Szokujące. Dwuletnia dziewczynka ,,zdecydowała’’, że zostanie chłopcem - zdjęcie
14.05.21, 14:53Fot. via: Pixabay

Szokujące. Dwuletnia dziewczynka ,,zdecydowała’’, że zostanie chłopcem

56

Należący do Agory portal eDziecko.pl zaprezentował swoim czytelnikom sensacyjne doniesienia z Wielkiej Brytanii. Oto dwuletnia dziewczynka stwierdziła, że jest chłopcem. Oświadczenie dziecka rodzice potraktowali z całą powagą, zmieniają dziewczynce imię na męskie. Wszak w myśl ideologów gender dwulatek „jest w stanie podjąć decyzję o swojej płci”.

Jak dowiadujemy się z portalu eDziecko.pl, który powołuje się na „the Mirror”, czteroletni Stormy „przyszedł na świat, jako bliźniak i został zidentyfikowany jako dziewczynka. Bardzo szybko okazało się jednak, że dziecko nie identyfikuje się z płcią biologiczną przypisaną przy narodzinach”.

Pierwszymi oznakami tego, że dziewczynka „jest chłopcem” w ocenie rodziców była jej niechęć do plecenia warkoczy i noszenia sukienek. Przed trzecimi urodzinami dziecka doszło jednak do przełomowego momentu, w którym dziewczynka oznajmiła rodzicom, że nie jest dziewczynką, ale chłopcem.

- „Rodzina nie zbagatelizowała sprawy i poważnie potraktowała słowa chłopca. Mimo to niektórych dorosłym wciąż ciężko było zaakceptować decyzję Stormy'ego, uparcie zwracali się do niego jak do dziewczynki, posługując żeńskim imieniem”

- czytamy eDziecko.pl.

- „Ojciec wstawił się jednak za synem. Aby okazać mu wsparcie, opublikował na swoim profilu na LinkedInie zdjęcie Stromy'ego w chłopięcych ubraniach z nową krótką fryzurą. Poprosił, aby zaakceptowali jego dziecko takim, jakim jest”

- dodaje portal.

kak/eDziecko.pl  

Komentarze (56):

