Prezes PiS w Legionowie: 'Postęp' to dwóch tatusiów czy dwie mamusie? W Polsce na to nie pozwolimy - zdjęcie
26.09.19, 21:30Zdj. Twitter/PiS_ORG_PL

Prezes PiS w Legionowie: 'Postęp' to dwóch tatusiów czy dwie mamusie? W Polsce na to nie pozwolimy

103

W czwartkowe popołudnie prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński spotkał się z mieszkańcami Płocka i Legionowa. W obu wystąpieniach polityk akcentował wiarygodność obecnego rządu i zmiany, którego udało się dokonać Zjednoczonej Prawicy podczas kończącej się czteroletniej kadencji. 

"Zmieniliśmy Polskę, zmieniając politykę społeczną i gospodarczą; dzisiejsza Polska jest sprawiedliwsza i efektywniej rządzona"-przekonywał lider partii rządzącej. Jak mówił Jarosław Kaczyński, do roku 2015 w Polsce istniał postkomunizm, a Prawo i Sprawiedliwość sprzeciwiło się temu "ustrojowi". 

"Myśmy podjęli się tego i to na różnych płaszczyznach - począwszy od tej duchowej, związanej z naszą wspólnotą narodową, a skończywszy na kwestiach gospodarczych i społecznych i muszę powiedzieć, że naprawdę w niemałej mierze, to się nieczęsto w historii zdarza, żeby w ciągu czterech lat można było tyle zrobić - to nam się udało - zmieniliśmy Polskę, zmieniając politykę gospodarczą, politykę społeczną, umacniając państwo, zatrzymując tę gigantyczną patologię, to gigantyczne mówiąc prostym językiem, okradanie państwa"-wskazał polityk. 

Jak wyliczał były premier, dzisiejsza Polska dobrze się rozwija, jest rządzona efektywniej i bardziej sprawiedliwa dla obywateli. 

"Właściwie wszystkie wskaźniki społeczne, gospodarcze były dobre i to z tendencją do poprawiania się mimo nie najlepszej sytuacji wokół naszego kraju"-wskazał Kaczyński. Polityk podkreślił, że postępu nie będzie jednak bez zachowania pewnych cennych dla Polski tradycji. Jak ocenił lider PiS, fundament rozwoju gospodarczego to tradycyjna rodzina. Jak przekonywał Jarosław Kaczyński, jego partia prowadzi polityję "racjonalną społecznie, sprawiedliwą", ale zarazem też "czysto racjonalną gospodarczo", sprzyjającą rozwojowi i innowacjom. 

"To wszystko razem nie będzie działało, jeżeli sfera duchowa i sfera naszej tradycji nie będzie zachowywana. Nie jest prawdą że, żeby się rozwijać, by dokonywał się postęp w dziedzinie gospodarczej, intelektualnej, we wszystkich dziedzinach, postęp w dobrym tego słowa znaczeniu, to musimy odrzucać to, co jest tradycją, co tworzy naszą tożsamość, co buduje fundament wszystkiego, a fundamentem wszystkiego jest rodzina"- ocenił. 

Były premier wskazał, że nie w każdej kwestii Polska musi być taka jak państwa Europy Zachodniej.

"To jest taka teza, która jest często nam wtłaczana: chcecie żyć jak w Europie, to musi być tu w Polsce tak jak w Europie – dwóch tatusiów, dwie mamusie, et cetera. Nie musi, proszę państwa, tak być. Nie musi tak być i tak, proszę państwa, nie będzie"-podkreślił. 

"My bronimy tradycyjnej rodziny i będziemy jej bronić. Będziemy ją afirmować, bo ona jest fundamentem wszystkiego"-mówił w Legionowie Jarosław Kaczyński.

yenn/PAP, Fronda.pl

Komentarze (103):

Luzifer®2019.09.28 22:03
i mowi to stara krypto-ciota zyjaca z kotem.
Lennon2019.09.27 16:07
Ważne czy zawarcie trzech związków małżeńskich i w tym jednego katolickiego to jest wciąż rodzina. Dajcie znać.
hrabia kaczulla2019.09.27 14:26
DZIEWICA SMOLEŃSKA ma bękarty z trzema tatusiami.
katolik2019.09.27 10:18
Kobiety nigdy nie powinny mieć praw wyborczych, Kościół tego nie akceptuje i my katolicy też tego nie akceptujemy!! Przywróćmy (zgodnie z nauczaniem naszego Ojca Świętego Piusa XI) pierwszeństwo męża przed żoną i dziećmi, jak i podporządkowanie się skore, chętne i posłuszne żony, które poleca Apostoł tymi słowy: "Żony niechaj będą poddane mężom swym, jako Panu. Albowiem maż jest głowa żony, jako Chrystus jest głowa Kościoła". Jeśli Bóg, a jest on mężczyzną, będzie na pierwszym miejscu, wszystko będzie na swoim miejscu. Niech PiS przywróci normalność i zabroni głosować i kandydować niewiastom. ja rozumiem że po wyborach dopiero, ale na tego oczekujemy jako katolicy - przywrócenia normalności. Z Panem Bogiem!
