Rodzina na swoim. W Konfederacji roi się od Korwinów - zdjęcie
20.09.19, 08:58(fot.youtube)

Rodzina na swoim. W Konfederacji roi się od Korwinów

20

Janusz Korwin-Mikke ma wyjątkowo liczną rodzinę. Ma już trzecią żonę, a z małżeństw i związków nieformalnych posiada ośmioro dzieci. Wyborcy będą mogli poznać reprezentację jego rodziny, bowiem do Sejmu startuje aż pięcioro kandydatów o nazwisku Korwin-Mikke.

Sam Janusz Korwin - Mikke, jak i członkowie jego rodziny startują z list Konfederacji. 

- Są to: dwóch synów, czyli Kacper (nr 9 na liście w Legnicy) i Jacek (nr 4 w okręgu podwarszawskim), żona Dominika (nr 10 w Rzeszowie) oraz synowa Anna (nr 14 w Łodzi). Kandyduje też oczywiście nestor rodu, który otwiera listę w Warszawie. - donosi "Rzeczpospolita"

– Chodzi o to, żeby ludzie wiedzieli, że jest to lista z moim poparciem – tłumaczy Janusz Korwin-Mikke.

- Niestety, wielu wyborców kojarzy z polityków Konfederacji tylko nazwisko Janusza Korwin-Mikkego. Jest więc dla nas oczywiste, że musimy grać tym nazwiskiem w tylu okręgach, ilu tylko się da – mówi Krzysztof Bosak

bz/rp.pl

Komentarze (20):

