Egzorcysta. Nie mam wątpliwości. Różaniec to najpotężniejszy egzorcyzm - zdjęcie
18.10.19, 14:19

Egzorcysta. Nie mam wątpliwości. Różaniec to najpotężniejszy egzorcyzm

34

Egzorcysta, ksiądz Andrzej Trojanowski nie ma żadnych wątpliwości. Widział w praktyce jak ogromna jest moc tej modlitwy i jak bardzo szatana jej nienawidzi. Zobacz, dlaczego różaniec jest tak straszny dla demonów.


Komentarze (34):

Dominik2019.10.20 15:45
Zadziwiające bo pierwsi chrześcijanie nie znali różańca, sama modlitwa w podobnym stylu pojawiła się dopiero około 400-500 roku n.e. A same korale modlitewne i jego rozpowszechnienie zaczyna się dopiero od XI wieku wraz z powrotem Krzyżowców, modlitwa oparta na systemie rytmicznych powtórzeń wokalnych, odmierzanych przy pomocy sznura z koralami, była bowiem praktykowana przez mieszkańców średniowiecznej Palestyny, a konkretnie muzułmanów. Zadziwiające że najpotężniejszym egzorcyzmem miało by być coś nieznane przez wieki chrześcijanom, co jest typowo pogańskim wynalazkiem (znanym w buddyzmie i hinduizmie) przyj etym od muzułmanów.
Jagoda2019.10.20 22:21
Dominik ! Dobrze , że pytasz. Sama Modlitwa Rózancowa nie jest wynalazkiem poganskim, tylko naszym! My mamy jakby zapożyczone tylko "koraliki", aby się nie pomylić w poszczególnych Części Różańca, których było 15 po 10 "Zdrowaś " w każdej, czyli 150szt. ! Żródłem Różąńca jest Pismo Św.! A sama Modlitwa Różańcowa jest od dawna! Znajdziesz w nim wszystkie Tajemnice, m.in. Tajemnice: " Pozdrowienie Anielskie- Zwiastowania NMP, / Łk.1,28/ , Łk. 142/ Nawiedzenie Św. Elżbiety, Narodzenie Pana Jezusa.... itd. po kolei kazda Część i Tajemnica Różańca. To Bibilijne pochodzenie Różańca sprawia, że ściśle jest On połączony z Maryją i Jezusem . Jest to szkoła kontemplacji rozważająca życie Jezusa w poszczególnych Tajemnicach Różańca! OBJAWIENIA W FATIMIE POPTWIEDZONE SĄ PRZEZ KOŚCIÓŁ, MARYJA W NICH PROSI, ABY NIE PRZESTAWAĆ MÓWIĆ RÓŻAŃCA. Poczytaj, proszę więcej o Fatimie ! Mam nadzieje, że ci chociaż trochę wyjaśniłam ! Pozdr.
Albert2019.10.18 19:45
Egzorcysta, czyli oszust, ͏p͏i͏e͏r͏d͏o͏l͏i jakieś banialuki będące jedynie chorymi urojeniami religijnego psychopaty. Różaniec to zwykły łańcuszek z kilkoma kawałkami drewna, albo plastiku robiony tysiącami egzemplarzy przez Chińczyków za miskę ryżu. Nie ma żadnej mocy.
Kinga2019.10.19 3:32
Albert, Lechu.... Mój Różaniec jest np. przywieziony z Ziemi Świętej ! No i co ty na to ? Od was jest ? My wiemy, które są chińskie różańce, po jednym szczególe, nie zdradzę go tutaj ! Co nie znaczy, że niedobre, tylko trzeba sprawdzić w nim jedną rzecz! Udajesz cwaniaka, coś tam zasłyszałeś? Nic więcej! Nie wiesz też, że KAŻDE dewocjonalia, wszystkie muszą być poświęcone, wraz z modlitwą nad nimi! Dopiero mają moc ! A szczególnie wiara w to ! Kogo ty chcesz pouczać na ten temat? Nas ? Chłopie, nie ośmieszaj się ! Żle trafiłeś!
Albert2019.10.19 13:47
Was się nie da, bo jesteście skrajnymi debilami. To tak, jakbym chciał nauczyć stół śpiewać falsetem.
Jagoda2019.10.19 18:57
ALBERT! KELLER L.... POMYŁKA ! BRAK LOGIKI U CIEBIE- TO PO CO TU PISAŁEŚ, skoro tu są debile?? Hahaha ! Strzeliłes znów sobie w kolano! A taki "mundry?" Zapomniałeś Lechu Keller/ "Albercie"/, że tylko ty masz patent na miano DEBILA ! TO TY SIE SAM TAK NAZWAŁEŚ ! MY JESTEŚMY WSZYSCY MĄDRZEJSI OD CIEBIE TYSIĄC RAZY! TU WIĘCEJ OPRÓCZ CIEBIE DEBILI NIE MA! MY NIE JESTEŚMY PEDZIAMI, NIE GWAŁCIMY, NIE SIEDZIMY W BAGNIE, W RYNSZTOKU WSZELKIEGO ZŁA, TAK JAK TY !