Sebastian Lorenc2019.09.27 10:49
Albo jesteś prowokatorem albo...nie ważne, w kazdym razie to chore.
katolik2019.09.27 13:39
Zadbaj niewiasto wpierw o potrzeby swojego męża i dzieci, zamiast tutaj mącić. I nie obrażaj naszego Świętego Kościoła, słowa papieża nie są chore tylko prawdziwe. Z Panem Bogiem!
RHQQ22019.09.27 16:03
Agnieszko, nie wiem czy zauważyłaś, ale to nie do końca jajcarz; on serio powołuje się na nauczanie kościoła i konkretne encykliki i to z XX-go wieku ,wciąż aktualne, a nie jakieś średniowiecze. Jest bardziej nowoczesny niż Jędraszewski który opiera się na tekstach starszych i to o wieki. W sumie to jeśli wierzący jest ten cały katolik, to ciężko mu się dziwić, nawet doceniam że jako mało który z tych baranów czyta encykliki.
Sebastian Lorenc2019.09.27 17:22
Nie, no jakoś nie wierzę, że to może być na serio. Mamy 21 wiek. Mam nadzieję, że on prowokuje i nieźle się bawi.
Witek2019.09.27 13:39
Z Panem się nie zgadzam , A tego drugiego { Boga } nie miałem przyjemności poznać . Pozdrawiam .
katolik2019.09.27 8:22
Należy przypomnieć za świętym Augustynem i kolejnymi papieżami rolę kobiety w tradycyjnym katolickim małżeństwie: "Żony niechaj będą poddane mężom swym, jako Panu. Albowiem maż jest głowa żony, jako Chrystus jest głowa Kościoła". Czy po wyborach my, katolicy możemy liczyć na zniesieniu tego haniebnego i poniżającego nas, szargającego wartość rodzinny fałszywego wyzwolenia kobiet i na oddanie ich jako własności swym mężom? To niewiarygodne, że rząd podający się za katolicki toleruje takie zboczenia jak rzekoma równość małżeńska, a nawet pozwala na takie bezeceństwo jak udział kobiety w wyborach, co jest zwyczajnym napluciem w twarz Kościołowi Świętemu, panu Jezusowi i nam, katolikom.
qwerty2019.09.27 8:21
A na bratanicę co ma trzeciego męża unieważniony kościelny ślub i sama nie wie kto jest ojcem jej dzieci to pozwalamy. To jet ok to cacy. Zacznij od swojej rodziny stary obłudniku.
kolos2019.09.27 8:12
Jeden tatuś jeden kotek to przykładna rodzina!
anonim2019.09.27 7:58
Szkoda, że tak mało na Frondzie jest ludzi z elementarnym poczuciem honoru. Zamiast tego namnożyło się tchórzy, którzy albo podszywają się pod cudze nicki, albo wymyślają codziennie nowe, najczęściej kobiece( to też ze strachu?) Rozumiem, że trudno wypisywać hymny pochwalne na PiS i podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem, bo wstyd. Ale chyba można po prostu swoim nickiem. Odwagi drodzy "prawicowi" katolicy.
RHQQ22019.09.27 8:08
Ale za to wykazują się oni sporym poczuciem humoru, bo poziom żenady już dawno przekroczył wszelkie granice śmieszności, podobnie jak niektóre publiczne wystąpienia pana prezesa, które i tak są niczym przy wystąpieniach ludzi z tzw. "opozycji".
anonim2019.09.27 8:11
No tak, popisała się ostatnio w żenujący sposób Jachira, ale nikt nie przebije TVP, pasków, Holeckiej i całego tego PiSowskiego cyrku.
leszczyna2019.09.27 21:34
PiS jest klasą dla siebie i klasą w sobie, jak pisał klasyk - mistrz naczelnego ideologa PiSu, byłego PZPR-owskiego politruka Piotrowicza.
katolik2019.09.27 9:05
Jako kobieta nie masz prawa publicznie zabierać głosu, zajmij się potrzebami męża i dzieci zamiast czas tutaj marnować. To katolicki portal, a nie feministyczny, kobiety nie mają tutaj prawa głosu.
Sebastian Lorenc2019.09.27 10:11
Serio? Przykro mi, ale musisz jakoś pogodzić sie z tym, że jednak będę zabierała głos, dodam jeszcze, że pracuje zawodowo, jeżdżę autem, a obiady u mnie gotuje mój partner. Dziećmi zajmujemy sie wspólnie. Milego dnia.
katolik2019.09.27 13:42
Skoro żyjesz nie po bożemu, na kocią łapę i wbrew nauczaniu Kościoła, to co robisz na katolickim portalu? Nie odbieram Ci prawa do życia po swojemu, jedynie napominam o nawrócenie, ale grzesznice takie jak Ty trafią do piekła. Nie ma zbawienia poza Kościołem! Z Panem Bogiem!
Sebastian Lorenc2019.09.27 15:21
Powiem Ci w tajemnicy, że jestem czarownicą i właśnie rzucam na Ciebie najokropniejszy urok :)
katolik2019.09.27 15:57
Aua!! Nie w szczepionke!
