10.10.19, 08:50Fot. Anonymous photographer working for Partia Wolność i Praworządność via Wikipedia, CC 3.0 / Adrian Grycuk via Wikipedia, CC BY-SA 3.0

Neumann - Korwin ,,dwa bratanki''... Putina?

Sławomir Neumann, do niedawna szef klubu PO-KO poinformował, że możliwa jest koalicja z Konfederacją. Słowa te mocno skomentował Jacek Sasin.

W rozmowie na antenie Polsat News powiedział wprost, że dla „ratowania Polski przed PiS” Platforma może wejść z Konfederacją w koalicję jeśli ta przekroczy próg wyborczy:

Myślę, że można sobie wyobrazić zbudowanie rządu ratunku narodowego, który by przeprowadził Polskę przez najbliższe miesiące, odbudował w Polsce demokrację i doprowadził do tego, że ludzie, którzy łamią konstytucję i praworządność, zostaną odsunięci”.

Na antenie radiowej „Jedynki” Jacek Sasin podkreślił:

Mamy do czynienia z jednym, wielkim blokiem antyPiS-u, który w tych wyborach stanął w szranki z PiS-em”.

Skomentował też:

To co mówi pan Neumann jest szokujące. Konfederacja jest ugrupowaniem skrajnie prorosyjskim. Janusz Korwin-Mikke proponuje sojusz z Rosją, jako alternatywę dla sojuszu z USA i sojuszu z Zachodem”.