KINGA2019.10.19 19:15
Albert ! Nie udawaj głupa! Ja nie pouczam cię jak pedałujesz dzieci ! To twoje niechlubne, wstrętne zajęcie! A ty nie pouczaj katolików jak mają sie modlić ! Rozumiesz, czy nadal nie kumasz !
grzesznik2019.10.19 10:06
Jak tak czytam ten napad złego do tego artykułu, to mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że Różaniec jest wielką trwogą dla szatana i dlatego próbuje go przy pomocy swoich prawie, że już opętanych sługusów bezcześcić. Gdyby Różaniec nie był dla was wszystkich przeszkodą, to byście tego filmiku z taką zapalczywością nie komentowali. W ogóle by was na tym forum nie było...
BOŻENA2019.10.19 19:04
GDYBYŚ WIDZIAŁ JESZCZE , CO SIĘ DZIEJE NA EGZORCYZMIE W REALU, TO NIE MIAŁBYŚ CIENIA WĄTPLIWOŚCI ŻE JEST BÓG, NIEBO, PIEKŁO, SZATAN ! WSPÓŁCZUJĘ TYM, CO SIĘ WYŚMIEWAJĄ Z TEGO ! DO CZASU, POTEM BEDZIE PŁACZ !
Agata2019.10.18 19:28
"W małej izdebce, tuż obok łóżka, Z różańcem w ręku klęczy staruszka Czemuż to babciu mówisz pacierze? Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę. Wierzę, że te małe paciorki z dębiny Moc mają ogromną, odpuszczają winy Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy Pierwsza dziesiątka jest za papieża Niech nami kieruje, Bogu powierza. Druga w intencji całego Kościoła Modlitwą silny wszystkiemu podoła. Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie A może w czyśćcu, lub większej potrzebie Czwartą odmawiam w intencji syna... Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości Dał wolną wolę dla całej ludzkości. Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga Nie wini siebie, lecz zawsze Boga. Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę, Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę, Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu. Awantury, alkohol, płacz i siniaki Czemu swym dzieciom los zgotował taki? Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia, Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia. Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki, Bogu polecam swych wnucząt udręki, Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty, Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty. "Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie. Na nic te posty i twoje modły, Bo los już taki musi być podły." Płacze staruszka, drżą wątłe ramiona. Wie, że jest chora, niedługo skona. Co będzie z synem, z jego rodziną? Czy znajdą drogę prawdziwą, jedyną? I zmarła nieboga. Wezwano syna Ten twardo powiedział - nie moja to wina. Lecz widząc w trumnie matki swej trupa, Poczuł jak mu pęka na sercu skorupa. Zobaczył różaniec swej zmarłej matki, W miejscu czwartej dziesiątki zupełnie gładki. Nie ma paciorków - patrzy i nie wierzy, Palcami starte od milionów pacierzy. Tylko piąta dziesiątka była jak nowa, Przypomniał swe kpiące o niej słowa. Na palcach zobaczył od łańcuszka rany, Wybacz mi - krzyknął - Boże mój kochany! Ożyło w końcu syna sumienie, Przysięgam ci matko, że ja się zmienię. Całował zimne swej matki dłonie, Twarz łzami zoraną i siwe skronie. Rzucił nałogi, oddał się Bogu, Szczęście gościło w ich domu progu. I codziennie wieczorem, całą rodziną, Różaniec mówili za matki przyczyną..”
Foster2019.10.18 18:08
Nigdy się nie modliłem na różańcu, a modlę się codziennie. Jak to jest w innych wyznaniach chrześcijaństwa ?
