Modlitwa o uniknięcie Czyśćca - odmawiajcie z wiarą! - zdjęcie
02.01.21, 09:20Fot. via Wikipedia, CC 0

Modlitwa o uniknięcie Czyśćca - odmawiajcie z wiarą!

21

Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Najświętsze Serce Boskiego Syna Twojego, Jezusa Chrystusa i Niepokalane Serce Jego Matki, Najświętszej Maryi Panny, z całą Ich Miłością i nieskończonymi cierpieniami, i zasługami, na zadośćuczynienie za grzechy moje dzisiaj popełnione i w ciągu całego mojego życia.

Chwała Ojcu…

Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Najświętsze Serce Boskiego Syna Twojego, Jezusa Chrystusa i Niepokalane Serce Jego Matki, Najświętszej Maryi Panny, z całą Ich Miłością i nieskończonymi cierpieniami i zasługami, na naprawienie tego dobra, które źle spełniłem dzisiaj i w całym moim życiu.


Chwała Ojcu…

Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Najświętsze Serce Boskiego Syna Twojego, Jezusa Chrystusa i Niepokalane Serce Jego Matki, Najświętszej Maryi Panny, z całą Ich Miłością i nieskończonymi cierpieniami i zasługami, na uzupełnienie tego dobra, które źle spełniłem dzisiaj i w całym moim życiu.


Chwała Ojcu…

Komentarze (21):