Sandra2019.09.23 0:19
Tylko Konfederacja = Polska i katolicka racja ! Lista nr 4 ! Nie dla PIS, PO i teczowych !! To jedno zlo ! Polakami są Konfederaci, nikt inny !
Kondra2019.09.23 0:18
Alez ten portal Fronda śmierdzi bałwochwalczą pisowizną ! przeciez ewidentnie jestescie opłacani przez prezesa, co widac i slychac ! Tylko Konfedercja ! jedyna, propolska i katolicka partia ! Nie dla układu okrąglostołowego PIS, PO, Nowoczesna, Wiosna, SLD, PSL i innych zydowin !
violencja2019.09.20 21:25
Korwina od zawsze nie cenię , nie tylko za moralność , ale i brak empatii . To było dawno temu, wczesne lata po transformacji , kiedy ludzie byli zagubieni,Korwin śmiał się z dzieci , które jadły ze śmietnika.Miejsce -Wałbrzych , kiedy likwidowano kopalnie , ludzie się żalili , a Korwin się śmiał. Dziwię się Konfederacji , że przyjęła pod swoje skrzydła tego nieskutecznego polityka , cuchnącego niemoralnością . Na żadnego Korwina nie zagłosuję , jednak zagłosuje pomimo wszystko na Konfederację, bo jedyna jest za życiem, reszta jest za in vitro , nie do końca za życiem -w tym pis. Tak mi nakazuje sumienie. Amen
reline2019.09.20 15:03
Lepsza rodzina Korwina na listach niż kłamcy, złodzieje, zwolennicy imigracji i okradania Polski w ramach 447 - czyli banda czworga.
max2019.09.20 12:20
"musimy grać tym nazwiskiem w tylu okręgach, ilu tylko się da – mówi Krzysztof Bosak " - przecież to Himalaje głupoty. To miała być partia narodowa! Jakaś żałosna kpina.
Glaudiusman2019.09.20 12:12
Nigdy nie zagłosowałbym na tą libertyńską, lewacką formację.
ZERR02019.09.20 10:41
Pisowczyki o mało nie oszaleją, bo ich święta partia może nie mieć samodzielnej większości. Fajnie się słuchało, gdy TV wyliczała komitety wyborce: jedynka... dwójka... trójka... piątka...
JS2019.09.21 7:58
To jest plan ustalony przy okrągłym stole, że za wszelką cenę Polska ma nie dopuścić do władzy radykalnych prawicowców. Pozdr.
Józwa Butryn2019.09.20 10:06
Coś podobnego katolicki portal, który tak nienawidzi PRL'U, a jednocześnie kocha pisokomunę!... one masz.
Zych ze Zgorzelic2019.09.20 9:16
Farmy pisowskich trolli pracują pełną parą. W komentarzach rozmaitych portali informacyjnych widać gwałtowny wzrost ilości nieprzychylnych p. Januszowi wpisów. Widocznie w wewnętrznych sondażach PiS rośnie poparcie dla Konfederacji, więc poszedł "prikaz" z góry, żeby ruszyć z czarnym PR - em.
Endriu2019.09.20 9:34
Janusz reprezentuje poglądy możnowładców i dlatego wygaduje takie bzdury jak to że wyzysk jest dobry - co jest nie zgodne z nauką biblijną. Ale klakiernia konfederacka klaszcze za Januszem bo jest interes do zrobienia.
Zych ze Zgorzelic2019.09.20 10:03
Najlepsze interesy robią działacze PiS et consortes w publicznych spółkach, przyjaznych mediach, urzędach itd. Doiła Platforma, doją i oni. Przerośnięta administracja, nadmierny fiskalizm, biurokracja i legislacyjna biegunka to kwintesencja państwa PiS. Ciekawe, czy łupienie obywateli z 2/3 ich dochodów(PIT,ZUS,VAT,akcyza,podatki lokalne) jest zgodne z VII i IX przykazaniem? To nie klakiernia klaszcze za Korwinem, tylko ludzie, którzy chcą, żeby Polska wreszcie wyrwała się z tego socjalistycznego obłędu.
Endriu2019.09.20 10:18
"Oddajcie cesarzowi co cesarskie" nie sprzeciwiał się Jezus płaceniu podatków.Jest w tym trochę racji że administracja mogła być mniejsza . Lecz przedstawiana przez JKM wizja prostego świata jest nie prawdziwa, np pistolety nie wystarczą aby obronić się przed czołgami.Trzeba utrzymywać armię z podatków aby nie być łatwym celem dla lepiej zorganizowanych państw.
ZERR02019.09.20 10:42
ha ha ha pytanie zasadnicze - jakich podatków. Bo jak na ten moment, to my nie tyle płacimy podatki ile jesteśmy w niewoli babilońskiej.
Zych ze Zgorzelic2019.09.20 10:43
Toteż Korwin zawsze bardzo mocno podkreśla konieczność posiadania przez Polskę silnej, odstraszającej potencjalnych agresorów armii. Ale utrzymywanie wojska i policji, a finansowanie przez państwo tak "potrzebnych" instytucji jak PUP-y, ARiMR, Muzeum Polin,Polska Fundacja Narodowa, kuratoria etc. to dwa skrajne bieguny. A poniżej o podatkach z punktu widzenia Katechizmu KK. https://www.youtube.com/watch?v=tBRlOl-mjIQ
JS2019.09.20 9:04
Nie lubię poglądów, pomysłów p. Korwina. Czasem są ekstremalne, szaleńcze, niebezpieczne, szokujące, drastyczne, bezwzględne, drapieżne, okrutne, bez serca. Ten pan przyznaje się do wiary w Jezusa ale ja mam co do tego poważne wątpliwości, bo gdyby tak na prawdę było to byłby np. kimś podobnym do Marka Jurka. Nie dostrzegam w nim ducha Jezusa i Jego nauki ale inne duchy Jemu przeciwne, które każą mu myśleć tak jak napisałem powyżej. Nadziwić się nie mogę, że p. Braun wszedł z nim w koalicję. Pozdr.
KichawaKonska2019.09.20 9:25
Pozornie wydawaloby sie ze tych Panow (Korwina-Mikke, Brauna i Jurka) nic nie laczy. Kazdy z nich gra na roznych pozycjach ale niestety nie w polskiej druzynie. Korwin-Mikke gra na pozycji "prawicowego" obroncy interesow rosyjskich. Braun gra w ataku na pozycji "emocjonalnej" i jest rozgrywajacym karta zydowska. Natomiast Marek Jurek ustawil sie, badz zostal ustawiony tez na prawej obronie i gra role antyaborcjonisty. Wszyscy Ci Panowie zostali powolani do druzyny (moim zdaniem odgrywajacej antypolska role) tylko po to aby urwac kilka procent jedynemu jak dotad propolskiemu ugrupowaniu skupionemu wokol Jaroslawa Kaczynskiego.
Endriu2019.09.20 9:26
Nic nie powinno dziwić jeśli wie się że jest protestantem. Jak to określa ich Jezus w objawieniach PŻWB - są to racjonaliści, kierują się przyziemnym sposobem rozwiązywania problemów bez wgłębiania się w boski sposób widzenia spraw ziemskich.
JS2019.09.20 9:39
Dobrze, że mi to napisałeś, Dziękuję. Pozdrawiam
Sprytny ninja 2019.09.20 10:00
JKM określił siebie jako deistę, czyli kogoś kto wierzy, że Bóg STWORZYŁ ŚWIAT, ale na tym poprzestał i kropka. Deiści nie mogą więc wierzyć, że Pan Jezus jest Bogiem w Trójcy. A to, że uznaje istnienie Jezusa o niczym nie świadczy. Encyklopedia komunistyczna także to potwierdzała - jako fakt historyczny.