Nawrócona feministka: Feminizm jest jak sekta - zdjęcie
02.01.16, 11:35

Nawrócona feministka: Feminizm jest jak sekta

7

Była zmuszana do seksu z cudzoziemcami i zażywania narkotyków, a nawet zgwałcona przez lesbijkę – to historia Sary Fernandy Giromin, brazylijskiej ikony feminizmu.  

 

Kobieta, która zmieniła nazwisko na Sara Winter była założycielka brazylijskiego Femenu. Dziś jednak broni życia poczętego i głośno mówi o nadużyciach, jakich dopuszczają się feministki. Wynaturzenia tej ideologii opisała w książce „Dziwka, nie! Siedem razy byłam zdradzona przez feminizm”.

Zmiana stosunku do aborcji i feminizmu rozpoczęła się u Sary Giromin w październiku br., kiedy wyraziła żal z powodu aborcji swojego pierwszego dziecka. Stało się tak, gdy urodziła drugie.

- Wyrażam skruchę za przerwanie ciąży i teraz proszę o wybaczenie – pisze Sara Winter. Piszę do was kiedy ono [dziecko] śpi spokojnie na moich kolanach – tłumaczy.

Była aktywista Femenu prosi kobiety, które czują się „zdesperowane i myślą o aborcji, by dobrze zastanowiły się nad tym problemem”, dodając: „to przyczyniło się u mnie do wielu kłopotów i trudności. Nie chcę, by przydarzało się to wam”.

Sara Fernanda Giromin twierdzi w swojej książce, że feminizm jest sektą, która traktuje kobiety jak przedmioty, faworyzuje homoseksualizm i ukrywa pedofilię w swoich szeregach. Przekonuje jednocześnie, że „kobiety zaangażowane w ten ruch są, w najczystszym rozumienia tego słowa, materią. Są przedmiotami faworyzującymi nienawiść wobec religii chrześcijańskiej, nienawiść w stosunku do mężczyzn i nienawiść wobec zrównoważonej rodziny” – pisze była feministka.

Autorka  zapowiedziała, że cześć dochodów ze sprzedaży książki przeznaczy na rzecz akcji obrony dzieci poczętych. Rozpoczęła też serię konferencji, w czasie których występuje przeciw feminizmowi, ideologii gender i marksizmowi kulturowemu.

KJ/pch24.pl

 

Komentarze (7):

