Szokujące! Franciszek wzywa do legalizacji związków jednopłciowych  - zdjęcie
21.10.20, 17:06Fot. via: Flickr

Szokujące! Franciszek wzywa do legalizacji związków jednopłciowych

212

Catholic News Agency przekazała informację, wedle której papież Franciszek wzywa światowe rządy do uchwalenia przepisów umożliwiających zawieranie cywilnych związków przez osoby homoseksualne.

Tę szokującą opinię Ojciec Święty miał wyrazić w filmie dokumentalnym „Franciszek”, którego premiera odbyła się dziś na festiwalu filmowym w Rzymie. Uwaga ta znalazła się w części filmu poświęconej duszpasterskiej trosce o osoby z mniejszości seksualnych.

- „Musimy stworzyć prawo o związkach cywilnych. W ten sposób te osoby będą prawnie chronione” – cytuje słowa papieża Catholic News Agency.

Byłoby to stanowcze odejście papieża Franciszka od nauczania swoich poprzedników i dotychczasowej wykładni Kościoła katolickiego. W 2003 roku, pod kierunkiem św. Jana Pawła II, kierowana przez kard. Josepha Ratzingera Kongregacja Nauki Wiary podkreślała, że „szacunek dla osób homoseksualnych nie może w żaden sposób prowadzić do aprobaty zachowań homoseksualnych ani do prawnego uznania związków homoseksualnych. Dobro wspólne wymaga, aby prawa uznawały, promowały i chroniły małżeństwo jako podstawę rodziny, podstawowej komórki społeczeństwa”.

Zaprezentowany dziś film „Franciszek” opowiada o działalności papieża Franciszka na rzecz osób żyjących „na peryferiach egzystencjalnych”. Opowiada m.in. o poparciu papieża dla przyjmowania uchodźców, jego pracy w zakresie zwalczania przemocy seksualnej w Kościele, wkładzie w dyskusję nad rolą kobiety w społeczeństwie czy właśnie podejściu do mniejszości seksualnych.

Do tej pory Biuro Prasowe Stolicy Apostolskiej nie odpowiedziało na pytania CNA dot. uwag papieża w przedstawionym dziś filmie.

kak/catholicnewsagency.com

Komentarze (212):

John2020.10.26 16:26
Papierz Franciszek to Mason oraz sluga Szatana przebrany w ornaty papieskie. Franciszek musi byc usuniety z watykanu, zanim zdola osiagnac swoj cel jakim jest zniszczenie kosciola Katolickiego. Apage Satanas !
papiezaczek2020.10.22 16:34
xd jaki jad katotalibów,szkoda ze wasz Papierzak Janek Paweł 2 nie został odwołany za ochrone pedofilów
Marta2020.10.22 13:57
https://deon.pl/kosciol/wloski-watykanista-dla-kai-slowa-papieza-nie-sa-sprzeczne-z-nauczaniem-kosciola,1031821?fbclid=IwAR0RFWRkvnb9eDjI53w0PB7PsAjWGD5K8KA6ZiJ8evpgAeeM52GTWYL5-Ug
Janek2020.10.22 13:13
Franciszek to apostata i antychryst w jednej osobie !
Papieżak2020.10.22 12:41
Bestia z Wadowic (aka Jan Papież Drugi) tuszowała pedofilie w kościele i ściągała do Watykanu biskupów zamieszanych w ten proceder.
Anonim2020.10.22 9:46
po paczamamie nic już nie jest szokujące
Bianka2020.10.22 9:02
@Ciekawy Nie zgadzam się, bez wzgl na szkody, utratę wiernych musimy głosić prawdę, a prawda jest taka że pan Bergolio jest odstępcą od wiary, i powinien być odsunięty w tej sytuacji od kapłaństwa, powinien być suspendowany, dopóki nie odwróci się od błędnej nauki którą głosi od początku swojego pożal się Panie Boże pontyfikatu...
prawy2020.10.22 9:01
Biskup Jędraszewski ,OjciecRydzyk to wspaniali wierni słudzy BOGA i OBRONCY wszystkiego co wiąże sie z naturą i takich Świadków wiary nam potrzeba,a nie chwiejnych jak przeciętni letni katolicy,dlaczego BENEDYKTXVI ZREZYGNOWAŁ,nie miał siły na zmasowaną wojnę z masonami,zydo komunistami i innymi ulepszaczami NATURY w imię miłości innaczej
Polak2020.10.22 11:08
Gdyby to była prawda, to Benedykt byłby bardzo złym papieżem, skoro wybrał wygodę a nie "walkę". Natomiast to prawdą nie jest, Benedykt żyje i nie potwierdza Twojego stanowiska. Do Rydzyka nie przyjeżdża
prawy2020.10.22 8:50
nie mnie małemu człowiekowi oceniać ,ale jeżeli to prawda to coraz bardziej jesteśmy przekonani,ze to antypapież w czasach ostatecznych zdominowanych przez ZŁO z ktorym ,nawet KATOLICY nie potrafią walczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!! aż trudno uwierzyć ,że papież popiera cos co zagraza cywilizacji życia!!!!!!to samo za siebie mowi nawracajcie sie bo czs jest krotki
Bianka2020.10.22 8:36
Ten papież to nie mąciciel, ale wróg Kościoła...oby to była choroba, a nie świadome działanie...
jle_ffm2020.10.22 8:19
A może coś napiszecie o ostatnim wywiadzie jakiego udzielił kard.Dziwisz w TVN i tego co mówił odn. skandali pedofilskich z udziałem księży. No to dopiero jest szokujące!
Anonim2020.10.22 8:02
Wy, konserwatywna frakcja w Kościele Rzymskokatolickim, musicie zrozumieć jedno, że wszelkie tendencje reformatorsko-modernistyczne w waszym kościele wynikają z bratania się ze zgniłym Zachodem. Lewactwo, Masoni i Lutry są zachwyceni waszym nowym nowym, "postępowym" papieżem. Nie pojmuje, dlaczego tak bardzo boicie się wschodniej ortodoksji, dlaczego tak bardzo jesteście niechętni kulturze rosyjskiej i prawosławiu. Moglibyście uczyć się od nas tradycjonalizmu i konserwatyzmu. Jeśli nie chcecie, żeby w przyszłości na duchownych KK wyświęcano jawnych gejów, jeśli nie chcecie, aby w waszych kościołach wisiały tęczowe flagi, podejmijcie z nami dialog i współpracę. Ekumena z Ortodoksją jest tym, co może uratować waszą zachowawczości wartości. Chyba że wolicie, żeby Lutry wsączyły jad w wasze wyznanie i zatruły wasze korzenie. jaki będzie wasz kościół za 20-40 lat? To zależy od was.
bergolio sodomita i genderysta2020.10.22 7:45
Doszło do tego że zwyrodnialcy mają swojego papieża,a ludzie kościoła zostali porzuceni.Panie bergolio w piekle szykują dla ciebie tron w kadzi ze smołą
ciekawy2020.10.22 7:45
Niezależnie od tego co powiedział albo nie powiedział, dawanie wrogom Kościoła do ręki argumentów, które wykorzystują do jego niszczenia to ogromna nieodpowiedzialność. Użalanie się nad garstka zboczeńców prowadzi do poczucia dezorientacji i "rozmiękczania" wiary katolickiej a konsekwencje to odpływ wiernych i destrukcja Kościoła. W Biblii jest napisane czarno na białym, że Pan Bóg brzydzi się czynami homoseksualnymi, zresztą nie trzeba Pana Boga , u każdego normalnego człowieka takie rzeczy budzą obrzydzenie.
