O jeden most za daleko? ,,Z rozgłośni…’’ - zdjęcie
11.12.20, 16:26Fot. screenshot - YouTube (Radio Maryja, Onet News)

O jeden most za daleko? ,,Z rozgłośni…’’

60

Portal Wprost.pl opisuje relacje pomiędzy prezesem PiS, Jarosławem Kaczyńskim, a dyrektorem Radia Maryja, o. Tadeuszem Rydzykiem. Relacje te miały w ostatnim czasie ulec znacznemu pogorszeniu. W partii są politycy przekonani, że Radio Maryja otrzymuje znacznie więcej niż daje w zamian, a napięcia nasilają się po kolejnych negatywnych opiniach o PiS dochodzących z katolickiej rozgłośni.

- „Od lat sygnalizuję prezesowi Kaczyńskiemu, że Tadeuszowi Rydzykowi dajemy więcej, niż otrzymujemy w zamian. Polityczne znaczenie jego mediów jest nikłe” – powiedział tygodnikowi „Wprost” anonimowy polityk PiS.

Autorka artykułu zwraca uwagę, że wicepremier Jarosław Kaczyński nie tylko nie wziął udziału w ważnych dla środowiska o. Tadeusza Rydzyka uroczystościach związanych z 29. rocznicą Powstania Radia Maryja, ale nawet nie wysłał z tej okazji listu z życzeniami. Ma to być sygnałem, że rozgłośnia przestaje mieć znaczenie dla partii rządzącej.

Powody mają być dwa. Po pierwsze, coraz częstsze „szczucie na PiS” przez Radio Maryja. Obserwowaliśmy to m.in. w czasie procedowania tzw. „Piątki dla zwierząt”. Teraz rozgłośnia atakuje rządzących w związku ze zwłoką w publikacji orzeczenia TK ws. aborcji eugenicznej.

Drugim powodem jest nikłe znaczenie polityczne mediów redemptorysty, których głównymi odbiorcami są osoby starsze.

- „Widać po reakcji Joachima Brudzińskiego, który napisał, że wstyd mu za słowa Rydzyka i Elżbiety Witek, że Jarosław Kaczyński dał zielone światło na krytykę” – mówi informator „Wprost”.

kak/wprost.pl

Komentarze (60):