Sebastian Lorenc2019.09.27 15:58
:D za późno
katolik2019.09.27 16:05
Kyrie Eleison. Panie, nasz Boże, Władco wieków wszechpotężny i wszechmogący, Ty stworzyłeś wszystko i wszystko przemieniasz swoją wolą. Ty w Babilonii zmieniłeś w rosę ogień pieca siedem razy mocniej rozpalonego niż zwykle; otoczyłeś opieką i uratowałeś swoich trzech świętych młodzieńców. Ty jesteś nauczycielem i lekarzem swoich dusz. Ty jesteś zbawieniem dla uciekających się do Ciebie. Ciebie prosimy i wzywamy, byś unicestwił, wypędził i zmusił do ucieczki wszelką potęgę złego ducha, wszelką obecność i knowania szatańskie, wszelki szkodliwy wpływ i wszelkie czary i uroki złych i nikczemnych osób działających na szkodę Twego sługi (imię). Spraw, aby zamiast zawiści i szkodzenia przez czary dostąpił obfitości dóbr, mocy, powodzenia w życiu i miłości. Ty, Panie, który darzysz miłością ludzi, wyciągnij Twoje mocne dłonie, Twoje wysoko wzniesione potężne ramiona, przyjdź z pomocą i nawiedź ten Twój obraz, ześlij mu anioła pokoju, niezwyciężonego opiekuna duszy i ciała, który by oddalił i przepędził wszelką niegodziwą moc, wszelką truciznę i gusła osób szkodzących i zawistnych. Każdy bowiem, kto doświadcza Twojej pomocy, śpiewa Tobie z wdzięcznością: Pan jest moim obrońcą, nie będę się lękał tego, co może uczynić mi człowiek.Nie będę się bał zła, bo Ty jesteś ze mną. Ty jesteś moim Bogiem, moją mocą, moim potężnym Panem, Panem pokoju, Ojcem przyszłych wieków. Prosimy Cię, Panie, nasz Boże, miej litość nad Twoim obrazem i wybaw Twego sługę od wszelkiej szkody lub niebezpieczeństwa pochodzącego od czarów, wesprzyj go i uchroń od wszelkiego zła. Przez wstawiennictwo najbardziej Błogosławionej i Chwalebnej pani Matki Boga, zawsze Dziewicy Maryi, jaśniejących archaniołów i wszystkich świętych Twoich. Amen
Sebastian Lorenc2019.09.27 16:24
Wiesz co, przypominasz mi kogoś. Alan prowokatorze, jak to Ty to już nie żyjesz Młody!
katolik2019.09.27 16:54
Zapewniam, że nie znam żadnego Alana, a martwa tys jest niewiasto, boś swe życie szatanowi ofiarowała.
Sebastian Lorenc2019.09.27 17:03
:D :D
Lennon2019.09.27 7:12
A ilu mężów i rozwodów maksymalnie, żeby to była rodzina?
Moly2019.09.27 5:13
A my nie pozwolimy zeby p.Kaczynski pouczal nas co wolno a co nie wolno. " nie pozwolimy": haha .
Żądam 1000 + 2019.09.27 2:43
„W Polsce na to nie pozwolimy” Naprawdę? Jarek, ty się nie krępuj, i mów całym zdaniem, czyli: „Jak obrzezani nie będą protestować, to w Polsce na to nie pozwolimy”.
do you understand?2019.09.27 3:20
poloz sie lulu towariszcz, juz marudzisz
WSTYD MI ZA KRAJ DZISIEJ2019.09.27 2:24
Wstyd, Kaczynski, na jak niskim poziomie prowadzisz polityke. Wstyd, ze przyszlo mi sie borykac zacofaniem w imie tradycji, ktorych sam nie zyjesz, wiec nawet nie wiesz jak je chronic. Wstyd, ze wladzy ci sie zachcialo i niczego ponadto. Wstyd, ze niszczysz Kosciol, ktory sam jest sobie winien, ze za Rydzykiem szedl w twoich szeregach. Wstyd, ze istnieje twoja narracja polityczna tylko, kiedy ostro wykreowujesz wrogow a tworzysz ich na biezaco i wszedzie bardzo wiele. WSTYD WSTYD WSTYD WSTYD WSTYD WSTYD
do you understand?2019.09.27 2:39
W Polsce ciebie nie ma, wiec sie grzecznie odpier....
katolik2019.09.27 1:15
Jak pisał Ojciec Święty Pius XI, miejsce kobiety jest w domu, przy dzieciach, przy mężu i w kuchni. Nie pozwalajmy by deptano nasze tradycyjne katolickie wartości. To, że zachód ogarnięty jakobińską zarazą pod płaszczykiem postępu pozwolił kobietom wychodzić z domu bez mężów, posiadać majątek i o zgrozo pracować poza domem, a nawet pełnić funkcje publiczne i głosować, nie oznacza jeszcze że musimy tolerować te bezeceństwa w naszym katolickim domu. Brońmy krzyża przed tą dewiacją i przywróćmy tradycyjny porządek w naszych domach. Tylko głosując na PiS wygramy z jakobińską i tęczową zarazą!
katolik2019.09.27 1:09
Odebrać kobietom prawa wyborcze i prawo do pracy, niech nie grzeszą przeciw naszej katolickiej tradycji!!!
