Matka Kurka: Lewackie partyjki skazane na powtarzanie tandetnych spektakli - zdjęcie
11.08.19, 20:25screenshot Youtube - Telewizja Republika

Matka Kurka: Lewackie partyjki skazane na powtarzanie tandetnych spektakli

28

Jeden pomysł na kampanię wyborczą mają lewackie kanapy skupione pod wspólnym szyldem „koalicja lewicowa”. Pomysł stary jak sam komunizm i sprowadza się do rewolucji. Wychodzą na ulicę machają rewolucyjnymi sztandarami, prowokują i usiłują szokować. W tym ostatnim aspekcie lewackiej aktywności tkwi cały ich problem. Otóż nie da się szokować, co tydzień tym samym, a właściwie od lat tym samym. Pewną nowością było wprowadzenie do sejmu panoptikum Palikota, ci wszyscy mordercy księży, udający teraz dziennikarzy, pachołek Urbana, stary komuch przebrany za babę, rzeczywiście szokowały – pisze Matka Kurka w swoim najnowszym tekście.

Skończyło się na jednej kadencji i całkowitym upadku, a próby budowania podobnej siły na takim samym tępym antyklerykalizmie i rewolucji obyczajowej pod tęczową flagą, skończyły się marnie i to dla kilku formacji. PSL zrzucił tęczowe gumiaki po dwóch miesiącach, ale jeszcze długo będzie się z tego tłumaczył. PO już nie wychodzi na ulice pod neobolszewickim sztandarem, bo Schetyna zrozumiał, czy raczej przypomniał sobie, kiedy PO nie miała z kim przegrać. Były to czasy, w których obowiązywała zasada „idziemy środkiem polskiej drogi”. Tusk, co by o nim nie powiedzieć, potrafił w piątek oświadczyć, że nie będzie klękał przed biskupami, by w niedzielę przyjąć Komunię w Ostrej Bramie. Innymi słowy dla każdego coś miłego i żadnych skrajności. Doświadczenie z wyborów europejskich uleczyło wielu starych wyjadaczy z pomysłu na budowanie nowego radzieckiego człowieka, ale niszowe partie i środowiska nie mają innego wyjścia – czytamy dalej w tekście.

Piotr Wielgucki stwierdza dalej:

Zapotrzebowanie na tego typu „narrację” szacuję na jakieś 5-10% i mam na myśli nie ogół społeczeństwa tylko tych, którzy biorą udział w wyborach. Na szczęście jest to bardzo chwiejny elektorat potrafiący się obrazić na jedno niewłaściwie dobrane słowo, na przykład „pani polityk”, zamiast „polityczka”. I ten układ zależności pomiędzy radykalnym kolorytem politycznym i ich wyborcami determinuje „uliczną demokrację”. Normalnych ludzi te przedstawiania dawno przestały szokować, jednak nadal irytują, ponieważ nieustannie są wrzucane na top medialny. Nikt nie znajdzie drugiej tak nielicznej mniejszości, która by zajmowała tyle uwagi w debacie publicznej. Gdyby miłośnicy kotleta schabowego, w sile 1000 osób, a więcej „tęczowych” w Płocku nie było, zrobili taką sama demonstrację, trafiliby do tzw. „Michałków”, czyli wiadomości z ostatnich stron gazet.

Jak pisze:

Lewackie partyjki z jednej strony nie maja większego wyboru i są skazane na powtarzanie tych samych tandetnych spektakli, czym żyją wyznawcy. Z drugiej strony dla każdej głupoty, czy podłości „tęczowa zaraza” ma do pełnej dyspozycji ogólnopolską i nawet światową antenę. Takie seriale klasy „C”, takie tęczowe „Niewolnice Izaury”, to stare kino z bardzo kapryśną oglądalnością. Nowe produkcje kończą na dwa sposoby albo stają się hitem od pierwszego odcinka albo kończą na kuchennych telewizorach gospodyń domowych, w najtańszym czasie antenowym. Towarzysze: Czarzasty, Zandberg i Biedroń wyreżyserowali i wyprodukowali swoja „Izaurę” i teraz odgrywają tę drugą, gorszą kategorię serialu, który nie wyjdzie poza kuchnie „partnerów nieheteronormatywnych” i Drag queen. I jak się na spokojnie te wszystkie klocki poukłada, to można optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Na koniec stwierdza:

Gdy PO osiągała wyniki na poziomie 40%, to kilkuprocentową część tego wyniku stanowiły głosy lewackiego towarzystwa, które najpierw nie miało się gdzie podziać, potem chciało dokopać PiS i dlatego nie głosowali na „Twój Ruch”. Obecnie nikt w zwycięstwo z PiS nie wierzy, no i siłą rzeczy wyborcy szukają partii najbardziej odpowiadającej ich poglądom politycznym. Co to oznacza? Bardzo przyjemną dla oka i ucha nowinę! Lewica zabiera PO głosy na poziomie 5-8% i to jest gwarancja, że PO nie uzyska wyniku powyżej 30%. Istnieje też szansa, że PO nie poprawi wyniku z 2015 roku. Z kolei sama „koalicja lewicowa”, która tak naprawdę koalicją nie jest i potrzebuje 5%, aby wejść do sejmu, dużo więcej, ze wzglądu na radykalny i monotonny przekaz nie uzyska. Tak się realizuje 21-punktowy program PO, tyle że nie Polska, ale III RP rozbija się na dzielnice.