Sławek2021.05.16 12:04
Uważam ze samodzielność w sprawie decydowania i sobie uzyskuje się w wieku 18 lat.
Marian2021.05.15 6:52
Natychmiast wykastrować jej "mamę".
VCR2021.05.15 6:49
Co zrobią chłopcy w toalecie dla chłopców.
o2021.05.15 6:06
" Dwuletnia dziewczynka ,,zdecydowała’’, że zostanie chłopcem"; może bigender lub agender???.......
Black Penis Matters2021.05.14 21:09
A first non-binary penis of the WORLD!
YO ... gramps! Znowu "zapomniałeś" o lekach?2021.05.14 22:00
hehehe
Patolog2021.05.14 19:45
To znaczy, że mogę na basenie wejść do damskich pryszniców, jeśli oznajmię głośno że czuję się kobietą?
krzysztof sciepuro2021.05.15 6:30
dokladnie tak, czyz to nie jest piekne?
Po 11 ...2021.05.14 19:25
Dwuletnia dziewczynka ,,zdecydowała’’, że zostanie chłopcem. To nic. Ale co by było gdyby zdecydowała, że zostanie księdzem? No wtedy tylko elektrowstrząsy!!!
🦄⚡️🏳️‍🌈Prostak Ateista Durny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.05.14 20:02
Ty wkrótce zostaniesz świnią (koszerną).
Xionc pienionc2021.05.14 20:40
Poddaj się synu mój lobotomii
taka uwaga2021.05.14 18:36
Miejmy nadzieje, że Polska nie zniszczy i nie zdemoralizuje dzieci tak jak to sie dzieje w innych krajach. Katolicka Polska (ten zacofany kraj - jak mowi o niej wielu 'intelektualistow ' pokroju ks Wierzbicki, ks. Lemanski. pseudo prof.KUL A, Budzisz, pani Janda ) nie sprowadzala i nie wykorzystywala niewolnikow z Afryki, Polska nie wyżynala nikogo w czasach "Oswiecenia ' nie gilotynowala tak jak 'oswieceni modni' Francuzi, nie rozczlonkowywala niewinnych ludzi tak jak marksisci -leninisci (czyli bolszewicy) - nie glosila wyzszosci aryjskiej i nie MORDOWALA milionow ludzi w obozach koncentracyjnych.. Byla jednym z najbardziej tolerancyjnych z krajow, probowala jak nikt inny utworzyc panstwo jako ' wspolnote etyczną' i czesto mowila o wartosciach takich jak sprawiedliwosc, roztropnosc, umiarkowanie, ( jak madrzy poprzednicy Jezusa Chrystusa greccy uczeni - Sokrates , Cyceron - wierzyli tez w dusze czlowieka i konsekwencje zycia ludzkiego po smierci) - dlatego zawsze byl taki hejt na Polske - i dlatego wszyscy -Sokrates, Cyceron, Chrystus - zostali przez tlum - tych ludzi, ktorzy nie chca sprawiedliwosci, umiarkowania, prawdy, roztropnosci - demokratycznie - skazani na smierc
i druga uwaga2021.05.14 22:02
wypowiadaj się wyłącznie we własnym imieniu.
Anonim2021.05.15 0:37
"Polska nie sprowadzała i nie wykorzystywała niewolników…”. Czy kiedykolwiek jakikolwiek niewolnik mógł sprowadzać jakichś niewolników?
I'm happy to say, it's WORKING!2021.05.14 18:31
I instilled an element of paranoia called "Wilczur". Be mindful when entering public transport. "Wilczur" could be lurking behind the back seat.
"Polak katolik"2021.05.14 18:29
Nasz "Radziecko-Polski Narodowy Kościół Katolicki" połączył swoje siły z tzw. "księżmi patriotami" w jedną kretyńską sektę starych zgredów, imbecyli i popłuczyn UB. Nasz "Radziecko-Polski Narodowy Kościół Katolicki" to stowarzyszenie pijaków w USA w liczbie kilkudziesięciu na żołdzie Kremla podobnie jak "księża patrioci" z kościoła pod wezwaniem NKWD-UB-SB.
Polak katolik2021.05.14 18:28
