Max Kolonko chce startować na szefa Telewizji Polskiej. Szanse jednak są nikłe, a to dlatego, że Kolonko pozwolił sobie ostatnio na nonszalancką wypowiedź odnośnie Rady Mediów Narodowych, którą nazwał "skompromitowanym organem". Teraz TVP odmówiło mu 8 minut zaistnienia w TVP

Kolonko kojarzony jest z serwisem YouTube, na którym w sposób oryginalny komentuje bieżące wiadomości z kraju i ze świata. Ostatnio Mariusz Max Kolonko napisał na Twitterze, że zamierza startować na prezesa TVP.

Jednak w ostatnim wywiadzie jakiego udzielił tygodnikowi "Wprost", nazwał Radę Mediów Narodowych "Skompromitowanym organem", a obecnego prezesa TVP Jacka Kurskiego "przyspawanym do stołka".

Dziś dziennik.pl opublikował rozmowę z Joanną Klimek, dyrektor programowa telewizji polskiej, która powiedziała, że choć dostał Max kolonko od TVP propozycję współpracy, nic z tego nie będzie. "Miał dostać swoje 8 minut w nowym formacie "Co słychać Polsko". Nie mogliśmy się jednak zgodzić na wszystkie jego warunki, bo ciężko sobie wyobrazić, żebyśmy brendowali produkcję MaxTV" - wyjaśniła.

Wielki powrót Max Kolonko do Polski pod znakiem zapytania

za: Telewizja Republika