Stalinowscy kaci: Stefan Michnik. Od komunistycznego ,,twardziela'' – do zera - zdjęcie
04.03.21, 08:20fot. wikipedia.org/domena publiczna

Stalinowscy kaci: Stefan Michnik. Od komunistycznego ,,twardziela'' – do zera

99

- Biedny zbrodniarz, polski Żyd Stefan Michnik. Chciał Polakom urządzać Polskę, chciał mieć władzę i jako Żyd, być wreszcie „kimś” – został nikim. Zwykłym żydowskim zbrodniarzem – pisze na łamach portalu niepodlegla.pl dr Ewa Kurek.

- Wkraczający do Polski w roku 1944 Sowieci mieli jasny, sprawdzony i gotowy plan: zniewolenie Polaków i przerobienie ich na ludzką plastelinę, z której Moskwa ulepi posłuszny swej władzy polski ludek. Według sowieckiego zawołania, iż cel uświęca środki, Rosjanie postanowili zafundować Polakom lekcję terroru. Potrzebni byli jedynie wykonawcy – czytamy dalej.

Jak pisze autorka, w Polsce w 1944 władzę przejęła sowiecka ochlokracja, a więc zwykły tamtejszy motłoch, który dotarł do naszego kraju na czołgach. Wybrali ich sami Rosjanie. Zniewolonych po II wojnie światowej po raz kolejny Polaków nikt nie pytał o to, „czy chcą oddać swą ojczyznę w ręce bolszewickiego motłochu”.

Motłoch ten był mieszanką trzech narodowości: Rosjan, Polaków i Żydów. Rosjanie byli okupantami i do nich należała władza, ale nie znali zbyt dobrze polskich realiów. Potrzebowali miejscowych wspólników – pisze dalej Kurek.

I jak zaznacza, „obok motłochu polskiego, który poszedł na usługi Moskwy, głównym wykonawcą moskiewskiego terroru byli polscy Żydzi. W 1944 r.”

Stefan Michnik, to jeden z żydowskich sędziów-zbrodniarzy. Ewakuowany z rodzicami do Uzbekistanu, gdzie kontynuował edukację i ukończył siedem klas szkoły w ZSRR. W Warszawie z kolei ukończył jedną klasę liceum energetycznego i został zatrudniony w Elektrowni Warszawskiej na Powiślu.

Działał w osławionym komunistycznym Związku Młodzieży Polskiej (ZMP), a gdy skończył 18 lat, cytując Jacka Kaczmarskiego, w roku 1947 ten młody żydowski robotnik postanowił być kimś, bo „jak Żyd nie był kimś, to ten Żyd był nikt”. A być kimś, znaczyło mieć władzę – czytamy dalej.

Drogę do „bycia kimś” ułatwiła Stefanowi Michnikowi matka, działaczka komunistyczna, która „pod koniec 1945 roku wróciła z rodziną do Polski i wykładała w szkole Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego podległej Ministerstwu Bezpieczeństwa Publicznego, czyli dokształcała aparat komunistycznego terroru KBW i UB.”

Pełnoletni Stefan Michnik zapisała się do PPR, a już rok później w wieku 19 lat został tajnym informatorem UB o pseudonimie „Kazimierczak”. Wtedy też postanowił zostać sędzią, bo tam była wtedy prawdziwa władza, zwłaszcza w czasach stalinowskich.

Jak pisze dalej dr. Ewa Kurek, Stefan Michnik nie musiał długo czekać na propozycję od dzierżącego wtedy w Polsce władzę sprowadzonego z sowieckiej Rosji motłochu, który „potrafił w latach 1944-56 produkować w okupowanej Polsce na masową skalę sędziów z wykształceniem – jak Stefan Michnik – jednej klasy elektrycznego liceum”. Sędziowie bolszewiccy bowiem „nie musieli znać prawa. Musieli tylko jako tako umieć pisać i być bezwzględni. Nie mieć sumienia i dostatecznie nienawidzić Polski i Polaków. To była podstawa”.

W wieku 23 lat Stefan Michnik przewodniczył już składom sędziowskim i osądzał żołnierzy podziemia niepodległościowego. Jak podaje IPN, Stefan Michnik był przewodniczącym składu lub sędzią orzekającym karę śmierci wobec wielu zasłużonych działaczy polskiego podziemia i polskich patriotów.