violencja2019.10.18 21:51
Spróbuj:)Ale zapewniam , że będziesz miał duże przeszkody , nieprzyjaciel tego nienawidzi . Od kiedy ustanowiono odpust na tę modlitwę stała się bardzo trudna. Trzeba wyjść z tego "klepania", trzeba wejść w relację.Nie trzeba wtedy myśleć o obowiązkach. Przeciwnik / szatan nie cierpi tej modlitwy i ucieka , ale także nie lubi samego różańca jako przedmiotu-te koraliki na sznurku czy łańcuszku, podczas egzorcyzmu powiedział , że to łańcuch , który go dusi. My wierzymy/wiemy , że Maryja przychodzi do nas podczas odmawiania tej modlitwy , a on -zły ucieka. https://www.zdrowaśka.pl/hiroszima-i-nagasaki-rozaniec-silniejszy-od-bobmy-atomowej/
Emilia2019.10.19 3:14
Foster, Same zasady odmawiania, modlitwy na Różańcu są proste ! Ale to co Violencja pisze, to prawda! Zły wszystko zrobi, aby przeszkodzić nawet w tym, aby wogóle zacząć! Podsuwa wtedy myśl, że masz np. coś zrobić ważnego, że nie masz czasu, a potem myślisz o zakupach, o tym co ugotować jutro, o pracy, itd. Jak zaczniesz, to musisz sie dobrze skupić, bo myśli też odbiegają. Wiele razy zaczynam też odmawiać całkiem żwawa i już pod koniec pierwszej Tajemnicy /dziesiątki- kilka minut / opanowuje mnie tak straszny sen, jakbym nie spała z dobę. Wtedy wstaję i chodząc po pokoju, odmawiam. Jak nie wstanę, to chwilowo przez 1-2 minut nie wiem kiedy, zasypiam. Znów dalej mówię. Gdy skończę, jestem znów żwawa, energiczna, nie chce mi się już spać ! Jakby nigdy nic ! Czyli widać, jak mu zależy na tym, aby nie odmawiać! Pewnie niektórzy będą się śmiać ! Proszę bardzo! Nie obchodzi mnie to! Odmawiając nic się nie traci, tylko zyskuje! Nawet trochę niedokładnie, nieporadnie, ale odmawiajmy ! Tu jest taki co się ze wszystkiego i z wszystkich śmieje! TEN SIĘ ŚMIEJE, KTO SIĘ ŚMIEJE OSTATNI ! Pozdr.
zych.2019.10.18 15:24
Różaniec jest bardzo dobry dla starych ludzi,bo ćwiczy mięśnie palców i umysł.
anonim2019.10.18 15:57
Z własnego doświadczenia wiesz? Różaniec jest dobry w każdym wieku .
andrzejhahn32019.10.18 15:10
no i kolejne idiotyzmy poganskiej sekty katolickiej ...............trzeba miec dobrze zryty beret aby wierzyc w podobne brednie no ale wiadomo ze katolicyzm to zabawny jest kicz
Emilia2019.10.19 2:45
Hahn Pomyliło ci się ! My nie chodzimy w beretach, ani w takich czarnych kapeluszach, tak jak wy, nie mamy też kręconych pejsów ! Więc berety nam się nie zryły! Zastanów się, czy piszesz do swoich rodaków, czy do nas ! P.s.Co oznacza u was kiwanie się przy murach i coś tam wsadzają w szpary muru ? Możesz wyjaśnić?
nikt2019.10.18 14:41
Ten egzorcysta Słowianinem nie jest . Nie słucham go więc . Nagłówek artykułu ma rację . Różaniec to najpotężniejszy egzorcyzm . To łańcuch sojuszu pomiędzy Niebem a Ziemią . To łańcuch sojuszu pomiędzy tym , co niematerialne a Boskie a tym , co materialne , ziemskie . Wiem , że wielu nie wierzy w istniejące na ziemi całkiem fizyczne siły dobra i zła , siły pośrednie i wiele nieznanych ludziom sił kosmicznych . I nie zamierzam ich o tym przekonywać . Nie obchodzi mnie też jakakolwiek na ten temat krytyka . Wiem co piszę , a to jak się ktokolwiek do tego odnosi mnie nie interesuje .
anonim2019.10.18 14:45
To po co piszeszesz o tym.
nikt2019.10.18 15:28
Dla wybranych .
Jagoda2019.10.19 2:36
"nikt" Piszesz bardzo pięknie, dzięki! Nie przejmuj się tymi bluźniercami ! Oni są pewnie pod rozkazami złego, nawet nie zdając sobie z tego sprawy! Tak, Różaniec ma wielką moc ! Nasz Papież JPII na początku pontyfikatu swojego ustanowił Różaniec jako Egzorcyzm! Zły nie może tego znieść! On wie, że Matka Boża niedługo go całkowicie pokona ! Na egzorcyzmach wrzeszczy przez osobę, że nienawidzi Różańca, a każde "Zdrowaś"..., to na niego działa jak uderzenie "obuchem w łeb" ! Poza tym wrzeszczało o Różancu, że: ...."macie taką broń, a mało ją używacie" ! ...."gdyby wszyscy odmawiali Rózaniec, to ja byłbym bezrobotny w piekle! ..." a piekło jest straszne!" ... "A tak, udało mi się oszukać wielu z was, że mnie i piekła nie ma, a najwięcej do mnie idzie tych, co nie wierzyli w piekło! Zacytowałam tylko trochę, co krzyczał przez opętaną dziewczynę..! Do was należy, co sądzicie ! Ja nie kłamę ! Nawet przy jednym egzorcyzmie byłam ! Jak zły rzucał osobą, to 4 dorosłych chłopów nie dało rady jej utrzymać ! Straszny był tego widok! Jak jej wykrzywił całe ciało, jak krzyczał ! To fakt ! Nie bajki ! Niektórym wygodnie nie wierzyć, ale potem będzie im gorzej ! Mnie też, jak ciebie, nie obchodzi, czy będą się śmiać, czy nie ! Piszę, może ktoś przeczyta i zastanowi się ! Ja odmawiam codziennie Różaniec 1 część, czyli /5 dziesiątek-Tajemnic Różańcowych /. Pozdrawiam.
