Londyn chce wysłać setki swoich żołnierzy do Polski i krajów bałtyckich - zdjęcie
21.01.22, 21:26fot. flickr.com

Londyn chce wysłać setki swoich żołnierzy do Polski i krajów bałtyckich

49

Jak informuje brytyjski dziennik „Times”, rząd brytyjski rozważa wysłanie w najbliższym czasie setek żołnierzy, którzy mogliby wesprzeć Polskę oraz kraje bałtyckie. Chodzi o zabezpieczenie przed ewentualną eskalacją zza wschodniej granicy.

Jak podają źródła dziennika „Times” chodzi o możliwość większego odstraszania Rosji. - Jeśli byłby sojusznik NATO, do drzwi którego pukałyby rosyjskie wojska, wtedy byliby tam szybko – konstatuje źródło.

W ostatnim czasie było prowadzonych na wysokim szczeblu wiele rozmów pomiędzy państwami członkowskimi NATO, które dotyczyły zwiększenia obecności wojsk Sojuszu w Estonii, na Łotwie, Litwie i w Polsce.

Times” podaje, że ”w ramach NATO-wskiej misji Enhanced Forward Presence (EFP) Wielka Brytania ma już 830 żołnierzy, czołgi, opancerzone pojazdy wojskowe, artylerię samobieżną, obronę powietrzną oraz personel inżynieryjny i wywiadowczy w Estonii, gdzie przewodzi grupie bojowej liczącej 1200 osób. W skład grupy bojowej wchodzi również ponad 300 żołnierzy francuskich. Z kolei w Polsce przebywa 140 brytyjskich żołnierzy” - czytamy.

Jak podają źródła dziennika, chodzi o rozmieszczenie setek żołnierzy brytyjskich w krótkim czasie, co ma potwierdzać tamtejsze ministerstwo obrony.

- Jeśli byłby sojusznik NATO, do drzwi którego pukałyby rosyjskie wojska, wtedy byliby tam szybko – mówi źródło dziennika.

Jak podaje z kolei PAP, na Ukrainie dodatkowo stacjonuje około 100 żołnerzy z Wielkiej Brytanii. Są tam oddelegowani w ramach misji szkoleniowej Operation Orbital. Ponadto dodatkowych 30 wojskowych wyleciało na Ukrainę w tym tygodniu. Ich zadaniem jest przeszkolenie ukraińskich sił w obsłudze 2000 przekazanych ręcznych wyrzutni pocisków kierowanych.


mp/pap/niezalezna.pl

Komentarze (49):