Kolejnym awansem Stefana Michnika było objęcie przez niego w 1953 roku stanowiska kierownika gabinetu Katedry Nauk Wojskowo-Prawniczych Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego w Warszawie.

Jak podaje Kurek, próbował on nawet studiować prawo na Uniwersytecie Warszawskim, ale do nauki nie miał głowy, więc został instruktorem w Zarządzie Sądownictwa Wojskowego, ponieważ praktykę sądów bolszewickich znał lepiej niż prawo. To dawało mu możliwość szkolenia kolejnych adeptów sędziowskiej kasty.

Nazwisko Stefana Michnika w 1956 roku pojawiło się wśród tych sędziów, którzy w czasach stalinowskich dopuścili się łamania praworządności. Wtedy odszedł z wojska, przez kilka miesięcy w latach 1957-58 był miernym adwokatem. Następnie został redaktorem w Wydawnictwie Ministerstwa Obrony Narodowej.

W roku 1968 miały miejsce walki o władzę pomiędzy komunistami polskimi i żydowskimi. Stracił wtedy pracę i pracował jako likwidator szkód PZU. Następnie w roku 1969 roku uciekł do Szwecji, gdzie nadal ma gwarancję azylu.

- Biedny zbrodniarz, polski Żyd Stefan Michnik. Chciał Polakom urządzać Polskę, chciał mieć władzę i jako Żyd, być wreszcie „kimś” – został nikim. Zwykłym żydowskim zbrodniarzem – podsumowuje życie i działalność komunistycznego oprawcy polskich patriotów dr Ewa Kurek.

 

mp/niepodlegla.pl

Komentarze (99):