Foster2019.09.26 23:16
Jestem tolerancyjny dla homomisiów. Wiem, że to albo choroba, albo genetyczne zmiany w ich orientacji seksualnej. Tak czy tak, oni nie mogą nic za to, że tacy się urodzili. Nie zamierzam też profanować symboli ich wiary. Niech sobie wierzą w ich seks, który jest dla nich Bogiem, niech beszczeszczą sobie odbyty i weginy i niech noszą sobie kut-asy i cipki na patykach – ich sprawa, ale wara od moich symboli religijnych i wara od wychowania moich dzieci w przedszkolach i szkołach, opartego na neomarksistowskiej ideologii LGBT. To właśnie tą ideologię nazywamy tęczową zarazą ! O moje symbole religijne będę walczył nawet na pięści ! To nie zwykli homosy organizują tzw. „marsze równości” . Oni nawet się wstydzą za tych co tam maszerują. To aktywiści, głównie z Warszawy, którzy zjawiają się autobusami i kasują za to szmal zza granicy, głównie od niemców i żydów. Pomagają im też prezydenci związani z PO w większych miastach wydając ochoczo pozwolenia, a do maszerujących dołączają stuknięte feministki i członkowie lewackich ugrupowań politycznych. Czego oni żądają od nas ? Oni żądają od nas tolerancji. No to co ? To ja mam być tolerancyjny dla ich choroby lub mutacji, a oni mogą być nietolerancyjni dla mojej wiary beszczeszcząc jej symbole i relikwie jak również mszę świętą ?! Dlaczego żądając od nas tolerancji, atakują i profanują nasz Kościół ?!! To jakiś obłęd ! Jak można żądać tolerancji będąc nietolerancyjnym ?!! Jeśli nazywają te marsze „marszami równości” to wogóle nie rozumieją co słowo „równość” oznacza. My hetero nie jesteśmy i nigdy nie będziemy równi tylko podobni, a co dopiero równi z nimi. Jeśli zaś żądają homo związków małżeńskich, to ktoś musi dla nich zmienić Konstytucję, bo obecnej łamać nie wolno, a ta mówi o małżeństwach kobiety i mężczyzny.
alex2019.09.26 23:34
Foster brawo, tak bardzo dobitnie to ujoles i wiesz ze silni i madrzy Polacy glosuja na PIS
Maria Blaszczyk2019.09.27 0:29
Na szczęśce dużo jest przyzwoitych ludzi, którzy takiej zmiany chcą. Poparcie dla związków partnerskich rośnie i przekroczyło już 60%, co oznacza wzrost o 8pp w ciągu 2 lat. Dla małżeństw wynosi obecnie 40% i to jest tyle, ile potrzebowali w 2012 roku w Wielkiej Brytanii konserwatywni torysi z premierem Cameronem, by tę zmianę wprowadzić. Oczywiście - jest drugi możliwy kierunek. Widzimy to w Rosji. Tortury, zgwałcenia i morderstwa. Obozy koncentracyjne dla gejów. A co do szmalu - to wiesz, gdzie mogłabym wysłać numer konta? A jakąż to relikwie czy symbol Ci ktoś zbeszcześcił? Bo to bardzo brzydko i nie wolno robić takich rzeczy...
ZERR02019.09.27 8:22
Zdecydowanie wybieramy "rosję". Do czego to doszło, żeby kacapia wyglądała jak oaza normalności... o za upadek, co za zbydlęcenie kulturalnej niegdyś europy. PS. Poparcie nie wynosi i nie rośnie. Sondaże robione przez Lewackie Sekty są z zasady przekłamane 5 do 10 razy. To jest jakaś prawidłowość - kłamać ile wlezie, kłamać rano, kłamać w połydnie i kłamać wieczorem.
Darek2019.09.27 1:21
Nie wiem po jaką cholerę związek 2 lesbijek czy 2 gejów nazywać małżeństwem, nic mnie nie przekona że to komukolwiek potrzebne, niech sobie tworzą związki partnerskie, należy je jakoś uregulować i tyle, ale niech nie nazywają tego małżeństwem, tylko bałaganu to by narobiło i szargało tradycyjne pojęcie małżeństwa. Co do konstytucji to jednak się mylisz, też uległem tej manipulacji ale jednak konstytucja niestety nie zabrania małżeństw homoseksualnych, co zresztą potwierdził już sąd, choć wystarczyło przeczytać by nie mieć wątpliwości że takiego zakazu nie ma.
Maria Blaszczyk2019.09.27 16:57
A jakie jest tradycyjne pojęcie małżeństwa? Bo chyba nie sądzisz, że współczesne małżeństwa, nawet sakramentalne, mają wiele wspólnego z tym sprzed wieku, a one z kolei - z tym sprzed 500 czy 1000 lat? Ja też nie wiem, po jaką cholerę to tak nazywać. Nie podoba mi się instytucja małżeństwa i jak dla mnie - można ją likwidować. Ale inni ludzie mają inne zdanie na ten temat. Skoro im zależy - to po co miałabym im robić wbrew? Z czystej złośliwości i żeby stanęło na moim?
leszczyna2019.09.27 21:27
Co i jaki sąd potwierdził?