Skrzypek na dachu2022.01.25 6:05
Brawo NATO .
kapral MO2022.01.22 15:59
Brac nawet podwójną dawkę! I na pierwsza linie frontu tak aby zrozumieli co to jest wojna. A jak wygramy to ich nie zaprosimy na defiladę ale ruskich tak.
Anonim2022.01.22 12:51
Polska - 27 szt. wyrzutni rakiet ppanc w dywizji. Rosja - ok. 200 szt. USA - ok. 300 szt. Ale w ołtarzach polowych proporcje są odwrotne, brawo Polska!!!😁😁😁
Saki Faki2022.01.22 16:00
Sie ma Pietrek jak tam Agnieszka Dziedzic?
ABC2022.01.22 10:35
Ja przepraszam, że aż trzy moje jednakowe komentarze się tu znalazły ale napisałem jeden pod Olejem lecz długo się nie pokazywał i następne też z tego powodu. Ja nie bawię się w matisa89, który zaśmieca forum.
ABC2022.01.22 9:58
do Olej 22:34. Szkoda tylko, że nie widzisz jak marudnie przebiega dozbrajanie i modernizacja polskiej armii. PiS (nie mówiąc o poprzednikach) zmarnował 6 lat swoich rządów. Oni bawią się w budowanie drzwi do lasu (myślę o wymyślaniu gotowych w świecie konstrukcji, których produkcja i wdrażanie do wojska będzie trwać bardzo długi czas). Natomiast zakupy też są bardzo opóźnione (np. Abramsy powinni kupić w 2016r., jeśli w ogóle Abramsy) już ponad pół roku czekamy na łaskawe zezwolenie na sprzedaż nam Abramsów przez Kongres USA, nie mówiąc już o próbie narzucania nam przez naszego sojusznika pedalskiej i satanokomunistycznej ideologii, wbrew WOLNOŚCI, którą dotychczas Zachód promował. Rakiet samosterujących w ogóle nie próbujemy kupować (np. Tamahawk'ów) nawet podobnych z innych krajów. Na Ukrainie też są pewne zasoby rakietowe i artyleryjskie, które można by rozpoznać i licencje ich zakupić, także czołgi Opłot. Jeśli Polska jest leniwa we własnej obronie (np. brak hełmów z przyłbicami dla walczących na granicy), to sojusznicy tego za nas nie załatwią.
Olej2022.01.22 11:08
Pełna zgoda ! 100/100 !
Anonim2022.01.22 9:09
a co do cholery robi narciarz duda? ta pyza pie.... ? ma w du.pie bo śnieg spadł ,mohery wybrały naczelnego wodza ,a wódz lepi bałwana w zakopenym,a nie spotkał sie z upadlincem 1 sztuką, a gdzie reszta prezydentów z europy?
tak to widzę2022.01.22 8:56
Jeśli Ukraińcy chcą skutecznie bronić granic na tak wielkim obszarze powinni je zaminować , linie wybrzeża też. Nie wszystkie kraje przystąpiły do konwencji tak więc gdzieniegdzie jeszcze pewnie można miny kupić a i Ukraina może wyprodukować sama. Co daje taka strefa zaminowana? To, że przeciwnik nie może rozwinąć skutecznie ofensywy bo najpierw musi usunąć miny a to zajmuje czas. Ponadto ciężko to zrobić jeśli jest się pod ciągłym ostrzałem. W Afganistanie tego często używali przeciwko wojskom rosyjskim i to skutecznie. Oczywiście rowy przeciwczołgowe i inne zabezpieczenia też się przydają. Tam powinna być ogłoszona powszechna mobilizacja i ci co nie mogą nosić broni czy walczyć powinni być skierowani do budowy umocnień na granicy. Zagranica jeśli chce pomóc to oprócz broni przeciwpancernej powinna też dostarczyć systemy do niszczenia wrogich samolotów. Oczywiście strefa objęta działaniami wojennymi powinna zostać automatycznie wyłączona z cywilnego ruchu lotniczego.
Dlaczego mnie to nie dziwi.2022.01.22 8:18
Czyli alianci jak zwykle dogadali sie (Jałta Teheran ) i podzielili się strefami wpływów Litwa Łotwa Estonia Polska dla Usa Anglii Ukraina dla Rosji historia ma to do siebie ze lubi się powtarzać,zrobią medialny szum typu sankcje na ziemniaki i gąbki do naczyń i winogrona ogłoszą ogłupionym masom wielki sukces i po wszystkim.