Wawiak2021.03.5 21:12
Jaruś Kalkenstein vel Kaczyński siedział na kolanach u wujaszka Świątkowskiego, odpowiedzialnego za mord setek polskich Patriotów. Nic dziwnego że synka podwładnego swojego wuja, który zamordował między innymi rotmistrza Pileckiego, też zbrodniarza komunistycznego Andrzeja Kryże mianował ministrem w swoim rządzie. Jakżeby inaczej mógł postąpić doktor marksizmu-leninizmu Jarosław Kaczyński? Nie mógł. Przecież swoich trzeba jakoś nagrodzić, szczególnie za dobrze wykonaną pracę w postaci mordowania i prześladowania polskich patriotów. Jak ludzie wywalili komunistycznego prokuratora stanu wojennego Piotrowicza Kaczyński nie mógł zostawić czerwonego kumpla na lodzie - wrzucił go na sędziego Trybunału Konstycyjnego, którego szefem uczynił... żonę UB-eka Wolfganga.
Anonim2021.03.5 11:55
Typowy PiSowiec. Dzisiaj byłby ministrem albo sędzią Trybunału Konstytucyjnego Wolfgangowej-Przyłębskiej, no gdyby nie to nazwisko oczywiście, brat mu karierę złamał, a taki idealny PiSowski aparatczyk by był. No peszek.
Anonim2021.03.5 10:05
Frędzel zmienia kierunek - nic o cudach, relikwiach i nawróceniach, za to aż dwa materiały o żydowskich zbrodniarzach na topie. Ciekawe jaki dziś "przekaz dnia" z Nowogrodzkiej przyszedł?
A gdzie masz2021.03.5 11:04
robalu zamulaczu szmatkę z hasłem "antysemityzm"? Co, za mała, by przykryć miliony zbrodni żydokomunistów? Wyj po wilczemu do księżyca "antysemityzm...antysemityzm...", może Bóg usłyszy i przymknie wreszcie te wasze talmudyczne, satanistyczne pyski.
niewierzacy ateusz2021.03.5 10:04
Radujmy się i weselmy :) dzisiaj mamy okrągła 68 rocznicę śmierci wujka juzka ksywa stalin co usta słodsze ma od malin
Zocha2021.03.5 8:10
Czy zbieżność nazwisk (Stefan>Adam)) jest przypadkowa?
Mirek2021.03.4 18:55
Dziwi mnie nieporadność Państwa Polskiego . I głupota zarazem . Przeciez wystarczy wysłać kilku ludzi i można zbrodniarza do Polski przywieźć .....żaden problem . Ja załatwił bym to na pewno !!. Izrael potrafił Eichmana ściągnąć aż z Argentyny !! .
Polak2021.03.4 20:04
Niestety Polska nie ma Mosadu
AAAtomek2021.03.4 20:28
Polska nie ma służb. Podziękuj Antoniemu i PiS.
Maciej2021.03.4 17:02
KOMUNIŚCI - ZBRODNIARZE - nigdy nie zostali ukarani !!!!!!!!!!
AAAtomek2021.03.4 20:29
Swoi swoich nie ruszą...
A towarzystwo "okrągłego stoliczka"!2021.03.4 16:28
Złota młodzież czerwonych pająków: Kuroń, Michnik, Blumsztajn, Geremek, L. Miller (czerwony pająk), S. Ciosek (KCPZPR-pająk). Kiszczak - zbrodniarz, Kwaśniewski (KCPZPR-pająk), Mazowiecki-gruba kreska, Wałęsa (SB-prawie analfabeta) .... plus dziesiątki kolesi, towarzyszy chlejących "Stolicznaja" dostarczana z KGB ... I TO ONI ZADECYDOWALI O POLSCE! - - - ZBRODNIARZE, ZDRAJCY, JANCZARNIA KREMLOWSKA! - -- - Porozdawali sobie teki ministerialne, mendy bolszewickie jak Passent - Ciosek ZOSTALI amabasadorami.... TYLKO KOGO, CZEGO....!?
A jakiego pochodzenia jest Jan Hertrich-Woleński?2021.03.4 16:15
W jego oficjalnym życiorysie jest tylko jedna prawdziwa informacja. To że się urodził. Wszystko inne jest kłamstwem, nawet data i miejsce urodzin. Ani słowa o rodzicach? Ciekawe dlaczego. Nic o tate, nic o mame ... Hej Jan Hertrich-Woleński! - - - Wstydzisz się za ich przynależność do KPP? NKWD? UB? - - - ON TAK LUBI INNYCH ŻYCIORYSY! - - - ON TAK LUBI BYĆ "PROKURATOREM"! - - - PRAWDA CIĘ WYZWOLI! - - -