antoni.s2020.12.12 18:53
Dzień w którym pis przestanie finansować wrogi dostatniej, nowoczesnej polsce kościół, będzie dniem w którym zastanowię się nad zrewidowaniem swojego stosunku do partii kaczyńskiego, ale to chyba fantastyka.
BieS2020.12.12 19:07
Nie musisz rewidować swojego stosunku bo twój lewacki, totalny stosunek nikogo nie interesuje, to twoja prywatna sprawa.
antoni.s2020.12.12 19:23
Chyba jednak nie, skoro raczyłeś poświęcić mi odrobinę swojego czasu i odnieść się do mojego postu.
Polonia Semper Fidelis2020.12.12 18:39
"Kończymy nasze relacje biznesowe ze skutkiem natychmiastowym" - poinformowała Radio Maryja w Kanadzie tamtejsza stacja radiowa, która udostępniała toruńskiej rozgłośni swoje fale. Zdecydowano się na ten krok po tym, jak Radio Maryja nie odniosło się do zarzutów dot. antysemickich treści w swoich programach. "Wspaniały dzień dla praw człowieka w Kanadzie. Ksenofobiczny program radiowy, Radio Maryja, już więcej nie będzie nadawany na Kanadyjskich falach radiowych!"
BieS2020.12.12 19:22
Wiemy, że tam w Kanadzie mają to nieszczęście, że sobie wybrali lewiznę i teraz wszystko jest ksenofobiczne i o zgrozo antysemickie. Nie można już nic powiedzieć a jedynie morda w kubeł, taka to lewacka wolność i swoboda. Ale nie żałuję tych Kanadyjczyków bo sami chcieli uszczęśliwienia i oddali władzę lewakom. Niech też spróbują tej neomarksistowskiej utopii. Mieli za dobrze i we łbach się poprzewracało.
Monika2020.12.12 9:33
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje zdjęcia ;) https://milepanie.pl/monia89
rozpalona pupa ministranta2020.12.12 5:09
to nie dostojni wielebni ulegali pokusom, to po prostu ja brałam zwieraczami ich ogóra w diabelski uścisk.
rebeliant2020.12.12 1:55
Coś mnie tak tknęło odnośnie Rydzyka... Rydzyk po prostu kopnął w szambo i jakby nie patrzeć trzepnął w dywan pełen pcheł.
Zenon2020.12.12 1:22
Czy teraz PIS zwróci się w stronę polskich protestantów i pastora Chojeckiego?
man.of.Stagira2020.12.12 0:17
dobrze, ze mogę posłuchać TOK.fm bo bym zwariował
Baruch Rozenzweig2020.12.11 23:53
Sza, sza, dziś szabes, nie ma po co się kłócić...
Beno2020.12.11 22:57
Bardzo dobrze O. Rydzyk. O. Rydzyk jest obiektywny i nie będzie promował zła i grzechu. Radio Maryja i TV. Trwam to nie przykrywka na obłudę i grzeszki przynajmniej niektórych posłów PiS. To mi się właśnie podoba u O. Rydzyka, że nie jest obłudnikiem i Judaszem sprzedającym lub fałszującym prawdy Ewangeliczne, bo ktoś go tam polubi lub nie. To nie tak panie Kaczyński. Chronicie zwierzęta, ale poczętego człowieka już nie chcecie chronić. Mieliście zrobić porządek z nieuczciwymi sędziami i nic. Mieliście zrobić reformy i nic. Mieliście walczyć o Polskę, a wy ją sprzedajecie za judaszowe pieniądze. Pozwalacie na demoralizacje przez marsze LGBT i gender. Policja bije i strzela do prawdziwych patriotów, a ci co nielegalnie się gromadzą od tygodni, przeklinają, wyzywają, bezczeszczą pomniki, kościoły, są pełni agresji - ci mają się dobrze, tym włos z głowy nie spadnie. Macie już drugą kadencję i w sumie niewiele żeście zrobili. Wszyscy plują nam w twarz żyd, rusek, niemiec, a i amerykanie, a wy mówicie, że deszcz pada i idziecie w zaparte z propagandą w telewizji publicznej, której już nie idzie oglądać i słuchać. Czas na zmianę. Może wyłoni się inna silna opcja prawicowa. Może to właśnie Zbigniew Ziobro, Marek Jurek, Jan Maria Jackowski, Patryk Jaki i wielu innych prawych, odważnych i uczciwych posłów utworzą nową silną prawicę. Chodzisz Kaczyński na miesięcznice, ale tak w codziennym życiu, to ci z Chrystusem jakoś nie po drodze.