Gnostyk2019.10.18 14:38
Rozaniec jest wymyslem zlego ducha.
anonim2019.10.18 14:42
Nie prawda zły duch niczego dobrego i pieknego nie wymyśli,a rózaniec jest piekną modlitwą. Zły duch boi się rózańca.
Zły duch2019.10.18 14:50
Nie boje się różańca.
Emilia2019.10.19 2:48
Myśl co piszesz ! Nie rób sobie żartów, bo tym go zapraszasz po siebie! Nie zdajesz sobie sprawy z jego przebiegłości!
Gnostyk 2019.10.18 18:42
Obawiam sie ze prawda...
misia2019.10.19 15:54
Gnójstyk.
anonim2019.10.18 14:31
Jak ogromna ilość Polaków jest już pod wpływem Złego. Dlatego jest taki atak tych ludzi na KK , gdyż wymyślając różne zarzuty wobec np. Księży , Kościoła , w ten sposób zagłuszają swoje sumienie , które jeszcze stara się mówić ratuj się człowieku , ratuj . Ale przyjemność tatlania się w grzechu jest silniejsza niż głos sumienia , a Zły tylko "ręce" zaciera z radości . Czasami wydobycie się z objęć Złego jest już niemożliwe , a to jest już żywy trup.
JaKi2019.10.20 17:57
Racja Dobrze napisałeś o Polakach ,bo we Francji czy Hiszpanii nie ma Złego,ponieważ nie ma tam ani jednego egzorcysty.
JPIII2019.10.18 14:29
Klepanie paciorków ma straszną moc. Ogłupia katoli a ich urzędnicy w czarnych kieckach mają sposobność wetknąć łapska w majtki dzieciom. No i ukrywają prawdę, że 1. pedał w...ojtyła pi..er..dolił się z dz..iwiszem 2. chrystek to bydle i pedał co łajdaczył się z 12 ped...ałami zw. apostołami 3. Chrystek był owocem starego pedophila zw. B.. ogiem 4. To bożyszcze molestowało i gwałciło 14-letnią dziewczynkę zw. Mar...ychą. Wniosek Katopedophile uważają starego pedophila zw. bogiem za swojego świętoszka. Prawda was wyzwoli katole a nie klepanie paciorków..
anonim2019.10.18 14:40
. Niech Ci Bóg wybaczy te bluźnierstwa ,chory z nienawiści człowieku. Nawróć się, póki masz jeszcze czas.
Arthur von Kinsky2019.10.19 2:29
"Urzędnicy w czarnych kieckach, którzy mają sposobność wetknąć łapska w majtki dzieciom" - to są agenci wetknięci do KK w latach 70-80-tych przez Twojego tatusia lub dziadka z SB po to by Go zniszczyć i skompromitować. Nigdy nie osiągniecie celu w ten sposób, ponieważ prawdziwy chrześcijanin-katolik nie krzywdzi bliźniego, więc wypchaj się ze swoimi chorymi teoriami zboczeńcu... ps. W realu też jesteś taki szczery ze swoimi rozmówcami? Powiem Ci jedno: Nie oceniaj innych po sobie czerwony "W - Oj! Tyło".
Beata2019.10.19 3:50
JPIII, / biedny Lesiu Keller..../, ale się tu wysilasz ! Spieszę ci z informacją, że Różąńca się nie klepie ! To nie klepanie, to jest Modlitwa na Różańcu! Trzeba myśleć i rozważać poszczególne Tajemnice Różańca Św. Jest on nawet Egzorcyzmem, dlatego tak bardzo "zły się tej Modlitwy boi i jej nienawidzi ! Możesz sobie wyśmiewać! Twoja wola, twój grzech! Kiedyś przyjdzie ci za wszystko zapłacić, za każde bluźnierstwo, za każde złe słowo! Zyczę ci, abyś chociaż przed samą śmiercią zrozumiał i się nawwrócił! Wszyscy przed Bogiem staniemy, obojętnie czy wierzysz, czy nie ! Nie ma innej opcji. I co wtedy Bogu powiesz? Te same bzdury, co nam od miesięcy tu klepiesz??? Ogarnij się, zostało ci mało czasu, masz swoje lata!
helmut2019.10.19 7:53
pomiotło bolszewickie won....