AAAtomek2021.03.4 16:23
Podaj kto to taki ten Jan Hertrich-Woleński, ciekawi mnie to... Znajdź mi to na stronach IPN, poczytamy o nim: https://katalog.bip.ipn.gov.pl/szukaj/?LastName=&catalog=0
Kim jest Jan Hertrich-Woleński?2021.03.4 16:40
Jest tu zwykła kürwa pochodzenia żydowskiego. Karierowicz z legitymacją PZPR-u dostał "doktorat i nadzwyczajnego profesora". Na UJ był sekretarzem PZPR w bardzo młodym wieku, jak ludzie wyszli na ulice milionami, by witać JPII, by za jego głosem zmienić kolonie sowiecką na Polskę co zrobił "dr. prof. nadzwyczajny" z legitymacją PZPR-u? Zapytaj jego. Unia Wolności, czyli mafia żydowska z Geremkiem na czele załatwiła mu pełne profesorstwo, ale kariery nie zrobil - - - - BO NIGDY NIE BYŁ TYM NA KOGO POZUJE. - - - Co mu zostało? NIEWYBREDNE - NIESŁYCHANIE WULGARNE ATAKI NA KK! Używa PIS-u jako pretekst do ataków na wiernych, na nasze katolickie obrządki. Mam spory zbiór jego wypocin.
AAAtomek2021.03.4 16:50
Ok...., teraz coś o jego rodzicach poproszę z adnotacją, kiedy i gdzie pracowali. Powinno być na stronach IPN.
Zapytaj o to go!2021.03.4 17:14
On sam o nich słowa nie wspomina. Może go wyłowili katole jak Egipcjanie Mojżesza, tyle że nie Nilu, ale z Bugu. Na pewno żyje dzięki katolom i KK.
AAAtomek2021.03.4 20:30
Ale jak jego rodzice byli w UB, NKWD, czy innej służbie to znajdzie się info w internecie. Poszukaj i daj linki.
Aleks....2021.03.4 22:18
"AaaTomku"...! czyli Lechu Keller-Krawczyk!...Tak serwujesz innym strony IPNu!? ... No cóż!? ZASERWUJ TEŻ WSZYSTKIM STRONY W IPN-ie ..O SOBIE!..BARDZO DUŻO JEST TAM O TOBIE, LECHU! CZYTAŁEM, .... SĄ SAME OKROPNE RZECZY O TYM CO ROBIŁEŚ ! ...WSTYDZISZ SIĘ...? Przecież kilka m-cy temu podawałeś nam nawet swój Nr ewidencyjny w Kartotece IPN, a teraz milczysz!....Może pomóc ci ?
Topek2021.03.4 13:49
Tak S Michnik był komunistycznym sędziom podobnie jak Piotrowicz był komunistycznym prokuratorem, ale brat Stefana Adam Michnik przejdzie do historii jako wielki człowiek który się przyczyni do obalenia lewicowego nacjonalistycznego pisu i to was właśnie tak boli
Piotrowicz w "imiemiu władzy ludowej"2021.03.4 14:02
NIKOGO NiE ZAMORDOWAŁ! - - - Pamiętaj o tow. Rzeplińskim, dzielnym sędzią z TK. Do dzisiaj, podobnie jak ty, ma legitymacje PZPR-u przy sercu.
Darek2021.03.4 14:09
Kogo Piotrowicz zamordował to nie wiemy, ale już Kryże zamordował wielu polskich patriotów, w tym rotmistrza Pileckiego. Mówiono o nim "sądzi Kryże, będą krzyże".
Polak2021.03.4 15:01
Ten Kryże to ci pod przysadkę mózgowa za mocno wszedł chyba. Tu jeden Kryże a po drugiej stronie tysiące dożywających sobie spokojnie w IIIRP czerwonych sędziów, milicjantów, SB-ków i innej hołoty.
AAAtomek2021.03.4 15:05
Czyli wasz Kryże jest OK? Bo wasz, prawicowy?
Darek2021.03.4 15:42
Wszyscy sędziowie mianowani przez Dudę byli albo w PZPR, albo w młodzieżówce PZPR, także masz rację, ale to nie zmienia faktu że prócz sędziów stalinowsko-pisowskich Kaczyński mianował zbrodniarzy także na stanowiska inne niż sędziowskie, ministrowie, towarzysze sekretarze stanu, ambasadorzy... Także mianowanie przez Kaczyńskiego Romana Kryże wiceministrem sprawiedliwości nie jest tu wypadkiem przy pracy ale realizacją stałej reguły wynagradzania zbrodniarzy i ich rodzin.
Wawiak2021.03.4 16:07
