TYLKO U NAS! Tomasz Poller: Trudno o lepszy, podręcznikowy przykład ideologii, niż właśnie ideologia LGBT - zdjęcie
27.11.20, 18:11Fot. via: Pixabay- kevinsyman

TYLKO U NAS! Tomasz Poller: Trudno o lepszy, podręcznikowy przykład ideologii, niż właśnie ideologia LGBT

113

Czy warto polemizować z osobami, które upierają się, że "ideologia LGBT nie istnieje", a nawet twierdzą, że samo mówienie o ideologii LGBT to dehumanizowanie osób? Warto może raczej zapytać, czym zajmują się wszelkiej maści Kongresy LGBT, formułujące deklaracje z określonym przekazem, postulujące - w myśl interesów określonej grupy - konkretne rozwiązania polityczne czy prawne, prowadzące do przekształcenia rzeczywistości społecznej.

 

Co to jest ideologia? Możemy spotkać się z różnymi sformułowaniami definicji ideologii, weźmy więc choćby te spośród najbardziej reprezentatywnych. Według najprostszej i popularnej, słownikowo encyklopedycznej, ideologia jest zbiorem uporządkowanych poglądów służących do interpretowania i przekształcania świata. Według innego ujęcia, ideologia to zbiór poglądów, które w przekonaniu danej grupy społecznej wyrażają jej interesy (dodaje się nieraz, że poglądy te o tyle są uznawane w ramach określonej ideologii, o ile pozostają w zgodzie z subiektywnym odczuciem interesu głoszącej je grupy).

Jeśli ktoś chce bardziej "mądrze" i precyzyjnie, to proszę bardzo, jeszcze jedno ujęcie: ideologia jest zespołem poglądów danej grupy dotyczącym sfery społecznej oraz opartych na nim sposobów działania, nastawionych na dokonanie w sferze społecznej zmian i osiągnięcie politycznych celów zgodnych z interesami tejże grupy. Oczywiście można sobie jeszcze powyższe ujęcia poprzeredagowywać i stworzyć kilka innych wersji, wyrażających dokładnie ten sam sens (podobnie brzmieć będą także inne ujęcia definicji, które znajdziemy w podręcznikach, encyklopediach i słownikach).

A teraz zapytajmy. Co robią osoby występujące pod hasłami LGBT (równocześnie często przy tym upierające się, że "ideologia LGBT nie istnieje")? Ano, występując pod owymi hasłami, wyznają określony zbiór poglądów.

Jaki charakter mają owe poglądy wyrażane w ramach haseł LGBT? Wyrażają interesy grupy, która owe poglądy głosi. Dodać można, że jakiekolwiek poglądy są akceptowane o tyle, o ile pozostają w zgodzie z subiektywnym odczuciem interesu grupy występującej pod hasłami LGBT (swoją drogą warto posłuchać reakcji owej grupy na poglądy niezgodne z odczuciem jej interesu). Poglądy te służą owej grupie zarówno do interpretacji rzeczywistości, jak i z poglądami tymi wiążą się określone postulaty polityczne i określone sposoby działania.

Ku czemu owe postulaty polityczne oraz działania, oparte na głoszonych przez ową grupę poglądach zmierzają? Ku określonym zmianom w sferze społecznej (jak choćby zmiana modelu małżeństwa czy rodziny). Czy trzeba dodawać, że owa sfera społeczna ma zostać przekształcona w myśl programu wynikajacego z głoszonych poglądów zgodnych z interesem określonej grupy?

Jak zatem widać, w przypadku LGBT mamy do czynienia z modelowym przykładem ideologii.

Czy warto polemizować z osobami, które upierają się, że "ideologia LGBT nie istnieje"? Jedno jest pewne: z uwagi na trywialność spraw, o których mowa, takie polemizowanie jest nudne.

Tomasz Poller

Komentarze (113):

krulestwo ptysiuf2020.12.16 13:35
jestem od indigo puffa króla naszego wielkiego
Skrzypek na dachu2020.11.28 14:00
Brawo Pan Tomasz Poller . Masz 100% racje . Dosc gendernudy .
Ideologia nazarejska2020.11.28 13:13
kto za?
zorro2020.11.28 12:55
Mianem ideologii określa się każdy zbiór uporządkowanych poglądów – religijnych, politycznych, prawnych, przyrodniczych, artystycznych, filozoficznych – służących ludziom o tożsamych poglądach do objaśniania otaczającego ich świata. Społeczną funkcją ideologii jest artykulacja celów aktywności i dopuszczalnych sposobów ich osiągania oraz motywacja ich zasadności względami uznawanymi za wyższe niż jednostkowy interes (wizja rzeczywistości + system wartości + dyrektywy praktycznego działania[
Roller2020.11.28 12:10
Żółte pazury PiS-u.
Lżenie Groźby Bijatyki Terror2020.11.28 9:40
to jest rozwinięcie skrótu LGBT
AAAtomek2020.11.28 13:55
Zgadzam się. Tak polscy katolicy traktują ludzi LGBT. Lżeniem, Groźbami, Bijatykami i Terrorem.
też się zgadzam2020.11.28 18:11
No tak, dlatego Trzaskowski, A. Pawlicki, Tusk to prawdziwi polscy katolicy.
Anonim2020.11.28 18:53
Dopóki Człowieki LGBT nie zaczęły się panoszyć, bić, niszczyć dzieci w szkole, indoktrynować, narzucać swoją sparszywiałą wizję wszystkiego, dopóki żyli swoim własnym życiem i nie stali się agresywnym proletariatem rewolucji, nikt się ich nie czepiał. Trudno aby ludzie poniżani, opluwani, bici, zabijani, ludzie którym tęczowaci gwałcą dzieci, aby ci ludzie nie brali w desperacji kamieni w ręce i nie szli na czołgi. Możesz nazwać to "terrorem" i "lżeniem". Tak samo opluwacie walkę narodowowyzwoleńczą w Palestynie.
Torchwood2020.11.28 8:16
Naprawdę trudno? Ideologia katolicka z jej nienawiścią do osób LGBT jest zdecydowanie lepszym przykładem.
pytajnik2020.11.28 7:30
Czy głównym motorem „ideologii „L”„G”„B”„T”” nie jest rozmyślne zostawienie ludzi „samotnych w obliczu życiowych zmagań” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )?
Kropka2020.11.27 22:51
Według tej definicji istnieje też ideologia chrześcijańska, ideologia prawicowa, ideologia prolife - a może ideologia anty-choice? O! Ten ostatni termin mi się bardzo podoba :)
Anonim2020.11.28 1:36
Oj, co za mądralla. Oczywiście że "istnieje". Tylko nie "ideologia", tylko antropologia. Ideologia to twór znacznie prostszy od antropologii. Oprócz tego, mądrallo, istnieje wiele ideologii które można uznać za prawicowe. Oprócz tego, "ideologia prolife" nie istnieje, ponieważ postulaty prolife są częścią różnych ideologii prawicowych, nie są bytem samodzielnym, jakim jest sekciarska, oparta na neomarksizmie Ideologia LGBT.