Janko muzykant2022.01.22 8:06
Za czyje pieniadze będą u nas z buciorami ? czy pis wymyśli kolejne podatki podwyżki ?
Marian2022.01.22 7:25
Czyżby animalsy z wysp mieli wyrzuty sumienia za swoje zachowanie wobec nas w czasie wojny i krótko po niej?
Roman2022.01.22 8:20
Raczej tradycyjnie chcą walczyć o swoje wpływy na nieswoim terytorium.
Skrzypek na dachu2022.01.22 0:16
Hura nasz Pan Prezydent Putin ! Wielki przyjaciel Zydowskiego Panstwa Izrael ! Pogomca imperializmu amerykanskiego . Jedyny i szczery Przyjaciel Pana Prezydenta Trumpow.
1232022.01.22 8:06
debil
Skrzypek na dachu2022.01.25 6:04
Masz racje , 123 , bo to debil , podszywacz i oszust .
Skrzypek na dachu2022.01.22 0:07
Brawo NATO . Teraz mozna spac spokojnie , bo durny kacap nie skoczy .
kresy24.pl2022.01.21 23:49
kresy24.pl
matis892022.01.21 23:34
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.------------------------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''
matis892022.01.22 0:14
𝐅𝐀𝐊𝐓𝐘 => 𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐍𝐀 większość hospitalizacji w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 ... /// ~99% trupów 𝐊𝐎𝐋𝐂𝐇𝐎𝐙𝐍𝐈𝐊𝐎𝐖 w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 = > (dzis prawie 100 zaszczepionych 𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓𝐄𝐊 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐡𝐥𝐨 𝐧𝐚 𝐒𝐘𝐅 - 𝐊𝐈𝐋𝐀 ...). A wam 𝐓𝐎𝐖. 𝐋𝐔𝐊𝐀𝐒𝐙𝐄𝐍𝐊𝐀 to 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 usuwając swoje 𝐖𝐄𝐍𝐄𝐑𝐘𝐂𝐙𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐎𝐑𝐄 𝐊Ö𝐑𝐖𝐘 z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda 𝐋𝐄𝐍𝐈𝐍𝐀 !!! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 𝐅𝐀𝐊𝐓𝐘 => 𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐍𝐀 większość hospitalizacji w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 ... /// ~99% trupów 𝐊𝐎𝐋𝐂𝐇𝐎𝐙𝐍𝐈𝐊𝐎𝐖 w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 = > (dzis prawie 100 zaszczepionych 𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓𝐄𝐊 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐡𝐥𝐨 𝐧𝐚 𝐒𝐘𝐅 - 𝐊𝐈𝐋𝐀 ...). A wam 𝐓𝐎𝐖. 𝐋𝐔𝐊𝐀𝐒𝐙𝐄𝐍𝐊𝐀 to 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 usuwając swoje 𝐖𝐄𝐍𝐄𝐑𝐘𝐂𝐙𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐎𝐑𝐄 𝐊Ö𝐑𝐖𝐘 z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda 𝐋𝐄𝐍𝐈𝐍𝐀 !!! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 𝐅𝐀𝐊𝐓𝐘 => 𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐍𝐀 większość hospitalizacji w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 ... /// ~99% trupów 𝐊𝐎𝐋𝐂𝐇𝐎𝐙𝐍𝐈𝐊𝐎𝐖 w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 = > (dzis prawie 100 zaszczepionych 𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓𝐄𝐊 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐡𝐥𝐨 𝐧𝐚 𝐒𝐘𝐅 - 𝐊𝐈𝐋𝐀 ...). A wam 𝐓𝐎𝐖. 𝐋𝐔𝐊𝐀𝐒𝐙𝐄𝐍𝐊𝐀 to 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 usuwając swoje 𝐖𝐄𝐍𝐄𝐑𝐘𝐂𝐙𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐎𝐑𝐄 𝐊Ö𝐑𝐖𝐘 z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda 𝐋𝐄𝐍𝐈𝐍𝐀 !!! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 𝐅𝐀𝐊𝐓𝐘 => 𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐍𝐀 większość hospitalizacji w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 ... /// ~99% trupów 𝐊𝐎𝐋𝐂𝐇𝐎𝐙𝐍𝐈𝐊𝐎𝐖 w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 = > (dzis prawie 100 zaszczepionych 𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓𝐄𝐊 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐡𝐥𝐨 𝐧𝐚 𝐒𝐘𝐅 - 𝐊𝐈𝐋𝐀 ...). A wam 𝐓𝐎𝐖. 