Z tymi SB-kami to masz na myśli Wolfganga - męża odkrycia towarzyskiego Kaczyńskiego Przyłubskiej (niegdyś z młodzieżówki PZPR)? No też prawda. Nic dziwnego że się ukrywa w Berlinie, ale emeryturkę bierze od polskiego podatnika.
Olin2021.03.4 15:04
tumanie Roman a nie Andrzej.... widać, że szkoły pozamykane i gimbaza ma marne pojęcie o czymkolwiek
AAAtomek2021.03.4 15:07
Przecież wszyscy wiedzą, że chodzi o Romana Józefa Kryże ojca waszego Andrzeja Kryże?
Darek2021.03.4 15:45
Roman Kryże przecież jest ojcem Andrzeja Kryże, pracowali razem - tatuś dzięki swoim morderstwom sądowym zapewnił szybki awans synkowi w aparacie bezpieczeństwa i synek skazywał też opozycjonistów korzystając z zawodowego dorobku stalinowskiego tatusia, w tej samej zresztą instytucji. Potem w nagrodę za zasługi w prześladowaniu i mordowaniu Polaków Kaczyński zrobił go wiceministrem sprawiedliwości w swoim (nie)rządzie.
Polak2021.03.4 14:56
Michnik to przejdzie do historii jako wielki oszust, kanalia broniąca/chroniąca zbrodniarzy-komunistów (nooo odwal się od generała), ubeków, agenturę. Przejdzie do historii jako ten co miał monopol na informację od 1989 r. i wykorzystał to do podzielenia Polaków na światłą elitę od rządzenia (całe czerwono-różowe towarzystwo) i resztę narodu (głupich gojów od roboty). Dzielenie narodu rozpoczął już od 1990 r (wybory prezydenckie).
Topek2021.03.4 13:37
Jarosław Kurski też ma brata drania i ch...ja a nikt mu tego nie wypomina bo nie może za to
Polak2021.03.4 14:57
Topek, a znasz może pana Jana co miał ch...ja po kolana?
Twojego tate2021.03.4 15:09
- - - PRAWDA CIĘ WYZWOLI!
POl(in)POt2021.03.4 13:35
... o wiekszego trudno .... zyducha .... jak byl stefek burczymucha ... szalom
A jakiego pochodzenia jest Jan Hertrich-Woleński?2021.03.4 13:17
W jego oficjalnym życiorysie jest tylko jedna prawdziwa informacja. To że się urodził. Wszystko inne jest kłamstwem, nawet data i miejsce urodzin. Ani słowa o rodzicach? Ciekawe dlaczego. Nic o tate, nic o mame ... Hej Jan Hertrich-Woleński! - - - Wstydzisz się za ich przynależność do KPP? NKWD? UB? - - - PRAWDA CIĘ WYZWOLI!
AAAtomek2021.03.4 13:21
Podaj kto to taki ten Jan Hertrich-Woleński, ciekawi mnie to... Znajdź mi go na stronach IPN, poczytamy o nim: https://katalog.bip.ipn.gov.pl/szukaj/?LastName=&catalog=0
kgb2021.03.4 13:11
ile mu emerytury płaci zażydzony PIS?
kurwa żydowska broni ziomala2021.03.4 12:46
AAAtomek, Darek, Po11... Cadyk spod Trocin, Cadyk bez Prostaty, doomsday, wd-59, Max, Michał jakiś, Klapa na sedes, ladysucksmydog'sdick, Izydor, chłopka, Grizzly, ateusz, belfer, Filip,...
AAAtomek2021.03.4 15:28
Dałem ci plusa. Możesz szybciej zaplujesz się?
cal.502021.03.4 15:54
Napisał prawdę o tobie więc o co się zapluwasz, zamulaczu lewacki?
Grizzly2021.03.4 15:57
Zanim o mnie coś napiszesz to sprawdź kto się przypier.. do mojego nicka, matołku
Darek2021.03.4 12:25
Propozycja na kolejne odcinki z serii: Kryże (sądzi Kryże, będą krzyże - zbrodniarz komunistyczny, syn mordercy rotmistrza Pilekiego), Piotrowicz (prokurator Jaruzelskiego, Pawłowicz (propagadzistka młodzieżówki PZPR), Wolfgang (ubek) i jego żonka Julia Przyłębska z Berlina, Ziobro (syn sekretarza PZPR), Jasiński (wcześniej PZPR, potem minister skarbu w rządzie PiS), Krajewski (kiedyś sekretarz rzecznika rządu Jaruzelskiego, obecnie ambasador RP w Moskwie), Łopiński (wcześniej PZPR od 1971, teraz sekretarz stanu w kancelarii Dudy), Wolski (kiedyś sekretarz Podstawowej Organizacji Partyjnej PZPR, obecnie dyrektor TVPiS 2), Czabański (kiedyś PZPR, teraz szef Rady Mediów Narodowych, choć powinno się nazywać rzeczy po imieniu - Rady Mediów Bolszewickich) i setki innych komuchów jeszcze do zdemaskowania.
