Politycy na kanonizacji, czyli odrażająca zbrodnia przerywania ciąży - zdjęcie
30.04.14, 18:13

Politycy na kanonizacji, czyli odrażająca zbrodnia przerywania ciąży

6

Na kanonizację Jana Pawła II tłumnie ruszyli do Rzymu politycy. Sataniści potraktowali kanonizację jako okazję do plucia na Kościół i Świętego, czemu trudno się dziwić zważywszy czyje zlecenia wykonują. Ciekawszy jest przypadek polityków, którzy na Placu Świętego Piotra się znaleźli, ochoczo się tam fotografowali i wypowiadali do mediów. Brylowała Marszałek Sejmu Ewa Kopacz, która mówiła o swojej wielkiej radości z nowego świętego, który jak zauważyła „kochał ludzi. Tych najmłodszych ...".

Radość Ewy Kopacz oczywiście cieszy, choć jej wcześniejsze działania są sprzeczne z nauczaniem Świętego. Obawiam się, że Ewa Kopacz i jej koledzy głosujący przeciw prawu do życia dzieci niepełnosprawnych, nie znają Evangelium Vitae, warto więc przypomnieć z tego dokumentu kilka zdań:

58. Wśród wszystkich przestępstw przeciw życiu, jakie człowiek może popełnić, przerwanie ciąży ma cechy, które czynią z niego występek szczególnie poważny i godny potępienia. Sobór Watykański II określa je wraz z dzieciobójstwem jako „okropne przestępstwa"

59. ... Ale odpowiedzialność spada też na prawodawców, którzy poparli i zatwierdzili prawa dopuszczające przerywanie ciąży oraz — w takiej mierze, w jakiej sprawa ta od nich zależy — na zarządzających instytucjami służby zdrowia, w których dokonuje się przerywania ciąży. ... stajemy tu wobec olbrzymiego zagrożenia nie tylko poszczególnego jednostkowego życia ludzkiego, ale całej naszej cywilizacji"

Na nawrócenie nigdy nie jest za późno. Może po powrocie z Rzymu Ewa Kopacz (i jej koledzy) zajmą się wprowadzaniem w życie nauczania Świętego?

Mariusz Dzierżawski/stopaborcji.pl

Komentarze (6):

anonim2014.04.30 19:39
Nie bądźmy naiwni!!!! PO to dno, w którym Ojciec Chrzestny DONALDO jako szef mafii trzyma wszystkich krótko za pysk. Te rządowe żule z peło NIGDY nie będą miały swojego zdania, bo nie spieszno im do spotkania seryjnego samobójcy!
anonim2014.04.30 19:54
fundacja Pro pana Dzierżawskiego to jest jedna z najlepiej działających organizacji pro-life w Polsce. Gratulacje- tak trzymać i nie popuszczać genderowcom.
anonim2014.04.30 21:44
@airwolf od kiedy jestes etatowym "wpisywaczem" roznych tresci na Frondzie?Gdzie sie ukrywales do tego czasu? Gzie dzialales? Chyba zmienie podpis na "ciekawski"
anonim2014.04.30 23:59
Fascination hipokrytko! Każdy polityk powinien być konsekwentny. Konsekwencja polityków afiszujących się przed telewizyjnymi kamerami na placu świętego Piotra, w dniu kanonizacji dwóch papieży radykalnie potępiających aborcję jest według Ciebie hipokrytko politycznie akceptowalna?
anonim2014.05.1 6:04
Fascination rozumiem cię. Dla ludzi bez zasad moralnych hipokryzja POpaprańców jest akceptowalna. Dla katolików chcących iść drogą Chrystusa zhipokryzja tych co się pojawili na kanonizacji a prpagują aborcję jest ohydą.
anonim2014.05.1 8:49
@Fascination. Widze w Tobie syndrom Ewy Kopacz ktora pojechala na kanonizacje i w pewnym czasie szukala mlodej dziewczynie szpitala dla dokonania zabicia dziecka nienarodzonego /aborcji/ i znalazla. Jak twierdzila " wiare zostawia za drzwiami gabinetu. I to jest myslenie i moralnosc PO i innych mutantow chrzscijanstwa.Grzech ciezki maja ci co glosuja na ta bande aborcjonistow.