Anonim2020.10.22 7:42
Jak czytam Stary i Nowy testament ( Słowo Pana i Jezusa) i porównuje z tym co wychodzi teraz z Watykanu , to po prosty jestem przerażony!!!
BOLEK2020.10.22 7:14
JAK NAJSZYBCIEJ EKSKOMUNIKOWAĆ TEGO PSEUDO ZBOCZONEGO, CZERWONEGO PAPIEŻA KIEROWANEGO PRZEZ ŻYDÓW, MASONERIĘ, LGBT I KOMUNUSTÓW!!!!!!
BOLEK2020.10.22 7:11
TO NIE PAPIEŻ TO ZBOCZONA CZERWONA MARIONETKA NA SZNURKACH ŻYDÓW, MASONÓW, LGBT I KOMUNISTÓW!!!!
A - K2020.10.22 7:08
ODWOŁAĆ!!!! Mianować Tadzika lub Jędraszewskiego!!!!
Biblijnie wierzący2020.10.22 6:52
Miłość do ludzi, to głoszenie im Prawdy. A Prawdą jest to, że Bóg istnieje. I Biblia jest Księgą Prawdy, zawierającą wskazówki, jak żyć. Biblia potępia homoseksualizm. Homoseksualizm jest rezultatem odejścia od Boga, od Prawdy. Osoba dotknięta skłonnościami seksualnymi do osób tej samej płci, cierpi, wewnętrznie i duchowo. Jest ofiarą długiego łańcucha zniewoleń, które wydarzyły się wcześniej - w rodzinie, otoczeniu itd. To jest duchowy problem. Uczy nas o tym początek Listu do Rzymian. Ten duchowy problem bardzo "niewinnie" się może zacząć, np. od zdrady małżeńskiej pokolenie wcześniej, rozpadu związku, wywoływania duchów, wywoływania duchów ludzi zmarłych, odrzucenia tego, że Bóg Jest. Kiedy zostanie zalegalizowany homoseksualizm, za chwilę będzie trzeba zalegalizować pedofilię, potem zoofilię, potem nekrofilię, a potem nie wiem, co. Duchowo patrząc, jest to jak kula śniegowa. Degradacja uczuć, etyki, sumienia, smaku, gustu, pożądań brnie wciąż w ciemność, brnie w przepaść. Jedyne rozwiązanie, jakie widzę, to oświecenie umysłu i serc takich ludzi Światłem Prawdy. Światłem Ewangelii. I nazwanie rzeczy po imieniu, bez wywoływania poczucia winy - to, co robisz, Bóg nazywa grzechem. Po prostu. Możesz być od tego wolny. Tylko ty sam podejmij decyzję, że chcesz być od tego wolny i przyjdź z tym pod Krzyż. Jezus od tego uwalnia. Jest mnóstwo świadectw na ten temat... Taka osoba, która nie zdecyduje się porzucić grzesznego stylu życia, nie dość, że dużo nacierpi się w życiu w ciele, to po jego zakończeniu będzie cierpieć w innym miejscu. To nie jest zabawa. To jest WOJNA DUCHOWA. WOJNA O KAŻDĄ LUDZKĄ DUSZĘ. Przeciwnik jest bezczelnym chamem i nie ma skrupułów, ale w Autorytecie Jezusa Chrystusa MAMY ZAGWARANTOWANE ZWYCIĘSTWO!!!
gracz2020.10.22 6:34
Szokujące?, a to niby czego się spodziewać po komuchu?.
Hue2020.10.22 6:23
Katolicy, jesteście tacy zabawni. Przez lata ułożyliście sobie w głowie, że w sumie biblia to przepustka aby nienawidziec drugiego człowieka. Przychodzi papież, który przypomina najważniejsze przykazanie o miłości do drugiego człowieka i od razu lewak, antychryst.
Anonim2020.10.22 9:48
Wspieranie zboczeńców seksualnych nie ma nic wspólnego z "miłością bliźniego".
Anonim2020.10.22 15:58
Zabawne jest to, że tylko to co jest dla Ciebie normalne uważasz za "słuszne", a wszyscy inni są zboczeńcami. Kim jesteś, żeby kwestionować słowa Papieża? Bo katolikiem nie :)
Marco Breslaviano2020.10.22 4:13
Z jakimi ciemnymi siłami można jeszcze zawrzeć przymierze? Było z eko-gestapowcami (Laudato si'), z patriarchą Cyrylem na Kubie, z post-luterskimi heretykami na 500-lecie buntu tego opasłego pijaczyny, była deklaracja z Abu Dhabi, była Pachamama, no to teraz mamy już zupełnie jawny sojusz z władzami świeckimi przychylającymi nieba sodomitom, którym rzekomy papież wystawia oficjalne "imprimatur" i błogosławi ich poczynania. Czyżby tydzień dobiegał końca?
Anty-liberał2020.10.22 3:46
Wy, konserwatywna frakcja w Kościele Rzymskokatolickim, musicie zrozumieć jedno, że wszelkie tendencje reformatorsko-modernistyczne w waszym kościele wynikają z bratania się ze zgniłym Zachodem. Lewactwo, Masoni i Lutry są zachwyceni waszym nowym nowym, "postępowym" papieżem. Nie pojmuje, dlaczego tak bardzo boicie się wschodniej ortodoksji, dlaczego tak bardzo jesteście niechętni kulturze rosyjskiej i prawosławiu. Moglibyście uczyć się od nas tradycjonalizmu i konserwatyzmu. Jeśli nie chcecie, żeby w przyszłości na duchownych KK wyświęcano jawnych gejów, jeśli nie chcecie, aby w waszych kościołach wisiały tęczowe flagi, podejmijcie z nami dialog i współpracę. Ekumena z Ortodoksją jest tym, co może uratować waszą zachowawczości wartości. Chyba że wolicie, żeby Lutry wsączyły jad w wasze wyznanie i zatruły wasze korzenie. jaki będzie wasz kościół za 20-40 lat? To zależy od was.
Jerzy2020.10.22 6:52
Problem jest taki, ze wasza otodoksja wrecz zaklada bezczelna hipokryzje i bezwzgledna wrogosc wobec homoseksualnych grzesznikow, ktorzy sa w znacznej czesci duzo bardziej przyzwoici od was.
My w Rosji...2020.10.22 8:01
Robimy homoseksualnym pedofilom terapię "occupy pedofilyay", która ma na celu nawrócenie. Zapewniam, że skutkuje
Anonim2020.10.22 9:49
Nie odnotowano ani jednego homoseksualisty "bardziej przyzwoitego" od kogokolwiek.
MT(*)2020.10.22 1:24
Trwa ostania noc Sodomy. Złem jest stanowiony przez człowieka przepis, który nie chroni praw natury i który zrównuje odstępstwa od niej z prawami Stwórcy. Tylko prawa natury są praprzyczyną tego, że człowiek i każde inne stworzenie istnieje i może się rozmnażać oraz zapewniając przez to ciągłość niezbędną do tego trwania każdego życia każdego ziemskiego gatunku. Wszystko inne co fałszywym prawem jest opisane, jest jedynie wulgarną legalizacją zaspokajania wynaturzonej żądzy. Ta zaś nie daje ciągłości życiu i nie zapewnia jego trwania oraz odradzania się. Jako fałszywa i obłudna, skazana jest na nieuniknioną zagładę.
Hue2020.10.22 6:26
Wiesz jak skończył Lot w historii o Sodomie? Przespał się z córkami, bo te się bały, że zostali sami na świecie. I Bóg ich nie ukarał za kazirodztwo. Więc trochę głupio posługiwać się tą historią. No chyba, że jeden grzech je be, a drugi cacy.
