Wiceminister Romanowski: Izrael gorzko pożałuje  - zdjęcie
18.08.21, 20:26Fot. screenshot - YouTube (BBC Newsnight, Telewizja wPolsce)

Wiceminister Romanowski: Izrael gorzko pożałuje

66

„Izrael mocno przelicytował i gorzko tego pożałuje” – stwierdził na antenie telewizji wPolsce.pl wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski.

W sobotę prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację Kodeksu postępowania administracyjnego. W myśl nowych przepisów po upływie 30 lat od wydania decyzji administracyjnej nie będzie możliwe postępowanie w celu zakwestionowania tej decyzji. W ten sposób rozwiązany ma zostać problem „dzikiej reprywatyzacji” w Polsce. Nowelizacji sprzeciwia się Izrael, wedle którego nowe prawo jest wymierzone w ocalałych z Holocaustu, którym uniemożliwi odzyskanie utraconego na terenach Polski mienia.

W wyjątkowo ostry sposób Polskę atakuje minister spraw zagranicznych Izraela Jair Lapid, ten sam który przed laty przekonywał, że Polacy zamordowali w czasie wojny jego babkę. Później okazało się, że obie babki Lapida przeżyły wojnę.

- „Dawno minęły czasy, kiedy Polacy krzywdzili Żydów bez konsekwencji. Dziś Żydzi mają własny, dumny i silny kraj. Nie boimy się antysemickich gróźb i nie mamy zamiaru przymykać oczu na haniebne postępowanie antydemokratycznego rządu polskiego”

- pisał w niedzielę izraelski polityk na Twitterze.

Izrael liczył na wsparcie Stanów Zjednoczonych, które rzeczywiście od początku krytykują nowelizację polskiej ustawy. Ostatecznie jednak Amerykanie nie zdecydowali się na wydanie wspólnego oświadczenia w tej sprawie.

- „Źródło dyplomatyczne mówi mi, że administracja USA jest oburzona zachowaniem Lapida wobec Polski, a zwłaszcza sposobem, w jaki upokorzył polskiego ambasadora w Izraelu. Niektóre deklaracje Lapida, zawierające rasistowskie sugestie pod adresem Polaków jako zbiorowości, wywołują wrażenie w Waszyngtonie, że Lapid reaguje w sposób przesadny i daje się ponieść emocjom. Nie powiodły się próby Lapida wmanewrowania adm. USA do opublikowania wspólnego potępienia Polski. Wygląda na to, że amerykańska adm. zaczyna rozumieć, że Lapid jest problemem”

- donosił na Twitterze Eldad Bek, znany izraelski dziennikarz, korespondent dziennika „Izrael Hajom” w Niemczech i Europie Środkowo-Wschodniej.

Komentatorzy wskazują też, że przed atakowaniem Polski ws. nowelizacji Kpa Amerykanów powstrzymuje obecna sytuacja w Afganistanie. Stany Zjednoczone liczą na polską pomoc w rozlokowaniu ewakuowanych z Kabulu współpracowników.

Do sprawy odniósł się w rozmowie z telewizją wPolsce.pl wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski.

- „Jeśli chodzi o Kpa i o inne regulacje, to my opieramy się na naszym porządku prawnym i działamy w imieniu interesu narodowego. Nie będziemy się przejmować interwencjami państw obcych. Jeśli chodzi o nasze interesy realizowane na świecie, to Reakcja Stanów pokazuje, że umiemy to robić., Izrael mocno przelicytował i gorzko tego pożałuje”

- ocenił polityk.

kak/wPolsce.pl, wPolityce.pl

Komentarze (66):

