Niesamowite proroctwo: Wy, Polacy, bądźcie spokojni. Na nas, Niemców, jeszcze przyjdzie pokuta  - zdjęcie
05.12.21, 18:52fot. wikipedia.org, domena publiczna

Niesamowite proroctwo: Wy, Polacy, bądźcie spokojni. Na nas, Niemców, jeszcze przyjdzie pokuta

24

W obliczu przepowiadanych dla świata katastrof Polska nie zostanie cudem uratowana, ale będzie państwem, które ucierpi w nich najmniej.

Polsce będą się kłaniać narody Europy - przepowiedział jeden z wizjonerów.

Błogosławiony ks. Bronisław Markiewicz, polski ksiądz katolicki, założyciel Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła, pedagog: 
"Wy, Polacy, przez ucisk niniejszy oczyszczeni i miłością wspólną silni, nie tylko będziecie się wzajem wspomagali, ale nadto poniesiecie ratunek innym narodom i ludom, nawet wam niegdyś wrogim" - wieszczył ksiądz Markiewicz. Mówił on także o łaskach, jakimi Bóg obdarzy Polskę oraz o Polakach, którzy będą "mądrymi mistrzami" i będą zajmować wysokie stanowiska na całym świecie. Nasz język będzie rozpowszechniony i będą go uczyć we wszystkich światowych szkołach.

Lodovic Rocca - franciszkanin, prorok:
W swojej wizji opowiadał on o wolnej Polsce, jako o najpotężniejszym mocarstwie Europy. Razem ze Słowianami utworzy katolicko-słowiańskie mocarstwo Europy. Granice tego kraju wyznaczać będą Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr i Dźwina. "Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie, gdy liście zdrzew opadać zaczną. Z gruzów i popiołów powstanie Polska i dojdzie wreszcie do porządku i spokoju w sprawach wewnętrznych. (...) Najwyżej Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu wielkiego papieża. Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie. Wielki mąż z Ameryki roztoczy nad jej granicami swoją przemożną opiekę, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie".

Kardynał August Hlond, salezjanin, arcybiskup metropolita gnieźnieński i poznański (1926-1946), arcybiskup metropolita gnieźnieński i warszawski (1946-1948), kardynał, prymas Polski:
W notatkach kardynała odnaleziono proroctwo takiej oto treści: "Jedyną broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo - jest różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi narody będą karane za swą niewierność względem Boga. Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej. Maryja obroni świat od zagłady zupełnej".

Katarzyna Szymon, polska mistyczka katolicka i stygmatyczka ze Studzienic:
Była ona nie tylko naznaczona stygmatmi, ale także miewała objawienia i wizje. 2 listopada 1974 roku Matka Boża Niepokalana opowiedziała jej o karach, jakie czekają świat, jeżeli nie nastąpi poprawa. Największe zniszczenia poniosą Niemcy, Czechy, Francja, Anglia i Rosja. Widząc przestraszoną twarz kobiety, Matka Boża powiedziała: "Śląsk zachowam od zguby".

Proroctwa Teresy Neumann, niemiecka mistyczka i stygmatyczka:
Po zakończeniu II wojny światowej spotkała ona polskich oficerów, którzy nie byli pewni, czy mają wracać do kraju, bo krążyły pogłoski o wybuchu kolejnej wojny na terenie Polski. Powiedziała im, że jeżeli doszłoby do kolejnej wojny, to Polska ocaleje, "ponieważ przez Polskę wkrótce zacznie pielgrzymować Matka Boska Częstochowska i weźmie wasz kraj w swą macierzystą opiekę".

Po II wojnie światowej przekazała ona wizję dotyczącą Polski, biskupowi polowemu Józefowi Gawlinie: "Wy Polacy macie do nas Niemców żal, bośmy was skrzywdzili. Macie rację. Ale przez to wyście już wszystko odpokutowali. Na nas, Niemców, przyjdzie jeszcze pokuta. Wy możecie czuć się spokojni. (...) Za wami wstawia się Czarna Madonna, która będzie chodzić po ziemiach polskich. Wam się już złego nie stanie".

Wizje ojca Klimuszki, polski kapłan, franciszkanin, jasnowidz, zielarz
Zakonnik rzadko mówił o swoich wizjach publicznie. Jednak na spotkaniu z dziennikarką, Wandą Konarzewską, uchylił rąbka tajemnicy przepowiedni dotyczacej losów Polski: "Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhoronowana wysoko, jak żaden kraj w Europie. (...) Polsce będą się kłaniać narody Europy. (...) Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym. Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów". Przed swoją śmiercia powiedział przyjacielowi, że gdyby mógł się drugi raz urodzić, to tylko w Polsce. "Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie".