Beno2020.12.11 22:52
Bardzo dobrze O. Rydzyk. O. rydzyk jest obiektywny i nie będzie promował zła i grzechu. Radio Maryja i TV. trwam to nie przykrywka na obłudę i grzeszki przynajmniej niektórych posłów PiS. To mis się właśnie podoba u O. Rydzyka, że nie jest obłudnikiem i Judaszem sprzedającym lub fałsztującym prawdy Ewangeliczne, bo ktoś go tam polubi lub nie. To nie tak panie Kaczyński. Chronicie zwierzęta, ale poczętego człowieka już nie chce cie chronić. mieliście zrobić porządek z nieuczciwymi sędziami i nic. Mieliście zrobić reformy i nic. Mieliście walczyć o Polskę, a wy ją sprzedajecie za judaszowskie pieniądze. Pozwalacie na demoralizacje przez marsze LGBT i gender. Policja bije i strzela do prawdziwych patriotów, a ci co nielegalnie się gromadzą od tygodni, przeklinają, wyzywają, bezczeszczą pomniki, kościoły, są pełni agresji - ci mają się dobrze, tym włos z głowy nie spadnie. Macie już drugą kadencję i w sumie niewiele żeście zrobili. Wszyscy plują nam w twarz żyd, rusek, niemiec, a i amerykanie, a wy mświcie, że deszcz pada i idziecie w zaparte z propagandą w telewizji publicznej, której już nie idzie oglądać i słuchać. Czas na zmianę. Może wyłoni się inna silna opcja jak PiS. może to właśnie Zbigniew Ziobro, Marek Jurek, Jan Maria Jackowski, Patryk Jaki i wielu innych prawych, odważnych i uczciwych posłów. Chodzisz Kaczyński na miesięcznice, ale tak w codziennym życiu, to ci z Chrystusem jakoś nie po drodze.
man.of.Stagira2020.12.11 22:47
ALLELUJA ...i do PRZODU!..Brawo Ojciec Tadeusz Rydzyk, redemptorysta! Vivat Poloniae!
Anonim2020.12.11 23:55
Czarna pedofilna banda won!
Monika2020.12.11 22:05
Cześć, mam imię Monika, poznam jakiegoś normalnego faceta, wiem czego chcę od życia, żeby było jasne - nie szukam męża, chcę się po prostu zabawić bez angażowania się w coś poważniejszego. Nie pytaj czy jestem wolna, dla mnie to nie istotne czy kogoś masz. Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami, także możemy porozmawiać na portalu randkowym, sprawdź mój profil: http://panieonline.pl/monia89
Japa2020.12.11 22:04
Chrobcia . A to spryciule w tej Frondzie , Macierewicz się znudził to podrzucili O . Rydzyka . I już "uczeni mają , niczym pan Trzaskowski gdzie upuszczać "ścieki ".
Nazbol Poland2020.12.11 21:53
https://www.youtube.com/watch?v=MZkEMxhsAV8&t=177s
Po 11 ...2020.12.11 21:47
To koniec pewnej epoki. Frendzel i PiS krytykuje .... św.Tadeusza R. Świat się zmienia :))
Anonim2020.12.11 21:40
Pis walczył do upadłego, tylko zapomniał o co?
Japa2020.12.11 22:09
No to do roboty " AnonimkuXXL " Przypomnij PiS-owi o co walczy . A nie zapomnij dodać z kim walczy. Tylko nie pisz ,że z Węgrami , bo to ta sama strona barykady.
Po 11 ...2020.12.11 21:29
To niepojęte. Jak można tak otwarcie przyznać się do PATOLOGII: "Tadeuszowi Rydzykowi dajemy więcej, niż otrzymujemy w zamian". Jak można jaśniej powiedzieć, że dotacje wcale nie wspierają zacnych projektów, ale są zwykły deal'em politycznym, zapłatą za propagandę. Boże jacy wy jesteście głupi, jacy bezczelni, jacy cyniczni....
Alojzy Cedzidło2020.12.11 22:18
Skoro jest Pan , panie PO 11 taki geniusz , to poinformuj mnie kto buli na te TVN . Proszę też uprzejmie o informacje na czym polega szkodliwość istnienia Radia Maria i TV Trwam a za jakie zasługi mam chwalić TVN wraz z tymi 90% prasy wydawanej w Polsce. Bardzo proszę .
