Lewicowy portal ogłasza: To już koniec Strajku Kobiet - zdjęcie
18.12.20, 16:47Fot. screenshot - YouTube (Wirtualna Polska), Facebook (STRAJK.eu)

Lewicowy portal ogłasza: To już koniec Strajku Kobiet

118

Upadek tzw. Strajku Kobiet i porażkę „rewolucji” ogłosił dziś radykalnie lewicowy portal Strajk.eu. W artykule zatytułowanym „Koniec buntu kobiet. Jak spuściłyśmy rewolucję w kiblu i wyszorowałyśmy domestosem” Rut Kurkiewicz-Grocholska przekonuje, że Strajk Kobiet się skończył, bo zabrakło w nim… radykalizmu.

Zdaniem lewicowej publicystki inicjatywa Marty Lempart odniosła porażkę, ponieważ uczestnicy demonstracji nie chcą przekraczać kolejnych granic i posuwać się do czynów bardziej radykalnych, jak np. aktów wandalizmu.

- „Strajk się rozjeżdża, traci siłę i argumenty, sam się wewnętrznie zaorał autocenzurą uczestniczek. Pomogły mu czynniki zewnętrzne, czyli zimno i policja” – przekonuje Rut Kurkiewicz-Grocholska.

- „No i to by było na tyle. Marta Lempart może się drzeć jeszcze przez miesiąc, wyrzucając z siebie wszystkie przekleństwa świata, Klementyna Suchanow – skakać policji do gardła i dać się aresztować jeszcze sto razy, mogą też pojawiać się na protestach odważne działaczki związkowe z antykapitalizmem na ustach, ale nic nie zmieni faktu, że w ogólnym rozrachunku Strajk Kobiet to mieszczańska rewolucja grzecznych dziewczynek” – dodaje.

Okazuje się więc, że już nawet lewicowi aktywiści są przekonani, że tzw. Strajk Kobiet, podobnie jak wcześniej KOD, do historii przejdzie jedynie dzięki zabawnym memom w Internecie. Różnią się jedynie opinie co do przyczyny takiego stanu rzeczy. Kiedy większość jest przekonana, że to właśnie wandalizm i wulgarność pogrążyły „rewolucję” Marty Lempart, same jej zwolenniczki zapewniają, że za klęskę odpowiada brak radykalizmu.

kak/strajk.eu

Komentarze (118):