------Wersja poprawiona (nie wiem dlaczego poprzednia wersja zawiera błedy, jezeli jest to moja wina - to przepraszam) . Zmiane płci dokonuje juz wiele dzieci od wielu lat w angielskich szkolach. W Polsce to tez niestety bedzie faktem. Ale tak jest kiedy ks. Wierzbicki -jest wielbicielem Nergala i aktywisty LGBT niebinarnego pana/ pani Margota ( ktorzy jawnie mowia, ze 'nienawidza Polski i Polakow. ktorych nalezy j...ebac), kumple ks. Wierzbickiego nie tylko z uczelni ale z biznesu - np. byly rektor KUL Szostak i prof A Budzisz (??) chyba prof, jak prof. Sroda walczą jak lwy o GODNOSC MARGOTA i NERGALA. Pietnowali natomiast za PO niewinną pania Walentynowicz ( ze śp 'otwartym' na wszystko bp. Życinskim mowili o niej - OSTATNI MOHIKANIN SWIATA NIENAWISCI - bo pokojowo sprzeciwila sie dyktaturze pro-sowietskiego PRL-u i mowila prawde o SB-cji w Solidarnosci). Ci sami ludzie- Ks Wierzbicki Szostak, Budzisz - kiedy wyrzucano Polakow na bruk w ramach terapii szokowej Balcerowicza - nie walczyli o godnosc tych deptanych JAK NIEWOLNIKOW Polakow - tylko robili (oprocz pensji KUL-owskich ) rozmaite przetargi, interesy w ramach roznych szemranych pro-Sorosowych masonskich fundacji. Jak Fundacja Bez Granic. Na stronie fundacji - oczywiscie pomieszanie dobra ze zlem - cytaty i z papieza JPII i z masonow. Nie bojmy sie mowic calej prawdy. Co ludzie to oszusci i karierowicze.
"Polak katolik"2021.05.14 18:28
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Teraz chcą zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "gorzowa, lubinia", pierrdolą o WOLNOŚCI SŁOWA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
"Polak katolik"2021.05.14 18:28
Pewnie o tym nie wiesz, że w USA jest tzw. Polski Narodowy Kościół Katolicki. . . . NIE ma nic wspólnego katolicyzmem! Jest to sekta staruchów i staruch podobna do jehowych, tylko jeszcze gorsza bo BEZ pieniędzy. . . . .Ten "Polski Narodowy Kościół Katolicki" jest już w stanie szczątkowym, ale ma swoich kilku fanatyków. Jak każda FANATYCZNA SEKTA oni "wiedzą wszystko najlepiej". . . . Mają swoich "księży" a nawet pewnie jeszcze "biskupów" którzy otrzymali swoje "świecenia" od jakiegoś "narodowego papieża" pijaka. . . . Jest żałosna grupka kretynów i kretynek - JAK KAŻDA SEKTA! . . . . W Polsce mają swoją filę, a jakże, i chyba 1000 "parafian", na całą Polskę.
Polak katolik2021.05.14 18:11
Zmiane płci dokonuje juz wiele dzieci od wielu lat w angielskich szkolach. W Polsce to tez niestety bedzie faktem. Ale tak jest kiedy ks. Wierzbicki -jest wielbicielem Nergala i aktywisty LGBT niebinarnego p.ana/ pani Margota ( ktorzy jawnie mowia, ze 'nienawidza Polski i Polakow. ktorych nalezy j...ebac), kumple ks. Wierzbickiego nie tylko z uczelni ale z biznesu - np. byly rektor KUL Szostak i prof A Budzisz (??) chyba prof, jak prof. Sroda walczAle czy np. langusta-CNN Szustak - przyjaciel Gurzynskiego, heretyka G. Kramera. wielbiciel homo o. Jamesa Martina - moze sobie na wszystko pozwalac? Albo ks. Wierzbicki - wielbiciel Nergala i Margota ( ktorzy jawnie mowia, ze 'nienawidza Polski i Polakow. ktorych nalezy j...ebac), i jego kumple nie tylko z uczelni ale z biznesu byly rektor KUL Szostak i prof (??) Budzisz ktorzy tak walcza o GODNOSC MARGOTA i NERGALA - ale pietnowali niewinną pania Walentynowicz ( z sp 'otwartym' Zycinskim mowili o niej - OSTATNI MOHIKANIN SWIATA NIENAWISCI - bo pokojowo sprzeciwila sie dyktaturze