AAAtomek2021.03.4 12:32
Po kolei, wszystkich zdekomunizujemy. W zasadzie cały PiS.
AAAtomek2021.03.4 13:08
a zaczniemy od dołu, od onucy czyli ciebie
AAAtomek2021.03.4 13:23
Prawiczku, możesz mnie i całą rodzinę dekomunizować. Wzdłuż i wszerz. I zapewniam cię, że nic nie znajdziesz, gdyż jestem uczciwy, płacę podatki i nie należę do PiS.
cal.502021.03.4 15:55
Prawiczek to cie zrobił lewusie komunistyczny.
AAAtomek2021.03.4 16:27
Przynajmniej mój wiedział "o co chodzi" w przeciwieństwie do twojego, który się zdziwił "w tamtym momencie" odmienną budową fizjologiczną kobiety i mężczyzny.
cal.502021.03.4 16:34
Twój spłodził klona komunistycznego zamulającego wszelkie fora internetowe.
AAAtomek2021.03.4 12:37
Beata Kempa, córka Walentego Płonki, członka PZPR...
AAAtomek2021.03.4 12:20
Tak jak prosiłem wczoraj, dziękuję ci frondo za przybliżenie sylwetki S.Michnika. Jutro poproszę Mieczysława Centkiewicza (dziadka Sławomira Cenckiewicza), i następnie możemy przejść do sylwetki Romana Józefa Kryże (ojca Andrzeja Kryże).
KZ2021.03.4 15:24
Panie AAAtomku, gdzie otworzę portal tam Pana widzę, Pan się na wszystkim zna, i tak dużo czasu Pan ma. Aż boję się zajrzeć do lodówki.
AAAtomek2021.03.4 15:27
E tam, zwykła szkoła w PRLu i dużo różnych przeczytanych książek. I wystarczy łączyć fakty, żeby logicznie walić w zgniły prosowiecki PiS.
KZ2021.03.4 15:37
Poszedłem do lodówki..., na szczęście Pana tam ne było.
AAAtomek2021.03.4 16:29
Logicznie rzecz ujmując, nie mogło mnie tam być.
franek2021.03.6 19:43
a moze icek przyblizyc ci sylwetke zbrodniarza stolmana
mlody2021.03.4 12:09
Jako mlody Polak zadam od wladz, zeby chaniebne zaslugi zydokomuny byly jawne a nie skrywane.
AAAtomek2021.03.4 12:35
Poprawię Cię, boś "młody": "Jako młody Polak, żądam od władz(y) (jakich/których?), żeby haniebne zasługi żydokomuny (nie ma czegoś takiego; to stereotyp o podłożu antysemickim!) były jawne, a nie skrywane!"
Pajacu2021.03.4 13:07
Żydokomuna to twór, stworzony przez ideologię żyda Marksa, wprowadzony w życie przez żyda Lenina, nadzorowany przez żydowskich aparatczyków w Rosji i Europie wschodniej, której ofiarami padły dziesiątki milionów istnień ludzkich , a ty, idioto, wyjeżdżasz po swojemu z antysemityzmem.
AAAtomek2021.03.4 13:26
Bardzo to ciekawe co napisałeś, takie to antysemickie od "dużej litery po kropkę na końcu". Podaj źródła publikacji na ten temat.
matole2021.03.4 15:16
broń swoich, broń, machaj tą wyświechtaną szmatą antysemicką, za to ci się płaci, goju śmierdzący, a że wbrew logice i faktom, nieważne.
AAAtomek2021.03.4 15:21
Poproszę o źrodła artykułów naukowych tych fascynujących teorii. Poczytam sobie. ps. Daruj sobie broszurki ONR. Nie czytam faszystowskiej literatury.
nie bój żaby2021.03.4 15:59
udawaj, że nie wiesz, że Marks i Lenin to żydy i cała wierchuszka komunistyczna także. Będziesz bronił tej teorii do usranej śmierci, za to ci goju pan płaci.
AAAtomek2021.03.4 16:30
Fakty czyli artykuły naukowe na ten temat, poproszę.
AAAtomek2021.03.4 20:34
Czyli nic nie masz na obronę swojej tezy. Szkoda, oznacza to, że reprezentujesz propagandę, stereotypy, legendy miejskie i zwykłą głupotę?