Anonim2020.12.19 19:20
Ej, Frondo! Napisz lepiej artykuł, o tym, że Piotrowski wygrał sprawę w sądzie z wydawcą DoRzeczy i Wprost ,który zaprzeczał swoim powiązaniom z postsowieckim wschodem oraz temu, że jego tygodniki posłużyły Rosji w nagłaśnianiu afery taśmowej 2014
Nina C.2020.12.19 15:32
Spęd Sorosa jaki organizowała stara KOdziara Lempart się kończy, ulicznice zmarzły i wróciły razem ze swoimi alfonsami z ulicy do burdeli. Roznosiciele zarazy i głupoty pokazały tylko swoje chamskie wychowanie jakie wyniosły z domów.
cal.502020.12.19 10:52
A co o tym sądzi forumowy troll lewacki, towarzysz AAAtomek? Co tam pajacu, Julki poszły do domu i nie ma komu biegać po ulicy i bluzgać?
AAAtomek2020.12.19 13:39
Dzień dobry prawaku! Coś ci powiem, w tajemnicy, ale nie mów nikomu. Lepiej uchodzić za trolla lewackiego niż być prawicową szmatą i prawicowym szmalcownikiem. ps. Julki mają teraz ferie, osiągnęły to co chciały, kościół w rozsypce, a młodzież nienawidzi prawicy. Miłej soboty.
cal.502020.12.19 14:39
Jak na sobotnie popołudnie to marny macie, towarzyszu, występ. Słabo. Julki, nawet jak nie miały ferii to biegały i bluzgały. A naczelna Julka to nawet jest pozytywna. No i osiągnęły co chciały. Główna Julka chora, kramik pajacowania po ulicach zamknięty. Pytanie ile Julek nastoletnich zapłaci swoim zdrowiem za słuchanie naczelnej Julki i te durne ryki na ulicach. A o kościół się nie martw. On sobie poradzi. Zawsze sobie radził i nie jedną zarazę lewacką już przetrwał, vide komunizm. Czy młodzież nienawidzi prawicy...? Lewackie Julki i takie pajace w rurkach z kucami jak ty na pewno. Prawica to normalność. Lewactwo to zboczenia. Pamiętaj o tym, tępy goszysto.
w Cyrku lampart zdechł, położyli go w mech,2020.12.19 10:32
przysypali piaskiem , do góry kataskiem
ASTOM2020.12.19 9:03
Czy przerwanie strajku KOBIET oznacza, że owe kobiety wezmą sie za rodzenie dzieci?
komunikat ZOO na lewej stronie Wisły2020.12.19 8:07
lampart urodził mysz
Prawda2020.12.19 3:53
Wnu czki i Wnuki Czerwonej Zarazy UB I SB wypowiedzieli wojne Wnukom == AK --Armi Krajowej ==
Anonim2020.12.19 17:21
wiele razy idowodnione na tym forum - musisz dodać przedrostek "NIE" przed nickiem
PASUJĄ DO NICH TE SŁOWA PIOSENKI...!2020.12.19 1:45
"...ALE TO JUŻ BYŁO! I NIE WRÓCI WIĘCEJ...!"
Tylko PO2020.12.18 23:54
To już nie będą kładły się grzbiecie, nie będą się ROZKRACZAŁY i nie będą pokazywały tych TŁUSTYCH UDZISK i MAJTOCHÓW???
Anonim2020.12.18 22:31
Strajk kobiet był z góry skazany na porażkę. Dlaczego? Bo przywódczynie były wulgarne, nie miały programu a za sobą pociągnęły patologię. Wulgaryzm to domena łudzi o małym zasobie słów, małym oczytaniu jak i ograniczonym poglądzie politycznym. Mamy demokrację a one miały poglądy totalitarnego systemu politycznego jakim kiedyś była zbrodnicza komuna.
Chcesz doświadczyć prawdziwego cudu?2020.12.18 21:53
Odmów tę modlitwę! . . . . W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Bądź pozdrowiona Niepokalana Dziewico, która od pierwszej chwili swego Niepokalanego Poczęcia, zwyciężyłaś pychę szatana. Bóg Ojciec tak Cię umiłował, o Maryjo, że wybrał Ciebie na Matkę swego Jednorodzonego Syna i tak umiłował świat, że wysłał Jezusa, “aby każdy, kto w Niego wierzy nie zginął, ale miał życie wieczne” (J 3,16). Twój Boski Syn, umierając na krzyżu za nasze grzechy, uczynił Cię naszą duchową Matką, Szafarką łask, abyś wspomagała nas, przybrane dzieci Ojca niebieskiego, w