Kropka2020.11.28 10:58
Oj no to dobrze że ty jesteś taki mądry i wszystko mi wytłumaczysz ;) No więc jakim cudem ideologia prawicowa to antropologia - szeroko pojęta nauka o człowieku? Antropologia może co najwyżej badać czemu część ludzi ma poglądy lewicowe a część prawicowe. Ukucie terminu ideologia LGBT miało jeden cel - dzięki niemu wszyscy mogą jechać po osobach LGBT i nie uważać się za homofobów. W końcu walczą z ideologią a nie ludźmi. Sprytne!
Anonim2020.11.28 12:15
Po osobach lgbt należy "jechać", ponieważ są SKRAJNIE wręcz niebezpieczni dla otoczenia. Diler narkotykowy to przy człowiekach lgbt spoko koleś, a przecież mało który rodzi pozwoliłby na to aby jego dziecko miało takich "kolegów".
Duraki, wy2020.11.28 18:37
Mam już kałacha kupować? Bo jakby mnie jaki osobnik "lgbt" spotkał, np. ty, to jest się czym bronić. I nie ciep się synek, bo jesteś tak samo lgbt i podlegasz lgbt jak wszyscy inni. Tylko jakoś do twojego pisdowatego łba nie można tego wtłoczyć. I czemu ja sie nie dziwię.
V2020.11.28 12:15
Przejąć władzę, KK zdeptać, dzieci wyedukować w masturbacji, wprowadzić ileś płci i możliwość jej dowolnej zmiany, dopuścić aborcję bez ograniczeń, adopcję dzieci przez zboczeńców itd. Czy w/w zjawiska to są ludzie? może wg zboczonych umysłów tak ale dla zdrowych na umyśle to jest ideologia - program ludzi LGBT
Anonim2020.11.28 12:41
Pamiętaj, że w skali Unii Europejskiej aż 16% osób w wieku 14-29 lat określa się jakom zboczeńcy seksualni. 10% młodych mężczyzn i 20% młodych kobiet. Dzieci te kobiety raczej mieć nie będą. To nic innego jak depopulacja.
Anonim2020.11.28 12:28
Jak widać, jesteś tak głupi że nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Nie napisałem mądrallo, ze istnieje antropologia prawicowa, tylko że istnieją antropologie religijne, np. katolicka https://pl.wikipedia.org/wiki/Antropologia_religijna oraz że istnieje wiele ideologii prawicowych. Samo to że posługujecie się terminem "homofob" jest bardzo silnym dowodem na to że lgbt jest ideologią. Homofob to ekwiwalent słowa kułak czy drobnomieszczanin albo burżuj.
Włodzimierz Lenin2020.11.27 21:47
Komunizm to nie ideologia, to ludzie. Każdy kto nazywa nas ideologią ten dehumanizuje masy pracujące miast i wsi.
Generał Jeżyk2020.11.27 21:27
Oho, Poller w koncu kupil slownik i kozaczy ! To zabawne patrzec jak ktos udaje ze pojecie "ideologii LGBT" wcale nie jest elementem kampanii czarnego PR poprzez uzycie potocznego, negatywnie nacechowanego rozumienie slowa "ideologia", czyli "zbior niebezpiecznych pogladow takich jak komunizm czy nazizm ktore sa stosowane przez zlych ludzi i przynosza destruktywny skutek". Uzywanie slowa "ideologia" w tym kontekscie to nic innego niz zabieg erystyczny, tak jak doklejanie koncowki "-izm" do wszystkiego co sie komus nie podoba zeby brzmialo zlowrogo (tworzac potworki jezykowe takie jak "genderyzm") i definicja slownikowa ma tu niewiele wspolnego. Czekam na deklaracje ze kazdy prawicowiec uzywajacy zwrotu "ideologia LGBT" ma na mysli tylko i wylacznie definicje slownikowa, a nie potoczne, negatywnie nacechowane rozumienie tego slowa. Bez tego logiczne fikolki takie jak ten artykul mozna co najwyzej wydrukowac i uzyc do tego samego do czego za komuny uzywalo sie trybuny ludu. Ale spoko, mamy definicje, zobaczmy co jeszcze spełnia przedstawiona w artykule definicje ideologii: dzialanosc "za zyciem" jest zespołem poglądów danej grupy (chrzescijan) dotyczącym sfery społecznej (aborcja) oraz opartych na nim sposobów działania, nastawionych na dokonanie w sferze społecznej zmian (ograniczenie ilosci aborcji, zniechecenie spoleczenstwa do aborcji przez np. antyaborcyjne pikiety, krecenie filmow takich jak "unplanned") i osiągnięcie politycznych celów (dazenie do zmiany prawa np. przez skladanie projektow ustaw zakazujacych aborcji) zgodnych z interesami tejże grupy - "obrona rodziny", czyli homofobia, jest zespołem poglądów danej grupy (prawicowcow) dotyczącym sfery społecznej (homoseksualizmu i jego postrzegania w spoleczenstwie) oraz opartych na nim sposobów działania, nastawionych na dokonanie w sferze społecznej zmian (np. zniechecenie spoleczenstwa do spolecznosci LGBT przez kampanie czarnego PR organizowane przez organizacje "prolife" i negatywne przedstawianie osób LGBT i ich organizacji w prawicowych mediach) i osiągnięcie politycznych celów zgodnych z interesami tejże grupy (np. niedawny projekt ustawy Godek) Przekonanie o koniecznosci zwiekszenia dzietnosci poprzez programy spoleczne PiS jest zespołem poglądów danej grupy (czlonkowie PiS) dotyczącym sfery społecznej (dzietnosc, zastepowalnosc pokolen) oraz opartych na nim sposobów działania, nastawionych na dokonanie w sferze społecznej zmian (zwiekszenie dzietnosci) i osiągnięcie politycznych celów (wprowadzanie w zycie ustaw realizujacych te programy) zgodnych z interesami tejże grupy Otaczaja nas ideologie, az strach lodowke otworzyc )))))
Admirał Jeżozwierz2020.11.27 22:01
Towarzyszu, zróbcie sobie przerwę, walnijcie bańkę. Nie zapomnijcie o zażyciu tabletek.
Anonim2020.11.27 20:47
A już to "prawo wyboru płci", to kwintesencja zakłamania ideologicznego. Niebawem będziemy mieli prawo wybory gatunku, dzisiaj szympans, jutro świnka!
abcd2020.11.27 20:36
Ideologia LGBT istnieje. Homoaktywiści wytworzyli własną: 1) wizję rzeczywistości 2) system wartości 3) dyrektywy praktycznego działania.
Anonim2020.11.27 20:31
nie trzymam ani z kk ani lgbt, ja reprezentuje prawdziwy libertynizm i nie uwazam że hivem czy pedofilią zbawimy świat.... obyczajowo ludzie powinni się SAMOORGANIZOWAĆ , z kolei taka błaszczakowa tylko potrafi przyj**ać tęczową pałka teleskopową jak nie bedzie czegos po jej mysli.. to jest terror wariatow
Anonim2020.11.27 20:35
odkad pamietam zawsze bylem mniejszoscia - kolor wlosow, klub jakiemu kibicuje, dzielnica z jakiej dochodzilem do szkoly itd.. i nie raz mialem przez to problemy ale nie uzalalem sie jak te roszczeniowe psychole
Grizzly2020.11.27 20:29
O godzinie 20.00 widziałem i słyszałem w telewizji kanalię! Tak mogły gadać tylko największe łajdaki w czasach Targowicy!