pro-sowietskiego PRL-u) i kiedy wyrzucano Polakow na bruk w ramach terapii szokowej Balcerowicza - to oni ks. Wierzbicki, A. Budzisz (byly prof KUL (?), chyba prof. jak Sroda) - walcza jak lwy o GODNOSC MARGOTA i NERGALA. Pietnowali natomiast niewinną pania Walentynowicz ( z śp 'otwartym' na wszystko Zycinskim mowili o niej - OSTATNI MOHIKANIN SWIATA NIENAWISCI - bo pokojowo sprzeciwila sie dyktaturze pro-sowietskiego PRL-u i mowila prawde o SB-cji w Solidarnosci). Ci sami ludzie- Ks Wierzbicki Szostak, Budzisz - kiedy wyrzucano Polakow na bruk w ramach terapii szokowej Balcerowicza - nie walczyli o godnosc tych deptanych Polakow - tylko robili (oprocz pensji KUL-owskich ) rozmaite przetargi, interesy w ramach roznych szemranych pro Sorosowych masonskich fundacji. Jak Fundacja Bez Granic. Na stronie fundacji - oczywiscie pomieszanie dobra ze zlem - cytaty i z papieza JPII i z masonow. Nie bojmy sie mowic calej prawdy. Co ludzie to oszusci i karierowicze.
Ksiądz Bartold2021.05.14 17:44
Ciemnogród kiedyś wierzył, że ziemia jest płaska i krąży wokół niej słońce. Tak samo będzie z LGBT, kościół katolicki nie wygra z nauką. Nigdy nie wygrał i nie wygra!
XD2021.05.14 18:06
Ta? A co ta nauka mówi?
Jasio VI"a"2021.05.14 18:13
Gdybyś uczył się stary zgredzie fizyki w szkole ze zrozumieniem, to wiedziałbyś co to jest punkt odniesienia, i że z punktu patrzenia z Ziemi - Słońce jednak krąży wokół niej. Ale jesteś za stary i za głupi, więc nie będę Ci tłumaczył :P
"Punkt patrzenia"2021.05.14 22:26
po jakiemu to dziadziu?
Jasio VI "a"2021.05.15 12:24
Po polsku... ciemniaku
alusia2021.05.14 18:14
Ziemia jest płaska i koniec kropka.
Anonim2021.05.14 18:28
Nie nazywaj guseł nauką. Jak chłopiec uwierzy, że jest dziewczynką, to dlaczego nie ma uwierzyć, że ziemia jest płaska ? A może on tak to właśnie widzi ? Nie dyskryminuj go !
wu2021.05.14 17:30
no proszę może decydować o płci a za całą resztę już nie !!!!!!!!! genialne ,dwulatek ma wiedze o płci ale nie ma wiedzy że gorącego się nie dotyka ,że nie gryzie się kolegów i nie rzuca się zabawkami...o zabiegach medycznych tez powinien decydować np. dorobić penisa
mamunia2021.05.14 18:19
Mój synuś do pięciu lat bawił się lalkami.Obecnie bawi się z żywymi lalusiami.Opędzić się nie można ,bo niczego sobie-przystojny,kształcony i dobrze zarabia.Zagubiłam się z numeracją synowych.Niech w końcu się ustatkuje,bo pogonię z chałupy.Chcę mieć wnuki.Jakoś mu przeszło ,że jest dziewczynką.
Zrospaczony tato2021.05.14 21:02
A mój synuś ma 4,5 roku: zna biegle angielsko-amerykański, chiński, koreański (z dialektem północnym) i rosyjski. Zna matmę, fizę i jeszcze potrafi transformacje, obroty i kłady z geometrii wykreślnej.... i od kilku miesięcy mnie wkur--ia, żebym mu załatwił uran235, no bo on "będzie budował reaktor"... Ludzie... ratujcie mnie od tego gnoja...
Z tym, że "zrospaczony"2021.05.14 22:27
pisze się nieco inaczej.
Skoro niemowlę może zapisać się do sekty2021.05.14 17:12
to dlaczego dwuletnie dziecko nie może zdecydować o wymianie pieca?
White Penis does NOT Matter2021.05.14 16:19
A non-binary penis of the world ...is WATCHING you!
A czy wilczur "hrabiego" już nakarmiony?2021.05.14 17:13
http://poznan.jewish.org.pl/index.php/judaizmcom/Traktowanie-zwierzat.html
I'm happy to say, it's WORKING!2021.05.14 18:33
