,,Piątka dla zwierząt'' do zmiany? Prezydent spotkał się z marszałkiem Senatu - zdjęcie
22.09.20, 12:00Screenshot Facebook - Andrzej Duda / Youtube - Senat

,,Piątka dla zwierząt'' do zmiany? Prezydent spotkał się z marszałkiem Senatu

2

Dziś prezydent Andrzej Duda spotkał się z marszałkiem Senatu Tomaszem Grodzkim. Rozmowy dotyczyły nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt. Ustalono, że musi ona zostać zmieniona.

Przykłady innych krajów mówią, że okres trzech lat jest dobrym okresem na wygaszanie tych hodowli’

- stwierdził Grodzki na konferencji prasowej.

Dodał, że razem z prezydentem zgadzają się co do tego, że konieczne są zmiany przepisów jeśli chodzi o lepsze traktowanie zwierząt w Polsce. Skrytykował jednak procedowanie nowelizacji twierdząc, że ta:

[…] tradycyjnie przemknęła przez Sejm w sposób ekspresowy", co uniemożliwia jakąkolwiek refleksję”.

Grodzki zaproponował wobec tego zmianę w ustawie w kwestii wprowadzenia okresu przejściowego, dającego hodowcom szansę na odejście od biznesu w sposób „bardziej cywilizowany”.

dam/Wirtualna Polska,Fronda.pl

Komentarze (2):

Jak typ mendy2020.09.22 13:20
jest najbardziej aktywny na katolickim forum? Menda parchata czyli żyd. Żyd nienawidzi KK, żyd nienawidzi Polski i Polaków, taka jego natura. A która z mend jest najbardziej aktywna? Prof. doktor Hertrich-Woleński! Tak, tak, menda parchata z tytułami naukowymi, PRL-wskim ale zawsze. Stary skurvvysyn ma 80 lat i w tym wieku jest parchem - trollem. Ile on tu przybrał sobie pseudonimów? Zmienia "styl pisania", interpunkcje, wymyśla sobie życiorys i to wszystko po to by się WYS*RAĆ na forum katolickim. Stary skurvvysyn hipokryta, grafoman wie że katole nie cenzurują więc się wyżywa, wychodzi z niego talmudzki parch.
Klejnot Nilu2020.09.22 12:47
O kurczę, to teraz prawactwu zagotuje się w głowach, będą odczuwać niepokój a palce zaczną im drżeć. No bo jak tu się teraz do Marszałka Grodzkiego przywalić, skoro mówi tak jak oni by chcieli?