Ci łagodni imigranci mają w iphonach... zdjęcia tortur i egzekucji! - zdjęcie
16.12.15, 18:45

Ci łagodni imigranci mają w iphonach... zdjęcia tortur i egzekucji!

5

Norweska policja podczas przeszukiwania rzeczy osobistych imigrantó ubiegających się o azyl znalazła... fotografie przedstawiające odcięte ręce, głowy, makabryczne zdjęcia torturowanych mężczyzn i dzieci.

Jak informuje „Dagsavisen” służby wywiadowcze mają obawy, że pośród ubiegających się o status uchodźcy, są członkowie zbrodniczych organizacji islamskich z Nigerii, Somalii i Syrii, jak np. Boko Haram, Al-Szabab, czy ISIS.

- To prawda, że mamy obawy co do niektórych osób, które przybyły tutaj jako azylanci.( ...) Istnieje duża niepewność co do pewnych osób, które są obecnie w Norwegii – tłumaczył rzecznik norweskiej policji. Według szacunków służb, dwa procent imigrantów przybyłych wraz z największą falą uchodźców w ostatnich miesiącach, to terroryści.

Jak tłumaczy policja, osoby posiadające drastyczne fotografie z tortur i egzekucji, niekoniecznie muszą być przestępcami - mogą posiadać takie zdjęcia, by udokumentować akty zbrodnicze islamskich bojowników.

Policja norweska przyznała także, że z powodu fali imigrantów, kontrole bezpieczeństwa były mniej dokładne niż to jest konieczne.

W telefonach komórkowych imigrantów oprócz makabrycznych zdjęć ofiar dżihadystów odkryto także fotografie z symbolami i flagami ISIS.

Źródło: breitbart.com., jihadwatch.org, pch24.pl

Komentarze (5):

anonim2015.12.16 18:46
A czego te dupki się spodziewały? Kazań księdza Pawlukiewicza?
anonim2015.12.16 19:38
Wczoraj w RM Maciej Świrski z RDI (Reduta Dobrego Imienia) mówił, że posiadają udokumentowany dowód na to, że państwo norweskie odebrało polskiej rodzinie dziecko za...UWAGA! - Wyrwanie mlecznego zęba bez asysty stomatologa...I jak tu im współczuć?
anonim2015.12.17 12:14
Zachód idzie na rzex jeszcze 50 lat w maksie i game over dla tak zwanych zachodnich demokracji
anonim2015.12.17 18:47
"Jak tłumaczy policja, osoby posiadające drastyczne fotografie z tortur i egzekucji, niekoniecznie muszą być przestępcami - mogą posiadać takie zdjęcia, by udokumentować akty zbrodnicze islamskich bojowników." - Oczywiście. Sama mam w telefonie udokumentowanych kilka makabrycznych zbrodni. Brak słów, po prostu brak słów. Musiałabym wykropkować cały mój komentarz.
anonim2015.12.30 11:48
Któż jak Bóg +