Ks. Wojciech Kućko: Niedziela Palmowa w rodzinie - zdjęcie
05.04.20, 08:08

Ks. Wojciech Kućko: Niedziela Palmowa w rodzinie

5

Jak przeżyć czas Wielkiego Tygodnia w rodzinie? Co oznaczają misteria, znaki, symbole i rytuały tego czasu? W jaki sposób w czasie pandemii, gdy nie możemy pójść do kościoła, w domu zadbać o stronę duchową tych dni?Odpowiedzi na te pytania w swoch katechezach daje ks. dr Wojciech Kućko, dyrektor Wydziału ds. Rodzin Kurii Płockiej, adiunkt w Wydziale Studiów nad Rodziną UKSW w Warszawie i wykładowca teologii moralnej w Wyższym Seminarium Duchownym w Płocku.

Zapraszamy do obejrzenia katechezy na temat Niedzieli Palmowej.Ks. Wojciech Kućko: Niedziela Palmowa w rodzinie

Komentarze (5):

Randki z syfem, pokazy skype brudnych larw 2020.04.5 14:12
Chcesz zobaczyć MONIA tłustą i brudną larwę kremlowską? Jestem tutaj: www.lexlale.eu. Chcesz nawet przez internet złapać syfa kremlowskiego? Jestem tutaj: www.lexlale.eu Chcesz zostać impotentem do końca życia? Obejrzyj mnie tutaj: www.lexlale.eu. Jesteś pedałem i chcesz nim pozostać? Obejrzyj mnie tutaj: www.lexlale.eu Syf i coronavirus na mojej "koronie" tylko tutaj: www.lexlale.eu Jako bonus dorzucę malware i wirusy aby ci się komputer sperd......lił!
NIELEGALNE!!!2020.04.5 14:10
Legalne, normalne obojętnie jakie firmy jak chcą zareklamować swój produkt wykupują czas w mediach. Tak robią ludzie uczciwi prezentujący swój produkt LEGALNIE mający LEGALNY PRODUKT. A kim jest ten pajac proponujący filmy "dożywotnio"? Ruscy, Ukraińcy gdzieś na Ukrainie, w Rosji jakieś mendy polsko-języczne mają NIELEGALNE kopie z Chin - ale tu nie chodzi o filmy tylko o WASZE KARTY KREDYTOWE. O DOSTĘP DO WASZYCH KONT!
Filmy online2020.04.5 12:35
Oglądaj 365 dni oraz inne hity kinowe w domu! https://filmvod.pl Świetna wyszukiwarka filmów oraz seriali online. Nie przegap dzisiejszego hity oglądaj online Na komputerze czy tablecie!
Randki kamerki pokazy skype!2020.04.5 10:57
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - www.lexlale.com.pl i wyszukaj mnie po niku: KSandi2 napisz do mnie i spotkajmy sie!
Taka prawda2020.04.5 9:21
Bóg Jahwe zesłał zaraze na ludzkie stado nawet na swój naród wybrany za nie przestrzeganie jego praw taka prawda .