AAAtomek2021.08.19 12:05
mośki nie dostaną kasy, ciekawe jaki kraj teraz "przesiębiorstwo holokaust" zaatakuje?
Hura,hura2021.08.19 11:36
Romanowski dokopie Izraelowi,to swój chłop !
Benek2021.08.20 22:44
Brawo ministrze ,spuść ich do kibla.Górą nasi !
YORK2021.08.19 11:21
Zyd to taki typ cos jak kaczka, ale sam bedzie bruzdzil do oporu jak kon lezac juz zdychajac gryzie trawe, byle kasa, dawny dowcip o dwu rabinach ostatnio przypomiany, rabiny szwargocza miedzy soba , polacy sa winni szoach drugi rabin mowi nie oni nie sa winni oni nie chca placic.
Yudith Alpern2021.08.19 10:00
Ten kraj = Izrael budowali POLSCY ŻYDZi przy pomocy Polaków - z armii Andersa zostało 2 tys. Żydów w Izraelu. Pozwolił na to generał Wład. Anders, za co miał przykrości od Brytyjczyków, którzy rządzili w tym czasie Palestynie. .
Janek i Basia2021.08.19 9:35
Janek i Basia napisali bajkę pt. " Dalej jest noc ". Głowna postać Eugeniusz Malinowski został pokazany jako ZŁODZIEJ I MORDERCA wbrew dokumentom. Malinowski ratował Żydów z narażeniem życia własnego, rodziny, wioski w której był sołtysem. Taka jest wiarygodność Jasia i Basi. Polski sąd i polska sędzina potwierdzili że dla badań naukowych można kłamać.
katolik2021.08.19 8:03
SSPIS przecież morduje polaków chemia genetyczna na rozkaz masono- żydów, wiec po co SSPIS udaje przed Polakami, ze walczy z Zydami!! SSPIS z Polaków zrobiło popychadło, które było potrzebne, żeby masoni mogli zrealizwac plan-- wejsc na stołki i dokonać depopulacji, nowego ładu- czyli mordu i zniewolenia. po to naziści z SSPIS potrzebowali Polaków przy urnach!!
Palestyna2021.08.19 8:11
Ty to chyba konfiderasta ?
katolik2021.08.19 8:13
czy jestes ślepy czy nie masz rozumu, otwórz oczy i zobacz co SSPIS robi ze zwykłym człowiekiem, z kazdym z polaków i co zamierza zrobić. Gdyby SSPIS nazywało się HITLER-- byłbyś przerazony, uciekał byś, czy popierał i szedł do krematorium.
sołtys2021.08.19 13:37
Mosiek dej se siana
katolik2021.08.19 16:20
zguba Polaków jest ze wierza nazisto- masonom sSPIS jak Niemcy Hitlerowi
Palestyna2021.08.19 8:02
Przecież i dzisiaj żydzi kolaborują z niemcami np. taki Fleiszman z onetu Trzaskowski robi z hitlersynami jakieś obozy, oko pres staje za pohitlerowską unią Giewu Michnika i fundacja Batorego popieraja szwabow w działaniach przeciw Polsce.
Anonim2021.08.19 7:57
Czy prawdą jest, ze dziadek Aleksandry Kwaśniewskiej, która w TVN zamierza wyzwalać nas z rozumu, wstydu, moralności, był oprawcą polskich patriotów, a potem przez lata bezkarnie wykonywał zawód lekarza, nie mając żadnych kwalifikacji w tym kierunku?!
pogodynka2021.08.19 7:59
Stolcman - czy tak nie nazywał się wiatr wiejący ze wschodu
oficer LWP2021.08.19 7:57
widzicie głupie tępe pisiory jak was traktuje wasz PAN Izrael, dla nich bez względu co zrobicie będziecie tylko głupimi gojami, których jedynym zadaniem jest służyć żydom, gdybyście po wprowadzeniu ustawy o IPN nie podli na ryj przed żydami (Sasin to nawet w tvPIS bredził, że nie cofniecie się o krok) i natychmiast jej nie zmieniali, Legutko nie musiałby czołgać się w geście poddaństwa do siedziby Mosadu w Wiedniu to dzisiaj by was szanowano ale Partia Interesu Syjonu (PIS) myślała, że jak padną na ryj, obciągną żydom, jankesi ich poklepią po plecach to będą kimś a tak zostali szmatami bo tak ich traktują żydzi oczywiście tvPIS propagandowo przekuła to w sukces
