Wiceminister zdrowia odchodzi z resortu  - zdjęcie
17.08.20, 14:34Fot. screenshot - YouTube (Janusz Jaskółka)

Wiceminister zdrowia odchodzi z resortu

29

Wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o tym, że rezygnuje z pełnienia swojej funkcji. Jak podkreślił, jest to decyzja dobrze przemyślana.

Janusz Cieszyński zaznaczył, że ocenę swojej pracy jako wiceministra zdrowia pozostawia innym. Wymienia jednak kilka sukcesów, z których jest szczególnie dumny. Jest to m.in. uruchomienie pierwszych e-usług w służbie zdrowia czy uruchomienie zmian strukturalnych w NFZ. Wiceminister wskazuje również na swoją rolę w kluczowych negocjacjach resortu z Izbą Pielęgniarek i Położnych, Porozumieniem Rezydentów,  Porozumieniem Zielonogórskim czy Związkiem Szpitali Powiatowych.

- „Przez cały okres pracy w Ministerstwie miałem wielkie szczęście do koleżanek i kolegów z kierownictwa. Potrafiliśmy dyskutować, spierać się, decydować, ale przede wszystkim współpracować na rzecz wspólnego celu. Tej współpracy nie zabrakło też w relacjach z innymi resortami rządu Prawa i Sprawiedliwości. Szczególnie widać to było w ostatnich miesiącach, kiedy wszyscy byli z nami i pomagali nam zmierzyć się z epidemią. Liczę, że z wieloma z Was jeszcze będzie mi dane w przyszłości pracować” – pisze Janusz Cieszyński.

kak/Facebook

Komentarze (29):