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.12.11 20:50
pazerne rydzykowe kürwisko pocałowałoby diabła w chüja byleby wyrwać kasę!
Japa2020.12.11 22:21
A cio to ? Pani Lempart wróciła od her Tuska i pisze komentarze w stylu " strajkujcych Dziewić" ?
Beno2020.12.11 23:06
Ty katolicki kretyn, toś prawdziwy kretyn, bo właśnie chodzi o to, że Rydzyk nie pocałuje i nie kłania się złu, obłudzie, grzechowi. O. Rydzyk się nie prostytuuje i nie sprzedaje za judaszowe pieniądze jak politycy. i o to w tym artykule chodzi. Brwao Ojcze Rydzyk - człowiek z twardym kręgosłupem. I tak trzymać: Alleluja i do przodu! Przeminął Nero, Hitler, Stalin, Bierut, Adamowicz, wielu oszustów i cwaniaków, a Jezus żyje i tak pozostanie.
A może2020.12.11 20:46
czas na dobrą zmianę?
BieS2020.12.12 19:32
Spróbuj zrobić lepszą.
PiStrup2020.12.11 20:36
Kaczyński nie wygrasz z Rydzykiem. Nie masz szans cieniasie.
Do pisdrupa glupa2020.12.11 21:42
Nie zapomniałem o was . A wiec, żuj jaja przygłupie, 😂😂😂 Jedyną osobą którą udało ci się oszukać to twoja stara w ciąży bo myślała ze cie wyskrobała. 😅
Anonim2020.12.11 20:36
PiS zdradził Polskę i sprzedał resztki suwerenności w ręce unijnych urzędników! ... https://www.youtube.com/watch?v=tbONlj8_2mY
man.of.Stagira2020.12.11 20:35
ALLELUJA ...i do PRZODU!..Brawo Ojciec Tadeusz Rydzyk, redemptorysta! Vivat Poloniae!
Anonim2020.12.11 19:51
I to jest początek końca o. Rydzyka. Zawsze powtarzam, że księdza można zniszczyć na dwa sposoby. Zarzucić współpracę ze służbami i pedofilię (albo przynajmniej popieranie). O. Rydzyk bardzo się pilnował pod tym względem, dlatego pomimo licznych ataków, nic złego mu się nie działo. Aż do momentu, kiedy nie poskromił języka w sprawie pedofilii. Teraz już nikt i nic go nie obroni. Zniszczą go do reszty.
Anonim2020.12.11 20:00
dlaczego niszczyć człowieka? księdza? kto by nim nie był? i to tak w perfidny sposób?
Anonim2020.12.11 21:47
A tego to nie wiem. Wiem tylko, że tak się dzieje. I widzę, czym niszczy się księży.
Felek2020.12.11 20:54
W ten sposób można zniszczyć każdego człowieka, jeśli manipuluje się faktami i rzuca pomówienia. Co do służb to wielu księży współpracowało z SB, ale obecna władza i podległy im IPN niechętnie to ujawnia. Nie zrobiono u nas lustracji na samym początku, tak jak zrobili to np. Czesi. Zostało tylko szachowanie teczkami i wyciąganie im gdzie wygodnie aby deprecjonować przeciwników politycznych, mimo że w PiSie komuchów tyle co stonki ziemniaczanej na polu. Co do pedofili to fakty są niepodważalne, raporty które ujawniono z wielu krajów, takich jak Irlandia, Australia, Meksyk czy Stany Zjednoczone, są zatrważające. Tak jak w Polsce, wiele przypadków pedofili było zamiatanych pod dywan a winni nie odpowiadali za swoje czyny w procesach karnych, tylko byli przerzucani do innych parafii, na inne kontynenty, często nadal pracując z dziećmi. To jest rak, choroba, która toczy tą instytucje i przestańcie traktować duchowych jak istoty boskie. To są tylko ludzie i nieczęsto ich bożkiem jest mamona (tak jak dla Rydzyka) oraz mają więcej za uszami niż zwykli zjadacze chleba .
Alojzy Cedzidło2020.12.11 23:10