Urszula2019.09.26 23:14
Jeśli nie pokonamy tęczowej zarazy, i to jak najszybciej, to historia uzna nas za durniów !
JONASIK2019.09.26 23:49
Trzeba też pokonać tę feministyczną zarazę. Nie uwierzycie, ale wczoraj widziałem KOBIETĘ prowadzącą samochód. Masakra. Trzeba z tym koniecznie skończyć i to jak najszybciej, bo historia uzna nas za durniów !
Klapaucjusz2019.09.26 23:14
Mam dla Pana Prezesa smutna opowieść. Rodzice dwóch sióstr zgineli w wypadku samochodowym. Jedyną rodziną dzieci jest ich ciotka, siostra matki, która jest w związku z kobietą. Czy ciotka może zaadoptować swoje siostrzenice czy dzieci powinny trafić do domu dziecka, żeby nie było zgorszenia i “ataku na tradycyjną rodzinę”? Ciekaw jestem opinii Pana Prezesa jako wybitnego teoretyka życia w rodzinie i wychowania potomstwa.
Foster2019.09.26 23:19
Jeśli tobie się wytłumaczy, to ty jesteś taki tłumok, że i tak tego nie zrozumiesz ! Wiesz dlaczego ? Bo, żeby cokolwiek zrozumieć , trzeba mieć mózg !
Klapaucjusz2019.09.26 23:55
Wytłumacz to dzieciom. I postaraj się używać rzeczowych argumentów zamiast wyzwisk.
DARIUSZ2019.09.27 1:49
Klapacjusz! Dlaczego nas pytasz! Pytaj Prezesa ! Co ! Adresu nie znasz ? Jest ogólnodostępny ! Nie chcesz się przedstawić!? Lepiej anonimowo głupa rżnąć! No nie ?
Jアレk2019.09.26 23:12
Polacy, mieliśmy wielkie szczęście, dane od Boga, że będąc na granicy katastrofy państwa po 8 latach rządów PO i PSL, zorientowaliśmy się, że to nie tędy droga, i w 2015 roku wybraliśmy zjednoczoną prawicę na czele z PIS-em, aby rządzili Polską i Polakami. Obecnie, po 4 latach wiemy, że wybraliśmy polityków prawdomównych i wiarygodnych, i mamy pewność na wspaniałą, bezpieczną ojczyznę i nadzieję dla nas i naszych rodzin na szczęśliwą przyszłość ! Obietnice wyborcze z 2015 zrealizowane, a dodatkowo piątki Kaczyńskiego i Morawieckiego w realizacji. 7.09.2019 został przedstawiony program wyborczy PIS: Plan Kaczyńskiego – polska wersja państwa dobrobytu !!! Program wyborczy: minimalna pensja na koniec 2020=3000 zł, a na koniec 2023=4000 zł, od 2021 14-tka dla emerytów, pełne dopłaty do 1 ha dla rolników, reforma sądownictwa będzie kontynuowana, fundusze: modernizacji szpitali, inwestycji dla szkół i 100 obwodnic, remonty 150 dworców kolejowych, ZUS liczony od dochodów firm, podstawa ryczałtu od dochodu a nie przychodu. Już niedługo dogonimy zachód, a krótko po tym Niemcy ! Morawiecki: Chcemy by Polska była najlepszym miejscem do życia w Europie !!! Podziękujmy im i podziękujmy Bogu !
Darek2019.09.27 17:22
To prawda, byliśmy nad przepaścią, a teraz udało się zrobić wielki krok do przodu! Aaaaaaaaaaaaaaa.............
dzielnicowy2019.09.26 23:08
Popatrz ilu jajogłowych, lewackich komentatorów zebrało się na tym blogu. Oni nie pojmują, że oprócz umiejętności czytania i pisania trzeba jeszcze myśleć. Najgłupszymi są ci, którzy dobro nazywają złem i odwrotnie. Prawdopodobnie pochodzą z dużych miast, bo w wyborach samorządowych 2018 też głosowali na przygłupów, kryminalistów i seksistów. Ale patologia.
Witek2019.09.26 22:55
Nigdy nie pozwolimy . Brawo JK .
JONASIK2019.09.26 23:06
Akurat. Sam znam rodziny jednopłciowe wychowujące dzieci. Np. matka z babcią. Z jednej strony to zboczenie i obrzydliwość, ale z drugiej strony dzieci wyglądają na zadowolone. Co zrobić? Tolerować, czy karać? Jak karać to kogo? Matkę? Babcię? Obie? Hmmm chyba obie, ale co z dziećmi? Usypiać? Nie, raczej rodzina zastępcza. Ale jaka? Muzułmańska? Nie. Boże jakie to skomplikowane ....
