Ustawkę w Św. Annie zorganizowała lewicowa aktywistka - zdjęcie
04.04.16, 09:20Fot. screen z Youtube

Ustawkę w Św. Annie zorganizowała lewicowa aktywistka

15

Organizatorka wczorajszej ustawki w kościele Św. Anny w Warszawie to członkini partii Zieloni i lewicowa aktywistka. 

Jolanta Anna Zawadzka była główną inicjatorką wczorajszej "manifestacji" w kościele Św. Anny w Warszawie, gdy to grupa kobiet wyszła demonstracyjnie ze świątyni w momencie odczytywania listu biskupów rozesłanego na Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Kobiety wyszły dokładnie po pierwszych słowach listu "Życie każdego człowieka jest chronione przez piąte przykazanie". 

Zawadzka nie tylko wyszła ze świątyni, ale też podniosła głośny krzyk i wdała się w przepychankę z wiernymi. Wszystko sfilmowali "przypadkiem" obecni na miejscu dziennikarze "Gazety Wyborczej". 

Jolanta Anna Zawadzka to lewicowa aktywistka, a dwa lata temu kandydatka na europosła z ramienia partii "Zieloni". 

ds

Komentarze (15):

anonim2016.04.4 9:49
"Zieloni" to niedojrzali "czerwoni". Różnica więc dotyczy nie "gatunku" tylko stopnia rozwoju. Tu mamy już pełną dojrzałość...;-)
anonim2016.04.4 9:50
Od początku do końca było wiadomo że to ustawka krwiożerczych feministek i wyborczej. A wczoraj na jednym z najbardziej kłamliwych portali pseudoinformacyjnych w Polsce przedstawiali to jako oburzenie wiernych na list biskupów. Niestety są ludzie którzy na to się biorą. Kto ma jednak chociaż odrobinę światła w sobie rozróżni od razu czym jest manipulacja i profanacja a czym prawda.
anonim2016.04.4 9:55
Tylko ze takich incydentów było kilkanaście w całej Polsce , ludzie nie wytrzymywali i wychodzili z kościołów rownież spontanicznie
anonim2016.04.4 10:08
Powinno byc referendum w tej sprawie, jesli wiekszosc spoleczenstwa jest za zakazem, to bedzie zakaz jesli nie to nie. Bo wtedy wina nie spada na ksiezy czy rzad tylko na spoleczenstwo, ktore samo wybralo czy zycie dzieci nienarodzonych bedzie dalej zagrozone czy juz nie. Po drugie jesli rzad i kosciol chca calkowitego zakazania, to powinni zapewnic rodzicom chorym dzieciom, dobre warunki socjalne i bytowe, zeby rodzice nie zostawali sami z tymi dziecmi jak jest do tej pory.
anonim2016.04.4 10:14
Jeśli przy takich słowach "spontanicznie" wychodzili to znaczy, że w kościele znaleźli się przypadkiem. Poszli na zwiedzanie a trafili na liturgię i zderzenie z nauką Bożą potwierdzającą prawo naturalne...:-)
anonim2016.04.4 10:16
Podobnie jak przypadkiem znalazła się tam ekipa GW...;-)
anonim2016.04.4 10:28
Swietym obowiazkiem Kosciola katolickiego czyli zarowno kaplanow jak rowniez swieckich jest obrona zycia od poczecia az do naturalnej smierci, I nie ma wogole o czym dyskutowac. Niereagowanie na zlo jest przyzwoleniem. Gdzie sa te wielkie obronczynie aborcji,,,jak gwalci sie kobiety i podrzyna gardla niewinnym dzieciom i im matkom. Proponuje,zeby swoim matkom sprawe zalozyly dlaczego je urodzily a nie usunely
anonim2016.04.4 10:29
Oriana 2014 W sprawach dotyczących moralności, a taką jest sprawa zabijania ludzi nienarodzonych, nie głosuje się. Co więcej, nad takimi sprawami nie wolno głosować. Niestety wielu Polaków popełnia ten straszny błąd myśląc, że nakazy i zakazy moralne należą do demokracji i że można nad nimi głosować. Nie, nie można - jeśli nie mamy skończyć w jaskini..
anonim2016.04.4 10:53
@Hrabia.Monte.Christo Co ty powiesz?! Setki tysięcy parafii w Polsce i „incydentów było kilkanaście w całej Polsce”? Ja pierdziu! A w twojej redakcji wszyscy zdrowi?
anonim2016.04.4 11:02
Jest art. 195. § 1 kk, jeśli nie zostanie z niego zrobiony użytek, to będzie oznaczało zachętę do kolejnych - już ostrzejszych i brutalniejszych - napadów na polskie kościoły i modlących się w nich Katolików - jak np. we Francji. Ta sytuacja wyczerpuje całkowicie zapis: "Art. 195. § 1. Kto złośliwie przeszkadza publicznemu wykonywaniu aktu religijnego kościoła lub innego związku wyznaniowego o uregulowanej sytuacji prawnej, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. (a to była Msza św - czyli najważniejszy "akt religijny" dla katolików)
anonim2016.04.4 11:37
nie zabijaj !!
anonim2016.04.4 14:29
Obłąkana kobieta i tyle.
anonim2016.04.4 18:01
@oriana2014 - nie wiem, jak można zrobić referendum i zadać motłochowi pytanie: od jakiego etapu życia powinno się móc niewinnego człowieka w świetle prawa zamordować? Po drugie: jeśli postępowcy chcą całkowitego zakazania wykonywania kary śmierci, to powinni zapewnić mordercom dobre warunki socjalne i bytowe, żeby zwolennicy wieszania morderców nie musieli partycypować w kosztach ich utrzymania jak jest do tej pory.
anonim2016.04.4 20:31
campeador Zielony, czerwony, to oznaka zdrowia. "Czarni" zaś to stadium przegnicia, rozkładu...
anonim2016.04.4 20:35
Nabi Złośliwie przeszkadzającym w tym strzelistym akcie religijnym jest najczęsciej klecha na ołtarzowej estradzie, który piep..., bajdurzy najczęściej trzy po trzy polityczne kawałki albo nagabuje o pieniąchy, bo mu wciąż mało...