Göwna żydowskie "w pracy"...2020.11.27 20:12
Natalja Siwiec, Göwno z Nilu, MT (‿ˠ‿), Po 11..., MaxFiend, ladychapel, jle_ffm, Krakus, Suweren, Darek, Jonasik, AAAtomek, okazyjnie "kretynizacja", Anonim.... itp. To duet parchów Tadziu i Jasiu Hertrich-Woleński. . . . .
ala2020.11.27 20:07
Nie rzadko pada stwierdzenie "użyli gazu wobec kobiet". A ja mówię "dlaczego nie?". Co, kodeks wykroczeń, karny, jest dla kobiet inny? Co prawo jest inne? A co one mogą bluzgać policję, łazić bez maseczek i robić zgromadzenia bez zezwoleń? Jaki "strajk"? Jak strajkują to niech nie oddają swoich macic w używanie, nie będzie potrzebna aborcja. Grandziarki i tyle.
Maria Błaszczyk2020.11.27 20:51
No właśnie o to chodzi, że taki sam. I to nie one chodzą bez maseczek, pomyliły Ci się z antycovidovcami, bluzgać na policję - Marsz Niepodległości z tego roku już w al. Jerozolimskich wesolutko darł się na całą Warszawę "Zawsze i wszędzie, policja je..na będzie" - i też nic, a na zgromadzenie spontaniczne z definicji nie ma zezwoleń.
leszczyna2020.11.28 13:59
Spontaniczne zgromadzenie trwające regularnie od miesiąca - tego nawet PiS w swojej ustawie o zgromadzeniach cyklicznych nie wymyślił. Spontanicznie to się ludzie mogą zebrać wokół auta, co wjechało w tramwaj, ale nie na telewizyjne wezwanie posłów na sejm z wyznaczeniem dnia i godziny zbiórki.
Babis2020.11.27 20:54
Niech dochodzą swoich praw- w tym konflikcie już nie chodzi tylko o aborcje
Grizzly2020.11.27 20:02
Też mam takie pazurki, szukam młodego chłopczyka 16+ by mu podrapać ja,,jka
Grizzly2020.11.27 20:06
Won bydle od mojego nicka! Spier.. na GWniane forum - tam jest rezerwat dla pedałów! Ja obciągam tylko mojemu Niemieckiemu kochankowi!
malwa2020.11.27 19:57
MOŹE NA covid BAŃKI POMOGĄ. SPRÓBUJCIE STAWIAĆ BAŃKI.
Marian2020.11.28 14:22
Pomagają, ale trzeba je na czole stawiać.
malwa2020.11.27 19:55
Może na covid należy POSTWIĆ BAŃKI
stop ideologii2020.11.27 19:48
jestem za rozdziałem państwa od psychiatrii
ryszard2020.11.27 19:32
Że zbiór poglądów - to zgoda, tyle tylko, że jest to zbiór uporządkowany (liniowo). Że grupy - to zgoda, ale w żadnym przypadku nie "społecznej", tylko zorganizowanej. Że poglądów czemuś służących - to też zgoda, ale nie stanowią one narzędzia tylko cel. A w przypadku LGTB tym celem jest rozmywanie pojmowania człowieczeństwa.
pytajnik2020.11.27 19:28
Czym zajmują się „wszelkiej maści” posiedzenia i konferencje biskupów skoro nic nie wiadomo na temat realizacji i wzrostu skuteczności nauczania: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( list episkopatu: swiadkowie-ewangelii-zycia )? Czyżby program ten został zarzucony, skoro w tegorocznym „stanowisku” czytamy, że dopiero „konieczne jest tworzenie poradni (również z pomocą Kościoła, czy też przy jego strukturach) służących pomocą osobom pragnącym odzyskać zdrowie seksualne i naturalną orientację płciową.” https://episkopat.pl/wp-content/uploads/2020/08/Stanowisko-Konferencji-Episkopatu-Polski-w-kwestii-LGBT.pdf? A może jakiejś wrogiej grupie społecznej zależy na „zostawieniu w obliczu życiowych zmagań” jak największej liczby osób, żeby wzmocnić „zbiór uporządkowanych poglądów służących do interpretowania i przekształcania świata”? Co to za grupa?
tym2020.11.27 21:04
Konferencje biskupów zajmują się walką z ideologią.
Anonim2020.11.27 19:25
https://youtu.be/lv2N3PXdlME?t=1574
wypie** lać2020.11.27 19:06
Ktoś kiedyś coś pisał o freudzie a ja odpisałem: Kokainowy odlot Freuda. Nadwyżka dopaminy co wywołuje podniecenie i serotoniny co powodaje halucynacje. Realnie ideologia dewiantów rodziła się z Hollywood na koksie. No i w Amsterdamie co też se lubi poużywać, i dla którego legalizacja marihuany była od tylko wentylem bezpieczeństwa. Teraz podobno warszawskie elity przerzuciły się na mefedron co może lepiej wyp*** lać. i żeby nie dostawać zbędnych plusów dopowiem że starożytny Izrael oprócz wina powszechnie zażywał halucynogenny tatarak i bodajże mandragorę. Innych używek nie udowodniono bezpośrednio. Na haju powstają różne rzeczy które inni powielają przez tysiące lat............ i tak to wyglada od dawna- jedni cpają a ciemny lud wszystko kupi nawet i zjadanie gówna nazwą orientacją .........
Anonim2020.11.27 19:42
Żałuję glosu na Dudę ale na szczęście Maria Błaszczak utwierdza mnie w przekonaniu że nie było warto głosować na wiecznie nahajowanych. Poza tym też jestem dumnym czlonkiem narodu wybranego jak on.
Anon2020.11.27 19:01
Czy uczucia można nazwać ideologią? Mam wrażenie, że większość osób patrzy na osoby o innej orientacji niż przyjęta jedynie przez pryzmat wybryków niektórych jednostek, prowokacyjne zachowania
Uczucia a ideologia...........................2020.11.27 19:04
Róznica między uczuciami czy odczuciami konkretnych osób (choćby homo) a ideologią LGBT jest taka jak między uczuciem rolnika do ziemi a komunistycznym sojuszem robotniczo chłopskim.
Anonim2020.11.27 19:35
Nie rób z ludzi zoofilów bo wiekszosc kocha zwierzęta. Jak mi kota ukradli to płakałem jak za dzieckiem,póki nie odnalazłem złodziejów. Choroba psychiczna nie jest orientacją, zwłaszcza że na badaniach zboczeńcy wykazują często zdrowe popędy a Biedroń nawet się chwali ogladaniem pornoli z cycami.
Anon2020.11.27 19:41
Chorobą psychiczną może być co najwyżej nienawiść do kogokolwiek, nawet do tych, których nazywasz "zboczeńcami". Ciężko nam zrozumieć, że może istnieć alternatywa od ogólnie przyjętych zasad
Anonim2020.11.27 19:51
To akurat zadne wyzwiska i nie przypadkiem jedna strona nazywa drugą zboczencami a drugą pierwsza prostakami. To sa okreslenia ktore rodzily sie w bardzo naturalny sposob i obrazują sedno sprawy. Ktos kto mi to niechcacy uswiadomil pewnie do dzis tego zaluje.