Foster2019.09.26 23:23
A kto tu mówi o karaniu debilu ? Gdyby rządziła PO to przyjęłaby tysiące muzułmanów - na szczęście rządzi PIS i żadnych muzułmanów wPolsce - i będzie jeszcze długo rządził ! Paniał debilu ?!
PePe2019.09.26 23:25
Matka i babcia, to jednak spora różnica niż dwie lesby.
RHQQ22019.09.27 1:07
A niby jaka różnica? Dziecko wychowują 2 kobiety, brak męskiego wzorca, dokładnie to samo z punktu widzenia wychowania.
ZERR02019.09.27 8:23
zupełnie co innego. tylko skarjny wręcz półdebil może napisac taki półdebilizm.
DARIUSZ2019.09.27 1:44
Jonasik ! Lechu Keller !......vel ! Dla ciebie to wszystko skomplikowane! Przecież nie masz mózgu, zapomniałeś jak się sam wyzywałes? Debilem jesteś, więc jak chcesz to zrozumieć???? Cóż, głupich nie sieją, nie orzą , tylko się sami mnożą... Ktoś tu wcześniej tak napisał! Pasuje do ciebie ! A ty jesteś jednopłciowy, miałeś żonę, czy umarła ?
JONASIK2019.09.26 22:54
Trzeba koniecznie wystąpić do UE o uznanie polskiej rodziny jako produkt tradycyjny. Zostanie wtedy polska rodzina chroniona prawem polskim i prawem Unii Europejskiej, jako byt wytwarzany z tradycyjnych surowców, posiadający tradycyjny skład i sposób konsumpcji. Smacznego .... fujjjj
J\343\202\242\343\203\254k2019.09.26 23:13
Typowy komentarz debila !
JONASIK2019.09.26 23:36
Tradycyjny sposób konsumpcji w polskiej katolickiej rodzinie to ... na misjonarza, albo na pieska... uuuu ale bieda, ale nuda. Skansen. Nawet mnie to nie dziwi, że taki stary kawaler nie ogarnia nic więcej, tak jak nie ogarnia USG, ale Świat wam, kochani, trochę odjechał. Tyle w temacie. To napisałem ja debil pierwszej kategorii. :)
Emilia2019.09.27 2:06
Jonasik! Napisałeś i starczy ! Wiesz, że debil nic mądrego nie napisze ! Nie wysilaj sie , szkoda słów i tak cię nikt nie uważa! Sam sie nie uważasz ! Więc nie ma o czym gadać !
ja2019.09.26 22:32
Brawo PiS, brawo panie Jarosławie !
Ciekawy2019.09.26 22:18
A jeden burdel tata wystarczy?
MIchał Bystrzycki2019.09.26 22:16
Nie ma czegoś takiego jak tradycyjna rodzina. Jest po prostu rodzina składająca się z żony, męża i dzieci. Wszystkie inne są rodzinami niepełnymi. Przymiotnik "tradycyjna" deprecjonuje rodzinę. Nie wolno więc używać takiego mylnego i zwodniczego wyrażenia.
ZERR02019.09.27 8:35
Jak to nie ma, jak jest? Nie rżnij głupa, tradycyjna tez może być niepełna. Nietradycyjna to różne 'swingersy', no ale nie gejzwiązki.
Sariel2019.09.26 22:12
Polskiej Polityce zrobi lepiej, kiedy odejdą z niej na zawsze takie postaci jak Kaczyński, Pawłowicz, Macierewicz, Miller itd. Moje dzieci tego doczekają i kiedy one będą głosować, tych zacofanych ludzi, będących mentalnie w czasach komunizmu już w polityce nie będzie Wprowadzenie górnego limitu kandydowania też mogłoby być dobrym pomysłem. Ci ludzie nie potrafią zrozumieć współczesnego świata, Kaczyński nawet komputera nie potrafi obsługiwać
Maria Blaszczyk2019.09.26 22:09
Obecnie, panie prezesie, parędziesiąt tysięcy dzieci w Polsce wychowuje się w rodzinach jednopłciowych. Rozumiem, że pan prezes przewiduje ich odbieranie z tych rodzin. Mam tylko pytanie - a co planujecie z nimi zrobić?
dzielnicowy2019.09.26 23:09
Ooooo, znowu antypis się zaktywizował, z jedynym punktem programu wyborczego p.t.: „Odsunąć PIS od władzy”
Maria Blaszczyk2019.09.26 23:41
Ależ skąd. Punktów programu jest dużo więcej. W tym kontekście - rozwiązanie problemów prawnych rodzin jednopłciowych. Ale mam też sporo punktów dotyczących: praw kobiet praw dzieci ekologii oświaty służby zdrowia itd. Piszę o tym codziennie na łamach Frondy, więc zarzut jest absurdalny.
ZERR02019.09.27 0:08
Serio? Może czas zastanowić się, jak powstrzymać zboczeńców przed krzywdzeniem dzieci? Paredziesiąt tysięcy... no no, problem społeczny do natychmiastowego rozwiązania. Myślę, że Opieka Społeczna nie będzie miała problemów ze zidentyfikowaniem gagatków i udzieleniem dzieciom niebbędnej ochrony.