tag/Polsat News,Polskie Radio

Komentarze

marcin2019.10.10 19:51
Pis jest ugrupowaniem skrajnie proamerykańskim i skrajnie filosemickim. Zarzucał kocioł garnkowi...
Kwak2019.10.10 19:10
A co Wy na to- Polacy i Kurdowie dwaj Usraela ciurowie
dan2019.10.10 18:29
Boja sie okraglo stolowcy konfederacji jak diabel swieconej wody sieja ferment i klamstwa mam nadzieje ze to sie odwroci przeciwko nim
Lech Keller-Krawczyk dumny hmm... pedofil2019.10.10 18:02
Halo, nazywam się Lech Keller-Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą. Szkoły już otwarte, a ja mam pod bokiem podstawówkę nr. 133 (W-wa). Krótki spacer od domu. Kupuje kilka batoników czekoladowych dla chłopaczyków. Co za przyjemność posiedzieć tam i popatrzeć na te młode ciałka chłopczykow. Jestem tu zawsze choć nie pod swoim nazwiskiem. Można mnie znaleźć m.in. pod "nickami": 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈, 𝐤𝐚𝐥𝐢𝐧𝐤𝐚, 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤 (mam słabość do bolszewików), itp.. Znudzil mi sie poliamorysta, polishpatriot, mordechaj, dzielnicowy - zaczyna mi brakować pomysłów na nowe nicki. A tak naprawdę to jestem starym pedałem bez rodziny, przyjaciół, znajomych. Jeżeli ktoś wątpi, że to nie ja, oto mój email: [email protected]
Kaczyński bratankiem Netanjachy a Trump zdrajcy Ro2019.10.10 17:53
Rossevelta:oto nasz sojusznik; własnie zdr4adził Kurdów tak jak nas zdradził Roosevelt komunistyczny kuternoga! https://www.rp.pl/Komentarze/310079913-Trump-zdradzil-Kurdow-Zdradzi-i-Polske.html
anonim2019.10.10 17:41
WYBORY 13 października w ROCZNICĘ CUDU SŁOŃCA w FATIMIE POLACY CHWYĆMY ZA RÓŻANIEC i DO URN, POGONIĆ CZERWONĄ i TĘCZOWĄ ZARAZĘ - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI !!! Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje. (Dz. 1732)
Reytan2019.10.10 16:51
PO to Niemcy,PIS to Izrael,a Konfederacja to Rosja. Polacy do urn !
Chaves Kaczyński kupuje węgiel z Rosji2019.10.10 16:29
kim jest PiS jeżdżący do Izraela pisac polskie ? ustawy:https://wrealu24.tv/na-zywo/konfederacja-vs-tvp-ostatnie-dni-kampanii-czy-narodowcy-i-wolnosciowcy-przekrocza-prog
skopiowane z Do Rzeczy2019.10.10 15:58
Głosuj na 𝐊𝐨𝐧𝐟𝐞𝐝𝐞𝐫𝐚𝐜𝐣𝐞 𝐚 𝐳 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐤𝐚 𝐛𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐍𝐨𝐰𝐲𝐦 𝐒𝐨𝐣𝐮𝐳𝐞𝐦 𝐏𝐮𝐭𝐢𝐧𝐚. 𝐑𝐚𝐣 𝐏𝐮𝐭𝐢𝐧𝐚 : - Szkoły mają powybijane szyby i cieknące dachy. - W szpitalach brakuje nie tylko bandaży ale nawet i bieżącej wody. - Alkoholizm kosi populację. - Narkomania jeszcze bardziej. - AIDS jeszcze bardziej. - Oraz wszelkie inne zakaźne choroby, z którymi już i Czarna Afryka poradziła sobie. Porównajcie wskaźniki demograficzne Afryki na południe od Sahary i ZaSRRanej. - Największy w świecie procent samobójstw, zwłaszcza dzieci. - Pedofilia i prostytucja dziecięca. - O przestępczości pospolitej nawet nie ma co wspominać. - Rekordowa korupcja i złodziejstwo. W wojsku też. Głosuj na 𝐊𝐨𝐧𝐟𝐞𝐝𝐞𝐫𝐚𝐜𝐣𝐞 a będziesz rżnięty w sama d .... przez 𝐏𝐮𝐭𝐢𝐧𝐚.
sds2019.10.10 15:28
Witajcie! Pewnie wiele z was jest sfrustrowanych obecną sytuacją w kraju. Każdy ma swoje problemy ale co z tego, że jest 500+ jak w między czasie PiS podwyższył albo wprowadził 38 nowych podatków. PO robiła to samo. Chciałbym bardzo zachęcić wszystkich do głosu na Konfederację. Ja się przekonałem. Nie daje się im prawa głosu w TV, zamilcza albo przekręca ich wypowiedzi i kłamie na ich temat. Mają najmłodszych ludzi ma listach, m.in. prawników, przedsiębiorców i inżynierów. Przypomnę ich sztandarowy postulat likwidacji podatku dochodowego. Dzięki temu każdy z nas może zarabiać nagle o 1000, 2000 zł więcej netto. To jest lepsze niż 500+ bo jest dla wszystkich i to da się zrobić. PiS to zrobił właśnie dla młodych. Ale to trzeba zrobić dla wszystkich i tylko Konfederacja może to wymusić w Sejmie jeśli się tam dostanie. PiS nawet kwoty wolnej nie chce obniżyć i jest niższa niż w Afryce. Tak samo pomysł bonu oświatowego aby szkoły ze sobą rywalizowały i zabiegały o uczniów. Dajmy im szansę chociażby dlatego, że są jedynym komitetem który jeszcze nie rządził. Jeszcze jedno... Jeśli kogoś to nie przekonało to spójrzcie inaczej. Jeśli Konfederacja nie wejdzie do Sejmu to PiS głównie przejmie ich mandaty i wtedy na pewno będzie rządził samodzielnie przez 4 lata już zapewne bez hamulców i bez patrzenia na obywateli. Dajmy szansę nowej sile! Konfederacja! Lista nr 4.
