Wiemy z kim zagra Legia w LM! Będzie ciężko! - zdjęcie
25.08.16, 18:50Fot. Twitter

Wiemy z kim zagra Legia w LM! Będzie ciężko!

Legia Warszawa poznała swoich rywali w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Mistrz Polski będzie miał do wykonania niezwykle trudne zadanie.

Legioniści byli losowani z ostatniego czwartego koszyka, co oznaczało, że mogą trafić na najsilniejsze zespoły na kontynencie. Tak też się stało. Los zestawił Legię Warszawa w grupie F z Realem Madryt, Borussią Dortmund oraz Sportingiem Lizbona. 

Na Łazienkowską tej jesieni zawitają więc gwiazdy jednej z najlepszych ekip świata z Cristiano Ronaldo, Garethem Balem czy Toni Kroosem na czele. Z jednej strony będziemy zastanawiać się, czy Michał Pazdan powstrzyma Ronaldo i weźmie srogi rewanż za ćwierćfinał mistrzostw Europy, a z drugiej przekonamy się, czy Łukasz Piszczek grający w Borussii Dortmund napsuje krwi polskim kibicom. 

Legii nie będzie łatwo również z bardzo silną portugalską ekipą Sportingu Lizbona. Ale dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe! Do dalszych gier awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy, więc nie ulega wątpliwości, że awans Legii zakrawałby na sensację. Trzecie miejsce w grupie z kolei premiowane jest awansem do 1/16 finału Ligi Europy i najpewniej to właśnie walka o trzecią lokatę ze Sportingiem będzie celem warszawskiego klubu. 

Do boju, mistrzowie Polski!

emde/Fronda.pl