Maria Błaszczyk2020.10.22 1:14
Szok i niedowierzanie. Jak to, w człowieku widzieć człowieka? I jeszcze mieć świadomość, że nie każdy jest katolikiem, a prawo państwowe jest dla wszystkich?
anatol2020.10.22 0:43
jeżeli to jest prawda do Franciszek oszalał i powinien być natychmiast umieszczony w domu wariatów
Hue2020.10.22 6:27
Tak oszalał. Jako jedyny katolik pamięta o przykazaniu miłości do drugiego człowieka. I że biblia to do dobra nowina, a nie książka do okładania drugiego człowieka.
Po 11 ...2020.10.22 0:38
Wielu tutaj biadoli, że Franciszek dąży do schizmy, że czemuś tam zaprzecza. Przeciwnie, Papież opowiedział się po zdrowej części kościoła. Po części mającej przyszłość. Po części mającej ewangeliczną przeszłość. A wy frądelkowi pseudo "katolicy" jesteście odpadem tej decyzji. Śmieciem, który kościół wyrzucił na śmietnik historii. Będą pewnie z wami jakieś problemy. Stygmaty, otwierające się rany, płaczące obrazy, samospalenia i inne akty durnoty. Ale karawana poszła już dalej. Was porzucono razem z kilkoma rozkładającymi się w TVN biskupami. Im szybciej to ogarniecie, tym mniejszy pozostanie po was historyczny absmak.
Moly2020.10.22 0:29
Szokujace istotnie! Zamisat nazywac ich zboczenczami, dewiantami, ideologia. Zamiast wrzeszczec " kto nie skacze jest pedalem". Zamisat wygrazac metalowami rozancami... jak na prawdziwego katolika przystalo. Obodz sie Polsko; wasz styl jest juz kompletnie passe
RODO2020.10.21 23:41
Proponuję upomnieć się zoofili, nekrofili i quer. Mam jeszcze jedną prośbę, aby nie nazywać Brgoglio ojcem świętym
Z tym, że…2020.10.21 23:49
słowa „zoofili, nekrofili i quer” pisze się inaczej.
#info2020.10.21 23:21
„Homoseksualiści mają prawo być częścią rodziny. Są dziećmi Bożymi i mają prawo do rodziny. Nikt nie powinien być z tego powodu odtrącany i upokarzany. (...) Pary homoseksualne zasługują na prawną ochronę dla swoich związków” – Papież Franciszek.
Mosze2020.10.21 23:15
Przynajmniej nie tuszuje pedofilii w kościele i nie ściąga do Watykanu oficjalnie zamieszanych w ten proceder biskupów jak jego poprzednik Karol Wojtyłak
matis892020.10.21 23:29
Jak wspiera sodomitów to i pedofilów. Jedno z drugim powiązane w KK. Więc za Bergoglio pedofilów będzie najwięcej.
nie cudzołóż, trolu2020.10.21 23:37
°
poPO=kurw.., zlodzieje, mordercy2020.10.21 23:12
lewak przygłup i zakompleksiony mason , bobochłopina z Argentyny wie że jest w porównaniu do Poprzedników cieniutki i głupiutki , i juz sam nie wie co bredzić byleby zwrócić na siebie uwagie ,Jednym słowem DEBILISSIMUS!!!!
ASTOM2020.10.21 22:59
Ale podpucha: papież rzekomo ma się wyrażać nt tworzenia prawa cywilnego. Za chwilę co POniektórzy POdadzą, że pomoże Bońkowi zrestrukturyzować polską ligę kopanej.
matis892020.10.21 23:31
Bergoglio Fałszywy Prorok Nie Katolik od lat politykuje jak żaden papież i lewakoateistom się to bardzo podoba że czczą go najbardziej ze wszystkich religii. Najbardziej politykującą Głowę Watykanu :))).
ASTOM2020.10.22 17:29
Dzieciaki dajecie się wodzić za nos czerwonym komentatorom przeinaczającym wszystko, nawet słowa samego Jezusa, a co dopiero powiedzieć papieża
Czy Müller to polskie nazwisko?2020.10.21 22:52
He?
harry2020.10.21 22:47
jestem harry, jestem impotentem. Nie uprawiam seksu z żoną. Mam duży brzuch i jestem głupi, ale chodze za to do kościoła.
Amen2020.10.21 22:48
Doskonale wszyscy to wiedzą.
kali2020.10.21 22:59
Po co ?
NaziBarbi2020.10.21 22:43
Jawohl, jawohl, ich liebe Alkohol.
NaziBarbi2020.10.21 22:37
Ratzinger jest Papieżem. On tego nie powiedział.
Harry2020.10.21 22:35
Jestem Harry i marzę o stosunku z facetem
Damian Szymczak2020.10.21 22:18
Czy papież nie wie, że homoseksualizm jest grzechem wołającym o pomstę do Nieba?
Amen2020.10.21 22:48
Wie wiele, jest papieżem, co za tym idzie jest mądrzejszy od nas wszystkich.
anonimous2020.10.21 22:07
Heretyk i mason Bergolio Franciszek po wprowadzeniu do Kościoła demona Pachamamy w październiku 2019 r. rozpoczął teraz walkę o równe prawa dla związków jednopłciowych, homoseksualistów i różnych zboków (prawa dla LGBT ). Co on ma jeszcze wspólnego z Jezusem Chrystusem i wiarą katolicką ?
OBY ZDECH2020.10.21 21:30
mu postawili pomnik bo to bardzo dobry człowiek
Styki2020.10.21 21:04
Ewangelia wg św. Mateusza 7,15-20: Jezus powiedział do swoich uczniów: “Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. A więc: poznacie ich po ich owocach”. Skąd mam pewność, że dotyczy to sytuacji opisanej w notce? "Po owocach ich poznacie" mówi Słowo Boże. Słowo Boże sensu stricto dodajmy, bo wypowiada je Syn Boży równy Ojcu! A cóż to za owoce może wydać związek mężczyzny z mężczyzną czy kobiety z kobietą? O wydania potomstwa (dzieci) oczywiście nie ma mowy. W sensie duchowym takie związki mogą wydać tylko zatrute owoce. Anty (?) papież Franciszek byłby tutaj owym wilkiem w owczej skórze, naganiaczem do grzechu sodomii. Część ludzi może mu przecież zawierzyć, że nie ma grzechu w życiu w związkach jednopłciowych. To po pierwsze. A po drugie, jaką wartość mają słowa takiego papieża, gdy mówi, że będzie zwalczał homo lobby w kościele? Na pewno niewielką, dla mnie żadną. To tylko obłuda.
sct2020.10.21 21:18
Po pierwsze:On mówi o rodzinie.Jak do jasnej anielki dwa pedały i dwie lesbije mogą tworzyć rodzinę???
Lolita2020.10.21 21:04
Dlaczego fronda podaje fake newsy???
Po 11 ...2020.10.21 21:07
Bo z tego żyje?
pytajnik2020.10.21 21:03
Dlaczego Fronda nie informuje, że "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Czym usprawiedliwić jawne sabotowanie szansy na rozwiązanie 1/3 problemu? Skąd taka zatwardziałość w szkodzeniu promocji osiągnięć naszych biskupów, gdy są tak potrzebne całemu światu?
