Jan Bodakowski: Spełnił się koszmar lewicy. Klęska środowisk wrogo nastawionych do Polski i Polaków - zdjęcie
13.07.20, 11:30Fot. Jan Bodakowski

Jan Bodakowski: Spełnił się koszmar lewicy. Klęska środowisk wrogo nastawionych do Polski i Polaków

28

Minęły trzy dekady od czasu kiedy z polecenia Moskwy jej kolaboranci dokonali w PRL transformacji ustrojowej. Dzięki temu, że komunizm był systemem nieefektywnym ekonomicznie i doprowadził do bankructwa sowietów, Polacy od trzech dekad mogą dokonywać w miarę demokratycznych wyborów. Oczywiście są one od lat determinowane działalnością funkcjonariuszy frontu medialnego reprezentujących środowiska wrogo nastawione do Polski i Polaków (nie licząc sabotażu i dywersji środowisk działających niejawnie).

Oficerowie frontu medialnego przez ćwierć wieku sprawowali kontrolę nad obiegiem informacji w Polsce. Identyczny, wrogi Polsce i Polakom, przekaz był serwowany przez wszystkie duże media, państwowe i prywatne. W opinii wielu patriotów w awangardzie przez lata było środowisko „Gazety Wyborczej”.

Wrogie Polsce i Polakom ośrodki, by móc pasożytować na Polakach, obkładać ich wysokimi podatkami bez zapewniania minimum świadczeń ze strony państwa, sprzedawać im tandetę, trzymać w nędzy by pracowali za grosze dla zachodnich korporacji, narzucały Polakom kompleks niższości – jednostki mające ten kompleks pokornie wykonują polecenia i nie potrafią walczyć o swoje prawa, więc nadają się doskonale na niewolników.

Kilka lat temu władza ośrodków wrogich Polsce i Polakom zaczęła się załamywać. Młodzi patrioci (katowani przez policję za rządów PO na ulicach) masowo zaczęli manifestować swoje narodowe i konserwatywne poglądy. Starsze pokolenie przestało się wstydzić i zatroszczyło się o swoje interesy socjalne, głosują na PiS (który jako pierwsza partia w Polsce zrealizował swoje obietnice i pokazał, że inny świat, świat, w którym za wysokie podatki jest wsparcie socjalne państwa, jest możliwy).

Zapewne wybory prezydenckie wygrał Andrzej Duda. Można było mieć na to nadzieje. Suma głosów oddanych na Dudę i Bosaka wynosiła tyle, ile w drugiej turze zdobył obecny prezydent, a wiadomo było, że część wyborców Hołowni i Kosiniaka nie poprze Trzaskowskiego.

Poparcie dla PiS i Dudy nie może dziwić. Polacy są pragmatycznym narodem, który jak ma do wyboru bezpieczeństwo socjalne (wielokrotnie wyższą niż za PO minimalną stawkę godzinową, wyższą pensję minimalną, likwidacje niedożywienia i biedy dzieci, które było plagą przez dekady III RP, dzieci dzięki 500+ - i to gdy za rządów PO czy SLD większość Polaków żyła poniżej minimum socjalnego) to wybierze swój interes ekonomiczny, a nie wysokie podatki, brak opieki socjalnej, oraz wydumane i nikogo nie interesujące postulaty tęczową rewolucję proponowanej przez Trzaskowskiego i PO.

Andrzej Duda, by wygrać wybory, jednoznacznie stwierdził, że roszczenia żydowskie są bezzasadne. Parę lat temu za takie stwierdzenie polscy prawicowcy byli paleni przez środowiska wrogie Polsce i Polakom na medialnych stosach. Jeszcze kilka miesięcy temu Antoni Macierewicz głosił, że polskim patriotą nie może być ktoś, kto zajmuje się tą tematyką.

Stanowisko Andrzeja Dudy, w którym odmówił prezydent realizacji roszczeń żydowskich to przekroczenie Rubikonu. Dla filosemickiej lewicy matka wszystkich herezji. Złamanie filosemickiego lewicowego tabu, którego przed laty zdarzało się skinom, co dzielni policjanci za czasów III RP wybijali im pałkami z łysych głowy. Akt niepodległości i suwerenności narodu polskiego, akt buntu dotychczasowych niewolników.