Kontrowersje.net

Komentarze (28):

edi2019.08.12 10:41
LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!!
JA2019.08.12 2:56
Wśród tęczowej zarazy jest sporo ludzi opętanych, ci szczególnie są uczuleni na autentyczne święte wizerunki katolickie, które są poświęcone i omodlone. Opętani doznają różnych paroksyzmów wściekłości , często też stanów paranormalnych. Wystarczyłoby przystroić domy w święte i poświęcone wizerunki naszej wiary. Można by też użyć wody święconej egzorcyzmowanej i soli egzorcyzmowanej rozsypanej na trasie ich pochodu... Na części z nich nie byłoby to do zniesienia, poliłoby ich żywym ogniem ... Gdy demoniczne zło spotyka się z Bożą świętością - ratują się oni paniczną ucieczką. Diabeł nie znosi świętości pod każdą postacią , zwłaszcza katolickich symboli świętych i obrazów. Można to zastosować wobec przyszłych marszów równości.= w naszych miastach. Nie jesteśmy bezbronni... Muszą to być jednak uświęcone święte znaki i obrazy naszej wiary, bo nie jest to magia ale moc Boża ukryta działająca na demonów przebywających we wnętrzach sodomitów, gomorejek i różnych innych rodzajów zboczeńców z LGBT. Widziałem już efekty. takiego działania... Tak w ten sposób my wierzący możemy się bronić. Nie zaniedbujmy modlitw z egzorcyzmem do św. Michała Archanioła i Matki Bożej, jest to dostępne dla wszystkich mających wiarę.
M.2019.08.12 8:46
Hokus pokus, zaczarowana sól. Przybywaj św. Michale, pogromco tęczy, sułtanie zniszczenia bezbożników, lordzie straganów odpustowych! Na pomoc św. Janie Pawle Drugi, wojowniku światła prezbiteryjnego, męczenniku kremówek uświęconych cukrem pudrem! Błogosławiona dziewico, choć i matko, ale głównie dziewico, przybądź gdy wzywają Cię pogromcy wichrzycieli! Abra kadabra, lelum polelum!
BiegunkaProrocza2019.08.12 1:45
Teraz to odbudujemy. Rząd wprowadzi program KUPA+ Każdy kto ma biegunkę (oczywiście po zbadaniu przez komisję we właściwym sobie Urzędzie Gminy) otrzyma 500 złotych. Nie będzie kryterium dochodowego. Osoby do 26 roku życia będą zwolnione z podatku VAT na papier toaletowy.
Oskar2019.08.12 9:26
Głupia/głupi... i tyle.
anonim2019.08.11 23:20
słusznie wypowiedział się o nich Kard. z Czech : to są sataniści udający ateistów.
BiegunkaProrocza2019.08.12 1:42
Rząd wprowadzi program KUPA+ Każdy kto ma biegunkę (oczywiście po zbadaniu przez komisję we właściwym sobie Urzędzie Gminy) otrzyma 500 złotych. Nie będzie kryterium dochodowego. Osoby do 26 roku życia będą zwolnione z podatku VAT na papier toaletowy.
Adam2019.08.11 22:52
Chory tok myslenia lewakow, psiocza na kosciol. Katolicy daja im tyle "sily" ze gdyby nie kosciol to lewacy w Polsce by nie istnieli, nie mieli by na co zwalac winy za swoje nieudane zycie.
Morelas2019.08.11 22:20
W Duszanłyku, w Duszanłyku Siedział indyk na chodniku Siedział indyk stary Zgubił okulary
Cogito ergo sum2019.08.11 22:09
Tęczowi proletariusze znowu się połączyli tym razem pod pcatronatem wielkiego kapitału. Homoseksualna rewolucja ma wyraźny burżuazyjny charakter. Kawiorowa lewica uwielbia kąpiel w kawiorze i zapach drogich cygar.
Kazimierz2019.08.11 21:40
Miał 100% rację biskup Dec w nawiązaniu do wystąpienia Arcybiskupa Jędraszewskiego, że diabeł zrzucił szaty czerwone i przebrał się w tęczowe. Obecnie mamy do czynienia z tym samym złem, co za komuny i należy zrobić wszystko, aby tęczowa zaraza nie rozprzestrzeniała się.
Maciek Arczyński2019.08.11 21:32
Biedroń, Zandberg, Czarzasty... Niedawno była informacja, że u Biedronia wszystkie decyzje zapadały na randkach Przywódcy z mężem (no nie wiem jaka tam podległość służbowa). To ja się pytam pp. Biedronia, Zandberga, Czarzastego kto robił za Lenina, kto za Zinowiewa a kto za Trockiego? W każdym razie Trocki był zazdrosny o Zinowiewa.