Anonim2020.11.27 19:53
gdyby dzis na swiecie byly tylko pary m+m oraz k+k to wspolczesne biedronie preferowaly by wylacznie k+m.. oni nie umieja inaczej niz pod prad
Biomasa to kupi?2020.11.27 18:53
"Łukaszenka jest wdzięczny Kaczyńskiemu". Dostałem wiadomość od Białorusinów. W białoruskiej rządowej TV na okrągło są pokazywane obrazki i filmy z Polski, na których Policja bije, pałuje, szarpie kobiety. Przekaz jest jednoznaczny: "Polacy jak śmiecie nas pouczać? Wy jesteście o wiele gorsi od nas. Bijecie pałkami nawet kobiety, zamykacie do więzień 14-sto letnie dzieci". Parafrazując Kazika: nasz ból, jest mniejszy niż wasz. Łukaszenka jest w siódmym niebie. Kaczyński nie jest lepszy, a nawet nie jest prezydentem. Dyktator władzy nie odda, choć białoruskie ulice miałyby się zamienić w rzeki krwi. Tak już mają dyktatorzy. Aktualne hasło: Dyktatorzy wszystkich krajów, łączcie się. I dzisiaj najjaśniejsi przywódcy wspierają się wzajemnie. Łukaszenka otrzymał wsparcie od Kaczyńskiego. (Notabene przegrany Trump też). Jak daleko może się posunąć Kaczyński? Wprawdzie Polska, w odróżnieniu od Białorusi, jest członkiem, póki co, Unii Europejskiej, ale Kaczyński już wysyła sygnały, że Unię ma w głębokim poważaniu i wyprowadzenie Polski z UE jest tylko kwestią czasu. Na co stać Łukaszenkę? Łatwo przewidzieć: na wszystko. A Kaczyńskiego? 71-letni człowiek bez rodziny, dzieci, żony... który ma do stracenia tylko jedno- władzę, jak daleko się może posunąć? Póki co Łukaszenka i Kaczyński grają w tej samej lidze dyktatorów.
Twój pan Święty Israel2020.11.27 18:42
Co byście nie robili to i tak ulegniecie LGBT i koniec , niestety ale wy europejczycy chrześcijanie nie macie już rządnej kontroli nad waszym życiem , wszystko zostało dawno ustalone i jest wdrażane a wasz opór jest zbędny i śmieszny , szczekacie jak biedne pieski które tylko tyle sobie mogą , ps. wasza kultura i religia jest na wymarciu i tego procesu nie zatrzymacie .
1232020.11.27 21:32
kozojebcu spadaj na pustynie i życzę ci by w twe pastwisko siedlisko światowego shitu spadł termojądrowy niespodzianek
Maria Błaszczyk2020.11.27 18:42
Jeśli "ideologia to zbiór poglądów, które w przekonaniu danej grupy społecznej wyrażają jej interesy", to postulaty LGBT+ nie bardzo spełniają jej kryteria. Gdyż organizacje LGBT+ nie wyrażają poglądów, by miały jakieś szczególne interesy. Chcą mieć takie same prawa jak inni ludzie i tyle. Ale rzeczywiście, "jakiekolwiek poglądy są akceptowane o tyle, o ile pozostają w zgodzie z subiektywnym odczuciem interesu grupy występującej pod hasłami LGBT (swoją drogą warto posłuchać reakcji owej grupy na poglądy niezgodne z odczuciem jej interesu)". To prawda. I na przykład osoby LGBT nie są zadowolone, gdy łamie się im na ulicy kości lub rozbija głowy. Wcale nie chcą być zabijane za pomocą robionych chałupniczą metodą bomb. Nie podoba im się nawet, cytuję za krakowskim raportem o ich sytuacji, który się właśnie ukazał, gdy blokuje się im przejście ulicą z wrzaskiem: »wypi...dalaj k...wo do Auschwitz, tam komora na ciebie czeka«. Nie lubią, gdy ktoś pluje im w twarz albo ich dzieciom myje się głowy w szkolnych kiblach. Dziwne, co?
bla bla bla2020.11.27 19:01
A ludzie transgatunkowi uznający się za wieloryby chcą równych praw w dostępie do oceanów. A w przypadku mniemanych Batmanów nieumiejętność latania jest opresją i przemocą tradycyjnego społeczeństwa.
AAAtomek2020.11.27 20:01
Ludzie tzw. transgatunkowi są tam gdzie ludzie transhistoryczni!
Maria Błaszczyk2020.11.27 21:30
Naczytałeś się Frondy o człowieku-jeleniu? Ale wiesz, że to nieprawda? Zupełnie wymyślona historia, od początku do końca? Swoją drogą - są jakieś ograniczenia w dostępie do oceanów? Ktoś oceany ogrodził czy co? Przez tę pandemię dawno żadnego nie widziałam, więc nic o tym nie wiedziałam. Powariowali ci politycy... https://www.fronda.pl/a/usa-mysliwi-postrzelili-transseksualnego-czlowieka-jelenia,153389.html
Anonim2020.11.27 18:28
Google=Dlaczego homoseksualizm został wykreślony z listy chorób psychicznych?Jednym z najczęściej używanych argumentów dowodzących normalności homoseksualizmu jest fakt wykreślenia go ze spisu chorób w 1973 roku przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne, a w konsekwencji także przez WHO. Dlaczego jednak stamtąd homoseksualizm zniknął? Chyba najważniejszą informacją jest fakt, że homoseksualizm usunięto ze spisu chorób w wyniku głosowania. Naukowcy nie otrzymali rzetelnego raportu podsumowującego badania nad homoseksualizmem. Zamiast tego spotkania naukowców, członków APA były przerywane przez grupy aktywistów gejowskich rzucających emocjonalne oskarżenia - porównujących psychiatrów z nazistami i zarzucających im prześladowania. "Dzięki atmosferze farsy jeden epizod z dziejów współczesnej psychiatrii uzyskał legendarny status. W korespondencyjnym głosowaniu z roku 1974 członkowie Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychiatrycznego (APA) przegłosowali - raczej niewielkim marginesem głosów - usunięcie homoseksualizmu ze swego katalogu zaburzeń psychicznych. Głosowanie poprzedzone było szalonym, a czasem brutalnym lobbingiem: spotkania stowarzyszenia były szturmowane przez aktywistów Gay Lib (?). Podczas kongresu przemówił przebrany i zakryty kapturem "Dr Anonymous", który zadeklarował, że jest gejem i zakomunikował, że ponad 200 innych członków APA też jest gejami, w ten sposób niejako grożąc ich ujawnieniem. (1)" Gdy próbuje się stosować zasady demokracji do orzekania o faktach naukowych dochodzi do takich absurdów jak ogłoszenie ślimaka rybą lądową. Homoseksualizm także został metodami demokratycznymi wykreślony z listy chorób. Poniżej kilka konkretów.
Maria Błaszczyk2020.11.27 18:35
No tylko że nie. Niesamowita ilość kłamstw w jednym komentarzu. Nigdy nie uznawano homoseksualizmu za chorobą. Co najwyżej za zaburzenie. Nie usunięto go przez głosowanie. Jest to kompletne łgarstwo. Usunął go tylko zarząd APA, mała grupa naukowców-ekspertów. Referendum zrobiono wobec oporu części członków APA wobec tej, wcześniej podjętej decyzji - i wygrane zostało dużą większością, to było ok. 58% głosów. I od tego czasu, czyli przez 46 lat nie pojawił się cień przesłanki, by homoseksualność nie była wariantem normy.