anonim2016.01.2 12:18
@Krystyna80 No jasne - gdyby miała mocny charakter zacisnęłaby zęby i wytrzymała 77 gwałtów, albo i więcej.
anonim2016.01.2 12:21
Ikona głupoty a nie feminizmu :-D
anonim2016.01.2 12:52
Jeśli ktoś wierzy, że feminizm (i ruchy z nim związane) jest dobry dla kobiet, ten jest niespełna rozumu. Lewica już tak ma, ze im bardziej stara się komuś pomoc tym większą krzywdę mu wyrządza. Np. socjalizm, taki Lenin, Stalin chcieli dobrze dla ludzi, i co? Miliony wymordowanych. Np. Cała PZPR chciała dobrze dla robotników, i co? Jakoś robotnicy nie zauważyli tej pomocy i ciągle protestowali, z ruchem Solidarność na czele. Lewica zamiast rozwiązywać problemy ludzi, wpędza ich w jeszcze gorsze.
anonim2016.01.2 14:34
Nikt nie doprowadza do takiego odczłowieczenia kobiet jak feministki i nikt inny tak bardzo im nie szkodzi i nie pozbawia godności jak one. Znam wiele takich kobiet, są agresywne, pozbawione kobiecości i tego czegoś co jest kwintesencją kobiecości. Ich pierwszymi wrogami są kobiety ( zwłaszcza matki i żony), kościół no i oczywiście mężczyźni których obarczają za ciemiężenie i wykorzystywanie kobiet. Tam gdzie kobiety faktycznie potrzebują pomocy i wsparcia nie uświadczysz żadnej feministki ale jak chcesz zabić swoje dziecko lub walczyć z kościołem to od razu ich pełno...
anonim2016.01.2 18:03
Ale ta Pryszczyna80 bidna, aż nawet i we mnie toto litość wzbudziło wyznaniami przy nowym roku...ale toto musi cierpieć... - tak, tak - może to być delikatny przedsmak piekła ku przestrodze, ale czy toto zdolne jest pojąć jakąkolwiek przestrogę?
anonim2016.01.2 22:43
Bua, ha, ha, ha ale to gender niektórym resztki mózgu wyprało... Ha, ha, ha, ha, ha - "...ślubnemu kolację przygotować..." - bua, ha, ha,ha
anonim2016.01.3 6:18
@Krystyna x80 Czy myślisz że Lucyfer to tylko Ewę zwiódł iż zjadła owoc zakazany? A ciebie to nie oszukał swoimi kłamstewkami o nie istnieniu Boga. Diabły śmieją się z takich głupców ;Drugi w hierarchii piekła Belzebub, tak się wyśmiewał w czasie egzorcyzmów w Austrii (od 1975r) z mądrości uważających się za, mędrców całego świata propagujących „Ateizm”. „ale ludzie są głupcy. Ludzie są szaleni i głupi. (…) Są to zgnojone głupie pały…(dosłownie gów…). Pała jest jeszcze rozsądniejsza, wychodzi z niej tu i tam jeszcze jakiś listek zielony, … Ale u ludzi jest tylko zamiast rozumu, gów… i słoma (siano w głowie) (…) Wy ludzie jesteście do niczego (śmieje się złośliwie) jesteście niczym i nie będziecie nigdy jak niczym. Jesteście osłami!!! Można wam mówić siedem razy to samo. Macie mózg komara, albo macie właściwie tylko przedziurawione sito! Gdyby nie było Tego tam u góry (wskazuje w górę) wasze kości zostałyby zwalone na kupę, w każdej sekundzie tylko, On utrzymuje wasz kościec, w przeciwnym wypadku bylibyście tylko szmatami i strzępami. Dlatego tam na dole nie możemy pojąć, że profesorowie, doktorzy i nie wiadomo kto jeszcze mają tak szalony sposób myślenia. Że można mieć taką zarozumiałość, kiedy są przecież tylko łajnem, które pożerane jest przez robaki!!!” Sądzę że jakikolwiek komentarz do tych słów, drugiej osoby z „trójcy piekielnej” jest zbyteczny, całkowicie niepotrzebny, sam mówi lepiej niż niejeden dowód wykazujących błędne tezy doktryny „Ateizmu Przyrody”. Podobnie jw..: „Nigdy nie zdołasz zrozumieć - mówi szatan - jak bardzo nienawidzę was ludzi. Jak bardzo jesteście wstrętni. Chlubicie się najwyższą godnością wśród zwierząt, a jesteście z nich najohydniejsi. Wasze istnienie budzi we mnie wstręt. Uważam was za coś gorszego od waszych świń. Sądzicie, że jesteście inteligentni, a okazujecie się bardzo głupi. Wystarczyłoby zobaczyć, co wam podsuwam przez wielu „naukowców", którzy są na mojej służbie, i co daję wam w formie napuszonych, uczonych bredni. Pomyśl o tym, czym poję i karmię przez moją prasę!. Wy mielibyście być Jego najszlachetniejszym stworzeniem? Wystarczy parę świństw, aby was kupić. Zaraz poddajecie się pokusom mych posłańców (wybrańców sił zła). Przywiązujecie wielką wagę do waszej wolności, a pozwalacie się schwytać w moją niewolę. Och, jakie kpiny mogę sobie z was stroić w imię tej waszej wolność. Okazujecie wstręt wobec tego, co jest brudne, a tymczasem jesteście zupełnie ulegli waszym namiętnościom, tarzacie się w waszych obrzydliwościach, jak świnie w błocie... Dla kobiety, czy dla garści złota jesteście gotowi pozarzynać się, co jest cudowne. Wiele zyskał Ten - tam, że przelał krew, aby was odkupić? Odkupić was od czego, od grzechu? Przecież nurzacie się w nim tak, że omal nie utoniecie! A co dopiero mówić, gdy wywołam wśród was ducha zazdrości, oszczerstw, nienawiści, rywalizacji, zemsty.” Tak samo jest i Z GENDER i ruchem Feministycznym diabeł ludźmi zniewolonymi przez grzech manipuluje, są jak zabawka w ręku dziecka.