Jakub2021.01.4 23:38
Kościół Katolicki w Polsce ma zatwierdzony przez Watykan odpust (za czasów prymasostwa kardynała J. Glempa) pozwalający uzyskać zbawienie osoby już nieżyjącej pod warunkiem bycia w Łasce Uświęcającej, i odmówieniu Koronki do Miłosierdzia Bożego w intencji tej osoby, oraz Ojcze Nasz, Zdrowaś Mario i Pod Twoją Obronę w intencjach aktualnego Papieża. Należy także uczestniczyć we Mszy św. podczas której należy przyjąć Komunię Św. Odpust Zupełny, czyli natychmiastowe darowanie kar i win osobie, w której intencji ofiarowujemy otrzymany Odpust, uzyskujemy gdy podczas Spowiedzi św. potrafiliśmy wzbudzić Żal Doskonały za nasze grzechy. Jeśli nie potrafimy tego dokonać, otrzymujemy Odpust Cząstkowy (darowanie części kar i win) i należy po pewnym czasie, czynność powtórzyć. Nie zawsze mamy rozeznanie jaki jest efekt naszego działania, czy udało nam się uzyskać Żal Doskonały. Zaznaczę tu również, że możemy uzyskać też właśnie poprzez uzyskanie Odpustu darowanie przeznaczonych dla nas, na skutek naszych grzechów, kar i win. Jednak nie można uzyskać odpusty za osoby żyjące. Należy nakłonić je, by same dla siebie taki Odpust uzyskiwały. Proszę jeszcze sprawdzić to w źródłach KRK i do pouczenia tam zawartego się zastosować. Można też spytać ks. spowiednika.
Jakub2021.01.5 23:22
do 5 0:38. Oczywiście, wszystkie Modlitwy związane z uzyskaniem Odpustu należy odmówić przed Najświętszym Sakramentem lub przed Tabernakulum gdy Najświętszy Sakrament nie jest wystawiony, najlepiej ok. 30 minut przed najbliższą Mszą św.
PamelaAc2021.01.2 21:23
Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w PiErwszyM miesiącu na tej pracy. M0gę powiedzieć, że m0je życie Zmienił0 się - całk0wicie na lepsze! SPrawdź, co robię..... workreviews10.com
Palindrom2021.01.2 19:45
"modlitwa o uniknięcie czyśćca" to chyba minimalizm, nieprawdaż? «Od czasów Jana Chrzciciela aż dotychczas królestwo niebieskie gwałt cierpi i gwałtownicy zdobywają je siłą» [Mt 11,12 | Biblia warszawsko-praska ks. bp. Kazimierza Romaniuka]
Greg2021.01.2 18:02
Prosimy tłumnie przybywać i więcej dawać na tacę.
PamelaAcker2021.01.2 17:58
Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię.... workreviews10.com
Palindrom2021.01.2 19:47
…za ten idiotyczny spam Ctrl+C Ctrl+V ci płacą?
Taki jeden2021.01.2 15:52
Żeby to był jakiś 15 latek ale żeby w wieku 40 lat takie numery wykręcać to mnie bardzo dziwi. Chyba że jakiś niepełnosprawny intelektualnie...
Protestant2021.01.2 15:21
"Jeśli przyjmujemy świadectwo ludzi - to świadectwo Boże więcej znaczy, ponieważ jest to świadectwo Boga, które dał o swoim Synu. Kto wierzy w Syna Bożego, ten ma w sobie świadectwo Boga, kto nie wierzy Bogu, uczynił Go kłamcą, bo nie uwierzył świadectwu, jakie Bóg dał o swoim Synu. A świadectwo jest takie: że Bóg dał nam życie wieczne, a to życie jest w Jego Synu. Ten, kto ma Syna, ma życie, a kto nie ma Syna Bożego, nie ma też i życia. O tym napisałem do was, którzy wierzycie w imię Syna Bożego, abyście wiedzieli, że macie życie wieczne" (1 J.5,9-13). Doktryna czyśćca jest zaprzeczaniem świadectwa, które o Synu złożył Ojciec. Bo jeśli wierzę w Jezusa, to już wiem, że mam życie wieczne.
Mikołaj2021.01.2 18:09
Wierzyć w Syna , to wykonać co do joty co On nakazał , a wy nie wykonujecie !. Diabeł też wierzy i drży !.
Aleks....2021.01.3 1:39
"Protestancie"! Racja. Pewnie że masz życie wieczne, ale jest jedno "ale...! Jak widać są różni ludzie! Jedni są dobrzy, mniej grzeszą, drudzy postępują żle lub bardzo żle! Za wszystko po śmierci przyjdzie zapłacić! Taki pisze w Biblii...! Jedni pójdą precz w ogień piekielny-wg swoich uczynków. Jedni muszą trochę oczyścić swoją duszę w czyśćcu, aby wejść do Nieba! NIE MA LUDZI NA ŚWIECIE BEZ UŁOMNOŚCI - BEZ GRZECHU! PO TO WŁAŚNIE JEST CZYŚCIEC! Co to by była za "sprawiedliwość", gdyby żli i dobrzy po śmierci od razu wszyscy szli do Nieba??? To po co wtedy być dobrym...? A Pan Jezus przecież mówi: "...Nawracajcie się i głoście Ewangelię..."
Protestant2021.01.3 9:01