Nie jestem specem od tych wynaturzeń . ani od polityki . Mam tylko marzenie aby poznać powód tej kontroli nad kościołem z równoczesnym zabranianiem jego "pracownikom " czyli duchownym wtrącania się w sprawy cywilne, polityczne , patriotyczne .A sprawa jest boleśnie prosta . Duchowny jest pasterzem owieczek zwanych wiernymi , katolikami To co , ma pomagać wilkowi dusić te swoje owieczki.?Dalej. Sprawa tych zboczeń . Od początku świata było , jest i będzie to wynaturzeni , Ale też od początku świata ludzie z tą chorobą . rządzić światem nie wcy chcieli . Dziś się tego domagają I tu następna nielogiczność LGBT towcy walczą o prawa identyczne do praw ludzi zgodnych z naturą A więc małżenśtwa , rodzina , dzieci ( tu cudze ) . Ale równocześnie walczą z podobnie chorymi jak oni duchownymi. I tu znów sprawa boleśnie prosta . Co stoi na przeszkodzie aby takie winy traktować tak w kościele jak i poza , po cywilnemu Winny, skarga ( nie po 40 latach) , udowodnienie winy i kara . Taka sama dla księdza jak dla ministra . Z jakiejkolwiek partii .Proste ? Nie ? To dlaczego skomplikowane. ? Dla mnie jasne . Bo to nie chodzi o walkę z pedofilią w kościele . Tylko o walkę z KOŚCIOŁEM. Bo w " kosciele " jest dużo O. Rydzyków , a "Rydzyki " pilnują prawdy . I to jest dla niektórych Polaków (? ) najgorsze.. Największa wina O. Rydzyka . Dodał bym jeszcze jeden powód nienawiści .O Rydzyk za wyżebrane pieniądze zbudował imperium . A wrogowie Jego , co ? Zapełnili swoje konta bankowe Naszym kosztem I to by było na tyle , jak mówił doktor mniemanologi stosowanej Jan Stanisławski . ( 40 lat temu)
Jan Radziszewski2020.12.11 19:04
niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>.te tzw 5 % to ponad 3 mln zmarłych/ +++ Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż
Olej2020.12.11 18:54
Żeby nie Radio Maryja to PiS by widział władzę - zza Budki i jego kompanów. Tak to jest, że władza rozzuchwala i się zapomina od kogo dostało się głosy. Drugą sprawą jest usiłowanie ciągłego szczucia i dezinformacji robionej przez gadzinownię ,,szpryngiera''' i spółki. Bolszewia z przystawkami nie ustaje w działaniach aby wysadzić Polskę i zdekonstruować politycznie jakikolwiek układ, który odsuwa bolszewię od darmowego koryta. PiS nie spełnia oczekiwań swoich wyborców i to jest fakt, z którym trudno dyskutować zwłaszcza wtedy gdy nie istnieje żadna rozsądna alternatywa. Albo pis albo bolszewia ze złodziejnią pospołu. O Konfederacji szkoda gadać gdy spojrzeć na guru tej formacji jakim jest pan Grzegorz ze swoim ego zasłaniającym zdrowy rozsądek.
Anonim2020.12.11 19:05
Bezstronnie, jak widzę, jak poseł Grzegorz Braun haruje w Sejmie, w komisjach, jak goni nierobów urzędników do roboty, jak go tępią w Sejmie, jak broni księdza w Łańcucie za ludzi poza limitem w Kościele, jak sprzeciwia się aborcji, sprzeciwia się żydowskim roszczeniom Acta 447, to mi go jest po porostu żal, i nie wdając się w szczegóły, tytan pracy, otworzysz YT i jest poseł Braun. Podziwiam?
Anonim2020.12.11 18:53
Czas skończyć podlizywać się jakiejkolwiek władzy! Niechaj Radio Maryja trzyma kręgosłup prosto i nie daje się podchodzić żadnej ziemskiej władzy! A tak w ogóle to my prawdziwi Polacy oczekujemy na prawdziwy narodowo-katolicki rząd albo chociaż partię, która nie byłaby zależna od synagogi szatana, pejsiastej finansjery!
Anonim2020.12.11 19:07
no to źle wybieramy?
JANKO2020.12.11 18:44
O. Rydzyk będzie atakował Pana Kaczyńskiego. Za nim pójdzie Pani Kempa i Pan Ziobro. Nie rozumieją słowa kompromis
Anonim2020.12.11 18:56
zazdrosny? w czym masz problem?