Po 11 ...2020.10.21 21:26
W katolickich ośrodkach „Odwagi”, ok 30% osób zmieniło swą orientację na heteroseksualną, ok 30% nie zmieniło. Ale, ale ... co z pozostałymi ok 30%??? Noooo, Karol, nooo, on po prostu wyjechał na wakacje przed zakończeniem terapii :))
pytajnik2020.10.22 9:18
Tylko czy wyjechał w strefę wolną od LGBT?
fred2020.10.21 21:03
ta lewacka spedalona świnia diabeł w sukience nie może być papieżem co to z trwa pedał siedzi w watykanie,,gdzie są prawdziwi katolicy natychmiast tego szatana powieśić
Po 11 ...2020.10.21 21:29
A to ładne :) Szczere. Takie z serca katolickie.
katotalib2020.10.22 16:41
ah piękne bardzo katolickie xd
sct2020.10.21 20:55
To jakiś przebieraniec a nie papież.Od lutego 2013 mamy "vacante"
mikro2020.10.21 20:52
Papież mówi słowami Ducha Świętego...ten Duch to etap w historii...akceptacji wszelkiej ułomności człowieka i solidarności z każdym
Beno2020.10.21 21:09
Pan Bóg brzydzi się grzechem. Stworzył człowieka jako mężczyznę i kobietę, aby tworzyli parę, jedność i rodzinę. W Starym i nowym Testamencie współżycie dwóch mężczyzn nazwane jest grzechem, wielkim grzechem. Czyżby Duch święty się pomylił i papież Franciszek chce go skorygować. Wydaje mi się, że to Franciszek plecie głupstwa. To nie tak by P. Boga dopasowywać do świata, tylko świat do Pana Boga i Jego nauki. Pandemia to chyba też skutek odejścia niektórych hierarchów i wiernych od nauki Chrystusa.
Po 11 ...2020.10.21 20:50
Dla samego tego warto się przechrzcić, tj. mieć transplant napletka i to od knura.. Ale co by powiedział mój oficer prowadzacy a obecnie towarzysz rabin. Hartman już by mnie niedúpczył a Passent nasłałby Anti Defamations Mossad.
Po 11 ...2020.10.21 22:51
Dobre, dobre. Nie rozumiem .... ale skoro sam napisałem (???) to musi być dobre :)
Ryszard2020.10.21 20:49
Módlmy się za tego papieża, który sie wyraźnie pogubił w podlizywaniu temu światu
kasiula2020.10.21 20:47
Jestem zaskoczona ,że już tak wprost są wypowiadane takie zdania...No ale czy w tym filmie to był aktor ,czy naprawdę F1 to powiedział...,bo mi się nie chce wierzyć...
Oglądaj Hity kinowe2020.10.21 20:45
Hej Zobacz juz dziś Hity kinowe ____________________ https://vod-sfera.pl/ ____________ Bad Boy- Proces Siódemki Z Chicago Seriale Oraz wiecej Zobacz Koniecznie juz dziś
Ja, Szatan2020.10.21 20:44
ANEKS nr 2 do INSTRUKCJI DLA MOICH WIERNYCH PACHOŁKÓW – pogrobowców faryzeuszy, wrogów Kościoła i Polski, czcicieli trupa Lenina, wyznawców poglądów masonów i brukselskich neomarksistów, którzy w amoku szaleją na Frondzie: „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „ladychapel”, „Natalja Siwiec”, „Polak Ateista Dumny Gej”, „Maria Błaszczyk”, „Klejnot Nilu” i wielu innych z tej samej szajki, choć pod innymi nickami ***** No dobra, widzę, że nie pojęliście ostatnich moich instrukcji. Myślicie, że się wykpicie jakimiś prymitywnymi złośliwościami w tych waszych komentarzach? Może was to cieszy, ale mnie nie. Pora więc wyłożyć karty na stół. Przypominam: Moim celem jest złapanie jak największej ilości dusz do piekła na całą wieczność. I nie zauważyłem żadnych efektów w tym kierunku od tej waszej durnej pisaniny. Katolicki motłoch śmieje się z tego i tylko umacnia w przekonaniu, że jesteście bandą przygłupów! Oni, że zacytuję mojego ulubieńca, Jurka Urbana, mają to wszystko w ᵭůᵱįě! ***** Powtarzam: Jesteście jak polska opozycja: totalnie skompromitowani i nieskuteczni! Nie zyskaliście mi ani jednej duszy! Ale dla was, durnie, piekło zawsze stoi otworem. Do zobaczenia zatem! ***** (–) Szatan, strącony z Nieba ex-cherubin, „Non serviam!”
Jacek2020.10.21 20:43
Czas najwyższy na stanowcze odseparowanie się od najeźdźców z Watykanu i stworzenie nowego odłamu chrześcijaństwa w Polsce, ojczyźnie Narodu Wybranego!
BRAWO2020.10.21 20:59
RYDZY NA PAPIERZA A DUDA NA PRYMASA. ZAMIAST MARII MATKI JEZUSA BEDZIE MARIA KACZYNSKA, A ZIMNY LECHU ZOSTANIE BARANKIEM BORZYM I GIT. JAREK BEDZIE SZATANEM.
Raven2020.10.21 20:42
"Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie; a kto nie zbiera ze Mną, ten rozprasza" Ponad to zgodnie z prawem kanonicznym Papież jest biskupem Rzymu. Jesli tak to popełniając błędy doktrynalne, teologiczne, głosząc herezję można go zdjąć z urzędu.
ZERRO2020.10.21 20:41
Że co? Związki partnerskie dla Tęczowej Zarazy. Toć toż abp, Jędraszewskiemu piana pójdzie z pyska a ks. Oko popuści w gacie z wrażenia jak to usłyszy.
Po 11 ...2020.10.21 20:47
Najgorsze, że ta wydzielina i wydalina spotkają się najpewniej w tym samym miejscu pod kołderką ...
Mejer2020.10.21 20:27
Catholic News Agency... nie zdziwie sie jeśli info wyszło od hiszpańskojezycznego "katolika" pracujacegp
sct2020.10.21 20:53
Obyś miał rację...
Janek2020.10.21 20:23
nasz ks. bp. Gądecki na pewno to odstępstwo od doktryny wiary odpowiednio wytłumaczy !!
GONDEK TO JEST KU,RWA MUZG2020.10.21 20:47
ON I JEGO PLASTER WIEDZO WSZYSTKO
Bianka2020.10.21 20:21
Nie wiemy co Papież dokładnie powiedział i w jakim kontekście. Na pewno chce bronić rodziny za wszelką cenę i oddalić naciski działaczy lgbt na akceptację ich związków na wzór rodziny, którzy pewnie do Niego jeżdżą i piszą , bo kochających inaczej jest bardzo dużo.... Już od pewnego czasu widzimy,że jakieś prawo trzeba dla nich stworzyć, żeby się odwalili od rodziny. Będzie to prawo natury majątkowej. Jakiś czas temu proponowałam umowy cywilne, ale walczyli ze mną, bo chcą rodziny. Nie damy naszych dzieci- to jest pewne.Czynności seksualne tych ludzi są grzechem ciężkim i Kościół na końcu ustali jak ich traktować jako chrześcijan , czyli co im będzie wolno w Kościele. Umowa majątkowa nie oznacza ,że za tym wiąże się uprawianie seksu. Mogą żyć w czystości. Seks, to nie jest miłość i nie ma z tym nic wspólnego. Coś tu trzeba będzie mądrego zrobić ...to tak pokrótce :)
Franz M.2020.10.21 20:21
Jak jesteście przeciw papieżowi Franciszkowi, głowie KK, następcy św. Piotra, nieomylnemu w sprawach wiary, to się wypiszcie. A jak nie to stulić pysk, stanąć na baczność, słuchać się, spowiadać i płacić dziesięcinę.