Trzecia tajemnica fatimska:
Krążyła po Polsce przepowiednia, uznawana za fragment trzeciej tajemnicy fatmiskiej. Łucja miała powiedzieć nieznanemu ojcu Augustynowi: "Polska tym razem zostanie oszczędzona. Ona będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie silniejsze, potężniejsze i wspanialsze. Od Polski zależeć będzie przyszłość Europy. Obdarzy ona braterstwem wszystkie narody świata. Ona będzie przygarniać, chronić, nieść pomoc. (...) Pomoc i opieka Maryi Królowej Polski będzie wam towarzyszyć".

Przepowiednia licheńska:
W tej przepowiedni Maryja przekazało Mikołajowi Sikatce słowa: "Ku zdumieniu wszystkich narodów świata - z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości. Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat. Jeśli naród polski się poprawi, będzie pocieszony, ocalony i wywyższony".

Komentarze (24):

matis892021.12.6 15:30
A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
matis892021.12.6 14:17
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Na zdjęciu2021.12.6 14:13
imperator Palpatine po jasnej stronie Mocy?
Laki2021.12.6 13:05
"Na nas, Niemców, jeszcze przyjdzie pokuta" jak to zrozumieć?
kasai2021.12.6 13:23
Proroctwa Teresy Neumann, niemiecka mistyczka i stygmatyczka:
NiechlujnyTestKeczupuProstuZeSłoja2021.12.6 12:32
Zdjęcie testerki keczupu. Z czasów, kiedy nie było jeszcze opakowań z tworzyw sztucznych i keczup ładowano do słoja, a konserwantem była wódka. Umorusana keczupem babina wdychała wysokoprocentowy opar i bredziła w upojeniu o pambuku, bozi, jezuśku, jamiołkach i innych bajkowych stworach.
kefas2021.12.6 9:51
póki co Bóg nas pokarał brakiem rozumu i pisowieckim, neobaolszewicko-faszystowskim (nie)rządem.
***2021.12.6 12:29
Może pokarał Ciebie i odebrał Ci racjonalne pojmowanie rzeczy?
wiktor2021.12.6 8:41
Zydowskie bajeczki wciskane polaczkom zeby w biernosci narodu zniszczyc resztki polskosci i spolecznej jednosci
Jest Fronda? Jest weekendzik? Jest LOLcontent2021.12.5 23:45
jw.
Zawi2021.12.5 23:00
Przepowiednie dotyczące Polski są różna, ale mają 2 cechy wspólne. Znane są publikowane po polsku i nikomu nie dały dotąd korzyści (np. rożne "Polacy wracajcie" przepowiadane było 2 pokolenia temu, w tym zaraz przed stanem wojennym)
UltraCentrum2021.12.5 21:58
o kurde :( w 3/4 jestem Niemcem a w 1/4 Kaszubą
Max2021.12.5 23:04
Nic się nie bój Polakiem jest się poprzez deklarację , a nie urodzenie.. Dlatego jak wyznajesz polskie wartości i zwyczaje, choć był być np Murynem albo Eskimosem będziesz Polakiem. Dlatego w I Rzeczypospolitej rozmawiano w 17 językach. Dlatego Tatar, Ormianin, Gruzin itd po osiedleniu w Polsce, w drugim pokoleniu, choć używali swojego języka i religi pod względem socjologicznym czuli się już w znacznym stopni Polakami.
Czerwona Zaraza2021.12.5 21:48
Polska jest takim samym zdemoralizowanym ścierwem jak reszta narodów - nawet jeszcze gorszym bo w Polsce się myśli że to święty udręczony kraj - A w polska to wzór w szerzeniu agendy różowych jarmułek - 3/4 dzieci w szkołach to mali agenci. Wszystkie kobiety o znośnej urodzie ok dwudziestki w imię tej agendy - ćwiczenia się w miłosierdziu - są brane na dwa baty. A przeciętnemu polskiemu ogłupionemu śmieciowi się miesza głód penisa ze współczuciem i troską o dzieci - pomachasz takiemu biało czerwoną szmatą to mylą mu się kierunki. Polska pierwsza powinna być zniszczona żeby zachować dobre imię tego kraju do 18 wieku -później już nie ma polski, - bo pozostałych krajów nie ma od jeszcze wcześniejszych epok. Nic tak nie ogłupia jak odwoływanie się do braterstwa świeckiego - patriotyzm i religijnego nie istnieją te wartości bo uważacie że wasze kobiety mają prawo się pocałować z innym mężczyzną i nic się nie stało względem czasu.
