Min. Czarnek odpowiada ws ewentualnej nagany za słowa o LGBT - zdjęcie
18.11.20, 15:20fot. yt/rmf fm

Min. Czarnek odpowiada ws ewentualnej nagany za słowa o LGBT

33

- CzarnekP i Jacek Żalek ukarani! Komisja Etyki Poselskiej ukarała posłów Zjednoczonej Prawicy naganą za obraźliwe słowa dotyczące osób #LGBT – napisała na Twitterze przewodnicząca komisji etyki poselskiej Monika Falej z Lewicy.

Pod dokumentem załączonym na Twitterze podpisały się: klub Koalicji Obywatelskiej, wiceprzewodnicząca klubu Lewicy Monika Pawłowska, posłanki Lewicy: Magdalena Biejat, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, Karolina Pawliczak oraz Anna Maria Żukowska, posłanka KO Monika Rosa, a także Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii Otwarta Rzeczpospolita.

Do jej słów odniósł się minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.

Na Twitterze napisał:

- Nagana? Dla mnie ludzie ze zdjęcia z LA, chodzący nago w centrum miasta, nie są normalni. Jeśli są normalni dla członków Kom. Etyki, to jest ich problem, a nie mój. Jestem przekonany, że Prezydium Sejmu inaczej oceni tę oczywistą dla większości Polaków sprawę.

W rozmowie z portalem TVP Info minister Czarek powiedział:

- To nie są normalni ludzie. Jeśli Komisja Etyki uważa, że tak wyglądają normalni ludzie na ulicach w biały dzień, to problem Komisji. Decyzja nie jest ostateczna. Jestem przekonany, że Prezydium Sejmu ma w tej sprawie zdanie inne niż komisja etyki, zbieżne z poglądami i wartościami przytłaczającej większości Polaków

W trakcie programu telewizyjnego minister Czarnek nawoływał do konieczności obrony polskich rodzin przed ideologią LGB. Powiedział wtedy:

- Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją

Poseł podkreślał także, że należy rozróżnić ideologię od człowieka. Stwierdził także, że zwolennicy LGBT to ludzie pogubieni „w swojej seksualności i życiu, jednocześnie chorzy z nienawiści do ludzi heteroseksualnych, do tradycji i chrześcijaństwa” oraz że „nikt im człowieczeństwa nie odmawia”.

mp/portal tvp info/pap/niezalezna.pl/twitter

Komentarze (33):