Polak2019.09.27 7:04
To nie jest trudny problem do rozwiązania, wystarczy zabronić członkom sekt (włącznie z katolicką) kontaktu z dziećmi.
ZERR02019.09.27 8:24
Myślisz że będziemy stali i patrzali jak nas naziści krzywdzą? Ależ nie - weźmiemy kije w łapy i pokonamy nazistów.
Karol2019.09.27 7:11
Jeśli znasz zboczeńców w sutannach krzywdzących dzieci to zgłoś ich do prokuratury by ich powstrzymać.
ZERR02019.09.27 8:18
Dlaczego znowu pomawiasz grupe społeczną? To przestępstwo.
Maria Blaszczyk2019.09.27 17:02
Jakich zboczeńców??? Jakiś nowy temat wprowadzasz...
Emilia2019.09.27 2:01
Mario , Widać, że kierujesz zapytanie konkretnie do Prezesa! Zamiast się głupio wymądrzać, jaki problem, wyślij do niego zapytanie mailem, czy listownie ! My nie jestesmy jego Rzecznikami ! Rozumiesz Trochę ???
Maria Blaszczyk2019.09.27 16:53
To się nazywa debata publiczna. Pan prezes publicznie coś oświadcza, a inne podmioty publicznie dopytują o szczegóły.
ZERR02019.09.27 8:32
Zapewne 5 tysięcy. Zboczeńców jest max 2%, i to wliczając biseksualistów. Co prawda wśród młodzieży liczby są wyższe, ale w 2/3 przypadków zboczeńcy w naturalny sposób wychodzą z patologii. Z tego ta biseksualna połowa tworzy związki 'hetero', moze trochę 'otwarte', i jeśli ma dzieci to właśnie tak. Z twardogłowych zboczeńców ca. 1/10 ma potomstwo, czyli wychodzi że takich dramatycznych przypadków jest 9600 w całym kraju. No, ale pamiętajmy, ze nie więcej jak połowa tworzy 'związki', czyli z tych 9600 połowa jest wychowywana samotnie. Hm... wychodzi że wasz guru pisząc o 50.000 przekłamał liczbe 10-krotnie. Normalnie jakieś fatum - WSZYSTKIE liczby którymi lewactwo usprawiedliwia swoją propagandę sa przekłamane minimum pięć, najczęściej jakieś 10 razy.
Maria Blaszczyk2019.09.27 17:09
Aż tylu jest zboczeńców? O matko, strach się bać... Ale ja tu pisałam o rodzinach. Czyli najczęściej - chodzi o kobiety, wychowujące dzieci z wcześniejszego związku w kolejnym. Tym razem z kobietą. Mówimy tu o tej rozsądniejszej części kobiet, które podejmują racjonalną decyzję i rezygnują z użerania się z nieodpowiedzialnymi prawicowymi, przemocowymi mężczyznami i wybierają bezpieczeństwo i spokój dla swoich dzieci ;-) niestety, cierpimy na bolesny brak mężczyzn nadających sie na rodziców i partnerów... Oczywiście, trochę żartuję, ale nie za bardzo...
leszczyna2019.09.27 21:21
Źle rozumiesz. Pan prezes nigdzie nie powiedział, że przewiduje odbieranie dzieci z jakichś kategorii rodzin. Natomiast Ty piszesz o dzieciach pochodzenia heteroseksualnego, których rodzice związali się z osobami tej samej płci. Zatem te dzieci mają przynajmniej jednego naturalnego rodzica i nikt nie głosi, by odbierać mu prawa rodzicielskie. Spokojnie, nikt nie planuje czegokolwiek robić z tymi dziećmi. Mają one też drugiego rodzica, o ile żyje, jest więc druga osoba z prawami rodzicielskimi, zatem tym bardziej dzieciom nic nie grozi.
Cogito ergo sum2019.09.26 22:04
Szaleńcy chcą opanować świat w imię homoseksualnej rewolucji. Kiedy szaleniec Hitler doszedł do władzy skutkowało to ludobójstwem. Nie sposób przewidzieć co by się stało gdyby tęczowi bolszewicy zaczęli realizować swoje wizje. Szaleństwo i dom wariatów. Niesłychane upodlenie ludzkości
Maria Blaszczyk2019.09.26 22:12
Ależ da się przewidzieć, bo duża część świata pogodziła się już z tym, że osoby homoseksualne to również ludzie. I że w związku z tym należą im się takie same prawa jak reszcie. Na tej podstawie możemy wnioskować o skutkach takich działań. A są one następujące. Dla większości nie zmienia się nic. Dla kilku procent życie staje się łatwiejsze, bezpieczniejsze i zdrowsze.