Bebik2020.08.18 7:40
Chyba łajba zaczyna nabierać wody, skoro szczury uciekają.
Natalja Siwiec2020.08.18 6:26
Nie ominie go odpowiedzialność za przekręty z maseczkami i respiratorami.
Elwira2020.08.18 5:49
Cześć panowie, mam na imie Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://milepanie.pl/elwira05
Jan Radziszewski2020.08.17 23:52
Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. ++ Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. +++++++++ Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. + Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. + Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. + Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. + To ostatni wasz czas. + Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
Jan Radziszewski2020.08.17 23:49
d-c Nieszczęśliwa wieczność min żyda dr Szumowskiego +++ d-c Zatem ministrze Łukaszu Szumowski. Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Mówię to Ja, Jezus Chrystus, Pan Zastępów, Król Nowego Jeruzalem, któremu na imię Polska. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć. Skończysz marnie i skończysz gorzej niż prezydent Duda. On ma dobre odruchy i kocha Mnie choć przez swe decyzje szkodzi Polsce. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć. U Ciebie nie ma niczego co byłoby pozytywne w Twej służbie krajowi. Nie mówię już o aferach + Nawet „Twoje” zdjęcie z Matką Teresą jest sfałszowane, wstrętny oszuście, masoński łgarzu. Czekaj więc na swoją kolej. I pamiętaj: im więcej zakarbujesz, jak dawniej mawiali Polacy, tym sowitszą otrzymasz zapłatę. Opublikuj synu. + Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. Klątwę rzucił i Słowo od Pana otrzymał Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak)
Jan Radziszewski2020.08.17 23:46
tzn że kara wkrótce dosięgnie Min Szumowskiego +++ środa, 22 lipca 2020 22 VII 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra Łukasza Szumowskiego Środa, 22 lipca Godzina 6.45 - Rzucam klątwę Bożą na ministra Łukasza Szumowskiego. Za sprawy związane z coronawirusem, które były i są przeciw Polakom, za oszustwa i manipulacje danymi medycznymi, za przekupywanie lekarzy publicznymi pieniędzmi, którzy stwierdzają coronawirusa tam gdzie go nie było i nie ma. A od początku lipca za kłamstwo publiczne iż Polacy nadal chorują i umierają na COWID -19 a nawet, że zwiększa się liczba chorych i zmarłych. A jak zaświadcza Bóg przez swego sługę Grzegorza z Leszna i przez swego sługę Cypriana Polaka ( Krzysztofa Michałowskiego), Pan nasz Jezus Chrystus zgodnie ze swymi wcześniejszymi zapowiedziami, rządząc w Swoim Królestwie po Intronizacji w Niebie 20 lutego 2020 roku, czyli Polsce – Nowym Jeruzalem zwolnił Polaków od chorowania i umierania na coronawirusa COVID -19 od pierwszego lipca. Tak Pan nasz z dniem 20 lutego 2020 roku ograniczył mocno chemtrails nad Polską a zablokował całkowicie chemtrails ze zrzucanym na Polaków coronawirusem, co obserwowali naoczni świadkowie iż w wypadku niektórych smug chemtrails były one wciągane, wsysane z powrotem, wbrew prawom fizyki do zbiorników samolotu, do jego wnętrza. Zatem ministrze Łukaszu Szumowski. Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Mówię to Ja, Jezus Chrystus, Pan Zastępów, Król Nowego Jeruzalem, któremu na imię Polska. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć.
Aleksander2020.08.17 21:27
Facet z klasą , nad wyraz inteligentny, dziennikarze i pół Polski nie nadążało za jego logicznymi i składnymi odpowiedziami na konferencjach prasowych. Ja mianowałbym go na ambasadorem RP w USA.
Aleksander2020.08.17 21:12
Zapamiętam tego Pana jak wyciągnął telefon, pokazał smsa 2 posłom Najjaśniejszej RP.
Józia2020.08.17 21:04
Pana wielkim osiągnięciem jest odcięcie pacjentów od jednostek służby zdrowia. Jest Pan młody i może się Panu wydaje, że żadna choroba Pana nie dopadnie, że nie będzie Pan wymagał żadnej operacji. Jest Pan inteligentny, więc proszę sobie odpowiedzieć, czy można: przejść operację za pomocą teleporady?; czy można być leczonym z chorób przewlekłych za pomocą teleporady?; czy można mieć udzieloną pierwszą pomoc za pomocą teleporady? Czy umierać będziemy też za pomocą teleporady?! - Szykujecie sobie i nam "ELYSIUM"?
widz2020.08.17 19:53
Wielka szkoda,bo to wyjatkowy Człowiek na te wredne czasy.Kompetentny ,wytrwały ,odporny psychicznie.Szkoda,że ma dość.
Po 11, nie OBOJĘTNY2020.08.17 20:05
Ma dość???? To zupełnie jak pasażerowie TU-154, też mieli dość męczącej podróży i postanowili się rozerwać. Januszek już przywalił w brzozę, a teraz walą się na niego respiratory i maseczki. Położyli Januszka Na grobowej desce Gdyby mu zagrali Podskoczyłby jeszcze
