Jarosław Gowin: Koalicja Europejska to reprezentant Antycywilizacji - zdjęcie
19.03.19, 13:55

Jarosław Gowin: Koalicja Europejska to reprezentant Antycywilizacji

14

Jarosław Gowin nie ma wątpliwości: jeżeli w Polsce legalne stałyby się tak zwane ,,małżeństwa'' homoseksualne, to nieuchronne będzie przyznanie gejom i lesbijkom prawa do adoptowania dzieci. Wicepremier i minister nauki i szkolnictwa wyższego uważa, że ta sprawa rozstrzygnie się podczas najbliższych wyborów parlamentarnych. Gowin mówił o propagandzie homoseksualistów na antenie Polskiego Radia.

,,Jeżeli przy władzy utrzyma się obóz Zjednoczonej Prawicy, to ta cała antycywilizacja – bo dla mnie te postulaty są po prostu wyrazem wrogości wobec kanonu cywilizacji Zachodu – zostanie wstrzymana. Jeżeli władzę obejmie natomiast obóz nazywający się dziś Koalicja Obywatelska, to jestem przekonany, że będą podjęte próby realizacji tego scenariusza'' - powiedział dosłownie Jarosław Gowin.

Przypomnijmy, że niedawno z rozbrajającą szczerością plan działania Koalicji Europejskiej nakreślił wiceprezydent Warszawy, Paweł Rabiej. Jak powiedział w rozmowie z ,,Dziennikiem Gazetą Prawną'', jego formacja chce najpierw ,,oswoić'' społeczeństwo z jednopłciowymi związkami partnerskimi, a później wprowadzić ,,homomałżeństwa'' - i wreszcie adopcję.

Taki jest właśnie plan lewaków poprzebieranych za centrystów. Na sztandarach mają dobro Polaków, a tak naprawdę wysługują się diabelskim siłom neomarksistowskiej rewolucji antropologicznej.

Jeżeli Koalicja Europejska chce, by obywatele potraktowali ją poważnie, to musi jednoznacznie zadeklarować i zobowiązać się: żadnej ideologii gender, żadnego niszczenia chrześcijaństwa, żadnego deptania i zakłamywania natury.

My komunizm już znamy dobrze - nie potrzebujemy powrotu totalitaryzmu w nowych, genderowych szatach...

bb

Komentarze (14):

Dariusz Andrzej Kowarczyk2019.03.20 0:23
To zdrajcy narodu na smyczy stron finansujacych przedsiewziecie.
Foster2019.03.19 18:50
Im bardziej na nich plujecie tym bardziej krystalizują się moje preferencje wyborcze.
EWA2019.03.19 15:46
Jeżeli XXI wiek nazwać antycywilizacją to co to jest nasze średniowiecze pisie> EPOKA KAMIENIA ŁUPANEGO?
roman2019.03.20 7:54
To Ty uważasz, że propagowanie LGBT jest przejawem cywilizacji ? Opamiętaj się Istoto.
T2019.03.19 15:04
W Imię Jezusa Chrystusa złe duchy idźcie precz od propagatorów lgbt i nie wracajcie więcej!
man woman albo gender2019.03.19 15:33
Chcesz żeby te duchi przesiadły się na naszych świętych kapłanów?
JR2019.03.19 14:44
Nie może być tak aby zmanierowana i zboczona mniejszość narzucała swoją wolę normalnej większości.Jak świat istnieje, powstawanie życia jest możliwe kiedy są męskie i żeńskie komórki rozrodcze. To dotyczy też świata roślin. Piszę o tym bo jak się okazuje nie wszyscy o tym wiedzą. Nie wie o tym homoseksualista Rabiej czy Biedroń oraz inni im podobni odmieńcy, a także lesbijki. Najgorsze jest to, że ta zboczona grupa ludzi chce wychowywać dzieci!!! Tak się zastanawiam. Jak ci ludzie funkcjonują w najbliższym sobie środowisku? Mają może braci, siostry, kuzynów. Robią publikę ze swojego zboczenia! Przynoszą wstyd swoim rodzinom! Ludzie opanujcie się. Panie Rabiej, Biedroń jeżeli już jesteście odmieńcami, pedałami to nie róbcie z tego faktu publiki bo na samą wyobraźnię o waszym życiu intymnym po prostu robi się niedobrze!!! Żyjcie sobie z tym swoim zboczeniem w skryciu, nikt wam w tym nie przeszkadza ale nie próbujcie narzucać swojej zboczonej woli innym normalnym ludziom! Od dzieci wara!!! Puknijcie się raz, a dobrze w te swoje zboczone łby. Używam tego określenia często bo takie zachowania do normalnych nie należą!!!!!!!
edi2019.03.19 14:27
PolishPatriot - JESTEŚ OPĘTANY NIENAWIŚCIĄ DO POLSKI, POLAKÓW i KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO - ile Putin ci płaci za trollowanie - SPADAJ BOLSZEWIKU DO MOSKWY
ardo2019.03.19 15:08
To Gawnojed albo troll z Olgino.
słowiczek poznański2019.03.19 14:24
"Poliszpatryjot" - gratuluje znajomości polskowo jazyka. Kołchozowa chazjajka Irina od polskowo jazyka zrobiła dobru rabotu. Z ciebie taki polisz i patryjot jak z putina demokrat.
man woman albo gender2019.03.19 15:29
Po francusku dasz radę?
słowiczek poznański2019.03.19 15:33
Je peux te botter le cul comme un français.
anonim2019.03.19 14:15
Panie Gowin! niech obóz Zjednoczonej Prawicy zacznie pierw od zaprzestania zabijania nienarodzonych dzieci poprzez aborcję! bo macie krew na rękach!!! a dopiero później weźmie się za wychowywanie dzieci! Bo o LGBT to drzecie mordy a zaostrzeniu prawa do aborcji jakoś cisza...
ardo2019.03.19 15:06
LGBT to sodomici.