nikt o2019.08.11 21:09
Że są tandetne , to fakt . Dlatego ja tego nie oglądam w mediach. Szczęśliwie zaś mieszkam z dala od miejskich manifestacji i nie jestem narażona na przymusowe oglądanie tych i innych widowisk .
Szendzielorz2019.08.11 21:17
Ale radyjko maryjko masz?
nikt o2019.08.11 21:24
A co to takiego ?
Polak2019.08.11 21:09
Lewica i pedały to zboki
Valentynka2019.08.11 21:58
Mam dla nich na pewno się ucieszą, ..................../'¯/) ..................../¯../ .................../..../ ............./´¯/'...'/´¯¯`·¸ ........../'/.../..../......./¨¯\ ........('(...´...´.... ¯~/'...') .........\.................'...../ ..........\............... _.·´ ............\..............( ..............\.............\
BiegunkaProrocza2019.08.12 1:42
Lepiej byś umył tego palca grzebalca, nie dobrze jak kał zostaje na siusiaku.
ROZBAWIONY2019.08.11 21:08
kOKOSZKA NIE WIEM ILE CI PŁACĄ ZA TE LAURKI WIERNOPODDAŃCZE ALE NAWET 1 ZŁ TO ZA DUŻO ZA TO badziewie
www2019.08.11 21:05
Nie przejmuj się aż tak bardzo, dzielnicowy. I bez wykazania poziomu religijności, PiS rządzi w Polsce, a nie twoje zomo-homo.
szcze na PiS i rydzykowi w ryj2019.08.11 21:02
"powtarzanie tandetnych spektakli" w wykonaniu PiS wygląda to tak że przed wyborami nagle "kochają" wszystkich Polaków, pragną "porozumienia" z opozycją! a Kaczyńskiego zobaczymy już niebawem w TVP jako miłego starszego pana w sweterku i z kotkiem na rękach życzącego wszystkim szczęścia i pokoju...
Polak2019.08.11 20:32
Prawdziwy poziom religijności w Polsce mógłby wykazać tylko obowiązek uiszczania kościelnego podatku, jak ma to miejsce w wielu krajach. Obecnie ten poziom istnieje tylko w parafialnych kartotekach i ma się nijak do stanu faktycznego!
Polak2019.08.11 21:10
Dzielnicowy to sku.......syn
nikt o2019.08.11 21:23
O tym już się trąbi od lat 70--tych , gdy Ślązacy zaczęli wyjeżdżać do NRF i zobaczyli taki system w Niemczech . Do tej pory się to nie udało żadnemu z rządów . Nawet PRL--owi . Nie wykluczone , że im Kościół płacił jakiś haracz . Teraz , gdy się rozpanoszyli chcesz mieć wgląd w ich finanse ? Utopia . Musiałaby nastąpić całkowita reorganizacja finansowania kleru . Na to on nigdy się nie zgodzi . Dopóki rządziłaby taka pro Katolicka partia jak PiS to jeszcze nie mieliby tak źle . Ale jeśli rządy objęłaby anty kościelna , to rozpocząłby się lament na cały świat . Gotowi byliby rozpętać wojnę domową .
Valentynka2019.08.11 21:57
..................../'¯/) ..................../¯../ .................../..../ ............./´¯/'...'/´¯¯`·¸ ........../'/.../..../......./¨¯\ ........('(...´...´.... ¯~/'...') .........\.................'...../ ..........\............... _.·´ ............\..............( ..............\.............\
Andrzej Ryszkiewicz2019.08.11 22:15
Podatek kościelny w wielu krajach? Fakultatywny,rzadko obligatoryjny.O tym trzeba wiedzieć,a nie pisać bajek.W Niemczech jest obowiązkowy tylko w niektórych diecezjach.W niektórych jest,a w niektórych nie.Jeśli podatek w danej obowiązuje diecezji,to organem do pobierania podatku jest instytucja kościelna,a nie państwo.A kościoły i inne związki wyznaniowe są zwykle finansowane przez państwo.I tak jest w Austrii,czy Szwajcarii,czy w krajach Skandynawskich.
Emeryt2019.08.12 12:29
Co za bzdury wypisujesz. U nas w Niemczech podatek kościelny płaci każdy, kto nie dokonał apostazji ,a więc nie wystąpił z kościoła. Z chwilą wystąpienia przestajesz płacić podatek kościelny (Kirchensteuer).
zbycho2019.08.11 23:38
Dzielnicowy! Ty? ty? ty młocie ty.