Podobnie jednoznaczna obrona przez prezydenta rodziny przed zagrożeniem ze strony tęczowej rewolucji to rewolucja, tym bardziej że demoralizację Polaków w Polsce wspierają już w Polsce nie tylko środowiska wrogie Polsce i Polakom, Unia Europejska, ale nawet i USA. Duda, odmawiając realizacji roszczeń żydowskich w czasie kampanii, wybił się na niepodległość.

Wygrana Andrzeja Dudy pokazała, że nie da się w Polsce wygrać wyborów bez środowisk na prawo od PiS. Sukcesy w wyborach Konfederacji i Bosaka pokazały, że prawica w Polsce jest coraz silniejsza, a lewica słabnie – Bosak zdobył trzy razy więcej głosów od Biedronia.

Sukces Dudy w drugiej turze pokazał, że coraz większe grono polskich patriotów chcących mieć swoją partię nie jest niewolnikami Konfederacji (która nie dostrzegała niebezpieczeństwa ze strony Trzaskowskiego) i że Konfederacja na ich posłuszeństwo nie może liczyć. Gdyby się pojawiła prawicowa partia narodowa, konserwatywna, antykomunistyczna, katolicka, która odmiennie od Konfederacji byłaby otwarta na chętnych do działalności, miała demokratyczną strukturę i program, oraz była wolna od obsesyjnej nienawiści do PiS, to dotychczasowi wyborcy Konfederacji mogliby ją poprzeć, i konfederaci zostaliby na lodzie (bez parlamentarnych posad i dotacji budżetowych).

Dziś spełnił się koszmar lewicy. Za trzy lata może się tak zdarzyć, że PiS będzie zmuszony do zawiązania koalicji z partią bardziej prawicową od siebie – wzmacniania się prawicy na prawo od PiS nie da się uniknąć. By taka mogło do tego dojść, taka nowa prawicowa partia musi powstać. Dzięki dobrym wynikom Konfederacji i Bosaka wiadomo, że na taką partię jest zapotrzebowanie. Można mieć oczywiście nadzieje, że gdyby taka partia powstała, nie spotkałaby się ona z kłamliwą kampanią nienawiści, z jaką spotkali się prawicowcy ze strony „Gazety Polskiej”, co o mało nie doprowadziło do przegranej Dudy (bo trudno było zapomnieć wyborcom na prawo od PiS o kłamliwej i pozbawionej dowodów kampanii nienawiści „Gazety Polskiej” wobec środowisk prawicowych).

Jan Bodakowski

Komentarze (28):