Maria Błaszczyk ma zero kontrargumentów2020.11.27 18:42
Homoseksualność wykazuje wszelkie znamiona choroby - zależnie od przypadku - mutacja, zaburzenia hormonalne, psychopatia pourazowa i najczęstsze obecnie choroby psychiczne indukowane w wieku dziecięcym. Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam - większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg argumentów że ............ 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są NIEPODWAŻALNYM dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w środowiskach artystów, więźniów, duchownych z wybujałą wyobraźnią 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon, homofobia NIE ISTNIEJE ............................................. Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, czy kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych ............ Pojęcie choroby psychicznej nie musi wykluczać się z pojęciem grzechu, przykład kleptomania lub uzależnienia (nieumiarkowanie) ........Twierdzenie że zboczenia są wrodzone brzmią śmieszne jak preferencja wielu Włochów wyłącznie do blondynek rdzennie u nich nie występujących.Jak stwierdza włoski ekonomista Paolo Manasse, w artykule dla włoskiego „Metro”, Włosi wolą blondynki, a nawet wręcz preferują blond piękności, od Włoszek......Gdyby dewiacje były rzeczą jedynie wrodzoną to była by ich taka sama ilość w każdym państwie, każdej aglomeracji, grupie społecznej, przedziale wiekowym, płci i każdego roku. Wszyscy wiedzą że to bzdura
Maria Błaszczyk2020.11.27 19:06
Dowodem na to, że homoseskualność nie jest chorobą jest fakt, że nie powoduje problemów ze zdrowiem i nie pogarsza dobrostanu jednostki. Oczywiście, jeśli weźmiemy chociażby taki przykład: https://en.wikipedia.org/wiki/Murder_of_Anthony_Avalos to widzimy, że dziesięcioletni chłopiec umierał przez kilka dni w potwornych męczarniach po tym, jak powiedział rodzicom, że jest gejem. Rzeczywiście, z jego zdrowiem nie było dobrze: nieprzytomny leżał na podlodze, miał urazy na całym ciele, no i umarł, co możemy uznać za koronny argument, że coś mu zaszkodziło. Tylko że niektórzy z nas uznaliby, że zaszkodziła mu homofobia, która kazała jego kochającym rodzicom zakatować go na śmierć...
To tylko fragment2020.11.27 19:20
to sa jaja, OSTRZEGAM TYLKO DLA OSOB O MOCNYCH NERWACH https://pl.wikipedia.org/wiki/Zdrowie_osób_LGBT ty jestes chora psychicznie jak twoje zbokole skoro uwazasz ze 10 letnie dzieci maja swiadomosc seksualniosci - reprezentujesz lobby pedofilskie, takich gnojow jakie chcialy mnie kiedys zgwalcic/.. umyj rece z krwi zabitych i gwalconych przez twoich nowoczesniakow np w Amsterdamie
Maria Błaszczyk2020.11.27 20:05
??? Serio? A na co konkretnie jestem chora? jakie lobby pedofilskie konkretnie? NA jakiej zasadzie reprezentuję? Dowody jakieś na rzekomą reprezentację może przedstaw, bo tak, to jest fałszywe świadectwo przeciwko bliźniej swojej... Jak dla mnie fakt, że zamordowano dziecko w tak okrutny sposób jest dość straszne. Ale skoro Ciebie ktoś chciał kiedyś zgwałcić, to śmierć innego dziecka już problemem nie jest. Super logiczne.
Anonim2020.11.27 20:24
Wiekszosc wypadkow powodują trzezwi wiec Korwin uwaza ze nie ma przestepstwa bez ofiary i nie moze byc limitow spozycia alkoholu. Czy jest falszywym swiadectwem ze on reprezentuje lobby mordercow za kolkiem tak jak ty ruchaczy dzieci? poza hivem i pedofilia z czego jeszcze slyna twoje psychole? kim niemal wszyscy oprawcy w sutannach? kiedy twoje ludzie nie bedacy ideologia albo ty sama wyplacisz odszkodowania dzieciom gwalconym na zakrystiach? ile jeszcze zbdrodni musi zowtac popelnione bo szambo nie nazywano perfumeria.. znani z pierwszych stron gazet aktywiscu lgbt sa lapani na pedofilii a nie slysze tego o ludziach prolife z ktorymi ja nie trzymam (przez takich pozytecznych idiotow jak maria blaszczak w polsce jest zakaz aborcji i inne ograniczenia zwiazane z religia) swiat bedzie lepszy dzieki hivowi ? warszawskie klubu gejowskie 7% konskie zapewne 0 cos tam po przecinku..
Maria Błaszczyk2020.11.27 20:42
??? Ale gdzie ja zareprezentowałam jakiegoś "ruchacza dzieci"? Podałam przykład morderstwa dziecka przez homofobicznych rodziców. Tam w ogóle nie było nic o "ruchaczach". Ani słóweczka. Jakie moje psychole? Ja nie mam żadnego psychola... Serio, w ogóle nie posiadam żadnych ludzi, ja nie uznaję niewolnictwa. Kim są oprawcy w sutannach? Podejrzewam, że księżmi. Choć istnieją też oprawcy i oprawczynie w habitach, taka siostra Bernadetta, co wychowywała dzieci ze środowisk wrażliwych oddając je na zgwałcenie starszym wychowankom, albo siostra Kosaka Kumiko, która wybierała wśród głuchych dzieci najbardziej uległe, biciem zmuszała do pójścia do księdza, a potem zakładała np. 5-latce pieluchę, żeby ukryć krwawienie z dróg rodnych. I znamy całe mnóstwo ludzi "prolajf" zaangazowanych w bezpośrednio lub pośrednio w gwałcenie dzieci. Matka Teresa z Kalkuty była agresywną prolajferką, a jednocześnie broniła zboczńnca. Jan Paweł II, który gwałcenie dzieci miał gdzieś, wręcz złagodził kościelne przepisy w tej kwestii. Abp Michalik wyjasniający, że jak ksiądz zgwałci dziecko to przecież tego dziecka wina. Ale nie wiem, czemu ja bym miała za to płacić - to oni są oprawcami, ja z tym walczę. Aha, a przekręcanie nazwisk to zabieg tak chamski i prymitywny, że naprawdę możesz go sobie darować.
Anonim2020.11.27 20:49
ty nawet nie zdefiniujesz jednym zdaniem co to jest "orientacja" homo tak bym tego nie oblal w minute dopatrujac sie niespojnosci.. ty nawet nie wiesz co to jest fobia - kto ci dal papiery na bycie psychologiem? ty bezmozga kretynko
Maria Błaszczyk2020.11.27 21:11
No i znowu Ci się nie udało. "ty bezmozga kretynko" również nie jest argumentem. I akurat w kwestii "orientacji" możesz mieć rację. Nie jestem zwolenniczką koncepcji heteronormatywności, uważam ją za ograniczającą i niepotrzebną, choć definicję znam. Po prostu na ogół nie używam. Papiery na bycie psychologiem uzyskałam na najlepszym polskim wydziale - nie tylko psychologii, ale w ogóle najwyżej sklasyfikowanym w światowych rankingach - na Uniwersytecie Warszawskim, studia dzienne, specjalizacja psychologia wychowawcza. Z wynikiem dobrym. Tak konkretnie zaś to mi je dała pani w dziekanacie.