dochowaniu wierności przymierzu chrzcielnemu. Uproś nam wiarę żywą, która działa przez miłość, byśmy wypełniając przykazania Boga, we wszystkim wykonywali Jego świętą wolę. Tak bardzo tego pragnęłaś, zwracając się do sług w Kanie ze słowami: Czyńcie, cokolwiek Jezus wam powie! A ty. Panie, nasz Zbawicielu, mówisz nam, abyśmy miłowali Boga z całego naszego serca, z całej naszej duszy i z całej naszej mocy, i miłowali ludzi tak jak Ty ich umiłowałeś. Matko nasza i Królowo! Kiedy atakuje nas nasza własna słabość, szatan i świat, wstawiaj się za nami do Jezusa, aby nam okazał swoją łaskę i zmiłowanie. Posyłaj nam na pomoc twojego Hetmana niebieskiego, Michała Archanioła, wodza Zastępów Pańskich i Twoich Aniołów, których również jesteś Panią i Królową. Święty Michale Archaniele, Patronie Kościoła Świętego, przyzywamy Twego wsparcia w walce z podstępnymi zasadzkami szatana. Na początku świata, przewodząc swoim Aniołom, strąciłeś z nieba szatana i zbuntowane anioły, więc i teraz wspieraj nas, gdy te przewrotne duchy ciemności chcą nas oderwać od Chrystusa i Kościoła, Jego Mistycznego Ciała. Jak wyprowadziłeś naród izraelski z niewoli faraona, tak i nas prowadź bezpiecznie do ziemi obiecanej Królestwa niebieskiego. Posyłaj swoich Aniołów, by nas wspierali w osiągnięciu zbawienia. Wodzu Mistycznego Ciała Chrystusa, prowadź nas do zwycięskiego boju z nieprzyjaciółmi naszego zbawienia. Święci Apostołowie i Uczniowie, których Chrystus Pan ustanowił Pasterzami swego Kościoła, wypraszajcie nam potrzebne siły do zwyciężania ataków złych duchów. I Wy, Święci Męczennicy, przelewając swoją krew za Chrystusa, daliście najwyższe świadectwo swego życia – wstawiajcie się za nami, byśmy nie ulegli złośliwym kłamstwom szatana. Mężni Wyznawcy i czyste Dziewice oraz wszyscy Święci Pańscy, wypraszajcie nam łaskę Bożą, byśmy odrzucając podstępne pokusy złych duchów, wytrwali do końca ziemskiej próby w miłości Jezusa Chrystusa. Wspomagajcie nas, nasi Święci Patronowie! Przybądźcie nam ku pomocy święci Aniołowie Stróżowie, którzy jesteście ciągle przy nas, oświecajcie nasz umysł, umacniajcie wolę i prowadźcie nas do Boga! Wspierajcie nas wszystkie zastępy chórów anielskich!
Chcesz doświadczyć prawdziwego cudu?cd2020.12.18 21:52
Odmów tę modlitwę!. . . . Święty Michale Archaniele, Patronie Kościoła Świętego, przyzywamy Twego wsparcia w walce z podstępnymi zasadzkami szatana. Na początku świata, przewodząc swoim Aniołom, strąciłeś z nieba szatana i zbuntowane anioły, więc i teraz wspieraj nas, gdy te przewrotne duchy ciemności chcą nas oderwać od Chrystusa i Kościoła, Jego Mistycznego Ciała. Jak wyprowadziłeś naród izraelski z niewoli faraona, tak i nas prowadź bezpiecznie do ziemi obiecanej Królestwa niebieskiego. Posyłaj swoich Aniołów, by nas wspierali w osiągnięciu zbawienia. Wodzu Mistycznego Ciała Chrystusa, prowadź nas do zwycięskiego boju z nieprzyjaciółmi naszego zbawienia. Święci Apostołowie i Uczniowie, których Chrystus Pan ustanowił Pasterzami swego Kościoła, wypraszajcie nam potrzebne siły do zwyciężania ataków złych duchów. I Wy, Święci Męczennicy, przelewając swoją krew za Chrystusa, daliście najwyższe świadectwo swego życia – wstawiajcie się za nami, byśmy nie ulegli złośliwym kłamstwom szatana. Mężni Wyznawcy i czyste Dziewice oraz wszyscy Święci Pańscy, wypraszajcie nam łaskę Bożą, byśmy odrzucając podstępne pokusy złych duchów, wytrwali do końca ziemskiej próby w miłości Jezusa Chrystusa. Wspomagajcie nas, nasi Święci Patronowie! Przybądźcie nam ku pomocy święci Aniołowie Stróżowie, którzy jesteście ciągle przy nas, oświecajcie nasz umysł, umacniajcie wolę i prowadźcie nas do Boga! Wspierajcie nas wszystkie zastępy chórów anielskich!