słabo2021.03.5 9:23
durniu bronisz żydowskiego interesu, postrasz antysemitezmem, bo wszyscy już te fakty znają.
cal.502021.03.4 16:35
Za to czytasz na umór broszurki marksistowskie oraz Krytykę Polityczną. To wystarczy, żebyś miał zryty beret dożywotnio.
Polak2021.03.4 12:00
Adaś i Stefan to kreatury, zrobili Polakom dużo zła swoją nienawiścią i pychą. Może to nieładnie ale szeol przed nimi już bliski. I co dalej?
Darek2021.03.4 11:55
Życiorys idealnego PiSowca, tylko brat Adam go zdyskwalifikował widać, gdyby nie miał rodzeństwa w opozycji demokratycznej to Kaczyński by z niego zrobił co najmniej ambasadora, jak z sekretarzem rzecznika rządu Jaruzelskiego, albo ministra jak zbrodniarza Kryże, synalka mordercy rotmistrza Pileckiego. A tu taki niefart i to mimo pochodzenia adekwatnego do koszernego PiS.
franek2021.03.4 11:57
ICEK ZYDZIE ZAKLAMANY PIS TO PARTIA POLSKA.
Darek2021.03.4 12:14
Mośku kochany, no wiem że chcecie żeby Polacy tak myśleli ale wasz koszerny pisowski bolszewizm już jest nie do ukrycia.
Polak2021.03.4 12:06
Strasznie to pokrętne wszystko.
Jahwe brzydzi się2021.03.4 11:28
tymi zbrodniarzami
Przecież w tymkraju nigdy nie było2021.03.4 11:05
i nie ma żadnego antysemityzmu. Mariusz również absolutnie i kategorycznie nie jest antysemitą.
debilu2021.03.4 11:36
co ma antysemityzm do zbrodni żydokomuny? Żaden antysemityzm nie może chronić żadnego żyda przed odpowiedzialnością za jego zbrodnie.
Bartymeusz2021.03.4 10:48
"Śmierć dla Polaków to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna – śmierć jak śmierć, a dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka ."
poPO=kurw.., zlodzieje, mordercy2021.03.4 10:02
michnik to BYDLAK!!!
Anonim2021.03.4 10:21
Lepiej z bydlakiem zgubić, niż z kotojebcą znaleźć.
Tak, tak2021.03.4 10:28
Bydlak z bydlakiem, bandzior z bandziorem, żydy kupą...mości panowie.
To nie my mordowaliśmy Żydów!2021.03.4 11:06
To Niemcy i Holendrzy! hehehe
MLODY2021.03.4 11:55
KULTURY CZERWONY KOSZERNY BURAKU ZYDOWSKI.
Nie życzę sobie takich jak ten komentarzy.2021.03.4 10:00
Rosja to ogon Francja, Anglia i Włochy itd to głowy a Polska jest tułowiem - który głowy karmią i przez który idzie impuls do ogona. Krwią są obywatele - przykładni ojcowie cór, którzy nie chcą żeby córy były drugimi żonami w haremach ich zięciów. Bo przykładni ojcowie uważają, że ich córy są wtedy nieszanowane. I oni przykładni ojcowie czują się nieszanowani gdy są ojcami takich cór.
Anonim2021.03.4 10:10
Zapomniałeś chyba wziąć dziś leków. Bełkoczesz jak psychicznie chory.
Czekamy2021.03.4 9:40
na kolejnych reprezentantów tego gatunku, Stolzman vel Kwaśniewski senior może być następny, by Polacy mieli świadomość, kogo wybrali na prezydenta i kim był jego ojciec.
Darek2021.03.4 12:24
Kryże (sądzi Kryże, będą krzyże - zbrodniarz komunistyczny, syn mordercy rotmistrza Pilekiego), Piotrowicz (prokurator Jaruzelskiego, Pawłowicz (propagadzistka młodzieżówki PZPR), Wolfgang (ubek) i jego żonka Julia Przyłębska z Berlina, Ziobro (syn sekretarza PZPR), Jasiński (wcześniej PZPR, potem minister skarbu w rządzie PiS), Krajewski (kiedyś sekretarz rzecznika rządu Jaruzelskiego, obecnie ambasador RP w Moskwie), Łopiński (wcześniej PZPR od 1971, teraz sekretarz stanu w kancelarii Dudy), Wolski (kiedyś sekretarz Podstawowej Organizacji Partyjnej PZPR, obecnie dyrektor TVPiS 2), Czabański (kiedyś PZPR, teraz szef Rady Mediów Narodowych, choć powinno się nazywać rzeczy po imieniu - Rady Mediów Bolszewickich) i setki innych komuchów.