Wy kacapy2021.08.19 8:09
No toż wasz Putin to przyjaciel nataniahoo wasza ropa i gaz sa w rekach żydow
oficer LWP2021.08.19 8:29
znowu się nażarłeś pisowskiego gówna i ci mózg zaatakowało, popij swoimi szczynami to ci przejdzie cymbale
katolik2021.08.19 7:43
Jakie będa korzyści z wyszczepiania chemią genetyczną Polaków- dla SSPIS-- zrealizowanie planu Billa gatesa, sorosa, szwaba mega kasa, mega władza. Dla Kościoła-- kasa za pogrzeby, w sumie nieważne czy spotkanie z panem bedzie wcześniej, czy chwilę póżniej, na teraz będzie kasa
NWO2021.08.19 7:46
ze studiów pamiętam, że wyszczerbia się bydło, idealnie pasuje do obecnej sytuacji
katolik2021.08.19 7:54
tak, wyszczepianiem SSPIS nazywa proces zmniejszania pogłowia w Polsce, Polaków traktuje jak bydło!, które zresztą zostało zapędzone do zagrody, zniewolenie i zamordyzm. polakom otworzą się oczy jak będzie za póżno. Łamie ich wiadomość o fałszywym wirusku, a prawdziwe piekło dopiero przed Narodem!!
katolik2021.08.19 8:11
teraz jeszcze sSPIS chce segregację ludzi- POLAKÓW- zrobić rekoma swoich pomocnikpow- kappo przedsiębiorców, kazdy z tzw. przedsiebiorców wtedy będzie zwykłą sprzedajną gnidą, jak za czasów hitlera, będzie bawił sie w pana segregującego do krematorium!!
kefas2021.08.19 7:41
dyplomatołku nie wiesz o czym gadasz i wkrótce się o tym przekonasz.
katolik2021.08.19 7:56
SSPIS to banda hipokrytów i zadnych dyplomatów, rynsztok pospolity
katolik2021.08.19 7:39
SSPIS rzuca słowa które łatwo podchwyci Polak i będzie myślał, ale pIS jest twarde-- to tylko gra-- SSPIS to banda popaparanców, mowa dyplomatyczna jak z rynsztoka. Przecież SSPIS pOlaków ma za durni i debili-- tak latwo poszło z wyszczepianiem, ludzi nie przeraziły słowa Pinkasa-- wytworzymy taka sytuację, że Polacy będa chcieć chemię genetyczną, Billa gatess- moimo szcepionkami dokonam największego holocaustu. CZYLI mowa romanowskiego jest adekwatna do poziomu polskiego odbiorcy sSPIS, kótry dalej będzie głosował na swego oprawcę, oczywiście za kasę 500, albo plus więcej!
Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.08.19 7:30
53 - ci( część dziękczynna) dzień odmawiania Wielkiej Narodowej Nowenny Pompejańskiej. Program: CZAS TRWANIA łącznie 54 dni, Cześć błagalna od 28.06.2021r do 24.07 2021. Część dziękczynna od 25.07.2021 do 20.08.2021 GODZ: 20.30 do 21.30 INTENCJA: Aby przez nawrócenie ludzi, upadły masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Możesz włączyć się w dowolnym czasie odmawiania nowenny, odmówić 1 dziesiątkę Różańca albo więcej. Może być odmawiana w domu, na zewnątrz- przy figurach Matki Boskiej, Serca Pana Jezusa, przy Krzyżu, możesz odmawiać sam, z rodziną albo w towarzystwie, z sąsiadami , w grupie małej albo wielkiej, w Kościele. Szczęść Boże. Oczywiście bardzo pięknym byłoby, gdyby w tę inicjatywę włączyli się wierni w parafiach, podając informacje w ogłoszeniach do wiernych! Nowenna zostanie zainicjowana właśnie przy figurze Matki