Po 11....2020.08.17 16:52
Co nas interesuje wymiana długo-pisu???
Antonim2020.08.17 16:29
Przede wszystkim oczekuję dymisji ministra Szumowskiego i rozliczenia go do ostatniej złotówki z pieniędzy, które przeciekły za skarbu państwa do jego rodziny!
widz2020.08.17 19:54
Podłość, POdobnie jak głuPota,nie mają granic.
Seks kamerki2020.08.17 15:52
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
Wojtek Polak2020.08.17 15:49
do obejrzenia https://www.youtube.com/watch?v=o3krMmN_Qt0
Darek Hertrich-Woleński2020.08.17 15:34
Do parcha nie dociera, że CZWARTY raz z rzędu PRZEGRALI wybory.
Anonim2020.08.17 23:03
PiS przegrał już 8 razy, także rekord nadal niepobity.
niech bedzie pochwalony jaroslaw kaczynski2020.08.18 5:45
a nie 6x ?
Darek2020.08.17 15:33
Szczury uciekają z tonącej łajby.
Ewa2020.08.17 15:19
Ma rację minister że odchodzi bo jego praca jak widzę to ciągłe przesłuchania przez nasłane dziennikarskie miernoty węszące wszędzie przekręty. Za poprzedniego rządu coś tak idiotycznego nie widziałam. Przecież to trzeba być ze stali żeby wytrzymać takie hipokryzje.
Prof. Doktor Jan Hertrich-Woleński2020.08.17 15:09
Muszę się ze wstydem przyznać, że zawsze byłem i jestem pełen podziwu dla J. Kaczyńskiego. Dla całej jego rodziny. Na wskroś patriotyczną i wielce dla Polski zasłużona. Wstyd mi za moją żydowsko-UB-cką rodzinę rodzinę, że mnie na skürwysyna wychowali, moją siostre na kürwe.
niech bedzie pochwalony jaroslaw kaczynski.2020.08.17 15:06
"nawet mu brewka nie tyknie" ;)
abandon ship2020.08.17 15:04
http://gph.is/1SLH8mA
Święty Jan Paweł II2020.08.17 14:57
«Głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu!» (Mk 16, 15). Tymi słowami Zmartwychwstały, przed wniebowstąpieniem, powierzył apostołom powszechne zadanie misyjne. Jednocześnie zapewnił ich, że w tej ważnej misji mogą liczyć na Jego nieustanną pomoc (por. Mk 16, 20). - - - Te właśnie słowa w sposób wymowny zabrzmiały w dzisiejszej uroczystej liturgii. Stanowią one przesłanie, które przekazują nam na nowo trzej nowi święci: Daniel Comboni, biskup, założyciel Zgromadzenia Misjonarzy Kombonianów Serca Jezusowego i Sióstr Kombonianek Misjonarek Czarnego Lądu; Arnold Janssen, kapłan, założyciel Zgromadzenia Słowa Bożego, Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Służebnic Ducha Świętego i Zgromadzenia Sióstr Służebnic Ducha Świętego od Wieczystej Adoracji; Józef Freinademetz, kapłan ze Zgromadzenia Słowa Bożego. - - - Ich życie ukazuje wyraźnie, że głoszenie Ewangelii stanowi «pierwszą posługę, jaką Kościół może spełnić względem każdego człowieka i całej ludzkości» (Redemptoris missio, 2). Nowi święci uczą nas, że ewangelizacja, oprócz działań w obronie godności człowieka — niekiedy narażających na niebezpieczeństwo, jak pokazuje doświadczenie tak wielu misjonarzy — zawsze obejmuje jawne głoszenie Chrystusa. To właśnie jest cenne dziedzictwo i wzór, jakie ci trzej nowi święci, wyniesieni dziś do chwały ołtarzy, pozostawili zwłaszcza swym rodzinom zakonnym. Podstawowym zadaniem instytutów misyjnych jest misja ad gentes. Żaden inny obowiązek o charakterze społecznym czy humanitarnym, choć potrzebny, nie może być od niej ważniejszy. - - - «Wszystkie narody ujrzą chwałę Pana». Psalm responsoryjny, który przed chwilą odśpiewaliśmy, podkreśla pilną potrzebę misji ad gentes również w naszych czasach. Potrzebni są ewangelizatorzy odznaczający się takim samym entuzjazmem i zapałem apostolskim, jak bp Daniel Comboni, apostoł Chrystusa pośród Afrykanów. Poświęcił on wszystkie zasoby swej bogatej osobowości i głębokiego życia duchowego, aby Afryka — kontynent, który tak bardzo umiłował — mogła poznać i przyjąć Chrystusa. - - - Jakże nie wspomnieć dziś z miłością i troską tych drogich nam ludów? Afryka, ziemia bogata w zasoby ludzkie i duchowe, nadal doświadcza licznych trudności i boryka się z problemami. Oby wspólnota międzynarodowa zechciała czynnie pomóc jej budować przyszłość pełną nadziei. Ten mój apel zawierzam wstawiennictwu św. Daniela Comboniego, wielkiego ewangelizatora i obrońcy Czarnego Kontynentu.
Anonim2020.08.17 15:53
Święty patron pedofilii?
Anonim2020.08.17 14:41
Teraz kolej na Szumowskiego niech rozliczy się za brata z 200 mil dotacji
ladychapel2020.08.17 14:40
Morawiecki: "Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. To jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się jego bać. Trzeba pójść na wybory tłumnie 12 lipca. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się, idźmy na wybory".
Elwira2020.08.17 14:39
Cześć panowie, mam na imie Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : milepanie.pl/elwira05