Anonim2020.11.27 21:19
jestes bezmozgom kretynką bo jesli ja jako ja za iles lat powiem ze nagle wole byc gejem to powiesz ze to normalne, jak powiem za iles lat ze jednak lepiej czuje sie jako kobieta to tez powiesz ze to normalne .. ty nie jestes rpzumnym czlowiekiem tylko ideologią
Maria Błaszczyk2020.11.27 21:27
Ups... Chyba już czas skończyć pisać. "bezmozgom"? "rpzumnym"? Ale wiesz, ja się w ogóle nie będę na ten temat wypowiadać. Bo kim ja jestem, żeby Ci mówić, kim jesteś i jak masz żyć? To Twoje życie, z definicji wiesz o sobie i o nim więcej ode mnie.
Anonim2020.11.27 21:31
ale nie napiszesz ze hipotezy dotyczace mnie za ile lat beda symptomem zaczadzenia mozgu. nie napiszesz ze to beda urojenia czlowieka co zapadl na jakas psychoze bo zdajesz sobie sprawe ze takie rzeczy sie zdarzaja... dla ciebie nie istnieja zadne granice glupoty.. poza tym ja naleze do ludzi co nigdy nie mowia nigdy - jak wybuchnie wojna to nie wiem co mi sie w glowie uroi, to nie bede ja ale chory psychicznie ja
Anonim2020.11.27 21:26
a jesli dzis byl powiedziale ze nie jestem pewien swojej orientacji to bys mi prala w glowie bym stal sie zboczencem
Maria Błaszczyk2020.11.27 21:27
??? A po co bym miała coś takiego robić?
Anonim2020.11.27 21:37
samo gadanie o wyborze jest praniem mozgu i sprowadzaniem na manowce, to ze bys to robila jest pewne
Maria Błaszczyk2020.11.27 23:03
No ale dlaczego? Co jest złego w wyborze? Nie lepiej, by każdy żył, jak uważa, a nie by fanatycy narzucali innym, jak mają żyć? Wiesz, dopuszczenie fanatyków do rządzenia kończy się stosami - i trupami, jak chociażby ten wspomniany Anthony. Ja tam wolę świat bez mordowania, bez tortur, bez etykiet i bez tracenia energii na rzeczy bez sensu.
Anonim2020.11.27 23:23
wybor jest dobry ale tu doprowadzasz pitoleniem bzdur do konfliktow woli co najczestsza przyczyna wszelkich zaburzen psychicznych... nie ma zadnej orientacji homo dlatego nie chcialas bawic sie w definicje bo wiesz JUDASZU ze mamy tu do czynienia z DEZORIENTACJĄ
Maria Błaszczyk2020.11.28 0:02
Kocepcja orientacji seksualnej jest konsekwencją koncepcji heteronormatywności. A ja nie uważam tej koncepcji za wystarczająco dobrze opisującej rzeczywistość. Nie widzę też w niej sensu. Ale to jest podejście idące znacznie dalej niż to, o którym Ty mówisz. W skrócie: jestem przeciwna urzędowemu rozpoznawaniu płci. Uważam je za idiotyczne, niepotrzebne i przemocowe. Jeśli odrzucisz koncepcję formalnej płci, koncepcja orientacji seksualnej traci rację bytu. I tyle. Dlatego nie lubię tych definicji. A "zaburzenia psychiczne" nie są skutkiem możliwości układania sobie życia zgodnie z własnymi preferencjami, potrzebami, w otoczeniu szacunku i wsparcia.
Anonim2020.11.28 0:18
nigdy nie cpalem kokainy wiec nie kumam twoich amsterdamsko hollywodzkich klimatow
Anonim2020.11.28 12:50
Kultura i cywilizacja jako takie są "przemocowe". Alternatywą jest życie jak zwierzęta, bydło, po ichniemu goje. Bydło żyje w oborze i jest strzyżone i przerabiane na mięso, przez tzw Międzynarodowe Korporacje Onych.
gupi pisdziol2020.11.28 18:50
Kiedy brak argumentów to wtedy lecą wyzwiska. Przyznaj, śmieciu, że jesteś intelektualnie na poziomie 5 raz niższym niż pani Błaszczyk. Dużo piszesz i dużo bluzgasz, ale z tego twojego wodolejstwa i chamstwa nic nie wynika, żadnych treści.Oskarżanie innych, zmyślanie i potwarz to jedyna broń niedouczonych PiSd. Nie kompromituj się dalej.
ukryta prawda2020.11.27 19:30
Potwór z Rygi" ma 27 lat. Urodzony na Łotwie 27-letni Robert M. mieszkał od kilku lat w Holandii. Tam pracował w żłobku. Mężczyzna był opiekunem w grupie maluszków. Wykorzystywał nieświadome niczego dzieciaczki. W sumie zgwałcił i molestował co najmniej 67 dzieci. W tym kilkutygodniowe i kilkumiesięczne niemowlaki! Mężczyzna robił dzieciom zdjęcia i kręcił z nimi wideo - pisze sfora.pl. Te filmy wrzucał do sieci. Głównie to tzw. sieci tor, gdzie nie można go było wyśledzić. Próbował też zarabiać pieniądze na swoim zboczeniu i sprzedawać pedofilskie treści innym zwyrodnialcom. Wpadł przez sieć. Został zatrzymany dzięki informacjom przekazanym Holendrom przez amerykańską policję, która prowadziła akcję przeciwko pedofilom. W jego domu znaleziono dowody gwałtów na dzieciach - jego zdjęci i filmy z ofiarami. Udowodniono mu molestowanie 67 dzieci, ale sam wyznał, że było ich więcej. Nie wszytkie dzieci filmował. Sąd skazał go na 18 lat więzienia i przymusowe leczenie psychiatryczne po odsiedzeniu wyroku. W praktyce może to oznaczać, że nigdy nie wyjdzie na wolność. Robert M. jest homoseksualistą. Jego partner też został skazany na 6 lat więzienia. Nie molestował dzieci, ale wiedział o pedofilskich zachowaniach i czynach swojego kochanka, a mimo to nie powiadomił o nich policji.
Anonim2020.11.28 12:47
Psychopatia, sadyzm, pedofilia również nie powodują "problemów ze zdrowiem". Naprawdę, pedofil, sadysta i psychopata nie ma chorych nerek ani liszaja na czole. Tyle co do twojego "dowodu". A co do tego "10-latka" - jakby nie wasza PROPAGANDA indukująca w głowach podatnych dzieci zaburzenia rozwoju, to on by nie uważał się za "geja". Masakrujecie, niszczycie, okaleczacie i zmuszacie do samobójstw. Uświadomcie to sobie w końcu. Na końcu waszej działalności jest ludobójstwo.
"ballada o zdrowych psychicznie gejach"2020.11.27 18:42
Biedroń nie wyklucza, że w przyszłości może jeszcze będzie heteroseksualny. "Może się to zmieni. Mam czasami takie marzenia erotyczne" - wyznawał. Jakie? "Na przykład nie oglądam homoseksualnych filmów pornograficznych, tylko hetero, bardziej mnie podniecają... Wydaje mi się, że takie łatki homo, hetero to mogą być jakieś 'nalepki', które dajemy, a które wcale nie muszą się zawsze sprawdzać, natura seksualności może być dość płynna" - mówił. Biedroń wyjawił, że próbował wiele razy "leczyć się" z homoseksualizmu dziewczynami. Te próby skomentował krótko: "Fuj!". I zaraz dodawał: "Kiedy próbowałem, musiałem się najpierw porządnie upić, a następnego dnia czułem straszny niesmak, pewnie taki niesmak czułbyś, gdybyś próbował robić to z facetem. Czułem takie obrzydzenie, taką niechęć, bo próbowałem wiele razy". Od jednej z tych kobiet usłyszał kiedyś: "Jesteś dobry w łóżku". "To chyba najbardziej oryginalny komplement, który mogłem usłyszeć w moim przypadku!" - śmiał się w rozmowie z jednym z portali.