Boskiej przy Kościele jednej z Parafii w Archidiecezji Poznańskiej z udziałem wiernych. Cała Polska w łączności z biskupami, a zwłaszcza z Episkopatem na czele z jego przewodniczącym Abp Gądeckim odmawia Nowennę Pompejańską w intencji: Aby przez nawrócenie ludzi, upały masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Nawrócenie na drodze sakramentu pokuty. Zalejmy Kościoły naszym nawróceniem, a stanie się cud przemiany zła w dobro i upadnie szatański plan depopulacji i zniewolenia ludzkości!! Nawrócenie, masowe przystępowanie do spowiedzi niech będzie zadośćuczynieniem za zdradę Episkopatu, Abp Gądeckiego.
katolik2021.08.19 7:29
Nowy ład- to po polsku zrobienie porządku z Polakami przez masono- nazistowski SSPIS przy współudziale zdrajców narodu- posłow i senatorów. Zniewolenie, zamordyzm przez zrobienie drożyzny, odbieranie ludziom zadłużonym własności, wyszczepienie ludzi i dokonanie depopulacji. Liczba Polaków zmniejszy się, SSPIS dokonuje selekcji chemią genetyczną!!! Polacy brońcie się ! Bierzecie zastrzyk i mówicie nie boli--- ale wasza głowa boli od głupoty, bo uwierzyliście mordercom i im zawierzyliscie swoje życie!!! Zwróćcie się do Boga, bo Kościół z Abp Gądeckim za was tego nie zrobi!!
katolik2021.08.19 6:50
SSPIS kłamie, ze za chwilę będzie wirus--- nie ma żadnej pandemii, będą przeziębienia jak zwykle. Masoni zaplanowali wymordowanie ludzkości!!
katolik2021.08.19 6:49
Jak Polacy sie nie obronią przed nazistowsko- masonskim SSPIS ,to zostaną wymordowani chemią genetyczną w polskich domowych obozach śmierci!! Plan SSPIS : teraz wszyscy pójdą do szkoły, pracy i za chwilę będą przeziębienia+ roznoszenie wirusa przez zaszczepionych, którzy już chorują i będą sie przeziębiać i chorowac=SSPIS z satysfakcją chce zrobić przymus szczepien, wymordowac Polaków. Kto mocniejszy przeżyje dłuższą chwilę, reszta to odstrzału!!
katolik2021.08.19 6:43
SSPIS zajął Polaków tematem wojny z Żydami, a masoński SSPIS zamierza dokończyć mordowanie Polaków chemią genetyczną, dokonac zniewolenia i zamordyzmu!!
Elzbieta2021.08.19 6:01
Im jest wiecznie mało .......Brawo za odwagę dla Rządu !!!!!!
oficer LWP2021.08.19 8:02
tak samo mówili o ustawie o IPN, możesz napisać jak to się skończyło, wtedy też "naród" krzyczał brawo rząd i co?
katolik2021.08.19 8:06
jednostronne patrzenie na ,,rzad,, jest zgubne, co ci po jednej ustawie, jak prawdziwie grubą i jedyną na teraz sprawą jest depopulacja. Co ci po ustawie p. żydom, będziesz mieć korzyśc, nie doczekasz po chemii
viki2021.08.18 23:56
Mamy was w nosie. Za chwilkę dostaniecie bęcki od Arabów i jest to nieuniknione. I nikt już wam reki nie poda, to niemozliwe.
czekista2021.08.19 0:31
Nie dostana beckow, nie dostana. To jest tylko fanfaronada wiceministra Romanowskiego. Rzad NIEPOLSKI wysle samoloty i przyjmie wszystkich zydow po swoje opiekuncze skrzydla, i wykwateruje kazda ilosc Polakow z ich mieszkan, aby zapewnic zydom godziwe warunki w Polin.
Anonim2021.08.19 1:56
szybciej wy bedziecie sprzedani sasiadom, bo jestescie juz zbedni nam. Macie bron atomowa
Wojtek2021.08.18 23:31
Brawo Romanowski tak trzymać. Głupotą i arogancją Żydów nie ma się co przejmować trzeba twardo bronić swoich interesów.