Reytan2019.10.10 16:38
Korwin to dyktatura masonskich przedsiebiorcow z Klubow Rotary,to 10 milionow Azjatow w Polsce,to odebranie Polakom praw obywatelskich,bo wedlug Korwina 85% to idioci,i delegalizacja zwiazkow zawodowych.
marcin2019.10.10 19:53
Chłopie - zapisz sie do Komunistycznej Partii Polski
KATOLIK2019.10.10 14:49
Przestańcie kłamać i manipulować, Frondo . Podobno jesteście prokatolickim medium, a posługujecie się oszczerstwami.
TH2019.10.10 13:43
kandydat Rosji czyli kon-Federacji Rosyjskiej, Korwin-Mikke usprawiedliwia zabijanie Polaków przez cara. Pisze u siebie: "Represje objęły 400 uczestników powstania zabajkalskiego, a jego przywódcy zostali skazani na karę śmierci. Bo też trudno wymagać, by car puścił płazem zabijanie jego żołnierzy."
Neumann 12019.10.10 11:58
"Czyżby nastała moda na "pocałunki śmierci" ,aby wykosić przeciwnika?Po Lechu Wałęsie,który jest wykonawcą pocałunku śmierci w stosunku do KO, teraz Sławomir Nitras ten sam ruch techniczny ,ale w innym kontekście wykonał w stosunku do Konfederacji.Co to się dzieje ?Czyżby Konfederacja z prognozą wyoborczą 3,5 % miała jakiekolwiek szanse na wejście do sejmu?Chyba tym się zainteresuje.Nie miałem zamiaru iść na wybory,bo ze względu na mój wiek i to co posiadam, to mogę powiedzieć,że dla mnie "tej mojej wolnej Polski wystarczy".Głosować powinni przede wszystkim Polacy w średnim i młodym wieku,gdyż ze względu na staczanie się Uni Europejskiej (słabość Merkel i Tuska)na terenie Polski odbywa się, nie tylko kampania przedwyborcza ,ale również walka o nowy geopolityczny układ na świecie.Gdy nabiorę przekonania,że wizja Neumana to dowód na to ,że Konfederacja ma jakiekolwiek szanse na wejście do sejmu, to oczywiście zagłosuję na KONFEDERACJĘ."
Reytan2019.10.10 16:45
Konfederacja to przylaczenie Polski do Federacji Rosyjskiej wzamian za obnizenie podatkow. Konfederacja to sojusz wszystkich wariatow i szurow. Wszyscy Zydzi do urn !
Neumann2019.10.10 11:56
"Czyżby nastała moda na "pocałunki śmierci" ,aby wykosić przeciwnika?Po Lechu Wałęsie,który jest wykonawcą pocałunku śmierci w stosunku do KO, teraz Sławomir Neumann ten sam ruch techniczny ,ale w innym kontekście wykonał w stosunku do Konfederacji.Co to się dzieje ?Czyżby Konfederacja z prognozą wyoborczą 3,5 % miała jakiekolwiek szanse na wejście do sejmu?Chyba tym się zainteresuje.Nie miałem zamiaru iść na wybory,bo ze względu na mój wiek i to co posiadam, to mogę powiedzieć,że dla mnie "tej mojej wolnej Polski wystarczy".Głosować powinni przede wszystkim Polacy w średnim i młodym wieku,gdyż ze względu na staczanie się Uni Europejskiej (słabość Merkel i Tuska)na terenie Polski odbywa się, nie tylko kampania przedwyborcza ,ale również walka o nowy geopolityczny układ na świecie.Gdy nabiorę przekonania,że wizja Neumana to dowód na to ,że Konfederacja ma jakiekolwiek szanse na wejście do sejmu, to oczywiście zagłosuję na KONFEDERACJĘ."
Reytan2019.10.10 16:47
Urny na Konfedrracja beda we wszystkich klinikach psychiatrycznych. GLOSUJA WSZYSCY NA SWOICH KANDYDATOW.
Olej2019.10.10 11:52
Co tu pisać jak wszystko zostało powiedziane i napisane już kilka lat wcześniej, wtedy młódź nie słuchała. A teraz co ? Z paluszkiem w de ?
anonim2019.10.10 11:48
Niewątpliwie i tu i tam masoneria, ale odmienna.
Konfederacja !!!!2019.10.10 11:45
Na szczęście oprócz antyrosyjskich oszołomów i ukrainofili są jeszcze w Polsce ludzie trzeźwo myślący którzy na pewno nie zagłosują na POPIS .
Endriu2019.10.10 16:02
PO PIS skończył się gdy rozeszły się drogi Porozumienia Centrum i Unii Wolności. Żadna między nimi solidarność.
Reytan2019.10.10 16:34
Konfedeacja to dyktatura masonska przedsiebiorcow z Klubow Rotary i 10 milionow imigrantow z Azji.
StanPio2019.10.10 11:34