Anonim2020.07.14 13:39
"Niezależnie od tego, w co wierzy, jaki ma kolor skóry, poglądy, jakiego kandydata popiera i kogo kocha. Wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługują na szacunek. Nikt nie zasługuje na to, żeby być obiektem nienawiści, absolutnie nikt. Szanujmy się - mówiła córka prezydenta, która towarzyszyła ojcu w sztabie wyborczym."
Polak-Katolik2020.07.13 22:46
To nie jest lewica , a lewactwo. Czy celowo przekłamujecie prawdziwe znaczenie słowa lewica?
Arabella2020.07.13 18:23
Czyli jak rozumiem, Panie Bodakowski, przeciwko Polsce i Polakom głosowało prawie połowa Polaków?
niech bedzie pochwalony jaroslaw kaczynski.2020.07.13 16:38
Kim jest ten Jan ?
jula2020.07.13 14:02
To zwycięstwo zwiększa szanse na przełom. 18.07.1989 Jaruzelski został prze sejm wybrany na funkcję Prezydenta III RP. Trzydzieści jeden lat, dużo za dużo.
Marco Breslaviano2020.07.13 13:08
Oddanie Polski w ręce tęczowych zboczeńców zawdzięczamy pisowcom, Kaczyńskiemu i jego fagasom. To przecież w Lublinie i Białymstoku policja od pana Joachima Brudzińskiego pałowała a potem prześladowała ludzi, którzy nie chcieli pozwolić na przemarsz zboczeńców. A dlaczego w ogóle maszerowali? Ano dlatego, że pan Kaczyński i jego chłopczyki wierzą w demokrację, ale nie wierzą w Boga, dowodzą zatem, że jest demokracja (a Boga najwyraźniej) i w związku z tym każdy ma prawo maszerować, także sodomici. A przecież nawet obecne prawo pozwala nie dopuścić do takich marszy. Są na to paragrafy. Oto prawdziwe oblicze pisowców. Kto nie wypowiedział konwencji stambulskiej? Trzaskowski czy pisowski rząd? Kto zamknął przed ludźmi kościoły? Kolejna sprawa to obietnicy "katolika" Dudy. Podpisał nowelizację konstytucji. Jest tylko taki problem, że pisowcy nie mają większości, by ją przegłosować. Mają natomiast większość, by zakazać dzieciobójstwa. I dlatego "katolik" Duda takiego projektu ustawy nie podpisał. Mają także większość, by ustawowo na siebie i na każdy kolejny rząd nałożyć zakaz wypłaty haraczu żydowskim szantażystom. I dlatego właśnie "patriota" Duda nic takiego nie podpisał. To jest ta wasza chrześcijańska cywilizacja, ohydni pisowscy obłudnicy.
Cuchniesz2020.07.27 9:43
ruskimi onucami!!was juz z daleka poznać Putin przykazał bić w PIS wiec to robicie a dlaczego? bo jestescie V kolumna ruską. PRECZ
Wies2020.07.13 12:55
Panie Bodakowski. Polsce nie jest potrzebna żadna kanapowa "prawicowa" partia ( ile ja już takich partii przeżyłem ) Trzeba przekonywać młodzież do PiS i tyle. Trzeba też realizować radykalne postulaty PiS ale rozsądnie tak aby nie przegrać wyborów za 3 lata.
Marco Bresalviano2020.07.13 12:50
Pisowcy rządzą od 5 lat, mają stabilną większość, Kaczyński w mediach opowiada "dzień święty trzeba święcić", ale dzieciobójstwo w Polsce nadal jest legalne. To jest ta wasza "chrześcijańska" cywilizacja. Raczej pisowska "antycywilizacja". Poza tym, nie ma żadnej chrześcijańskiej cywilizacji a jedynie łacińska, czyli ekskluzywnie katolicka. Heretycy i schizmatycy won!
Marco Breslaviano2020.07.13 12:32
Jan Bodakowski, to ten "dziennikarz", który Grzegorzowi Braunowi sugerował agenturalność jeszcze zanim "onuce" były modne.
Jan Bodakowski2020.07.13 12:45
Raczy Pan kłamać. Nic takiego nie sugerowałem. Nie wiem czemu GB wierzy w takie kłamstwa. Wydało mu się zabawne że GB swój komitet wyboczy nazwa KGB SB (komitet Grzegorza Brauna Szczęść Boże)
Marco Breslaviano2020.07.13 12:52
https://www.fronda.pl/a/jan-bodakowski-dostrzegl-wreszcie-v-kolumne-putina,79168.html
Marco Breslaviano2020.07.13 13:11
