Narodowcy bojkotują "homo-sklepy". "Ani centymetra więcej dla homopropagandy!" - zdjęcie
30.04.14, 12:44Narodowcy na Paradzie Równości w Warszawie w 2013 roku (fot. archiwum)

Narodowcy bojkotują "homo-sklepy". "Ani centymetra więcej dla homopropagandy!"

23

"Na terenie naszego miasta trwa homoseksualna propaganda lewactwa związanego z tzw. Fabryką Równości. Wczoraj mówili o tolerancji, dziś żądają związków partnerskich oraz małżeństw i wprowadzają specjalne queercard, które jawnie dyskryminują normalnych mieszkańców Łodzi, a jutro zanim się obejrzymy, dewianci będą adoptować i "wychowywać" dzieci" – biją na alarm łódzcy narodowcy.

I deklarują, że nie będą czekać na rozwój wypadków, nie prześpią wojny o tradycyjne wartości. "Ani centymetra więcej dla homopropagandy!" - grzmią.

Szczególne oburzenie młodych narodowców wywołuje funkcjonująca w Łodzi tzw. queercard, która gwarantuje zniżki w wybranych sklepach. Co więcej, w mieście odbyła się parada homoseksualistów, a tego działacze Ruchu Narodowego nie mogli przepuścić. Kilkudziesięciu z nich pojawiło się na marszu, by przywitać uczestników hasłami: ""Łódź wolna od homopropagandy", "Nie tęczowa, nie czerwona, Łódź jest tylko narodowa".

Ale to nie wszystko – narodowcy zachęcają do "różnych form bojkotu" (ciekawe, co to oznacza?) tych sklepów, w których po okazaniu specjalnej queercard można otrzymać zniżkę. I podają szczegółową listę takich miejsc wraz z adresami.

Beb/Narodowalodz.pl 

Komentarze (23):