Polityka to roztropne dbanie o dobro wspólne! Politycznie zorganizowane bandy to demokratyczne łupiestwo. Kukiz przeszedł z jednomandatowego okręgu wybieralnego herszta do obozu politycznie zorganizowanej kombandy PSL. Może Kukiz i naiwni dogmatycy JOW się jeszcze czegoś nauczą? Szkoda też tych szczerych, naiwnych patriotów, tej części naiwnej, szczerej narodowców, że dała się omotać cwaniakowi Korwinowi i jego hasła wolnego rynku łupiestwa dla maluczkich, a golenia do gojej skóry przez banksterów, loże i służby jak pisze szczery, ale też naiwny Braun.
Reytan2019.10.10 16:30
W polityce nie ma naiwnych,ale tylko zdrajcy Narodu.
ftftft2019.10.10 11:25
Janusz Korwin-Mikke na fotografii z wręczonym mu odznaczeniem za poparcie zaboru Krymu - https://gdb.rferl.org/785D2907-B0A4-475D-B718-1F7B14403800_w1023_r1_s.jpg
ftftft2019.10.10 11:23
https://gdb.rferl.org/785D2907-B0A4-475D-B718-1F7B14403800_w1023_r1_s.jpg
iihh2019.10.10 11:01
Korwin-Mikke w Moskwie. Występuje w Centrum Prasowym agencji informacyjnej TASS (Telegraficzna Agencja Sowieckiego Sojuza) - https://www.youtube.com/watch?v=TsqlKIUxYv0
Cogito ergo sum2019.10.10 10:24
Opozycja dla odzyskania władzy zapisze się nawet do Hitlerjugend.
Zych ze Zgorzelic2019.10.10 9:38
https://www.youtube.com/watch?v=-F-k1mSyyaM
anonim2019.10.10 9:30
PO = MO
Chaves Kaczyśki Escobar Schettyna2019.10.10 16:30
A PiS = MOssad
Magda2019.10.10 9:21
ta konfederacja oszalała ledwie ich wpuścili do TVN i już chcą niszczyć Polskę z Po i lewakami
PePe2019.10.10 9:19
Korwin-Mikke włazi w d ... ę Schetynie bez wazeliny. Za nim dzielnie maszerują "narodowcy". Okazuje się, że onuce mogą skutecznie zastąpić sr ... ajtaśmę. Gratulacje.
StanPio2019.10.10 11:37
Polityka to roztropne dbanie o dobro wspólne! Politycznie zorganizowane bandy to demokratyczne łupiestwo. Kukiz przeszedł z jednomandatowego okręgu wybieralnego herszta do obozu politycznie zorganizowanej kombandy PSL sPO-KO. Może Kukiz i naiwni dogmatycy JOW się jeszcze czegoś nauczą? Szkoda też tych szczerych, naiwnych patriotów, tej części naiwnej, szczerej narodowców, że dała się omotać cwaniakowi Korwinowi i jego hasła wolnego rynku łupiestwa dla maluczkich, a golenia do gojej skóry przez banksterów, loże i służby jak pisze szczery, ale też naiwny Braun.
Reytan2019.10.10 16:27
Endecy zawsze chcieli niemoralnej i pragmatycznej,czyli protestanckiej Polski,i ta normalna im nie odpowiadala.
RR2019.10.10 9:16
Film ze spotkania Korwina-Mikke z separatystami rosyjskimi - https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=CEQZrzO-jTc
vbb2019.10.10 9:15
CZY BOSAK i MIKKE są POWIĄZANI Z DOSTAWAMI PRODUKTÓW Z POLSKI DLA ODDZIAŁÓW UZBROJONYCH SEPARATYSTÓW DONIECKICH ? Broniona i hołubiona przez Bosaka TOW Lidia Moszeczkowa zorganizowała z Polski „konwój humanitarny” do Doniecka. Poprzez Białoruś i Rosję dotarł on do separatystów donieckich i nie miał żadnych produktów humanitarnych a jedynie dużą ilość rękawic lateksowych używanych przy pomocy medycznej dla rannych w Doniecku separatystów. Takie było od nich zamówienie. I wykonała je Moszeczkowa będąca na liście Konfederacji i osłaniana medialnie przez tow Bosaka. (orginał: место обещанных продуктов повседневного пользования конвой привез в Донбасс десятки тысяч латексных перчаток, как предполагается – для использования при предоставлении медицинской помощи участвующим в боевых действиях сепаратистам.) LINK: https://www.svoboda.org/a/29946831.html
vbb2019.10.10 9:14
Tow Krzysztof Bosak (Кшиштоф Босак) w kwestii Rosjanki startującej z lisy Konfederacji, Lidii Moszeczkowej, wciskał kit, że została umieszczona na tej liście Konfederacji „w celu zachowania parytetu liczby mężczyzn i kobiet”. Lidia Moszeczkowa jest skrajną putinistką, przewodniczką prowadzącą Mikkego w jego wycieczkach po Rosji i na Krym. Moszeczkowa występuje w rosyjskiej telewizji jako Polka i opowiada różne korwinizmy na temat Rosji i Ukrainy. W Bułgarii występuje ona jako Bułgarka i też plecie tam korwinizmy. Tak samo w Czechach – występuje tam jako Czeszka i opowiada korwinizmy o Rosji Czechom. Link: https://www.svoboda.org/a/29946831.html Bosak w porównaniu z nią to cienki Bolek i musi słuchać jej poleceń.