Opłaciło się dostrzec. Wcześniej narodowcem się bywało, teraz się pisze na pisowsko-probanderowskim portalu obrzezanym i interes sze kręczy.
STANISLAW2020.07.13 11:57
Chyba komentowal tak prof. Ryba, podaję niedosłowieni Polska jest podzielona nie płytkimi interesami partyjnymi; przez Polskę przedbierga głęboka inia podziału między dwoma cywilizacjami: Z jednej strony chrześcijanstwo i Europa, a z drugiej antychrześcijanstwo i antyeuropejskość symbolizowane przez ideologią LGBT. I to wróży rac zej długą i trudną wojnę IDEOLOGICZNĄ!
AAAtomek2020.07.13 12:00
Pomyłka w twoim wpisie! Przez Polskę przebiega głęboka inia podziału między dwoma cywilizacjami: Z jednej strony chrześcijaństwo i Europa, a z drugiej anty-chrześcijaństwo i anty-europejskość symbolizowane przez PiS.
Ninel2020.07.13 13:12
Coś ci się pomieszało. UE jest skrajnie wroga wartościom europejskim oraz chrześcijaństwu, co jest oficjalnie zapisane w Białej Księdze UE. Wygląda na to, że albo nie potrafisz czytać, albo nie chcesz, albo nie rozumiesz. Okej, twój wybór, ale jakim prawem narzucasz swój światopogląd analfabety wszystkim naokoło?
AAAtomek2020.07.13 13:32
Prawicowe bajki opowiadacie towarzyszu! Cytuję: "UE przeciwna wartościom europejskim?????? Poczytajcie sobie i uzupełnijcie braki w tej dziedzinie: https://europa.eu/european-union/about-eu/eu-in-brief_pl
Ninel2020.07.13 13:54
I gdzie ty tam widzisz choćby cień chrześcijaństwa albo wartości europejskich. Czyta się dokumenty, ustawy i źródła, jak "Białą Księgę UE" a nie "eu i brief", analfabeto.
AAAtomek2020.07.13 16:23
Ręce opadają... :D Jak ja mogę dyskutować z takim pisowskim analfabetą jak TY??? Po prostu się nie da! Nie-nie-nie, nie da się! To tak jakby do kamienia mówić, i mówić.... Ale jest szansa, zacznij od podstaw, najlepiej od pierwszej klasy szkoły podstawowej i zgłoś się za kilka lat!
Ninel2020.07.13 22:12
jak już ci opadną, odpowiedz logicznie, które z wymienionych "wartości" są europejskie. Bo ja widzę albo komunały, albo słówka sprzeczne z założeniami UE, albo wartości komunistyczne pod nowymi nazwami, bo stare nabrały koloru ludzkiej juchy.
Lucy2020.07.27 9:49
"Europejskie"tzw. "wartości" w mniemaniu marksistów rzadzących aktualnie unia to nie to samo co wartości "chrzescijańskie" w mniemaniu antymarksistów czyli PIS i reszty partii konserwatywnych.
harry2020.07.13 12:06
No i jest jeszcze jeden głęboki podział, który obrazuje choćby post takiego lewacko-tęczowego przygłupa jak ten AAATomek" powyżej. To podział na normalnych Polaków i paranoicznych przygłupów żyjących w realiach obłędu.
AAAtomek2020.07.13 12:13
Przygłup to cię spłodził? Widać genetyczne.
Marco Breslaviano2020.07.13 12:44
Oddanie Polski w ręce tęczowych zboczeńców zawdzięczamy pisowcom, Kaczyńskiemu i jego fagasom. To przecież w Lublinie i Białymstoku policja od pana Joachima Brudzińskiego pałowała a potem prześladowała ludzi, którzy nie chcieli pozwolić na przemarsz zboczeńców. A dlaczego w ogóle maszerowali? Ano dlatego, że pan Kaczyński i jego chłopczyki wierzą w demokrację, ale nie wierzą w Boga, dowodzą zatem, że jest demokracja (a Boga najwyraźniej według nich nie ma) i każdy ma prawo maszerować, także sodomici. A przecież nawet obecne prawo pozwala nie dopuścić do takich marszy. Są na to paragrafy. Oto prawdziwe oblicze pisowców. A konwencja stambulska? Nadal niewypowiedziana. A kto rządzi Polską od 5 lat?
AAAtomek2020.07.13 11:47
Jan Bodakowski - lecz się człowieku!!!!
Jan Bpodakowski2020.07.13 12:46
pewnie na schizofrenie bezobjawową
AAAtomek2020.07.13 13:33
Na głupotę. To jednostka chorobowa rodem z PL.
kacapy za Ural2020.07.13 15:27
Coś w łepetynie Twej uległo zepsuciu !