'Aniołowie są z nami od momentu poczęcia' - zdjęcie
19.09.19, 17:10Zdj. Salve NET

'Aniołowie są z nami od momentu poczęcia'

10

Od poczęcia jesteśmy pod opieką Aniołów. Nie trzeba być ochrzczonym, żeby mieć swojego Anioła Stróża. Zanim przyjmiemy chrzest Aniołowie mają za zadanie doprowadzić nas do niego, w jakiś sposób przygotować nas oraz przygotować tę uroczystość - mówi s. Maria Druch ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów w szóstym odcinku serii Spotkanie z Aniołami II.

Salve NET

Komentarze (10):

Marta2019.09.20 19:46
Hahn3! tak, ja wolę być nieukiem, w twoim "rozumieniu" , niż pseudo-uczonym pedałem ! MÓWI CI TO COŚ ?!!
violencja2019.09.19 21:41
Anioły są teraz tutaj Anioły oznajmiają To anioł oznajmił Maryi,że porodzi Jezusa/Łk.1,26-28/Anioł objawił się również ws śnie Józefowi,polecając mu wziąć Maryję za żonę/Mt.1,20/.Pasterze dowiedzieli się o narodzeniu Jezusa od anioła /Łk.2,10/.Anioł spotkał się z kobietami przy grobie Jezusa,obwieszczając im zmartwychwstanie/Mt.28,5/. Czy przypominasz sobie sytuację,kiedy otrzymałeś nagły przebłysk intuicji albo potrzebną informację? Anioły pocieszają Anioły usługiwały Jezusowi po kuszeniu na pustyni/Mt.4,11/.Czy zdarzyło się ,abyś kiedyś został ukojony i pocieszony w niewytłumaczalny sposób?Widzieliśmy , że anioły niosą niekiedy bardzo praktyczną pomoc , nie wykluczaj więc z rozważań sytuacji , kiedy to fizyczne potrzeby zostały zaspokojone. Czy to pocieszenie mogło pochodzić od anioła? Aniły umacniają Anioł wzmacniał Jezusa w czasie Jego udręki w Ogrójcu/Łk. 22,43/. Widzieliśmy już ,jak anioł przyniósł pożywienie Eliaszowi i nakazał mu się posilić, a inny anioł zadbał o ciepły strój dla św.Piotra .Przypomnij sobie sytuację bez wyjścia ,z której jednak zdołałeś wybrnąć.Czy anioł mógł użyczyć ci siły? Anioły chronią Bo swoim aniołom dał rozkaz o tobie, aby cię strzegli na wszystkich twych drogach. Na rękach będą cię nosili, abyś nie uraził swej nogi o kamień./Ps 91,11-12/ Czy otrzymałeś kiedyś niespodziewaną ochronę w momencie zagrożenia?Czy strzegł cię wówczas anioł? Anioły udzielają rad i wskazań Anioł ukazał się setnikowi Korneliuszowi i nakazał mu iść do Piotra po nauki o Jezusie.Korneliusz stał się pierwszym ochrzczonym niewiernym,otwierając w ten sposób Kościół dla całego świata./Dz.10/. Czy kiedyś jakieś silne ,niewytłumaczalne przeczucie skierowało cię w inną stronę niż planowałeś?Czy stanąłeś kiedyś w obliczu dylematu,wobec którego byłeś bezradny,by przekonać się ,że wszystko wyjaśniła zmiana perspektywy?Czy te podpowiedzi mogły pochodzić od anioła?
Majka2019.09.19 21:56
Violencja, Dzieki, bardzo ładnie i mądrze to napisałaś ! Tak właśnie jest w naszym życiu! Ale ci nieszczęśliwi, pogubieni ludzie, będą się tu śmiać! Oni inaczej nie umieją reagować !
violencja2019.09.19 22:08
Majuś , serca w górę , zajrzyj do dzienniczka s.Faustyny i zastosuj to co tam napisano i będzie dobrze:)Dz. 186/187 + Powiedział mi dziś Jezus: - pragnę, abyś głębiej poznała Moja miłość, jaka pała Moje Serce ku duszom, a zrozumiesz to, kiedy będziesz rozważać Moją Mękę. Wzywaj Mojego miłosierdzia dla grzeszników, pragnę ich zbawienia. Kiedy odmówisz tę modlitwę za jakiego grzesznika z sercem skruszonym i wiarą, dam mu łaskę nawrócenia. Modlitewka ta jest następująca: (Dz 186) - O Krwi i Wodo, któraś wytrysnęła z Serca Jezusowego, jako zdrój Miłosierdzia dla nas – ufam Tobie. (Dz 187 P.S. Nie jestem autorką słów o aniołach , kiedyś te słowa przepisałam z książki , ale nie pamiętam autora .
Majka2019.09.20 17:35
Wiolu, "O krwi i Wodo, któraś wytrysnęła z Serca Jezusowego jako zdrój Miłosierdzia dla nas - Ufamy Tobie " - 3 razy U nas tak mówi się na same zakończenie Koronki do Miłosierdzia Bożego. Na sam koniec ! Pozdrawiam z serca Polski z woj. mazowieckiego.
violencja2019.09.20 20:12
Pozdrawiam znad granicy czeskiej -Dolny |Śląsk kłania się:)
andrzejhahn32019.09.19 20:03
kolejna chora psychicznie wariatka miewajaca urojenua
andrzejhahn32019.09.19 20:02
do katolickich sekciarzy.......................chrzest to egzorcyzm/////////////////////dlaczego o tym nie napiszecie frondowskie nieuki
bezlitosny internauta2019.09.19 18:21
Znaczy tych kosmicznych "aniołów" musi z czasem być coraz więcej, gdy ludzi przybywa? Genialne, sam Giorgio A.Tsoukalos by na to nie wpadł! A może zgodnie z zasadą zwaną "brzytwą Ockhama" powinno się uznać, że najprostszym rozwiązaniem zagadki "skąd się biorą nowi aniołowie stróże dla powiększającej się ludzkiej populacji" jest pogodzenie się z faktem że "aniołowie stróże" nie istnieją?
Jアレk2019.09.19 18:05
Kobieto przestań się głodzić, to szkodzi. Wizje można mieć nie głodząc się.