Norwegia odpływa w stronę gender! Zmiana płci w osiem minut! - zdjęcie
17.08.16, 13:03

Norwegia odpływa w stronę gender! Zmiana płci w osiem minut!

Norwegia odpływa w stronę gender! Zmiana płci w osiem minut!

Minister zdrowia Norwegii Bent Høie, polityk norweskiej partii konserwatywnej Høyre powiedział, że o zmianie płci nie będzie już decydować służba zdrowia, ale osoby indywidualne. Ekspresową zmianę płci - w osiem minut - będzie można przeprowadzić teraz na mocy specjalnie uchwalonej ustawy. Według ministra jest to ,,historyczna propozycja''.

Do tej pory o takiej zmianie mógł decydować ostatecznie lekarz, a nie pacjent. Teraz, po wprowadzeniu ustawy, do zmiany płci potrzebny będzie tylko .. Internet! Nie trzeba będzie już przeprowadzać badań, korzystać z terapii hormonalnej i wykonywać wielu skomplikowanych operacji plastycznych, jeśli pacjent nie będzie tego sobie życzył. Jedyny wymóg, jaki trzeba spełnić, to ukończenie 16 roku życia.

Z podjętej w ten sposób decyzji będzie się można wycofać.

Osoba nieakceptująca swojej płci może zalogować się do systemu, potwierdzić swoje dane osobowe i rozpocząć edycję profilu. Nie musi martwić się o formalności – tym zajmie się urząd, który zadba o zmianę na wszystkich dokumentach, które posiada osoba zmieniająca płeć.

Norwescy postępowi działacze gender chcieli, aby możliwość zmiany płci miały już 7-letnie dzieci, bo ich zdaniem właśnie w tym wieku tworzy się tzw. „płeć kulturowa”.

Źródło: polishexpress.co.uk

 L.D.