Słońce, księżyc, prawda2020.11.27 18:45
LGBT to wspólcześni wyznawcy płaskiej ziemii. Są ludźmi co obalają definicje medyczne I wciskają nam ciemnote bez dowodów, logiki, konsekwencji. W świecie nauki redefinicje robi się kompleksowo, a nie poprzez tworzenie wyjątków. Dowodem na płaskość ziemi nie może być samo zdjęcie ale wyjaśnienie wschodów, zachodów, pór roku, stref klimatycznych itd. LGBT nie wyjaśniają nic poza pitoleniem o wrodzonej orientacji. Nieuleczalna, niewątpliwie genetyczna schizofrenia to tez normalna orientacja? Homoterroryści obalają definicje medyczne tak samo jak na zachodzie obalają pomniki. LGBT ma tylko argument pięści,,
Maria Błaszczyk2020.11.27 19:10
No tylko, że jest wprost odwrotnie. Medycyna zgadza się co do tego, że homoseksualność nie jest zaburzeniem. Istnieje w tej sprawie konsensus naukowy, wypisz, wymaluj, jak w sprawie sferyczności Ziemi. I stoi on - ten konsensus - w sprzeczności z poglądami wywodzącymi się ze starożytnych religii, co sprawia, że wyznawcy tychże religii są bardzo wyrywni, by krzywdzić tych, co stoją po stronie nauki. A to kogoś się spali na stosie albo chociaż nim postraszy, a to normalna rodzina - chłopak i dziewczyna z dziećmi w pieczy zastępczej przyjdą kogoś wysadzać bombami...
Anonim2020.11.27 19:16
czekam jak punkt po punkcie odniesiesz sie do parunastu zarzutow wyzej ale nie zrobisz tego to twoja prawda to uniesiona raczka do gory przez WHO czy oslow w sejmie... biedron oglada pornole z kobietami ale dla ciebie to normalne ze pozniej sam robi za kobiete
Maria Błaszczyk2020.11.27 19:49
Do czego??? Argumentów? Czy Ty wiesz, czym jest argument? No więc tam nie ma ani jednego. Np. "twierdzenie, że zboczenia są wrodzone..." - tylko że my tu w ogóle nie o zboczeniach, więc do czego miałabym się odnieść? "Grzechu"? "transwestyci z rozdwojeniem jaźni"? - no cóż, zapewne jest możliwe w teorii, by transwestyta miał jednocześnie osobowość mnogą, ale jest to zjawisko na tyle rzadkie, że naprawdę chyba nie będziemy się nim zajmować? Zresztą, osobowość mnogą leczymy, jest to poważna i uciążliwa przypadłość, wiąże się z epizodami psychotycznymi, powtarzalnymi amnezjami, bardzo rozległymi problemami z funkcjonowaniem społecznym, zaś transwestytyzm - swoją drogą, nie piszesz, o który Ci konkretnie chodzi, bo wyróżniamy dwa, "transwestytyzm podwójnej roli" i "transwestytyzm fetyszsytyczny", które nie mają wiele wspólnego - leczy się rzadko, bo na ogół nie ma takiej potrzeby. Grzech to pojęcie religijne, a ja nie jestem religijna, więc nawet nie mam jak się odnieść. Homofobię próbujesz definiować na podstawie etymologii? Ale wiesz, słów się nie definiuje w ten sposób, to oczywiście może być pewna wskazówka, ale bez przesady - gdyby to był jedyny sposób definowania, to nie mogłoby istnieć coś takiego, jak "broń", którą "ktoś został zaatakowany", "piwnica", w której przechowuje się wino lub ziemniaki, "komórka" służąca do rozmawiania na odległość i wiele, wiele innych rzeczy. Więc nie odpowiadam, bo trudno odpowiadać na coś, co w ogóle nie ma sensu. Trudno to nawet przeczytać - a ja jestem osobą, która przeczytała nawet monolog Molly Bloom, więc na mięczaka nie trafiło.
Anonim2020.11.27 20:01
skukneta wariatko , odnies sie chociaz do pornoli biedronia i do notorycznych bredni o "niepewnosci orientacji".. tez jestes niepewna ze jestes ziemianka a nie marsjanką? masz zboczone dzieci to wspolczuje, nie umiesz leczyc pacjentow to tez wspolczuje.. jak moze nie byc choroby skoro sa pacjenci? zjedz swoje gowno to udowodnisz choc troche wlasne racje..
Maria Błaszczyk2020.11.27 20:28
No ale co się mam odnosić? Po co? Jedni są pewni, inni są niepewni. Jeszce inni najpierw są pewni, ale potem i tak im się zmienia. Jakie to ma znaczenie, to po prostu nie moja sprawa, nikomu to na nic nie szkodzi. Podobnie jak osobiste upodobania pana Biedronia. Nic to nie ma do tego, że ludzie są mordowani, torturowani, dręczeni i wyrzucani z domu z powodu homo- trans- czy queerfobii. Jak się banda pchamskich ignorantó, , co nawet nie wiedzą, czym jest "argument" i wydaje im się, że czymś takim jest np. nazwanie kogoś "stuknetą wariatką", co by to nie znaczyło, zajmie czytaniem książek albo czymś innym pożytecznym, zamiast zajmować się cudzą orientacją czy tożsamością. Bo to ich nijak nie dotyczy, a dzięki temu świat stanie się lepszym miejscem do życia. Dla wszystkich. Ale przyznam, że mnie rozbawiłeś. Fakt istnienia pacjentów jako dowód na istnienie "choroby"... A o koro słyszałeś? Bardzo poważna choroba... Swojego czasu, w 1967, w Singapurze wybuchła nawet epidemia koro, szpitale pękały w szwach. Lepiej na siebie uważaj.
Anonim2020.11.27 20:44
nie jestem pewny czy jestes czlowiekiem czy swinią, jedni sa pewni a drudzy nie i zajmuje im to czesto 50-60 lat - oczywiscie to zupelnie normalne ..........ciebie ochodzi garstka PSYCHOLI typu Margot ale nie interesuje cie wielka rzesza ludzi ktorych wywalono na bruk po aferach reprywatyzacyjnych.. za wlozenie dzieci do lozka pedofilow nawet mnie bys pozbawila dachu na glowa... naprawde ci dziekuje ze mam czystsze sumienie ze glosowalem na Dude
Maria Błaszczyk2020.11.27 21:16
O, to Ty też bywałeś przy warszawskich eksmisjach? to na pewno mnie widywałeś, blondynka z kręconymi włosami... Tylko nie wiem, jak Ci wyszło, że mnie to nie interesowało, skoro się tam fatygowałam? Może nie jestem dość awanturnicza - to prawda, nie mam duszy wojownika... Ale z tą wielką rzeszą to bym nie przesadzała. Ludzi się wywala przy eksmisjach, ale te liczby podawane przez PiSowców to są z dudy wzięte.
