Prośba o pomoc dla bardzo chorego Adriana - zdjęcie
26.06.18, 12:30z archiwum rodziny

Prośba o pomoc dla bardzo chorego Adriana

Do portalu Fronda.pl z prośbą o pomoc napisała jedna z czytelniczek, której syn Adrian bardzo poważnie choruje. Prosi o wsparcie - modlitewne, ale i finansowe, bo leczenie Adriana jest naprawdę drogie. Zachęcamy do pomocy.

,,Witajcie kochani jak zawsze prosimy o pomoc dla Adriana który choruje na postępujący zanik mięśni choroba bardzo postępuje jest znacznie pogłębiona skolioza od czego wystaje mu żebro które pękło i od tego zrobiła się duża rana która musi być leczona powstała też odleżyna na szyi aby syn tak nie cierpiał musimy zakupywać drogie plastry, doszły też nowe mimo że na receptę to i tak duży to wydatek i maści które mu pomagają złagodzić jego ból.

Czasami ma problemy z jelitami wtedy jego brzuch jest strasznie nadęty i bardzo cierpi wtedy musi brać leki aby mu to przeszło.Oddycha za niego 24 na dobę respirator bo jest mu ciężko samemu już oddychać.Każdy dzień to dar od Boga że jest i mimo cierpienia jest dzielnym wojownikiem.

Adrian musi tez pić 3 razy dziennie preparat o nazwie Cubitan ale tylko smak truskawkowy bo taki tylko przyjmuje on dodaje mu dużo energii i sił do dalszej walki póki może pić to go przytrzymuje przy życiu.Potrzebne są tez gaziki.pampersy a to kolejne wydatki na same plastry bo syn ma ich 4 rodzaje Granuflex, Bordered Granuflex Biotain Ag oraz AQUCEL Ag czasami tracę w tygodniu około 600 zł na same plastry bo kupuję po parę sztuk żeby wystarczało synowi na pewien czas a gdzie reszta potrzebnych Adrianowi rzeczy dlatego jeśli ktoś chce pomóc będziemy bardzo wdzięczny i z serca dziękujemy Jeśli chcesz pomóc Adrianowi zakupując mu opatrunki lub wpłacając na konto Adrianka poniżej jest wszystko podane, za każdą pomoc z całego serca dziękujemy'' - czytamy na stronie adrianpomoc.pl.

Tam też szczegóły.