne. Przeludnienie? A moze by tak rozwijac sie, a nie dusic cywilizacje pod pokrywka? Mialby kto zarobic na wasze emerytury - dlaczego nie myslicie w tym kierunku? Budowa nowych miast, podboj kosmosu. Ale po co lepiej miec wladze nad xx wiecznym zacofanym tlumem drzacym przed przeludnieniem, bezmyslnie kopulujacym i zabijajacym swoje dzieci ze strachy, ze zajma ich miejsce w wyznaczonej im kawalerce.