Glaudiusman2020.10.21 20:17
Jeśli to prawda, to brak słów.
meg2020.10.21 20:13
dawno wam mówiłam ze to pachołek lewactwa zainstalowany przez sorosa i mu podobnych aby rozwalić kościół czas na nowa schizme
Ktoś2020.10.21 20:47
Szanowna Pani, z Pani wypowiedzi wynika, że konklawe zwołane 12 marca 2013 złożone ze 115 kardynałów Kościoła Katolickiego, (w tym kardynałowie Zenon Grocholewski, Stanisław Dziwisz, Kazimierz Nycz, Stanisław Ryłko, Franciszek Macharski, Henryk Gubinowicz) którzy 13 marca 2013 wybrali na Stolicę Piotrową Jorge M. Bergoglio nie działało w Duchu Świętym. Uważam, że to bardzo śmiała interpretacja. Pozdrawiam.
Waarnemer2020.10.21 21:55
Wcale nie znowu taka śmiałą. Antonio Socci w swojej książce "Czy to naprawdę Franciszek" podaje szereg argumentów opartych na faktach, które uzasadniają tezę że całe konklawe na którym wybrano Franciszka było nieważne! Jeśli to prawdal to Franciszkowi nie towarzyszy Duch Święty, wszystko co czyni Franciszek nie ma żadnej obowiązującej mocy, a Papieżem jest nadal Benedykt XVI, który przecież nie zrzekł się tytułu papieskiego tylko zrezygnował z pełnienia urzędu. To tak jak uwięziony król nie rządzi choć nadal ma tytuł króla, nawet gdy zamiast niego władzę sprawuje nielegalny namiestnik... "Po owocach ich poznacie"...
Ktoś2020.10.28 17:16
Owoc może być zielony i kwaśny, dojrzały i słodki, albo przejrzały i zgniły, rozpoznanie nie jest oczywiste ani też łatwe. Niewielka mniejszość uważa, że modernizm zaczął się wraz z II Soborem Watykańskim, można więc uznać, że udziału Ducha Świętego nie widać już od wielu lat. A najbardziej śmiałą i przerażającą tezą jest, że nie ma Go w ogóle.
Michał.Z2020.10.21 20:12
To Król Sodomy, a nie papież... Uciekajcie z Babilonu, ten kościół nie ma już nic wspólnego z Kościołem, który znaliśmy. "I zawołał donośnym głosem: Upadł, upadł Wielki Babilon i stał się siedliskiem demonów i schronieniem wszelkiego ducha nieczystego i schronieniem wszelkiego ptactwa nieczystego i wstrętnego. Gdyż wszystkie narody piły wino szaleńczej rozpusty jego i królowie ziemi uprawiali z nim wszeteczeństwo, a kupcy ziemi wzbogacili się na wielkim jego przepychu. I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające, Gdyż aż do nieba dosięgły grzechy jego i wspomniał Bóg na jego nieprawości."
matis892020.10.21 20:10
Od roku trwa czas antychrysta. Od kiedy Bergoglio Fałszywy Prorok Nie Katolik wprowadził do KK demona Pachamamę 7.10.2019. Jak mówi ks. Daniela od tego wprowadzenia Ohydy Spustoszenia 1290 dni. A więc wypada 18.04.2023r. Teraz mamy roczną rocznicę kultu demona Pachamamy przez Bergoglio, święto masonerii, więc Bergoglio dla uczczenia daje zielone światło sodomitom, grzechy nie ma. W między czasie mamy masońską plandemię by zaszczepić globalnie jak najwięcej ludzi szajsem. A u nas rząd PIS mówi że popiera satanistyczny, masoński i apokaliptyczny projekt państwa bezgotówkowego do Znamienia Bestii. Mamy czas antychrysta.
FRANCISZEK JAK JEZUS2020.10.21 20:10
POCHYLA SIE NAD WSZYSTKIMI Z RODZAJU LUDZKIEGO. NAD BIEDNYMI I WYKLUCZONYMI, NAD ODRZUCONYMI PRZEZ INNYCH. NIE OCENIA, NIE KRYTYKUJE, TYLKO CHRONI I NAUCZA . POKAZUJE CZYM JEST PRAWDZIWE DOBRO I JAK BYC DOBRYM UCZNIEM CHRYSTUSA (NIE KONIECZNIE KATOLIKIEM) NATOMIAST W POLSZY JEDEN SZCZUJE NA DRUGIEGO, RYDZY POMIOT KORDASZEWSKIEGO Z TORUNIA I JENDRU GDYBY MOGLI TO POWIESILI BY WSZYSTKICH PRZECIWNYCH ICH WIZJI POLSKI. KU,RWA STRASZNE. TEN KRAJ JEST STRACONY. DEBILIZM CEBULI Z PIS DOPROWADZI POLSKE DO UPADKU.
Już jako arcbiskup2020.10.21 20:05
w Buenos Aires plutł to samo
Roland2020.10.21 20:05
Szokujące! Franciszek wzywa do miłości bliźniego. Co na to polscy biskupi?
Polscy biskupi2020.10.21 20:22
O tym kto jest bliźnim, to my decydujemy.
ala2020.10.21 19:53
To chyba nie Papież, tylko jakiś szarlatan!
polacke2020.10.21 19:50
To ten facet co bił kobietę po ręce, bo go zatrzymała. Każdy człowiek podlega ochronie prawnej i nie potrzeba tworzyć specjalnych norm dla ochrony związków homoseksualistów. Widocznie "pan pomyłka" ( zresztą nie pierwsza w historii kościoła ) lubi te klimaty.
igor2020.10.21 19:43
ponoć pandemia jest obecnie najważniejsza, a tu jednak Papa uważa inaczej :)
Świadomy2020.10.21 19:41
Brawo papież Franciszek! W oczach Boga każdy jest równy. Drogi Franciszku. Czekam aż ogłosisz światu że reinkarnacja istnieje! Tak, reinkarnacja istnieje! Katolicy muszą zostać wyzwoleni z kłamstwa o jednym życiu.
observer2020.10.21 19:35
na peryferiach ludzkości "żyją kanibale, nekrofile itp.". Dziś katolicy modląc się za franciszka mogą się modlić o szybką śmierć dla niego i ewentualne nawrócenie
Po 11 ...2020.10.21 19:49
A w jakiej kolejności?
Nesse2020.10.21 19:34
No i elegancko! ;)
Andrzej Duda2020.10.21 19:22
No dzień dobry wszystkim, jak tam pandemia ? Ja na szczeście na luzaku na TIK TOKU cały dzień sobie siedzę. Nie musze nawet ubierac spodni. To jest zycie eleganckie. Trzymajcie się na tych staiodnach !
...2020.10.21 19:21
... a covida się już nie boi???
Izydor2020.10.21 19:20
Zszokowana jest tylko katonarodowa bolszewicka dzicz.
Po 11 ...2020.10.21 19:30
To racja. Dodam jeszcze zszokowaną Rosję i inne popiepszone miejsca gdzie nie akceptuje się LGBY.
Michał Jan2020.10.21 19:57
I wszyscy prawdziwi postępowcy, którzy gardzą prymitywną monogamią. Tak, tak, jesteś zacofańcem.
Po 11 ...2020.10.21 20:05
Nie gardzę. Jestem nawet za tymczasową monogamią.
MVD2020.10.21 19:18
Jeśli to prawda, to podcina drzewo na którym siedzi! a może lavendowa mafija już tak mocno trzyma ?
Po 11 ...2020.10.21 19:28
Siedzi na braku akceptacji LGBT? Jakie można mieć plebejskie, prymitywne pojęcie o 2000 lat chrześcijaństwa, na którym "siedzi" Papież.
An2020.10.21 19:30
Jeśli to prawda, to mamy antypapieża.