I instilled an element of paranoia called "Wilczur". Be mindful when entering public transport. "Wilczur" could be lurking behind the back seat. ...... And that "white dick" is circumcised.
You have achieved chłopski rozum2021.05.14 21:59
jw.
Black Penis Matter2021.05.14 16:16
A first non-binary penis of the WORLD!
><2021.05.14 16:12
Dwuletnie dziecko zamiast się bawić to traci czas na zaplatanie mu warkoczyków, a sukienka w tym wieku przeszkadza na placu zabaw i ogranicza wszelkie wspinaczki. Ot i cała niechęć do bycia dziewczynką.
man.of.Stagira2021.05.14 16:09
Płeć wątroby? Pęcherza? Płeć ...PENISA?...aha..
M2021.05.14 16:12
Super, że podzieliłeś się swoją rozległą wiedzą. Jestem pod wrażeniem.
man.of.Stagira2021.05.14 16:13
Jaką płeć ma twoja wagina? // NIE mam waginy. Aha. // Czyli powinieneś stosować płeć PENISA. To oczywiste. Ale w tej sytuacji musisz poddać się szczepieniom na Covid-19 -przejście Covid-19 grozi powikłaniem funkcji erekcji. Ponieważ płeć PENISA ma znaczenie więc; // BLACK PENIS MATTERS! // PS. a co z 'white penis'? uh? 'WHITE PENIS does NOT MATTER!'...aha... proste jak płeć niebinarna.
Minona2021.05.14 16:03
Dlatego powinna się zaszczepić! Blitz Covid NEWS: Po co młodemu penis? Nie szczep się...NIE po***pukasz! ZAGŁADA rodu LGBTQ! latest "“ The underlying endothelial dysfunction that happens because of COVID-19 can enter the endothelial cells and affect many organs, including the penis. ” — University of Miami Miller School of Medicine researcher and author Ranjith Ramasamy, giving you another good reason not to get Covid.
Płeć mózgu2021.05.14 15:47
L:D
fcuk piss2021.05.14 15:37
edziecko powoluje sie na the mirror ktore jest jeszcze wiekszym szmatlawcem niz fronda w the mirror znalezc prawde mozna tak samo czesto jak w bibli
C'est la vie2021.05.14 15:29
Płeć mózgu.
kat2021.05.14 15:28
Idiotów nie brakuje. Piewców kretynizmu również. Niestety, obawiam się, że lewacka głupota dna jeszcze nie osiągnęła.
AAAtomek2021.05.14 15:27
Czy na tej samej zasadzie, fronda wierzy, że np. ministrant lgnie i szuka miłości u księdza-pedofila?
Anna2021.05.14 15:30
Intelekt chłopie to ty masz rozwielitki
sed2021.05.14 15:26
w szoku to będziecie redaktorzy frondy jak pis wkrótce przyklepie zgodę na takie eksperymenty
Joanna2021.05.14 15:31
He he he...pewnie będziesz tam pierwszy/a
Ala2021.05.14 15:22
Dać jej prawa wyborcze !
Zdzislaw2021.05.14 15:12
Z medycznego punktu widzenia głupota jest chorobą nieuleczalną. W tym przypadku głupota rodziców.
SZOKUJĄCE!Dominikanin Paweł M. idzie do aresztu2021.05.14 15:09
Dziś zdecydował o tym Sąd Okręgowy w Katowicach. Ojciec Paweł M. był duszpasterzem akademickim we Wrocławiu w latach 1996-2000. Miał stosować wobec wiernych przemoc fizyczną, psychiczną, duchową i seksualną. Ponadto po latach wewnątrzzakonnych sankcji, w 2011 i 2018 roku, miał dopuścić się gwałtu na zakonnicy – ujawniła to Paulina Guzik w reportażu „Dominikańska recydywa”. Ostatni zarzut jest nieprzedawniony, a sprawa trafiła do prokuratury 2 marca br.
White penis does NOT matter!2021.05.14 16:33
.
katolicka deratyzacja Polski2021.05.14 15:04
Fronda popularyzuje zboczenia,choc udaje podle swoich.
mw2021.05.14 16:02
patrząc na warsawiaków rodem z prowincji, to dopiero jest kretynizacja....