Anonim2020.11.27 20:46
czyli jest normalne ze biedron wali gruche przy kobiecych pornolach ale ta sama zywa kobieta go brzydzi i dlatego robi za nia w lozku - toi normalna orientacja zjadanie gowna to pewnie tez prywatne gusta o ktorych sie nie dyskutuje
Maria Błaszczyk2020.11.27 21:19
Ja naprawdę jestem zdolna odczuwac tylko zażenowanie, gdy ktoś przejawia taką fascynację życiem intymnym innych. Nie obchodzi mnie to, i nikogo normalnego nie obchodzi. Życie intymne jest - no właśnie - intymne. Dotyczy tylko osób biorących w nim udział.
Anonim2020.11.27 21:32
tacy jak ty ukrzyzowali jezusa bo tez nic nie widzieli i nie slyszeli wiec nie oceniali
Maria Błaszczyk2020.11.27 23:11
No właśnie nie. Cudze życie seksualne, o ile nikogo nie krzywdzi - nic mnie nie obchodzi. Jeśli pan Biedroń chce oglądać porno hetero - a zakładam, że wie, skąd je kupować, by było to etyczne - nikogo nie krzywdzi. Krzyżowanie niewinnych ludzi jest czymś zupełnie innym. Rozumiesz: zjawisko nieszkodliwe - nie wtrącamy się, bo to jest wścibstwo. Zjawisko szkodliwe, np. krzyżowanie niewinnych osób, torturowanie dzieci aż z powodów homofobicznych, przenoszenie zboczeńców gwałcących dzieci z parafii do parafii, by mieli dostęp do świeżego mięsa, eksmisje na bruk - wtrącamy się, bo to jest zło. Proste, prawda?
Anonim2020.11.27 23:25
piszesz nie na temat, bo wiesz ze nie da sie udowodnic ze wariat nie jest wariatem
Anonim2020.11.27 23:28
zadam ci proste pytanie za 100 punktow - gdzie jest najwiekszy wspolczynnik alkoholików. to posredni ma zwiazek z tematem, mozesz napisac kilka odpoweidzi byle byla ta wlasciwa
Anonim2020.11.27 23:32
jak nie odpiszesz lub ja nie zdaze odczytac kiedys pytanie ponowie - ty nie masz prawa nie wiedziec co jest prawidlowa odpowiedzia... do tej pory jeszcze nikt nie odpowiedzial mi prawidlowo i nikt nie kwestionowal ze nie mam racji
Anonim2020.11.27 21:41
rozumiem ze zdaniem blaszczykowej normalne by bylo jakby typowy hetero np Korwin mowi ze oglada tylko pedalskie pornole i oswiadcza ze go bardziej podniecaja .. nie masz zadnych granic by bronic chorych psychicznie ludzi
Maria Błaszczyk2020.11.27 23:06
Serio, cudze kinki mnie nie obchodzą. Normalne jest to, co nie krzywdzi. I tyle. Nic nie ma w tym chorego, kink to kink i tyle. Naprawdę chce Ci się tracić energię na zajmowanie się cudzym seksem? Nie masz nic lepszego do roboty?
Anonim2020.11.27 23:19
rozmawiamy czy coś jest chorobą psychiczną ale uciekasz od tematu, i przypomne ze to twoje psychole wystawiaja łozka na ulice a nie ja zoofile niewiele sie roznia od swirow ktorych PROMUJESZ - taka sama "orientacja".. ja jestem za swobode obyczajowa a ty za terrorem.. pisalem ze znam twoich wariatow bo nie uciekam przed ludzmi tyle ze nie dam sobie wmowic ze szambo to perfumeria..
Maria Błaszczyk2020.11.28 0:08
Co jest chorobą??? Jakie moje psychole wystawiają jakie łóżka? O czym Ty, na litość boską, piszesz? Nie znam ani jednej osoby wystawiającej łóżko na ulice. A zoofil to chyba inna historia - zwierze nie jest zdolne do wyrażenia "entuzjastycznej zgody" - a ja jestem przeciwna gwałceniu. I ja nic o żadnych szambach...
Anonim2020.11.28 0:15
a zgadnij kto jako jedyny z osob ze swiecznika wstawil zdjecie z lozka ? tez nie wiesz? ohyda
Anonim2020.11.27 23:42
jedna moja znajoma powiedziala wprost ze ona zbyt normalnych ludzi to wcale nie lubi, wszedzie wokol niej sa alkoholicy, schizofrenicy, pedaly, neurotycy itd.. ty tez tak masz?
Maria Błaszczyk2020.11.28 0:04
Bynajmniej. Jakoś, odpukać, sami fajni, zrównoważeni ludzie wokół mnie. Żadnych chorych. Znam co prawda blisko jedną alkoholiczkę, ale nie pije ona już z ćwierć wieku i mogłaby posłużyć za wzór zdrowia psychicznego większości ludzi. Więc nie. Pedałów tylko mamy dużo, osiem rowerów posiadamy jako rodzina...
Anonim2020.11.28 0:13
jak sie nazywa precyzyjnie tylna przerzutka twojego roweru ?.. kiedys uczylem policjanta pedalskiej psychologii
Anonim2020.11.27 20:53
jestem libertynem i napisze jedno - boze chron od przyjaciol z wrogami poradze sobie sam, blaszczakowa wypad do prolife - tam twoje miejsce z innymi swirami, ja nie chce wiecznie zyc w panstwie wyznaniowym przez to ze jedyna alternatywa dla partiiprawicowych ma byc lewacki szpital psychiatryczny
Anonim2020.11.27 20:04
do dzis pluje sobie w brode ze dalem sie nabrac na twoich psycholi.. poznalem ich az za dobrze -msciwe skurw..yny ktore tylko potrafia isc pod prad
Anonim2020.11.27 18:51
Pedryle są ofiarami wlasnej logiki. Ich zdaniem układ m+k to prostactwo choć trudno znależć układ łączący wieksze skrajności z marsa i wenus. Zdaniem mariów błaszczaków skomplikowane jest jak za to układ facet facetem gdy razem piją piwo, mają te same zainteresowania i je obgadują, razem oglądają mecze, wspólnie wciągają kreski jak np kierowcy autobusów w Warszawie a później lądują w łóżku i to jest to super mega skomplikowany świat nie dla prostaków.
Anonim2020.11.27 18:55
Pedryle nie gardzą prostactwem tylko rzeczywistością i normalnością której nikt odgórnie ustawami nie ustala. Geje to są aspołeczne, wiecznie użalające się psychole.
Styki2020.11.27 20:14
" Niesamowita ilosc klamstw w jednym komentarzu N igdy nie uznawano homoseksualizmu za chorobe" - to dlaczego 17 maja 1990 r. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) usunęła homoseksualizm z Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD) - Twoje jedno klamstwo wystarczy.
Maria Błaszczyk2020.11.27 21:23
No bo przedtem klasyfikowano go jako dewiację. Ale dewiacje nie są chorobami. Tylko zaburzeniem preferencji. Czyli nigdy nie uznawano homoseksualności za chorobę - tylko za zaburzenie - a zaburzenia również znajdują się w tej i innych klasyfikacjach. Czego tu nie rozumiesz?
Anonim2020.11.27 21:45
Klasyfikacji Chorob i Problemow Zdrowotnych -- czego tu nie rozumiesz?
Styki2020.11.27 21:59
Nie! Przedtem uznawali to za chorobe a po usunieciu uznali za dewiacje.Zaplatales sie.