Po 11 ...2020.10.21 19:33
Albo sporą grupę antykatolików w Polsce?
Michał Jan2020.10.21 19:56
Sedewakantyści są katolikami. A dogmat nieomylność papieża dotyczy tylko spraw wiary.
Po 11 ...2020.10.21 20:07
Czyli dotyczy sfery nieweryfikowalnej. Bardzo cwanie, ale beznadziejnie żenująco.
Beatka z leśniczówki Szydło2020.10.21 19:16
PatoKatole, to musi byc smutne, jak jesteście w sekcie, której głowa robi nie po waszej myśli i macie przez to ból dvpy. Może załóżcie sobie jakąś własna sektę ? mam nawet propozycje nazwy- KatoPato lub PatoKatol, nie dziekujcie za nazwy, bierzcie i [email protected]@c
Anonim2020.10.21 19:34
Czy nie mógłbyś pośród chamów komentować? Z twoją paletą wulgaryzmów marnujesz się tutaj. Każdy cham cię przygarnie.
Beatka z leśniczówki Szydło2020.10.21 19:38
Fronda to mój dom. Miejsce dla chamów, prostaków, fałszywych katolików, nierozumnych, kryptogejów, jak ci sie nie podoba to nie czytaj moich komentarzy. Pozdrowienia z leśniczówki, lecę do wnuka bo mój syn były ksiądz nie wiedział jak założyc prezerwatywę.
Po 11 ...2020.10.21 20:28
Miejsce dla chamów, prostaków, fałszywych katolików, nierozumnych, kryptogejów ... boże to też mój dom :))
....2020.10.21 19:50
... no my patokatole - jak widać - jesteśmy wzorem Mistrza tolerancyjni nawet dla judaszy.... - Twoja empatia niewiele tu wnosi...obnaża jedynie poziom Twojej frustracji jako Chrystofoba....
...2020.10.21 19:50
... no my patokatole - jak widać - jesteśmy wzorem Mistrza tolerancyjni nawet dla judaszy.... - Twoja empatia niewiele tu wnosi...obnaża jedynie poziom Twojej frustracji jako Chrystofoba....
czekista2020.10.21 19:13
Ten "papież" powinien już przejść na etat do masonów...
Po 11 ....2020.10.21 19:34
Albo polscy katolicy na garnuszek narodowca Putina.
Anonim2020.10.21 19:05
Pytam czyim papierzem jest Franciszek? szatanistow? bo na pewno nie katolikow!!!!!!!
GŁUPIA BABO2020.10.21 19:23
Ty sobie możesz wybierać, ale ziemniaki w biedronce.
Po 11 ...2020.10.21 19:33
A ja się pytam, czy ludzie nienawidzący innych ludzi, odmawiający im naturalnych praw, są katolikami?
Michał Jan2020.10.21 19:59
Oczom nie wierzę. Katolicy odmawiają komuś praw naturalnych? Którzy to?
Po 11 ...2020.10.21 20:12
A jest taki lewacki pomiot w KK. Walczą z naturalną śmiercią, walczą z naturalną miłością i walczą z naturalnym zabijaniem zwierząt w futerkach. Skubany pomiot szatana :)
O tym nie dowiesz się z ...2020.10.21 19:04
A nie! Czekaj!
ja2020.10.21 18:59
Przecież Bergolio Franciszek jest zatwardziałym i złowrogim masonem grupy Sankt Gallen (Szeajcaria}
Chrześcijanin2020.10.21 18:57
Kiedyś gdy pytałem klechy o kult Maryjny i spowiedź to klecha odpowiedział co ustanowicie na ziemi będzie ustanowione w niebie, dlatego co ustanowi papież na ziemi to będzie ustanowione w niebie a więc Polska sekto pseudo katolicka morda w kubeł i wykonywać polecenia
Hipokryzja frondy2020.10.21 18:58
Pełna zgoda !
kumaty2020.10.21 19:15
Jesteś ignorantem, nieukiem. Papież może mówić co chce. To nie będzie dogmat wiary. Mogę to olać sikiem prostym
Katolik2020.10.21 20:19
Ale nie będziesz wtedy katolikiem
Tylko2020.10.21 18:56
Tylko te związki homoseksualne i zwiazki homoseksualne. Katolicy to muszą mieć nudne życie erotyczne bo tylko sex innych ich interesuje. Nudne jest już wałkowanie tego tematu o lGBT, nawet pacan zrozumiałby, że to temat zastępczy. Otwórzcie oczy lepiej na nieudolność rządu. Swoją droga gdzie jest tchórz andrzej dvpa ? Niby prezydent, kraj na skraju tragedii a ten pewnie na tik toku. TFU !
harry2020.10.21 18:56
Bergolio to nie mój papież. Pismo jasno odnosi się do grzechu sodomii a nauk Pisma nie ma prawa fałszywie interpretować żaden wierzący a zwłaszcza żaden papież. Pora teraz jedynie "wykopać" z Kościoła fałszywych proroków jak Bergolio i jego zwolennicy. Niech sobie tworzą ten swój chrześcijańsko - podobny kościół. My, chrześcijanie, od ponad dwóch tysięcy lat mamy swój i nie musimy go burzyć fałszywymi naukami fałszywych proroków, którzy nawołują do ustanawiania specjalnych przywilejów dla odsetka tęczowych wynaturzonych odszczepieńców od praw wiary i natury.
Harry liże jaja2020.10.21 18:56
To pakuj się pajacu do jechowych.
Z tym że "jechowych" piszemy inaczej.2020.10.21 19:05
j.w.
harry2020.10.21 20:24
Śmieciu, to my, chrześcijanie, wyślemy niebawem was, tęczowych lewaków i miłośników odszczepieńca Bergolia jednocześnie, do zakamarków piekła, gdzie tęczowy pomocnik diabła przywita was jako skwarki w kotle. Kościół przetrwał nie takie huragany jak wycie lewacko - tęczowej hordy. I przetrwał je przez ponad dwa tysiące lat.
Harry typowy pedał2020.10.21 22:34
Weź pajacu lepiej z rozpędu uderz w ścianę.
Harry srary2020.10.21 22:41
wali pały
orzech2020.10.21 19:00
harry zanim coś napiszesz to dowiedz się czym jest grzech sodomii
matis892020.10.21 19:15
W Sodomie pedały czyli sodomici gwałcili nowych gości w mieście.
PolSport2020.10.21 18:53
To nie plotka - https://tvn24.pl/swiat/papiez-franciszek-o-zwiazkach-partnerskich-osob-homoseksualnych-4727521
Adele2020.10.21 18:52
Jeżeli według was PatoKatolicy związek tej samej płci to grzech to niech Wam będzie, ale dajcie tym ludziom spokój. Żyjcie i dajcie żyć. Koncentrujcie się na swoich grzechach i słabościach, bo czytając komentarze po tym artykułem to wiekszość z nich pokazuje, że nie macie swoich spraw, bardziej interesuje Was nienawiść niż życie w miłości do bliźniego.
Ada2020.10.21 18:51
Plotka i tyle.
Po 11 ...2020.10.21 18:50
Nie bardzo rozumiem ten rwetes. Papież wypowiedział się o prawie cywilnym. Nie kościelnym. Powiedział coś tak: "Głąby, nie powołujcie się na KK, prawdy wiary, nauczanie, tradycję itp, itd odmawiając prawa osobom homoseksualnym do CYWILNEGO związku małżeńskiego. Kościołowi nie przeszkadza, że takie osoby będą w cywilnych związkach. Nad sakramentalnymi muszę się jeszcze zastanowić, skonsultować z górą, dajcie mi czas do wtorku." Tylko tyle. O co ten rwetes???
