Modlitewna batalia przeciwko „obłąkańczej ideologii” pod Sejmem! - zdjęcie
05.02.15, 12:53Modlitewna batalia przeciwko „obłąkańczej ideologii” pod Sejmem! (fot. archiwum)

Modlitewna batalia przeciwko „obłąkańczej ideologii” pod Sejmem!

3

Od godz. 11 na Wiejskiej trwa pikieta przeciwko ratyfikacji konwencji przemocowej. Uczestnicy manifestacji chcą informować o zagrożeniach, związanych z przyjęciem dokumentu, który ich zdaniem godzi w takie wartości, jak życie poczęte, rodzina, małżeństwo czy Kościół.

„Nasza obecność jest wyrazem protestu i zachętą dla naszych posłów, aby pomyśleli i – ci, którzy mają jeszcze wątpliwości – odrzucili tę szkodliwą pod każdym względem konwencję, przeciwną polskiej racji stanu i w ogóle każdemu człowiekowi” - mówi ks. Jerzy Garda, inicjator zgromadzenia.

Pikieta ma także charakter modlitewny. Taka modlitwa o powstrzymanie panoszącej się ideologii gender trwa w Warszawie już od czerwca 2014roku. Wierni od poniedziałku do piątku gromadzą się na pl. Zbawiciela na kilkugodzinnym czuwaniu i modlitwie. Dlaczego akurat w tym miejscu? „Bo tam właśnie ustawiony jest symbol homoseksualistów, tzw. tęcza, której obecność w jakiś sposób rani, znieważa, szydzi z Chrystusa, jako właściciela tego placu – Placu Zbawiciela, dedykowanego Mu setki lat temu przez Warszawiaków” - wyjaśnia ks. Garda.

Kapłan zapowiada kolejne inicjatywy przeciwko ideologii gender. „Nie bądźmy obojętni i włączmy się w batalię przeciwko tej obłąkańczej ideologii, która zalewa Polskę” - apeluje.

MaR/Radio Maryja  

Komentarze (3):

anonim2015.02.5 14:47
Sejm to nie miejsce na ideologie, religie i inne . to miejsce na politykę, nie szopkę..
anonim2015.02.5 16:56
AirWolf religijno-ideologiczną? Wszak według Ciebie religia to jest to samo co ideologia! Czyli zatem maślano-maślana szopka! I widzisz jak sam z siebie znowu zrobiłeś durnia?
anonim2015.02.6 7:35
A wydawałoby się, że księża to ludzie wykształceni, a tu taka niespodzianka.