Marek Suski: Część polityków Porozumienia wprost zmierzała do obalenia rządu - zdjęcie
18.08.21, 07:55Screenshot Youtube - PiS

Marek Suski: Część polityków Porozumienia wprost zmierzała do obalenia rządu

3

Wyraźnie widać, że niewielka część polityków Porozumienia wprost zmierzała do obalenia rządu” – powiedział poseł PiS Marek Suski w rozmowie z „Gazetą Polską”.

Polityk ocenił, że pozostali politycy ugrupowania nie mieli zamiaru w tym uczestniczyć i pozostali w Zjednoczonej Prawicy. To oni, zdaniem posła, kierują się rozsądkiem i dobrem Polski. Pozostali zaś na względzie mają przede wszystkim osobiste ambicje – mówił Suski.

Co ciekawe, przekazał że w kuluarach sejmowych mówi się, że Jarosław Gowin miał ambicję zostać co najmniej marszałkiem Sejmu, premierem, a być może nawet prezydentem. Dodał, że wskazywało na to jego zachowanie przed wyborami prezydenckimi.

dam/PAP,GPC

Komentarze (3):

Roman2021.08.18 9:40
Pan Gowin wybiera sid na piwo do Palikota
AmbicjaSuskiegoSięgaOdbytuDziadaKaczyzbawa2021.08.18 9:05
Ambicje perukarza Suskiego kończą się na włożeniu pustego łba w odbyt Dziada Kaczyzbawa. Owszem, nie można temu zadaniu odmówić pewnej trudności, bo w odbycie tym bytuje spasiony Sakewycz, a próby wniknięcia podejmuje też Czopek Bielan. Jednak trzeba rozróżniać powagę zamierzeń: Suski chce trzymać łeb w odbycie, a Gowin zostać prezydentem.
katolik2021.08.18 8:50
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna oazą polskich i chrześcijańskich myśli pełnych troski o człowieka, Polskę i ludzkości. Obsesją ich wpisów jest walka z np. przypisywaniem wszystkim osobom LGBT skłonności pedofilskich przy jednoczesnym deprecjonowaniem przez ich oponentów wynaturzeń księży katolickich. Każda porażka aktualnych władz jest analizowana. Furię ich wywołuje wykorzystywanie przez nieprawych ludzi postaci Matki Bożej i osoby Jana Pawła II. Ci nieprawi ludzie w swojej hipokryzji chcą osiągnąć przez to korzyści dla siebie, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji ich wpisów. Szczególnie pod ich lupą jest o. Rydzyk, posądzany o pazerność, tylko dlatego, że jest skuteczny w monopolizowaniu kultu postaci żydowskich i robienie starym niegojom-ludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze zatrzymać na stałe Anonima i jego pobratymców na forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich patriotyzm, teizm i szerzenie demokratycznych postaw. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, cieszącej się prestiżem propolskiej i prodemokratycznej gazety dla Polaków, panuje obiektywna ścisła samocenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, wg czytelników.) Proponuję więc nadal pod swoimi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, wtedy nie będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Nie jazgoczmy zatem, jak mało inteligentni obłudnicy.