Marian2020.10.21 18:46
Nie cieszcie się lewacy przedwcześnie. Dotychczas papież zajmował jednoznacznie krytyczne stanowisko w tej sprawie. Nie sądzę żeby nagle zmienił zdanie. Pedalstwo to ciężki i wyjątkowo obrzydliwy Bogu grzech i papież o tym doskonale wie.
matis892020.10.21 18:52
Co Ty bredzisz, Bergoglio od lat wspiera LZPKNTB i oni za to go uwielbiają, powołują się na niego w swojej sodomi.
Po 11 ...2020.10.21 18:53
A z czego mamy się cieszyć? Z normalności???
matis892020.10.21 18:45
Jak Bergoglio Fałszywy Prorok Nie Katolik, mason nasra na ołtarz, to Fronda napisze: To szokujące, PAPIEŻ nasrał na ołtarz. To nic że rok temu już na niego naszczał. Ale to szokujące że tym razem PAPIEŻ jednak nasrał.
matis892020.10.21 18:49
A w następnym roku Bergoglio powie: robiłem was w balona, nie jestem papież, ani nawet katolikiem, głupki. A Fronda napisze: To szokujące papież powiedział że nie jest katolikiem.
ladychapel2020.10.21 18:39
Katolicy (szczególnie ci w Polsce) chcą papieża, który będzie swymi słowami potwierdzał ich przekonania.
Po 11 ...2020.10.21 18:43
Jezus był Polakiem, to i papież powinien bronić boskiego, o przepraszam, polskiego punktu widzenia.
MT(*)2020.10.21 18:37
Trwa ostania noc Sodomy. Złem jest stanowiony przez człowieka przepis, który nie chroni praw natury i który zrównuje odstępstwa od niej z prawami Stwórcy. Tylko prawa natury są praprzyczyną tego, że człowiek i każde inne stworzenie istnieje i może się rozmnażać oraz zapewniając przez to ciągłość niezbędną do tego trwania każdego życia każdego ziemskiego gatunku. Wszystko inne co fałszywym prawem jest opisane, jest jedynie wulgarną legalizacją zaspokajania wynaturzonej żądzy. Ta zaś nie daje ciągłości życiu i nie zapewnia jego trwania oraz odradzania się. Jako fałszywa i obłudna, skazana jest na nieuniknioną zagładę.
matis892020.10.21 18:37
Frondo nie kłam, że to szokujące bo od lat wiadomo, że Bergoglio popiera LZPKNTB, jest jawnym lewakiem, heretykiem, masonem i Fałszywym Prorokiem. Od lat to wiadomo, od lat ludzie to masowo widzą i o tym mówią. Natomiast takie media niby katolickie razem z mediami lewackimi odpowiadają za uwiarygodnianie i wybielanie antykatolickiej działalności Bergoglio Fałszywego Proroka Nie Katolika i jego walki z Bogiem dla masonerii i antychrysta. Od lat Fronda tytułuje wroga Jezusa papieżem, a jest to wybielanie służby Fałszywego Proroka dla antychrysta. To wprost zwodzenie ludzi dla antychrysta, bo Bergoglio jest jawnym wrogiem Jezusa i służy antychrystowi.
Marysia2020.10.21 18:33
Chapeau! Wielkie uznanie! Franciszek jest najlepszym pasterzem.
Anonim2020.10.21 18:43
Z pozycji Pasterza przesunął się na pozycję pastucha.
Marysia2020.10.21 18:48
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Janek2020.10.21 18:31
no i mamy Antychrysta w czystej postaci !! po Fratelli Tutti kolejny krok obalający wiarę katolicka kościoła !
matis892020.10.21 18:39
Bergoglio jest Fałszywym Prorokiem antychrysta. Antychryst niedługo się ujawni na Bliskim Wschodzie ze swoim fałszywym pokojem.
Proponuje2020.10.21 18:28
Ej katolicy, proponuje zacząć się martwić tym, że lada moment nasi bliscy będa umierać na stadionach, niż martwić się, że jakieś dziewczyny czy chłopacy będa w legalnym związku.
Leon2020.10.21 18:26
To jest po prostu sługa szatana.
katolicka deratyzacja Polski2020.10.21 18:24
Jedynym Papiezem jest przeciez papiez z Ratyzbony.
Anonim2020.10.21 18:14
https://kobieta.onet.pl/papiez-franciszek-chce-zwiazkow-partnerskich-dla-osob-tej-samej-plci/pbss1ft
abcd2020.10.21 18:13
Na początku sierpnia 2018 roku heretyk Bergoglio, zwany papieżem, podał do wierzenia, że oto Bóg zmienił zdanie. Kiedyś kochał ofiary, a nienawidził morderców, teraz ofiary kocha nadal, ale morderców wprost uwielbia. Zatem wszystko jest możliwe i nic nie powinno nas zdziwić.
rebeliant2020.10.21 18:21
Jesteś nie na bieżąco, gdyż okazuje się, że ofiary są bardziej narażone na piekło niż ich krzywdziciele. Teraz kładzie się nacisk na pokrzywdzonych, że jak nie przebaczą swoim oprawcom, to pójdą na mękę wieczną. A krzywdziciele wezmą sobie szybciutko spowiedź wafel i do nieba. A zatem już opuściłeś kilka lekcji. Bóg nienawidzi pokrzywdzonych, bo powinni przebaczyć i zapomnieć.
abcd2020.10.21 18:33
Możliwe i to. Mordercy najczęściej "przepraszają" rodziny ofiar. Nie przyjęcie takich przeprosin, to grzech ciężki, a może nawet śmiertelny.
man.of.Stagira2020.10.21 18:09
PRZECIEŻ nawet Prezydent Andrzej Duda 2020 w kampanii sugerował uregulowanie tzw związków partnerskich. O CO chodzi?.. Przecież go Naród wybrał a on katolik jest, no nie?..
Anonim2020.10.21 18:06
BRAVO 👍👍👍👍🌈
yurk2020.10.21 18:04
to fejk
Cool2020.10.21 18:03
Ale o so chodzi? .... przecież osoba homoseksualna tak jak każdy obywatel danego kraju, ma dokładnie taką samą ochronę prawną!!! ...
Eskimoss2020.10.21 17:58
Brawa dla mądrego papieża. Ameby katolickie z polski, z wąskim rozumem i tak nie rozumieją niczego. Elo głupki.
Ben2020.10.21 17:54
Czekam na oficjalne zaprzeczenie lub potwierdzenie tych słów przez Watykan ! Wtedy to sobie porozmawiamy !
andy2020.10.21 17:49
Jeśli faktycznie coś takiego powiedział (to trzeba sprawdzić!), to popełnia ciężki grzech. Ponadto obciąża się odpowiedzialnością za grzechy wszystkich tych na świecie, którzy posłuchają jego zachęty. To są grzechy cudze, które on bierze na swoje sumienie.
M.2020.10.21 17:52
O jezu, na bank sie przestraszy twojego gadania hahaha. Z bogiem
tm2020.10.21 18:06
Skoro pierdnięcie motyla w Polsce zmienia pogodę na Marsie to... nie wiadomo, nie wiadomo. Jezu- pisz z dużej litery, z Bogiem-też. I nie gadania tylko pisania.
TWOJE IMIĘ2020.10.21 17:47
ANTYCHRYST
oh2020.10.22 16:44
nie sądziłem ze tak się nazwyasz miło mi ja nazywam się Józef Stalin i zapraszam do łagrów
Leon2020.10.21 17:46
Pan Jezus powiedział, że Kościół będzie trwał do zakończenia świata. Ale papież Franciszek rzeczywiści zachowuje się jak likwidator Kościoła katolickiego. Przykre to.