NEOS com pl2020.11.19 9:10
... a na co to kombajnista ... jaro .... PyS dobra POdmiana .... czeka ... czerwone buractwo dawno dojrzalo do wykopu ... a kun obrzezany wisi na ... dyszlu ...
Jan Radziszewski2020.11.19 4:18
++ niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. ot te 5 % to ponad 3 mln Polek i Polaków umrze ++++ Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż +
I tak trzeba!2020.11.19 0:00
Nareszcie ktoś rozsądny i stanowczy. Te dewiacje trzeba zwalczać stanowczo i dokładnie. Homoseksualizm to ogromna plaga, która wiele osób pociąga do piekła.
Toni2020.11.18 19:06
Nagana komisji Lewaków może tylko służyć do zbierania kup jakie psy robią na dworze. Na papier toaletowy się nie nadaje, bo od lewactwa można by dostać jakiejś choroby skóry.
kat2020.11.18 16:29
Bardzo podoba mi się podejście Czarnka do promowania wynaturzeń. Mówi o problemie jasno i na temat. Przecież nie można o zboczeńcach eksponujących w miejscach publicznych swą odmienność w ekshibicjonistyczny sposób, powiedzieć, że są normalni. Brawo ministrze Czarnek!
Marian2020.11.18 16:20
Ma chłop rację. Zamykać toto w Auschwitz.
Anonim2020.11.18 16:25
Oho, widzę pan katolik.
Jan Radziszewski2020.11.19 4:13
Za 3 lata żydów i miłośników LGBT NIE BUDIET OT Zabrani przez Anioły cezara do PIEKŁA +++O Zb. Nr 71. Nieboszczykowie ukażą się trzeciego dnia. Zapisz: Dzieci Moje, najpierw na niebie, nocą, ujrzycie złocisty, wielki Krzyż. / Mt 24,30 dzienniczek św. s Faustyna Nr 83 ) Wszyscy i na całym świecie usłyszycie wielki grzmot, powstanie wicher jako trąba morska, wszystko zmiatać będzie, co stanie na jego drodze. Ziemia nagle zacznie drżeć, początkowo z przerwami, a potem bezustannie kolebać się będzie. Gwiazdy będą zmieniały swój kierunek szybko i zupełnie inaczej niż zawsze, widok nieba się zmieni, zginie Duży Wóz, Mały Wóz, wszystko będzie się od siebie oddalać, niebo stanie się inne, nieprzyjemne. Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli. Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierścień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską. Wszystko zacznie płonąć, woda morska i oceanów wrzeć będzie i płonąć jak nafta. Jeśli te dni ciemności nie będą ludzkości odwrócone, wszystko, co żyje na ziemi w tych dniach ciemności zginie. Łaski Miłosierdzia Bożego dostąpią jedynie ci, co Boga mają w sercu, żyją według świętych Bożych przykazań, wierzą silną wiarą w Trójcę Przenajświętszą, w Niepokalaną Dziewicę Maryję. Tylko oni mogą przetrwać i przez modlitwę i ofiarę swego cierpienia, przetrwają. … ) Co wtedy, wówczas tj. już wkrótce, będzie z owymi Prawodawcami bezbożnego prawa, prawa GENDER, ect. rządzącymi i oczywiście z owymi jw. zniewolonymi i opętanymi synami i córkami złego?
Humanistka po studiach nie zna definicji2020.11.18 16:16
określenia "ewentualnej" ? Przecież już został ukarany!
Jakub2020.11.18 15:51
Panie Ministrze, popieram pańskie wypowiedzi z powyższego artykułu. Nareszcie ktoś w PiS-ie ma odwagę powiedzieć prawdę. Proponowałbym też odejść od komuchackiej nowomowy i wysławiać się normalnie. Sodomizm to sodomizm a nie jakieś L... coś tam. Sodomita to sodomita a nie jakiś g... coś tam. Pozdrawiam Pana. Czy nie uważa Pan, że jedną z przyczyn zamieszania wśród młodzieży było zezwalanie przez nauczycieli w ciągu ostatnich 30 lat na przebywanie jej podczas przerw na ulicy zamiast na terenie szkoły? Powodowało to kontakty z elementami kryminalnymi namawiającymi dziewczęta do prostytucji i narkotyków.
Anonim2020.11.18 15:54
Odważne słowa jak na partię z kryptogejem na czele.
Anonim2020.11.18 16:06
Dobry troll
Jakub2020.11.18 16:37
do Anonim 15:54. Nie jestem w żadnej partii, nie jestem też sputnikowcem. Po prostu uważam, że wypowiedzi Pana Ministra zawarte w tym artykule zawierają prawdę i dobre są dla Polski.
gay2020.11.18 15:37
Brawo
Gość2020.11.18 15:37
Starzy faceci ubrani w sukienki paradujący w pochodach w biały dzień i mamroczący jakieś zaklęcia, w dodatku wciągający w to małe dzieci też nie są normalni. A jakoś procesji bożego ciała nikt się nie czepia.
Anonim2020.11.18 15:44
Oszuści nie znoszą konkurencji
Jakub2020.11.18 16:44
do Gość 15:37. Masa kałowa w główce? Bywa i tak gdy zbyt bliski kontakt z KałO-wcami. Współczuję.
Lefebvre2020.11.18 16:47
Jak to nie? Ty się czepiasz, czyli jeden z tych nienormalnych, o których mowa. Ale kto by się wariatem przejmował :D
Anonim2020.11.18 15:37
czarnek ma tyle wspólnego z edukacją, co żoliborski konus z koszykówką.
Foster2020.11.18 15:32
Ten Czarnek jest jednak podłym człowiekiem. Jak można odmówić człowieczeństwa osobom LGBT. Od tego tylko krok do obozów zagłady.
Jahu🐟2020.11.18 15:36
jak goły facet wyprowadza na smyczy i w kagańcu drugiego faceta to kto tu komu odbiera człowieczeństwo? sami sobie odbierają.
jjj2020.11.18 15:39
Sory przypadkiem kliknąłem łapkę w dół
Foster2020.11.18 15:40
Goły człowiek też jest człowiekiem.
Jahu🐟2020.11.18 15:51
A czy Czarnek powiedział, że nie jest? Powiedział, że to nie jest normalne i tyle.
Anonim2020.11.18 15:53
Gość wierzący, że gdzieś tam na chmurce siedzi ziemeczek kontrolujący czy się masturbujesz, nie powinien wypowiadać się na temat bycia normalnym ;)
Lefebvre2020.11.18 16:49
Głupiś :)
BieS2020.11.18 18:01
To jaki guru z waszego kręgu powinien się wypowiadać?
Anonim2020.11.18 15:40
jak kryptogej w czarnej sukience z falbankami obnosi po ulicach części ciała dawno zmarłych ludzi śpiewając przy tym i paląc kadzidełka to też nie jest normalne, a jakoś nikt tych procesji nie zabrania.
Anonim2020.11.18 15:31
Taka osoba jest ministrem edukacji w 40 milionowym kraju w centrum Europy.
Marian2020.11.18 16:45
Wszędzie tacy powinni być. Może jeszcze nie jest za późno, może jeszcze wróciłaby normalność.
Jahu🐟2020.11.18 15:27
Homoterror w natarciu..
Anonim2020.11.18 15:37
Daj juz spokój tym księżom.
Anonim2020.11.18 15:49
Uciekaj..