Anonim2021.03.4 9:35
A kiedy artykuł o ministrze sprawiedliwości z lat 1945 - 56 Henryku Światkowskim, prywatnie wuju braci Kaczyńskich? Bardzo "ciekawa" postać, odpowiedzialna za procesy (i wyroki) z okresu stalinizmu. Co, nie będzie artykułu? Jaka szkoda...
Wania Antonim ujawnij swoje prawdziwe nazwisko2021.03.4 9:50
to Polaków Światło oświeci
B.2021.03.4 10:03
Nie będzie artykułu, bo nie ma sprawy. Fake kłamcy rossatiego na ten temat dawno już został zdemaskowany, ale łajdactwo spod ciemnej gwiazdy ciągle kłamstwa powtarza. Możecie sobie sprawdzić w Wikipedii, kim był Świątkowski. Nie ma tam słowa o jakimkolwiek pokrewieństwie z Kaczyńskim, bo to jest bzdura, wymyślona i powtarzana przez łotrów i nikczemników, aby zaszkodzić wspaniałemu politykowi prawicy.
Anonim2021.03.4 10:20
Ach z pewnością, to Gazeta Polska zdemaskowała fake newsa, a jak Gazeta Polska coś mówi, to to na 100% jest prawda. Dla poparcia - gdyby wujem Kaczyńskich był Świątkowski, to przecież rodzina Kaczyńskich nie była by tak brutalnie szykanowana jak była - dostaliby willę na Żoliborzu, pracę na Politechnice, dzieci by w filmach grały, a gdyby były zagrożone w szkole z powodu nieuctwa to sam minister oświaty by się za nimi wstawiał. No, ale tak nie było, rodzice byli wielokrotnie wyrzucani z pracy jako powstańcy z AK, gnieździli się w suterenie na Pradze, a młodzi bracia K. byli szykanowani, pozbawiani szans rozwoju i karnie relegowani ze szkół. Taka jest aktualna prawda. (tłum. dla członków PiS i innych niepełnosprawnych intelektualnie - to sarkazm i ironia)
...2021.03.4 9:33
Kontynuacją tamtej polityki jest GW. Zgnoić wszystko co jest prawicowe, katolickie i patriotyczne. Wiadomo wszystko zostaje w rodzinie.
dzieci tych zbrodniarzy powinni ciężko2021.03.4 9:06
pracować w kibucu - WON z wolnego kraju
zbrodniarze stalinowskożydowskichkomuny to zera2021.03.4 9:05
a nawet 00 -
JM2021.03.4 8:52
Dzięki za ten artykuł. Przeczytać go powinien każdy Polak, zwłaszcza młody Polak! Historia po II wojnie światowej była zakłamywana celowo. Wiem to z doświadczenia. Nawet na studiach. Potomkowie tych "sędziów", "prokuratorów", "polityków" starają się jak mogą kultywować "tradycję" swoich przodków. Jakie dziś dziwne wyroki zapadają?
AAAtomek2021.03.4 8:51
że ten oprawca nie brał się za lewactwo, szkoda
Anonim2021.03.4 9:35
Musiałby się sam zastrzelić.
AAAtomek2021.03.4 12:18
Prawicowy-katoliku złodzieju nicków, wyspowiadaj się w najbliższą niedzielę z kradzieży i nie obiecuj Bogu, że to ostatni raz!
JKL2021.03.4 8:51
Tak kończą zbrodniarze. Komuniści.
Anonim2021.03.4 8:44
Przecież on tylko mordował polskich gojów! O co chodzi?! Czytajcie "profesorka" Grabowskiego i "profesorkę" Engelking! Ja wracam do Jedwabnego i do księży-pedofilów. Tak, wiem, że to nikły procent wśród całego kleru, ale żydowska wyobraźnia może wiele. Zrobimy z tego 100%. Nie wierzycie? To zapraszam do lektury Wyborczej.
Bar2021.03.4 10:08
Lektura Wyborczej? A w jakim celu czytać bzdury i kłamstwa? Żaden porządny człowiek nie bierze tej brudnej szmaty do ręki.
Anonim2021.03.4 8:35
jeeeggo brrraaat też chce wraz Z POKO I 2050 urządzać nam Polskę