Po 11 ...2021.08.18 23:10
Ręce opadają. PiS to jednak totalni amatorzy. W polityce zagranicznej, a nawet podczas jakichkolwiek poważnych negocjacji stwierdzenie, że oponent "przelicytował i gorzko tego pożałuje", czyli de facto STRASZENIE adwersarza, jest kardynalnym błędem. Romanowski wkrótce zapłaci za własną głupotę.
Ula2021.08.19 0:14
"Izrael gorzko pożałuje" po co to mówić i pisać. To przecież typowa psychologia, postawa ofiary niejako uzależnienie od oprawcy. Zajmijmy się tu i teraz sami sobą w Polsce, załatwmy nasze sprawy nie oglądając się na innych. Zdrajców i sprzedawczyków w Polsce dostatek, po co zajmować się cudzymi rozgrywkami wyborczymi. Izraelici są dorośli, swoje państwo mają, to co Lapid wydziwia pójdzie na ich rachunek. My mamy na głowie energetykę, niezreformowane "sądownictowo", konieczne zbrojenia, odbudowę przemysłu po szaleństwach Balcerowicza, knujno-podkopicielską opozycję, niemieckiego i czyjego tam jeszcze gaulaitera, Gowina, który nie wie kim jest, Konfederację, która udaje nieudolnie, że nie jest promoskiewska. etc., etc. I wreszcie możliwość uporządkowania naszego kraju. Na dodatek jakby nagle wszyscy zapomnieli o zarazie z Wuhan. Nie dość wyzwań? Nie dość pracy? Róbmy swoje, róbmy co trzeba, skoro możemy.
Trurl2021.08.18 22:30
Jednak ten minister jest głupszy niż mi się wydawało
Masz racje2021.08.18 22:58
tylko ci sie wydawało ze minister jest głupi od ciebie najgłupszej
Tylko PO POLSKIE PRAWDZIWE2021.08.18 22:15
Bez dr EWY KUREK nic nie będzie. Chyba, że damy się DYMAĆ tak jak do tej pory. Wielką PRZYJACIÓŁKĄ PRZYZWOITYCH, UCZCIWYCH, SPRAWIEDLIWYCH ŻYDÓW, szczególnie POLSKICH ŻYDÓW, jest PRAWDZIWA POLKA, mająca największą wiedzę o ŻYDACH, szczególnie mieszkających kiedyś na terenie Polski, dr EWA KUREK, nie powinna ona wychodzić ze STUDIA TELEWIZYJNEGO wyjaśniając kwestie ŻYDOWSKIE między POLAKAMI i ŻYDAMI. Nie mówiąc o tym, że w imieniu POLSKI powinna być od "SPECJALNYCH ZADAŃ" w KONTAKTACH z ŻYDAMI. Taki nijaki DANIELS, Żydowska ambasadorka, czy ten Żydowski minister, a nawet nijaki Netanjahu, powinni być pod specjalnym "NADZOREM" dr EWY KUREK, reprezentującym POLSKĘ w tych kontaktach. Kiedy POJAWI się w RZĄDZIE POLSKIM, jako EKSPERT i osoba ODPOWIEDZIALNA za kontakty z ŻYDAMI, dr EWA KUREK, to będzie znak ze nie ma żadnej z KIMŚ "USTAWKI"? OCZYWIŚCIE dr EWA KUREK musi być mocno "UMOCOWANA", najlepiej, jako WICEPREMIER, lub w ostateczności, jako MINISTER. Inaczej to jest tylko "BAJER". Inna sprawa to, że teraz jest cała masa ekspertów od ŻYDÓW z grona dziennikarzy, którzy do tej pory byli ekspertami od sportu, rolnictwa, pojazdów w ruchu drogowym, skupu opakowań zwrotnych czy obrotu owocami. Przy okazji spytam, KIEDY zostanie wyemitowany przez PiS, FILM dr EWY KUREK pt., „KTO RATUJE JEDNO ŻYCIE" znany POLAKOM „PUŁKOWNIK" (od prawie 21 lat leży na półce). Właśnie w tej chwili jest OKAZJA na taką emisje tegoż FILMU. Pięknie współgrałby ze ŚWIADECTWEM POLSKIEGO ŻYDA, ocalałego z Holokaustu, uratowanego przez POLAKÓW Edwarda Mosberga. Przy okazji spytam, CZY będą wspólne z IZRAELCZYKAMI KONFERENCJE na temat "OSZUSTWA w JEDWABNEM", na