𝐋𝐔𝐊𝐀𝐒𝐙𝐄𝐍𝐊𝐀 to 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 usuwając swoje 𝐖𝐄𝐍𝐄𝐑𝐘𝐂𝐙𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐎𝐑𝐄 𝐊Ö𝐑𝐖𝐘 z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda 𝐋𝐄𝐍𝐈𝐍𝐀 !!! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 𝐅𝐀𝐊𝐓𝐘 => 𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐍𝐀 większość hospitalizacji w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 ... /// ~99% trupów 𝐊𝐎𝐋𝐂𝐇𝐎𝐙𝐍𝐈𝐊𝐎𝐖 w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 = > (dzis prawie 100 zaszczepionych 𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓𝐄𝐊 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐡𝐥𝐨 𝐧𝐚 𝐒𝐘𝐅 - 𝐊𝐈𝐋𝐀 ...). A wam 𝐓𝐎𝐖. 𝐋𝐔𝐊𝐀𝐒𝐙𝐄𝐍𝐊𝐀 to 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 usuwając swoje 𝐖𝐄𝐍𝐄𝐑𝐘𝐂𝐙𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐎𝐑𝐄 𝐊Ö𝐑𝐖𝐘 z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda 𝐋𝐄𝐍𝐈𝐍𝐀 !!!
Taka prawda2022.01.22 8:07
Przestań ćpać żydowska niedojdo .
matis892022.01.21 23:33
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi, zapomogi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
matis892022.01.21 23:33
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
rdzawemu Herr Hund2022.01.21 23:20
niech piana wredny ryj szwabski zalewa
matis892022.01.21 23:13
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892022.01.21 23:35
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892022.01.21 23:13
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892022.01.21 23:35
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
pejsaci wladcy swiata2022.01.21 22:54
Scenariusz z sprzed II wojny swiatowej sie powtarza . City of London to potrafi !!!! Budowniczy Auschwitz ... IG Farben rockefeller ...zyja !!!!! Zalozyli UE ( ksiazka : Nazistowskie korzenie brukselskiej UE) ... akurat sa na etapie budowy swiatowego Auschwitz 2.0...... www.profit-over-life.org
Izrael twym panem .2022.01.21 22:43
Nie lepiej wypalić atomem Ukraine przecież tam odradza sie nazizm gloryfikują bandere ss upa , a Polske za to ze im pomagają w tym .
Dumny Polak2022.01.22 8:09
UPADLINE JAK NAJBARDZIEJ
ABC2022.01.22 9:38
Raczej durny.
Olej2022.01.21 22:34
Jeżeli chce wysłać setki, niech zdecyduje się na tysiące, wraz ze sprzętem. Dodatkowo siły amerykańskie. Żeby wreszcie oprzytomnieli co się święci w kooperacji sowiecko niemieckiej. Europa Środkowa musi zostać tak uzbrojona i tak nasycona siłą aby była bastionem, i trzonem polityczno militarnym państw europejskich zainteresowanych porządkiem amerykańskim w Europie. Nie ma innego wyjścia jeśli ma być zachowany pokój i równowaga sił na kontynencie. Sowiety wraz z Niemcami zagrażają Europie jaką znamy przez ostatnie lata po upadku żelaznej kurtyny. Trzeba powrotu do polityki transatlantyckiej z silną dominacją USA na kontynencie, która skutecznie gwarantowała powstrzymywanie sowieckiego imperializmu. Nie można pozwolić na odtwarzanie sytuacji jak zapoczątkowała II Wojnę Światową. Jest jeszcze czas na konkretne i silne decyzje. Sowiety są silne, ale nie na tyle aby pokonać wolny i zjednoczony świat Zachodu.
ABC2022.01.22 9:43
