„Nocne Wilki” zabrały znowu głos - powyborczy - zdjęcie
28.05.15, 08:58(fot. media)

„Nocne Wilki” zabrały znowu głos - powyborczy

3

Funkcjonariusz Nocnych Wilków, zapewne dobry czekista , komentuje wyniki wyborów w Polsce. Według Alesandra Zołdostanowa PS. „Chirurg” główną przyczyną przegranej Bronisława Komorowskiego było niewpuszczenie do Polski Nocnych Wilków oraz rozpetanie nad Wisłą atmosfery rusofobii. „Trzy tygodnie temu w Brześciu uprzedzałem, że władze Polski poniżają swoją rusofobią własny naród! (…) nie minął miesiąc, a Komorowski przegrał w wyborach na prezydenta Polski różnicą marnych trzech procent (…) Nie wykluczam, że gdyby nie haniebne zawrócenie naszej kolumny z polskiej granicy, gdyby nie komandosi na cmentarzach radzieckich żołnierzy i gdyby nie kłamstwa państwowych mediów, Komorowski mógłby zostać na drugą kadencję".

W podobnym tonie wypowiadają się między innymi szefowie komisji spraw zagranicznych Dumy Państwowej i Rady Federacji. Według Aleksieja Puszkowa i Konstantina Kosaczowa, Polacy są już zmęczeni antyrosyjską retoryką.

Panowie Rosjanie zapomnieli chyba, że nigdy nie byli kochani nad Wisłą, nawet przez tych których na bagnetach instalowali jako swoich Namiestników. Poczynając od ostatniego króla Polski Stanisława, przez Księcia Konstanty, po pomazańców PRL i WSI.

Cóż Panowie,  Polska wyborem Andrzeja Dudy na Prezydenta jeszcze bardziej wymyka sie z rosyjskich rąk, a Rosja na oczach jednego pokolenia przestala być mocarstwem zdolnym kreować w Europie Środkowej skuteczną politykę imperialną. Rosja, z jej licznymi problemami gospodarczymi i cywilizacyjnymi, powoli lecz widocznie zamienia sie w Wielkiego Karła, którego rozpad i podział jest tylko kwestią czasu.

Lecz nie usypiajmy nad Wisłą  czujności! Wkrótce, bo na jesieni wybory parlamentarne. Rosja ma w Polsce aktywna V kolumnę renegatów i wszelkiej maści płatną agenturę, które polskie państwo dla swego bezpieczeństwa musi po prostu zniszczyć. Dla Rosji zawsze byliśmy tylko celem na mapie wojskowej , i takim pozostaniemy do samego jej końca.

Tadeusz Grzesik

Komentarze (3):

anonim2015.05.28 9:59
nu da...wszystkie kacapskie ruki na pokład. Bolszewiki wszystkich krajów rad ratujcie naszą PO bo Komorusskij, Dukaczewskij i Czempinskij nie dajut rady. Teraz trzeba Brąkowi zrobić pijar bez oszybki, że taki on antyruski i taki ojropejskij i nastajaszczyj Paljak jak Piłsudski co najmniej... No prosto "świat się śmieje 2" :-)
anonim2015.05.28 10:54
@Scholastyk, jak przypuszczam nieuleczalnie zachorowałeś na tradycyjne, polskie, przepełnienie katolickim miłosierdziem ? Po pierwsze, fakt, są upolitycznieni i proputinowscy, jak wielu Rosjan z resztą. Pracuje na to potężna machina medialno - propagandowa. Jednak ze specnazem, mają tyle wspólnego co Komorowski z tańcem na rurze. Bez przesady. Tego typu artykuły, napędzają paranoję i nienawiść, oparte da pópłprawdach i domysłach. Oni po prostu by przejechali, zostawili trochę pieniędzy w przydrożnych barach i motelach. Ale, już widzę, święte oburzenie frondy, kiedy ruskie w odwecie nie wpuszczą Rajdu Katyńskiego. Wy, wasz nowy prezydent elekt i stary prezes, naprawdę chcecie rozpętać wojenkę ? Wowce mogą w końcu puścić nerwy, a wtedy co zrobicie ? Uciekniecie do Londynu i Bukaresztu, jak pamiętnego września ?
anonim2015.05.29 14:02
@40-latek- Przestań straszyć tym PIS-em, bo to już się robi, żenujące. Większość Polaków miała poprostu dosyć tego twojego Bredzisława i tyle.