temat "NIEDOKOŃCZENIE EKSHUMACJI w Jedwabnem", na temat "JAK WSADZIĆ DO WIEZIENIA NIJAKIEGO GRONSSA"" za KŁAMSTWA i PONIŻANIE POLSKI???? Jak zabezpieczyć się przed FABRYKĄ zwaną "PRZEDSIĘBIORSTWO HOLOKAUST" i jej 447??? CZY jak wymóc aby nie nazywano POLSKI naszej OJCZYZNY jakimś dziwacznym słowem POLIN, co to jest POLIN???, ponoć znaczy "MIEJSCE TYMCZASOWE" dla KOGO??? Czy Żydzi będą współpracować nad rozwiązaniem tych spraw??? Czy w końcu IZRAELCZYCY pozwolą pochować na CMENTARZU ŻYDOWSKIM, POLSKICH ŻYDÓW z TEGO DOŁU w JEDWABNEM w którym leżą WRZUCENI jeden na drugim NASI STARSI BRACIA w WIERZE, POLSCY ŻYDZI ZAMORDOWANI PRZEZ siepaczy niemieckich GESTAPOWCÓW i SS-manów??? Przecież jest cały RYTUAŁ POCHÓWKU NASZYCH BRACI POLSKICH ŻYDÓW, nie mogą leżeć we wspólnym DOLE bez POCHÓWKU. CZY JEST ZAPROSZONA do tych rozmów PROFESOR EWA KUREK??? Jak wiemy byli różni ŻYDZI. Jedni byli gotowi oddać swoje życie za Polskę i POLSKICH ŻYDÓW, inni ŻYDZI zaganiali kijami Polskich Żydów do BYDLĘCYCH WAGONÓW na "UMSZLAGPLATZ" aby zawiść tych POLSKICH ŻYDÓW do GAZU w NIEMIECKIM OBOZIE KONCENTRACYJNYM AUSCHWITZ.
katolik2021.08.18 22:05
Wybuch III wojny rozwiaze problemy tego chorego świata i debili, którzy rządza ludzmi jak swoim bydłem!! Masoni dorowadza do wojny, w Polsce SSPIS doprowadzi do rozruchów! Ich działania są celowe!!
B522021.08.18 22:17
towarzyszu katolik czyli jedynie bolszewicy którzy dążyli do 3 wojny są nas przednią uratować 3 wojna będzie jak lewactwo wprowadzi zielony ład gospodarka Europy przestanie istnieć a jedynym dostawcą produktów będą komunistyczne chiny a jak będziesz chciał coś z misa to ukopiesz sobie dżdżownice na grilla bo świnie krowy zabierają tlen i produkują Co2 taka wasza towarzyszu przyszłość nas czeka chcesz być golasem głosuj na bolszewików
katolik2021.08.18 22:23
ludzkość nie wie, że to jej koniec
Anonim2021.08.18 23:26
Niektórzy wiedzą . Dlatego katoliku szukaj Boga póki jeszcze czas na własną rękę . KK wyprowadził Cię na manowce .
katolik2021.08.18 22:03
nazisto- masoni SSPIS już strasza przymusem mordowania polaków, bo za mały odstrzał jest.
STARY2021.08.18 21:04
I MYSMY WYSYLALI WOJSKA NA BLISKI WSCHOD W OBRONIE TYCH AROGANTOW ZYDOWSKICH.
Anonim2021.08.18 21:13
tak własnie w knesecie nawijał mlaskacz lechunkwaczynski,co do słowa ,obchodził wszytkie swieta zydoskie w belwederze .kim on q-wa był?
Anonim2021.08.18 22:05
co ja wam poradze minusowicze,taka prawda była,chcecie chu.je z prawdą walczyć?? barany?
Jawny2021.08.18 20:54
Piękne, mocne i pełne godności słowa wiceministra. Dość płaszczenia się przez Żydami! A co to jest Izrael? - święta krowa skrzyżowana ze śmierdzącym jajkiem? Ktoś wreszcie powinien skutecznie im utrzeć nosa. I będzie to pogardzana dotąd Polska. Będą mocno zdziwieni, bo to oni "mają prawo" wodzić za nos innych, z Ameryką i Szkopami włącznie. "Mają prawo" wyłudzać kasę z byle powodu. I, oczywiście, "mają prawo" do bezkarnych zbrodni. A zwrócenie im uwagi, że to podłość natychmiast jest kwalifikowane jako - jakże by inaczej - "antysemityzm".
Aldona2021.08.18 20:52
Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! . . . . . Za Rodinu ...urraaa ! . . . . Za Putinu ....urraaa ! . . . . My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! . . . . . Za Rodinu ...urraaa ! . . . . Za Putinu ....urraaa ! . . . .
Katyń pamiętamy !2021.08.18 21:04
Jesteś żałosna
Aldona2021.08.18 22:29
Cvelu nie podszywaj się
Bysio2021.08.18 22:31
Aldona to ofiara pękniętogo kondona.
Babka klozetowa2021.08.19 9:37
To się nazywa "kondom", ignorancie. Obawiam się zatem, że to ty jesteś ofiarą, która sugerujesz Aldonie.
czekista2021.08.19 0:38
Kuzwa!!! Gdzie ja jestem??? :0 :0 :0
Aldona2021.08.18 20:50
Dziękujmy Bogu ,że nie mamy kontaktów z syjonistami z Israel . Nie trzeba być zbyt spostrzegawczym ,żeby zauważyć ,że wszędzie gdzie się pojawiają wybuchają konflikty wygenerowane ich zbiorową schizofrenią urojeniową w podejściu do ludzi (oj przepraszam ludzie to tylko oni) i państw i ich narodów. Państwo Israel jest jednym z tych urojonych dzieł syjonistycznych. Wymyslili sobie państwo i za walizkę sałaty w wysokości 2 mln USD załatwili u Trumana poparcie w ONZ . Powstało państwo israem DOPIERO W 1948. Warto porównać jakie granice wyznaczyła temu państwo ONZ ? Warto popatrzeć komu zagarnęli ziemie i co się stało z mieszkańcami tych ziem. Od niechcenia można porównać dokonania ludobójczych syjonistów w Palestynie , komunistów z judeo-komuny u kacapów i niemieckich rasitowskich faszystów . Kryminalista Netanyahu do tej pory nie został osądzony i chodzi sobie wolne w Israel taka tam jest demokracją , sądownictwo i uczciwość. nie ma trzeba żałować a więc żegnaj Israel
Skrzypek na dachu2021.08.18 20:49
Polska i Izrael powinni teraz zyc w zgodzie i wzajemnym szacunku bo Pan Jezus to Zbawiciel i najprawdziwszym Mesjaszem naszym .
du Scheissejude Anstifter!2021.08.18 20:51
Alle Juden raus aus Europa!
mlody2021.08.18 20:59
To chcialbys icek zeby wam nastawiac ciagle drugi policzek. Przecholowaliscie z ta wasza arogancja ichamstwem i tu my polacy mowimy stop koniec klamstw bez riposty.
Anonim2021.08.18 20:47
Wstrzymac dofinansowanie osrodkow zdowskich w Polsce, zamknąć ambasadę i zabrać wydane przez ostatnie 10 lat obywatelstwa polskie. zadnych paszportów i won z Polski.
B522021.08.18 20:45
Izrael lewactwo USA lewactwo cały Zachód Europy lewactwo i do tego mają plany i do tego mają wszyscy cel jak zniszczyć gospodarką dla zmyłki nazwali to Zielony Ład a żeby być wiarygodny że są wybitnie czyści to wszystko co do życia jest potrzebne jest importowane skąd z komunistycznych chin które w gratisie dały zarazę chcesz być golasem głosuj na bolszewików
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.08.18 20:43
romanowski wyssał antysemityzm z mlekiem matki! już się odgraża! w czasie II wojny światowej pewnie jego rodzinka wydawała żydów w niemieckie łapska za litr wódki i kilo mąki!
B522021.08.18 22:06
a ty po szkoleniu bolszewickim czy tylko lewacki bezpiecznik nie zadziałał
Anonim2021.08.18 20:39
Akcja się rozwija . Trzeba mieć oczy i usze otwarte . A może to tylko ślepaki a nie naboje ?
Anonim2021.08.18 20:35
no własnie buraki chu..je hammerykanskie chca nas ubogacić małpami z afganistanu i jak tu krytykowąć polina ,no nie da sie wszystko na raz zrobić ,po co nam to było?