Szkoda tylko, że nie widzisz jak marudnie przebiega dozbrajanie i modernizacja polskiej armii. PiS (nie mówiąc o poprzednikach) zmarnował 6 lat swoich rządów. Oni bawią się w budowanie drzwi do lasu (myślę o wymyślaniu gotowych w świecie konstrukcji, których produkcja i wdrażanie do wojska będzie trwać bardzo długi czas). Natomiast zakupy też są bardzo opóźnione (np. Abramsy powinni kupić w 2016r., jeśli w ogóle Abramsy) już ponad pół roku czekamy na łaskawe zezwolenie na sprzedaż nam Abramsów przez Kongres USA, nie mówiąc już o próbie narzucania nam przez naszego sojusznika pedalskiej i satanokomunistycznej ideologii, wbrew WOLNOŚCI, którą dotychczas Zachód promował. Rakiet samosterujących w ogóle nie próbujemy kupować (np. Tamahawk'ów) nawet podobnych z innych krajów. Na Ukrainie też są pewne zasoby rakietowe i artyleryjskie, które można by rozpoznać i licencje ich zakupić, także czołgi Opłot. Jeśli Polska jest leniwa we własnej obronie (np. brak hełmów z przyłbicami dla walczących na granicy), to sojusznicy tego za nas nie załatwią.
Olej2022.01.22 11:10
Widzę i się zgadzam.
ABC2022.01.22 9:51
Szkoda tylko, że nie widzisz jak marudnie przebiega dozbrajanie i modernizacja polskiej armii. PiS (nie mówiąc o poprzednikach) zmarnował 6 lat swoich rządów. Oni bawią się w budowanie drzwi do lasu (myślę o wymyślaniu gotowych w świecie konstrukcji, których produkcja i wdrażanie do wojska będzie trwać bardzo długi czas). Natomiast zakupy też są bardzo opóźnione (np. Abramsy powinni kupić w 2016r., jeśli w ogóle Abramsy) już ponad pół roku czekamy na łaskawe zezwolenie na sprzedaż nam Abramsów przez Kongres USA, nie mówiąc już o próbie narzucania nam przez naszego sojusznika pedalskiej i satanokomunistycznej ideologii, wbrew WOLNOŚCI, którą dotychczas Zachód promował. Rakiet samosterujących w ogóle nie próbujemy kupować (np. Tamahawk'ów) nawet podobnych z innych krajów. Na Ukrainie też są pewne zasoby rakietowe i artyleryjskie, które można by rozpoznać i licencje ich zakupić, także czołgi Opłot. Jeśli Polska jest leniwa we własnej obronie (np. brak hełmów z przyłbicami dla walczących na granicy), to sojusznicy tego za nas nie załatwią.
Viking2022.01.21 22:32
A w polinie znów jak w 39 myślą ze anglia i francja ich będzie bronic za nich ginąć, głupie polaczki nigdy niczego się nie nauczą .
matis892022.01.21 22:30
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.------------------------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''
Detox2022.01.21 22:40
przestań ćpać
PiS2022.01.21 22:21
Jak nie sa wierzącymi to ich tiu nie chcemy muszą być katolikami żydami muzułmanami w innym przypadku ich tu nie chcemy .
yepac pisuary2022.01.21 22:12
a kto będzie żywił to bydło ,rozumiem konserwy też ze sobą wezmą
***** ***2022.01.21 22:08
A KTO ZA TO ZAPŁACI ZNÓW POLACY ZNÓW PISIORSKI REŻIM NAS WYDOI !!!! PISIORY OUT !!!
won onuco !2022.01.21 23:23
Spadaj , kacapie
stara wiedźma Cyganka2022.01.22 16:02
Jak to kto? Obciążymy Brytoli i policzymy za jedzenie, paliwo ale za mundury to nie. A na defiladzie nie będą mieli wstępu.
Taka prawda2022.01.21 22:07
Ale ja nie chce tu ciapato mambo pedofili narkomanów .
2022.01.21 21:52
Chętnie napiłbym się piwa z jakimś Brytolem.
sl_ko2022.01.21 21:46
To mi się podoba, a nie lawirowanie i uniki Amerykanów.
Us boy2022.01.21 22:13
angole to patole nie wiem czy to dobry pomysł wole us
Anonim2022.01.21 21:42
setek?? to tak do 999 szt? mozna się ze smiechu położyć . a taki mały kraj ile tysięcy im dał w 2 ws? ile okrętów z naszych składek?/ zwrocili coś za to?