Napisałeś: "Nie ma na świecie ludzi bez ułomności". To prawda. Ale nieprawdą jest twierdzenie, że za owe ułomności człowiek wierzący w Chrystusa będzie musiał ponieść karę: "Darował nam wszystkie występki, skreślił zapis dłużny obciążający nas nakazami. To właśnie, co było naszym przeciwnikiem, usunął z drogi, przygwoździwszy do krzyża" (Kol. 2,13-14). Jeśli Chrystus nas od tej kary uwolnił (wziął ją na Siebie) - to dlaczego głosisz coś przeciwnego?
Najskuteczniejsza w piątek, piąteczek, piątunio2021.01.2 15:07
j.w.
KAZIK2021.01.2 12:07
Trzeba ufać Bogu i zachowywać Przykazania,.
rebeliany2021.01.2 11:49
Idąc dalej - technika rozwalania świadomości metodami spowiedzi i doszukiwania się ran bliźnich w domniemanym Jezusie (który w rzeczywistości nigdy nie poniósł autentycznego losu człowieka) jest techniką podobną do prania mózgu, po której pokrzywdzony nie tylko nie jest w stanie wskazać sprawców... on nawet nie wie, że został skrzywdzony. "Czego oczy nie widzą to go serce nie boli" - osoba w "znieczuleniu" będzie się śmiać do osoby, która właśnie tnie jej nogi pod stołem. Są to właśnie techniki (kto ma świadomość, że życie jest tylko pozornie przerywane, ale tak w rzeczywistości nie zanika) zacierania śladów, które sięgają nawet po przejściu (zwanym śmiercią). Ludzie są obdzierani całopalnie. A przecież to co było za każdym człowiekiem nie można ot tak uciąć - jak szuler. Dlatego też zamiast spowiedzi powinni odmawiać różaniec składający się z pielęgnowanych w świadomości krzywd otrzymanych przez swoich krzywdzicieli. Każdy kto ma wiedzę na temat manipulacji umysłem, mechanizmów "ducha" oraz świadomość tego, że nic się nie ucina i nic nie kończy powinien oprzeć się zastraszaniom piekłem i tym podobnym groźbom i nie dać się tym samym poddawać konfesjonalno-zaklęciowym rytuałom, które nie uzdrawiają, lecz robią w ci...ula po całości.
Polak2021.01.2 10:59
Niektórym zwłaszcza młodym się wydaje ,że świecidełka (jak kiedyś indianom paciorki)w postaci różnych smarfonów zastąpią wiarę, kulturę tradycję ,patriotyzm . Tylko BÓG.
rebeliant2021.01.2 9:48
Dajcie im jeszcze taką kurę, którą rabini sobie nad łbem machają. Hokus pokus marokus... zniknęło.
rebeliant2021.01.2 9:47
Krzywdzicielom bliżej do nieba, a pokrzywdzonym do piekła. Co podymali i co popili to ich i jeszcze tylko spowiedź wafel zaklęcie i nawet czyśćca nie będzie. A pokrzywdzony "A kto nie przebaczy ten do piekła". Fajne metody uzdrawiania ma ten żbawiciel ma np. dla zabawek pedofilów. Ale dajmy na to, że taka zabawka sama w siebie rzuci dodymaniem zupełnym w postaci odpuszczenia im pomsty osobistej, czyli magiczny przycisk "przebaczam", to wówczas idzie do nieba wraz ze swoimi prześladowcami, którzy wraz będą szyderczo drwić... bo przecież yego myłosierdzie jest nieskończone (oczywiście dla sprawców, a piekło nieskończone dla tych, którzy bezkarnie swojej krzywdy nie przepuszczą). To ja już wolę iść do piekła razem z tymi co nie przebaczyli (z prostej przyczyny - nie są w stanie wymierzyć sprawiedliwości, czyli należytego odwetu) - bo liczą na upewnienie się, że sprawca na pewno żałuje poprzez świadectwo przyjęcia pokuty odwetu. Ja proponuję trochę zmienić ton w tej teologii raju dla bydlaków i zacząć pouczać sprawców, czy w swym nawróceniu zadbali o to, aby dostać przebaczenie od swych ofiar. I tu zacznijcie snuć opowieści, gdzie wyląduje sk...el, któremu jednak nie odpuszczono ot tak. A jeśli nie zadbałeś o to by ci przebaczono, lecz w konfesjonale beztrosko szastnąłeś popełnioną krzywdą, to Bóg ci odpuści, ale kara i tak będzie.
Protestant2021.01.2 10:03
Piszesz o bogu, w którego nie wierzysz. Alle w takiego boga i ja nie wierzę. Wierzę w Boga opisanego w Biblii i do dzisiaj działającego w życiu ludzi.
Styki2021.01.2 11:01
Drazysz temat ,ktory jest dla ciebie jak czarna magia. Mam propozycje: poczytaj to:Bóg osobiście wyjaśnia czemu skur*synom się powodzi!!! Salon 24, autor Wqbit.
rebeliant2021.01.2 12:00
Już wskazuję wielkie kłamstwo półboga, który zakpił tylko z autentycznego losu człowieka. Otóż stwierdza on, że był więźniem, a odwiedziliście mnie.... tylko, że skoro on był bez grzechu jak sam podaje, to jaki problem z odwiedzinami takiego człowieka ? A następnie co... przyrównywanie go do bandziora, który z celi jeszcze wydaje zlecenia zabójstw. gwałtów itp. Tak jak mówiłem - wielki dobromistrz wybawieniem dla wyrafinowanych krzywdzicieli, zaś słowem boszym dobijającym pokrzywdzonych.