Po 11 ...2021.12.5 20:27
Boże, co to jest? Wybuchła butelka przeterminowanego ketchupu?
Styki2021.12.5 19:53
Wybuch wielkiego wulkanu i trzęsienie ziemi wskazują na USA. W wizji miałam świadomość, że to potężny kataklizm. W wizji wyspa to USA, moje miejsce to Europa, być może Polska. Według tej wizji konsekwencje kataklizmu będą odczuwalne w małym stopniu także u nas, ale nie na tyle, aby ginąć. Skutki kataklizmu mogą być pośrednie, choćby gospodarcze. Słyszę gigantyczny huk. Widzę jak wielu Amerykanów wędruje do Europy, do Polski. Widzę z lotu ptaka, obserwuję to z góry, idą ludzie jak mrówki, przechodzą z USA do Europy. Z Wielkiej Brytanii Polacy też będą wracać. Widzę jak tsunami zalewa Wielką Brytanię … Ale jak to możliwe ?!!! – sam się dziwie – Widzę, że Amerykanie będą chcieli tu mieszkać i dużo żołnierzy będzie chciało tu być. Polska będzie bardzo bezpieczna. Świeżość będzie czuć. Rządy prawicy przetrwają, bo muszą przetrwać. Jeśli Yellowstone wybuchnie, to … … To zawieszą nawet wybory, wszystko. Widzę wielką falę przetaczającą się przez Wielką Brytanię Brytania jest bardzo mocno zepsuta Słyszę … Kazirodztwo. Widzę robactwo chodzące po ulicach. Deprawacja osiągnęła maksimum.
Styki2021.12.5 20:05
Koń głodu niedługo ze stajni ruszy. - Będą problemy z aprowizacją. - Aprowizacja to zaopatrywanie w żywność – przypominam sobie. - Nie tyle „jak”, ile „co”. - Ale to jeszcze czas.
Anonim2021.12.5 19:10
Jak ja się cieszę, ze nie ma wypranego mózgu i nie wierze w te gnioty. Wolność od religii to coś wspaniałego. Współczuje ludziom wierzącym, ze są niewolnikami tych bredni a ich życie to krąży wokół kłamstw dotyczących objawień, proroctw, piekła, nieba i tym podobnych bredni.
kxtolickx derxtytyzxcjx Polski2021.12.5 20:05
Komunisci,jxk widxc,cieszx sie,ze zxmordowxli setki milionow ludzi.i ze juz ich nie mx
AAAtomek2021.12.5 18:57
W proroctwach była mowa o gwałconych ministrantach "przez wiecie kogo"?
Anonim2021.12.5 19:37
Film Sekielskich pokazał przez kogo - w skrócie l*G*bt.
katolicka deratyzacja Polski2021.12.5 20:07
PO to pxrtix fxszystowskx
"AaTomku"! Ty wredoto! Jak śmiesz!?2021.12.5 21:46
Doskonale wiesz, że tego, co piszesz, w proroctwach nie było! Ale ty przecież nie wytrzymasz, jak nie polejesz na nas i "KK"swoim szambem nienawiści! Lepiej napisz o rzeczach, które ciebie dotyczą! ... Napisz, ile razy siedziałeś w "kiciu",za takie "pseudo-zabawy" z dziećmi!?... Można przeczytać o tobie, że 4 razy! Czy, tak? Czy więcej?! Bez udawania nickowcu, "atomku", wiadomo, że to twój stary nick, ... jesteś Lechem Kellerem! Więc jak tam? Ile razy siedziałeś? Czy wynagrodziłeś dzieciom skrzywdzonym? A czy to prawda, o twojej "zabawie" z dziećmi twojej siostry? Kiedyś takie pytania też padały do ciebie!
Lesiu, jeszcze!2021.12.6 8:35
Piękny, pełen katolskiej "miłości" wpis. Znakomita parodia starej, obrzydliwej dewoty, chamki i prostaczki od urodzenia w rynsztoku. Trzeba było jeszcze dołożyć SB z IPNem, okrasić to bozią z Marysią i powrzeszczeć wersalikami. Uzupełnij w następnym wpisie, w którym namiętnie udowadniaj, że ty to nie ty, a Lesiem jest każdy z kim dewota się nie zgadza - i będzie komplet.