KK ZOSTANIE W POLSCE ZLIKWIDOWANY2020.12.11 18:26
A FUNKCJONARIUSZE WATYKANU WYGNANI. TO TYLKO KWESTIA CZASU. DORADZAŁBYM TO NADPREZESOWI JAK CHCE DALSZEJ WŁADZY
Jan Radziszewski2020.12.11 19:09
czymże ty parchu żydowski jesteś wb Króla Polski i Wszechświata Pana i Boga Jezusa Chrystusa - to on zadecyduje o statusie KK w Polsce.
Grizzly2020.12.11 23:04
Jezus to też żyd poje bie Radziszewski
Grizzly2020.12.12 17:46
Won bydle od mojego nicka!
zuzia2020.12.11 18:17
Jak się zbliżą wybory to przyjdzie PiS na kolanach we włosiennicach do ojca Dyrektora
Anonim2020.12.11 18:49
Jak i PiS-owcy będą klęczeć przed obrazem Królowej Polski Matki Boskiej i łaknąć oczętami pomocy? To jest PiS-owski standard ogłupiania katolików, i liczenia na głosy? Kresowiaków? Rolników? Górników? Rybaków z Pomorza? Hutników? i należałoby tu wymienić wszystkie polskie branże, bo za chwilę po nich ślad zginie? Dziękujemy, dobra zmiano!
Anonim2020.12.11 18:16
Przyznam, że nie zaglądałem do wiadomości TV Trwam. Oglądam od piątki dla zwierząt, i jestem miło zaskoczony, a szczególnie po wiadomościach, program Polski punk widzenia, powiem krótko, jest to faktycznie polski punt widzenia. Nie dziwię się, że żydobanderowskiemu PiS to nie jest na rękę. Prawda w oczy kole, Wiją się z bólu w programie Pisowcy urzędnicy jak piskorze! Warto to zobaczyć! Polecam. Dziękuję o. Rydzykowi za pracę dziennikarzy, jest za co.
Anonim2020.12.11 18:26
Nie zapomnę twarzy min. Macierewicza, czerwona jak burak, a redaktor dociskał, i dociskał, Minister myślał, że to będzie pisowska ściema, a to był bój o prawdę. Przegrał z kretesem Macierewicz, a to nie byle jaki fajter.
Anonim2020.12.11 18:07
W Polskę Panowie, Pisowskie Panie, w Polskę idziecie, i przekonujcie, jacy jesteście patriotyczni, kresowiacy, rozwijacie rolnictwo i hodowlę zwierząt, jak kochacie Kościół Katolicki, jego rozgłośnie, szkolnictwo, i prasę katolicką, itd.? jacy to z was polscy chrześcijanie? czy raczej, judeochrześcijanie? Nie ma co skamleć po redakcjach?
Anonim2020.12.11 17:59
Widać, że Premierowi Kaczyńskiemu mięknie wyborcza rura, i wypuszcza anonimowe ratlerki do Wprost. Co za subtelna skarga? Brakuje legionu Radia do głosowania? A co, Kluby Gazety Polskiej już nie wystarczają, aby złapać pułap wyborczy?
ateusz2020.12.11 17:38
I słusznie, bo teraz dla PiS-u starsi słuchacze radia z ryjem są dużo mniej ważni niż ludzie młodzi, dla których PiS jest obciachem i kojarzy się głównie z przekrętami Szumowskiego, podatkami Morawieckiego i kopertowymi wyborami Sasina. Ciekawe co nadprezes wymyśli żeby jednak przekonać tych młodych. Bardzo znamienne, że o publikacji wyroku TK w sprawie aborcji nawet nie przebąkują.
AAAtomek polonia semper fidelis2020.12.11 17:30
dwa stare muchomory
ty terlokosiu już dawno o kilka2020.12.11 17:29
mostów za daleko....
U ludzi2020.12.11 17:15
przelała się czara goryczy i ucho się urwało. Teraz wyjdzie co ma wyjść i czary się skończą.
oficer LWP2020.12.11 17:08
Wznowiono prace nad podwodnym odcinkiem gazociągu Nord Stream 2 Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-wznowione-prace-nad-nord-stream-2,nId,4920969#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
kapitan NKWD2020.12.11 21:43
Zapomniałem o ofierze wojsk ludowych ziemia łopata. Jak moglem? A wiec, żuj jaja przygłupie, 😂😂😂 Jedyną osobą którą udało ci się oszukać to twoja stara w ciąży bo myślała ze cie wyskrobała. 😅