alex2019.09.26 23:25
Nikt nie mowi ze to sa nieludzie to tylko twoj wymysl,alez przecierz maja takie same prawa jak ja ,takie same obowiazki ,ta sama kostytucje ,wszystko to samo.Sugerujesz by mieli wiecej odemnie ,ojca pieciorga dzieci?Przeciez moga miec dzieci kto im zabroni
DARIUSZ2019.09.27 1:38
Co ty Maria znów chrzanisz! WIELKI BŁĄD ! Piszesz że : "...Dla większości nie zmienia się nic ...? BZDURY ! A dla tych kilku % dzieci ile się zmieni, bo przecież ich chcecie adoptować ??? CAŁE ŻYCIE IM ZMARNUJECIE, JEŻELI DOŻYJA DOROSŁOŚCI ! CO IM CHCECIE OFEROWAĆ??? BĘDĄ WASZYM NARZĘDZIEM DO NIERZĄDU DLA HOMOSIÓW ! Tak, dla was wtedy życie stanie się łatwiejsze, radośniejsze,bo na wyciągnięcie ręki będzie MIEĆ dziecko do dalszej deprawacji! ALE TO ŻYWA ISTOTA ! TO NIE LALKA ! JAK ŚMIESZ TAK PISAĆ!? MYŚLISZ, ŻE MY NIE WIEMY O CO TYM PEDAŁOM TU CHODZI !? Czytałem, że W TYM STYLU PISZESZ, bo bronisz znajomej, bliskiej lesbijki? Tak? To sobie broń, ale nam nie lej wody !? Mamy wierzyć, że tak nagle zapałaliście miłością do dziecka i pragniecie go adoptować i wychować ?? Tak sobie z miłosierdzia ? Koń by sie uśmiał! To jest draństwo i świństwo nam tu wciskasz ! Przecież pedał jest , był i będzie pedałem! Jemu tak jest wygodnie żyć, a jeszcze pod ręką jak będzie miał dziecko nie swoje! To czego można się będzie po nim spodziewać ! Skoncz swoje wywody! Bo nie da się czytać lewaczko !.....
Dam2019.09.27 13:58
Piszesz tak, jakby nagle miało zabraknąć dzieci do adopcji w rodziny hetero, bo źle gejowie wszystkie sobie zabiorą. No chyba, że lepiej dzieciom bez jakiegokolwiek domu, zamiast w rodzinie homo.
ZerrO2019.09.26 22:34
Tęczowi mają tyle wspólnego z bolszewikami co ty masz wspólnego z tęczą.
Mirek2019.09.26 21:57
Daw pedały to pasują do roweru .....ale dwa pedały to nie jest rodzina .
violencja2019.09.26 22:12
I dlatego damka nie ma małych rowerków , bo kręcą się koło niej dwa pedały.
M.2019.09.26 21:56
Spokojnie, radykalne kato-swinie. JK niedlugo zdechnie i odejdzie w niepamiec (a w sumie w pamiec, jak mozna Kraj stoczyc na skraj przepasci), PiS po tym sie nie pozbiera i sie rozbije na 5 partii. Zwiazki partnerskie/malzeñstwa osób miedzy osobami tej samej plci to tylko kwestia czasu... Juz teraz JK jest jak Brezniew...
mw2019.09.26 22:06
ateistyczny debil....
Zagłoba2019.09.26 22:45
A skąd parchu kremlowski wiesz że pisiorek jest ateistą?
DARIUSZ2019.09.27 1:54
zagłoba! Nie udawaj głupa ! Przecież widać, że on odpowiada dla M>" Dla tego ..."geja .." co nas wyzywa od kato-swini"! A sam jest największą świnią! "SAMA ŚWINIA WÓR DRZE I KWICZY..." PASUJE TU JAK ULAŁ!
M.2019.09.27 8:00
Nieeee, normalnych katolików szanuje i to bardzo. A czarne zaraze radykalnych kato-swini, choc to margines marginesu, nalezy odizolowac od spoleczeñstwa
dzielnicowy2019.09.26 23:09
Oooo, znowu wypowiedział się jeden ze stukniętych, który chce odsunąć PIS od władzy.
anonim2019.09.26 21:50
Ja bez żadnego trybu. Kto kupuje jedzenie dla kota?
Klapaucjusz2019.09.26 23:18
Wdzięczny Naród!
JONASIK2019.09.26 21:42
Równie nienaturalni są bezdzietni kawalerowie, na takie zboczenie w Polsce nie pozwolimy!
Ciekawy2019.09.26 22:20
To spotkanie w Legionowie było ścisłe tajne aby nie poszli ci co by mu prawde powiedzieli
Janosik2019.09.26 23:05
Pozwolimy !!!
misio2019.09.27 0:08
Kawalerowie nie chcą adoptować cudzych dzieci i nie namawiają ułomne kobiety do zabijania dzieci nienarodzonych jak ci pożyteczni idioci satanistów-kabalistów z zachodu.
JONASIK2019.09.27 0:13
Kawalerowie albo się masturbują, albo traktują kobiety przedmiotowo, wykorzystują je i namawiają do aborcji. Stary kawaler to w 99% zboczeniec, onanista, albo o zgrozo prezes. Amen.
anonim2019.09.27 0:55
> Kawalerowie albo się Otwieram lodówkę a tam Boda ....
pp2019.09.27 10:45
Bo miejsce każdej sieroty jest w DOMU DZIECKA. Kto t słyszał żeby adoptować. Jeszcze by dziecko jakiejś miłości doświadczyło.