USA: Biali menadżerowie musieli wyznawać swoje 'grzechy'. Wszystko za pieniądze podatników - zdjęcie
16.08.20, 10:15Fot. via Pixabay - StockSnap

USA: Biali menadżerowie musieli wyznawać swoje 'grzechy'. Wszystko za pieniądze podatników

2

Skandaliczne doniesienia ze Stanów Zjednoczonych. Laboratorium nuklearne USA Sandia National Laboratories wysłało białych mężczyzn na kierowniczych stanowiskach na obowiązkowe „szkolenie” dotyczące „białych przywilejów”.

W trakcie trzydniowego, finansowanego z rządowych pieniędzy „szkolenia” mężczyźni musieli wyznawać swoje „grzechy” i rozbijać swoją „białą męską tożsamość”.

O sprawie informuje redaktor „City Journal” Chris Rufo w programie „Tucker Carlson Tonight”. Dalej dodał, że na koniec sesji mężczyźni byli zobowiązani do napisania listów… z przeprosinami skierowanymi do kobiet oraz kolorowych.

Rufo dodaje, że owo „szkolenie” było indoktrynacją opartą na krytycznej teorii rasy”.

dam/nczas.com,foxnews.com

 

 

Komentarze (2):

abcd2020.08.16 10:48
"Tkwijcie, bransolety, na jej rękach ciasno, bo niewolnikowi dała wolność własną." Andrej Sládkovič
Glaudiusman2020.08.16 10:47
To jest plugawy, tęczowy rasizm. Teraz biali mają klęczeć przed murzynami i feministkami i przepraszać za to że żyją. Szczyt totalnej głupoty, ale popiera to wszystko plugawa Partia Demokratyczna USA, czyli tęczowe lewactwo. Ci paskudni amerykańscy miliarderzy, którzy finansują te paskudne akcje i bezeceństwa chcą zniszczyć Stany, bo masonom nie podoba się niezależność gospodarcza i wolność obywateli. Wolą mieć niewolników zapatrzonych w zatrute tęczowe media, które są w ich paskudnie brudnych łapach.