anonim2014.04.30 13:01
Stanowisko narodowców jak widać konkretne i w przeciwieństwie do redakcyjnych wypocin- konsekwentne...
anonim2014.04.30 13:03
Narodowcy, a polskiego języka nie znają. Znaczenia słów, dyskryminację widzą, gdzie jej nie ma. Każdy może korzystać z queerkarty, nawet narodowcy. http://fabrykarownosci.com/wptest/wyjasnienie-dotyczace-zasad-wydawania-queercard-i-korzystania-z-programu/
anonim2014.04.30 13:08
2013 rok coś tu nie tak ? Nie lubi "fronda" Ruchu Narodowego!
anonim2014.04.30 13:22
powinni tak robić w każdym mieście w Polsce
anonim2014.04.30 13:35
@temida oj nie lubi... Myślę że "listy płac" nie są tu bez znaczenia bo "rzetelność dziennikarska" frondy przeszła metamorfozę jakoś zaraz po tym jak "Sakiewicz holding" zaczął inwestować w "markę fronda"... Oczywiście gdyby inicjatorami i organizatorami podobnej akcji czy bojkotu były "odpowiednie" środowiska to i artykuł "Beb-a" byłby pełen entuzjazmu... (tyle że "odpowiednie środowiska" nie stanowią tu problemu bo są raczej niezdolne do jakiejkolwiek (samo)organizacji...) Więc "chrześcijańskie" wynurzenia "Beb-a" odbieram wyłącznie jako przejaw frustracji... Nie o wartości wszak chodzi a o politykę... (trampkowego zresztą kalibru...) nieprawdaż? Serdecznie pozdrawiam
anonim2014.04.30 13:45
@Marek22 - a najśmieszniejsze, że "nie widzą" podobieństwa do naziolów sterowanych m.in. przez Goebbelsa ... Była taka piosenka o tym, jak na pewnej wyspie określano "wzorzec słuszności", a tych nie pasujących eliminowano. W końcu ostał się jeden i się z nudów powiesił ...
anonim2014.04.30 13:49
@brat Michalita. A skąd wiesz że to był narodowiec a nie członek ruchu Narodowego Socjalizmu. Co nieco różnią się. Co nie wiesz. że Niemcy i Austryjacy do dnia dzisiejszego czują sentyment do NSDAP / a to nie partia prawicowa tylko socjalistyczna różniąca się od bolszewizmu tylko tym ,że tam żydzi realizowali się w cywilizacji Turańskiej (Panturkizm) a w Niemczech ci sami żydzi - budowli na cywilizacji prusko - bizantyńsko niemieckiej. A bojkotować Prawicę to możesz sobie sam, co myślisz Np PO - to nie usługuje dla tej samej cywilizacji co żydzi w NSDAP.
anonim2014.04.30 13:54
@Mareczek 22 Czy nie zauważyłeś, że kryzys gospodarczy, społeczny, polityczny i umysłowy w RP to sprawka tej jedynej nacji sprawiedliwej - która mąci rozum - w wydawałoby się inteligentynch ludziach
anonim2014.04.30 13:58
Radzi - ;] Mussolini i Hirohito to też lewacy co? Ludzie są tak niesamowicie głupi że we wszystko uwierzą.
anonim2014.04.30 14:25
"Przed wojną pikietowali sklepy żydowskie. Forma się zmienia, ale treść ciągle ta sama. Tylko wróg daje mi rację bytu." O tak, niektórym grupom to szczególnie wróg antysemita daje racje bytu, albo wróg "homofob".
anonim2014.04.30 14:40
Brawo bojkotować homofaszystów!
anonim2014.04.30 16:23
Bardzo dobrze! Nie tylko narodowcy, ale każdy normalny człowiek będzie wielkim łukiem omija takie sklepy, lokale, bojkotuje produkty firm promujących homolobby z pedofilami i innych dewiantów. Skoro zboczeńcy twierdzą, że jest ich tak wielu to niech sami utrzymują te sklepy, firmy ich promujące i zobaczymy jak długo pociągną - ha,ha,ha
anonim2014.04.30 16:24
Max49 tobie to chyba pachwiny i okolica...
anonim2014.04.30 16:29
Nazista AirWolfo dopadło się odrobiny radości i cieszy się aż się po nóżkach posikało ...a lewemu Mareczkowi22 też niewiele brakuje... No i wyszło - Cz-kiP-ta lubi takich niedogolonych z kłaczkami do łaskotania...Domejkowi z kolei jak widać na wiosnę perwersyjnie seks z narodowcem się marzy...
anonim2014.04.30 16:32
No i kolejna odsłona ciemnoty lewych - dla absolwentki psychologii Mniemanologii -feministki już czytanie jest za trudne - całą uwagę na obrazku skupiła (jedyne co pojmuje). No cóż - to poziom feministek jak Mniemanologia - dociera tylko przekaz obrazkowy, a i to nie może być za skomplikowany
anonim2014.04.30 17:17
Bardzo słuszne. Niech homo sklepy się ozbaczą. Utarg szybko im spadnie. Wtedy wróci im rozum.
anonim2014.04.30 17:49
Nie podoba mi się nawoływanie do gazowania odbyciarzy. Sami się gazują gazami jelitowymi. Tfu! Dawać mi to zaraz na Mądrości Frondy, ale już!
anonim2014.04.30 17:51
Pedalec, to jest właśnie "męszczyzna". Ta. Ni chłop, ni baba, ni ciota, ni wuj. Sam w sobie, stojący na innego - ch...
anonim2014.04.30 20:20
W większości społeczeństwo też nie popiera zachowań środowisk LGBT, a przecież oni nie koniecznie popierają narodowców. A więc możemy powiedzieć, że społeczeństwo i narodowcy mają zdrowe poglądy w przeciwieństwie do niektórych osób wypowiadających się tu.
anonim2014.04.30 22:11
Autor artykułu jest narodowcem?
anonim2014.05.1 4:57
@Wrog z papieru. Widać że nie odróżniasz czym się różni prawdziwa Partia Prawicowa od tzw przyszywanej jako Partia prawicowa . A tak się składa że "Faszyzm" Mussoliniego to właśnie partia Socjalistyczna różniąca się tylko nieznacznie od NSDAP i Bolszewizmu zapoznaj się bliżej z programem. Czy nie realizował MUssolini podobnych projektów jak socjalista narodowy Hitler w Niemczech. A co Hirohito to powiedz mi kogo czcił, komu oddawał kult zarówno ów Hirohito, jak Lenin Stalin Hitler bolszewicy, hitlerowcy - czy nie temu samemu bogu-demonowi królowi piekła, otchłani, Lucyferowi, Yamie, Jah-Bul-On -owi, Sziwie, Hamiko, Niszczycielowi, Kali, Bestii Szkarłatnej, Dinozaurowi-Smokowi, Apollyonowi, ect. Prawdziwa Prawica to partia która realizuje się wg Przykazań tj. Dekalogu i Ewangelii. Czy partie o rodowodzie Socjalistycznym realizują się w myśl tych założeń - Nie . Np czy nie uczyniono bożka z socjalisty J. Piłsudzkiego. A czy nie był takim bożkiem wyniesionym na piedestał Hitler, Mussolini, Hamiko, Lenin, Stalin ect.
anonim2014.05.1 5:11
@Mareczek22 jak zwykle nie rozumiesz istoty rzeczy Antysemityzm to bajka dla głupców w którzy w nią wierzą. Ilu synów miał Noe uratowany z Potopu w Arce? / Kłania się nieznajomość Pisma św./ Tylko trzech Sema Jafeta i Chama. I od nich pochodzi cała ludzkość żyjący po Potopie . To wylicz ilu może być Semitów = ok 1 / 3 ludzkości To pozostała morduje, prześladuje. I uświadom sobie że największymi antysemitami nie jest kto inny jak żydzi. Sami siebie wpychają, ciągną na powrozach grzechu nienawiści do Jezusa Chrystusa i gojów . swoich żydków do piekła na wieczną mękę.- I dodam oni sami ten antysemityzm "mit, bajkę, legendę, opowiadanie" kreują i realizują. Z jakiej nacji pochodził Hitler i jego najblizsi ? Z jakie nacji pochodzili Illuminati z Wansse którzy wydali wyrok na żydów galicyjskich którzy zapowietrzali Niemcy od czasu I wojny światowej. I nie cytuj mi tu wierszyków bo ci zacytuje refren pieśni jaki żydzi śpiewali w czasie II wojny - wychwalając wodza Hitlera i ganiąc naszego Rydza-śmigłego.
anonim2014.05.1 5:28
@AirWolf Jak zwykle udajesz sprawiedliwego żyda a który nim nie jest ponieważ żyje w grzechu świata-śmiertelnym tj Grzechu Pierworodnym. Stąd żydzi Talmudyści zapełniają miejsce radości tzw, Raj Mahometa gdzie hurysy dziewicze - tj. diabły karzą ich z powodu ich głupoty.