Protestant2020.10.21 18:04
Czy mówił o Kościele katolickim (w znaczeniu współczesnej nazwy jednej z denominacji)? Czy raczej mówił o duchowym Kościele, w którym zgromadzeni są wszyscy uczniowie Chrystusa, wyznający w Jezusie Bożego Syna i Mesjasza?
protestant=heretyk2020.10.21 18:22
po co piszesz te swoje brednie na katolickim forum? pisz sobie w jakimś schizmatyckim zinie, zamiast tutaj pluć nienawiścią, fanatyku
Protestant2020.10.21 18:56
I kto tu pluje nienawiścią? Gdzie jest sformułowany warunek, że wypowiadać się tu mogą jedynie katolicy? Akceptujesz wszystkich: ateistów, LGBT-owców, satanistów i sutenerów - a jedynie protestant Ci przeszkadza?
Anonim2020.10.21 17:45
Franiczek wszystko mówi źle. W porzadku jest legalna aborcja eutanazja używki. Uchodzcy nie sa w porzadku a pedalstwo to rak.
KATON STARSZY2020.10.21 17:44
To aż nieprawdopodobne,to koniec Kościoła,zamęt doktrynalny i rozpad.Obawiam się końca czasów.
M.2020.10.21 17:53
Straszne!!! Koniec swiata!!!! O boze.... P.S. Zmieñ leki.
To NIE jest to samo co ŚLUBY!2020.10.21 17:42
- „Musimy stworzyć prawo o związkach cywilnych. W ten sposób te osoby będą prawnie chronione”
man.of.Stagira2020.10.21 17:41
1) F1 poparł prawną ochronę związków homoseksualnych, 2) F1 poparł związki homoseksualne, 3) F1 s t o i na czele Lawendowej Mafii w Kościele Katolickim. WYBIERZ właściwą odpowiedź (Pytanie za 3 pkt.)
Protestant2020.10.21 17:41
Kościół katolicki stał się zakładnikiem jednego człowieka, na którego scedował prawo nauczania, chociaż sam Chrystus mówił, że On Sam jest jedynym Nauczycielem (por. Mt. 23,8). Być wiernym papieżowi, czy być wiernym Chrystusowi - to staje się dylematem katolików. "Za /wielką/ bowiem cenę zostaliście nabyci. Nie bądźcie więc niewolnikami ludzi" (1 Kor. 7,23). W jaki sposób Nauczycielem człowieka może być sam Chrystus? To proste - Jego słowa są zapisane w Piśmie świętym, nie znamy natomiast ani jednego zdania, które z pewnością pochodziłoby od Chrystusa, a nie było przekazane nam w Biblii. Dlatego tak ważna i słuszna jest zasada sola scriptura, funkcjonująca w Kościele od zawsze, ale sformułowana za czasów reformacji.
Zawist2020.10.21 20:59
Panie Protestancie. Pana wzór - Marcin Luter, już dawno temu to zauważył a zatem dziś, ci, którzy się boczyli na Lutra a dziś boczą się na papieża powinni oddać mu hołd Ja do nich nie należę
Waarnemer2020.10.21 22:01
Tylko to co jest Pismem Świętym, co w ogóle wchodzi w skład "sola scriptura" powstało także na bazie Tradycji Kościoła...
Foster2020.10.21 17:39
Jestem katolikiem i bardziej wierzę papieżowi Franciszkowi jak np. o. Rydzykowi.
Adam S2020.10.21 17:56
I po co łżesz, że jesteś katolikiem.
Foster2020.10.21 19:02
......no jestem i co - mam temu zaprzeczać, co wcale nie oznacza, że się wywyższam.
Helutka2020.10.21 17:35
Jak Franciszek zostanie świętym z tymi poglądami to się wypiszę z nieba.
TwojaStara2020.10.21 17:31
Trzęsienie ziemi w Watykanie! Epicentrum w mogile JPII. Wojtyła przewraca się w grobie! :D
wicek2020.10.21 17:30
A co konkretnie powiedział? Bo jakoś Fronda nie cytuje Franciszka tylko pisze co podobno powiedział w jakimś filmie. Typowa manipulacja, ale Fronda znana jest z tego że jest mądrzejsza od papieża
XD2020.10.21 17:29
Wreszcie papieżem został dobry człowiek, który troszczy się o wszystkich, a nie tylko o swoich. Pokojowego Nobla mu! Za wzywanie swojej wspólnoty do miłości do bliźniego zamiast nawoływania do nienawiści. Co wam kur•a przeszkadza, że Marcin z Bartkiem albo Kasia z Basią, będą mieli możliwość zalegalizować swój związek i odpowiadać za niego w równym stopniu w świetle prawa? Umniejsza wam to w czymś?
Jo2020.10.21 17:32
100 na 100
Anonim2020.10.21 17:39
Wymyśl swoją własną religię dobry człowieku. Możesz sobie wtedy wymyślić własne zasady.
Adam S2020.10.21 17:57
0/100
Anonim2020.10.21 17:22
Franciszek jest gorszycielem, kto będzie odpowiadał za los tych, których zwiedzie?! Wszyscy wiemy co robi!
XD2020.10.21 17:36
Ja nie wiem. Możesz mi powiedzieć co takiego robi? Poza tym, że próbuje pogodzić sprzeczne wytyczne waszej własnej religii? Niby mówicie "kochaj bliźniego", ale zaraz za tym jest szereg warunków do spełnienia: żeby kochać bliźniego musi on być heteroseksualnym katolikiem, najlepiej Białym Polakiem, mieć gromadkę dzieci i co niedziele chodzić do kościółka. Jeśli natomiast głosował na Trzaskowskiego albo PO, ma na imię Bartek i kocha swojego Michała, to trzeba go nienawidzić i najlepiej odebrać prawo do życia.
Anonim2020.10.21 17:22
Czy jest jeszcze coś takiego jak Kościół Katolicki? Kto trzyma Watykan w kieszeni? Kto trzyma za przyrodzenie tzw. Papieża Franciszka? "Tzw." ponieważ nie ma innego Papieża niż Benedykt XVI.
M.2020.10.21 17:22
Brawo Papiez. Frondo-scierwa - zamknac (zd)radzieckie mordy i sluchac glosu kosciola. Mozecie sobie wyc, szczurki. Nic wam to nie da :) Z bogiem
Zawi2020.10.21 17:20
"Na peryferiach egzystencji" i próby Bożej Cierpliwości, to w Polsce zwykle nie żyją homoseksualiści, ale rodziny jednopłciowe mama-dziecko-babcia, które wg Doktryny popadły w grzech w momencie samowolnego oddalenia męża (decyzja o separacji powyżej 6 miesięcy wymaga zgody biskupiej). Druga liczna grupa, to aborcjonistki (25-33% Polek wg sondażu CBOS), które wg dawnych norm popadły w grzech wymagający kontaktu z biskupem. LGBT to listek figowy dla wyżej wymienionych
Przeciw kretynom2020.10.21 17:13
Jeśli to prawda to wszystko jasne kim ten człowiek jest. A raczej kim na pewno nie jest!
Anonim2020.10.21 17:13
Gdyby to była prawda to nie jest dobrze. Tylko czekać aż dawno wygasłe wulkany zaczną się budzić.
Anonim2020.10.21 17:12
Czy Episkopat wezwie Franciszka do opamiętania?
XD2020.10.21 17:30
Polski na pewno. Przecież nasz rodzimy KK stoi ponad papieżem i jest zdecydowanie świętszy od Jezusa.