Tajemnicza śmierć weterana polskich teleturniejów. Prokurator: To mogło być morderstwo  - zdjęcie
26.03.21, 20:23Fot. Pixabay (AndrzejRembowski)/screenshot (Facebook - Puls Jaworzna)

Tajemnicza śmierć weterana polskich teleturniejów. Prokurator: To mogło być morderstwo

4

Kilka dni temu na facebookowym profilu „Gdziekolwiek jesteś” pojawiła się informacja o zaginięciu legendarnego uczestnika polskich teleturniejów, pana Zbigniewa z Jaworzna. Niestety, mężczyzny nie udało się odnaleźć żywego. W czwartek policja odnalazła jego ciało, a prokuratura nie wyklucza morderstwa.

Ekonomista i bankowiec z Jaworzna, Zbigniew O., dał się poznać jako wyjątkowy erudyta w wielu polskich teleturniejach. Brał udział m.in. w „Jeden z dziesięciu” czy „Va Banque”. Kilka dni temu mężczyzna zaginął.

- „Pan Zbigniew mieszka sam w Jaworznie przy ulicy Leśnej 3, jest pracownikiem banku i z powodu pandemii pracuje zdalnie. 22 marca br. około godziny 12.30 rozmawiał z kolegą z pracy poprzez messengera. Około godziny 14 napisał SMS- a do swojego szefa, w którym poinformował go, że zakończył pracę i nikt go więcej nie zobaczy”

- poinformowali administratorzy profilu „Gdziekolwiek jesteś” na Facebooku.

Następnego dnia do jego mieszkania weszli funkcjonariusze Straży Miejskiej. Odnaleźli w nim ślady krwi oraz wszystkie dokumenty mężczyzny, jego telefony i karty kredytowe. W czwartek 25 marca profil „Gdziekolwiek jesteś” przekazał informację o odnalezieniu ciała Zbigniewa O.

W rozmowie z „Faktem” prokurator Jacek Nowicki poinformował, że śledczy biorą pod uwagę zarówno samobójstwo, jak i zabójstwo. Prokuratura zleciła badania, aby ustalić, czy krew odnaleziona w mieszkaniu mężczyzny była jego, czy jakiejś innej osoby. Wkrótce przeprowadzona ma zostać też sekcja zwłok.

kak/fakt.pl

Komentarze (4):

Tylko PO2021.03.26 22:20
Może RUSKA SWOŁOCZ zwana "KRETYNIZACJOWY" wie, gdzie jest RAPORT komisji PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, choćby pod NAZWĄ-------" KOMISJA ŚLEDCZA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ DO WYJAŚNIENIA OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI POLEGŁEGO SEBASTIANA KARPINIUKA, NAJWAŻNIEJSZEGO POSŁA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W DRODZE DO KATYNIA W CELU ODDANIA HOŁDU ZAMORDOWANYM POLSKIM ŻOŁNIERZOM PRZEZ BOLSZEWICKIEGO LEWAKA STALINA "????------- Rodzina SEBASTIANA KARPINIUKA czeka na RAPORT sporządzony przez KOLEGÓW i PRZYJACIÓŁ z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ dotyczący śmierci POLEGŁEGO w Smoleńsku POSŁA SEBASTIANA KARPINIUKA. Minęło ponad 10 lat a Wy z PLATFORMY nic nie WYJAŚNIACIE, SEBASTIAN KARPINIUK czeka na RAPORT o SWOJEJ ŚMIERCI. PRZYJACIELE Posła Sebastiana Karpiniuka z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, nie LEŃCIE się, SEBASTIAN KARPINIUK i Jego rodzina CZEKA na WASZ RAPORT. To samo dotyczy KOLESI z PZPR-u Posła Jerzego SZMAJDZIŃSKIEGO.
Taka prawda2021.03.27 6:48
KRETYN
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.03.26 20:41
prokuratura powinna zlecić badania szMacierewiczowi! antek ma wyspecjalizowany puszkowo-parówkowy wykrywacz zamachów!
6969692021.03.26 21:50
Zawsze podziwiam twój intelekt...