Chcesz doświadczyć prawdziwego cudu? cd2020.12.18 21:50
Odmów tę modlitwę! . . . .Panie Jezu Chryste! Ty powiedziałeś: “Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi” (Mt 28,18), a wysyłając uczniów na głoszenie dobrej Nowiny o zbawieniu mówiłeś, że tym, “którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać…” (Mk 16,17) oraz dałeś im władzę i moc do pokonania całej potęgi szatana (Łk 10,19) – ufając w Twoje zapewnienie: “A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata”(Mt 28,20), nakazujemy w Twoje imię + wszystkim złym duchom:Odejdźcie od nas i nie wracajcie więcej! Rozkazujemy wam mocą Pana naszego Jezusa Chrystusa + idźcie precz duchy pychy, nieczystości, chciwości, zazdrości, obżarstwa, gniewu i lenistwa! W imię Jezusa Chrystusa + odpędzamy was duchy kłamstwa, nienawiści, kłótni, nierządu, podstępu, zdrady, kradzieży, wiarołomstwa, pijaństwa, narkomanii, zabijania nienarodzonych, eutanazji oraz wszelkiego zamieszania: Odejdźcie precz od Ludu Bożego. Mocą Jezusowej Krwi + odrzucamy was i nakazujemy: Oddalcie się od nas i nie wracajcie przewrotne duchy zabobonów, magii, czarów, astrologii, fałszywego jasnowidztwa, bałwochwalstwa, zawiści, sporów, tortur, niezgody, mordu, rozłamów i wojny! Idź precz, szatanie niewiary i zwątpienia w nieskończone miłosierdzie Boga! Odejdź dręczycielu, kłamco i zabójco, który chcesz nas doprowadzić do lęku, depresji, rozpaczy i samobójstwa! Pełni zaufania w nieskończoną dobroć i łaskę naszego Boga, wołamy: Wszystko mogę w Jezusie Chrystusie, który mnie umacnia w Duchu Świętym do działania ku chwale Ojca Niebieskiego! W imię Boga + w Trójcy Jedynego, odstąpcie przeklęte duchy od naszych rodzin, braci i sióstr, od naszych krewnych, sąsiadów, znajomych i przyjaciół! Rozkazujemy wam w imię męki Jezusa Chrystusa + i Jego chwalebnych Ran: odstąpcie od nas i wszystkich kuszonych i tych, których polecamy Bogu Najwyższemu! W imię Jezusa +oddalcie się od Kościoła świętego, od narodu polskiego i wszystkich ludów świata! Mocą świętego znaku Krzyża + odpędzamy was, złe duchy, od naszych mieszkań, domów, wsi i miast! Złączeni z Chrystusem, naszym Panem + nakazujemy wam, byście nie przeszkadzali nam w pracy i w wypełnianiu naszych codziennych obowiązków na chwałę Boga, nie napastowali nas w czasie modlitwy, świętych czynności liturgicznych, a zwłaszcza podczas sprawowania i uczestniczenia w Najświętszej Eucharystii!
Chcesz doświadczyć prawdziwego cudu? cd2020.12.18 21:49
Odmów tę modlitwę! . . . W imię Boga Stworzyciela + w imię Boga Odkupiciela + w imię Boga Uświęciciela + rozkazujemy wam (duchy sekciarstwa, okultyzmu, spirytyzmu, bezbożności i fałszywego mistycyzmu – oddalcie się od nas i nie ukazujcie nam pozornie szerokiej i łatwej drogi, która w rzeczywistości prowadzi do zatracenia duszy i ciała. Odsyłamy was pod krzyż Chrystusa, naszego Zbawcy i Pana! “O Krwi Najświętsza naszego Zbawiciela! Jak niegdyś zapowiedziana przez krew baranka paschalnego, obroniłaś lud izraelski od śmierci, tak i teraz, o Krwi Jezusa, zapłato naszego zbawienia, bądź dla nas murem obronnym przeciw wszystkim zasadzkom szatana! Ty jesteś godna wszelkiej czci i chwały! Ojcze niebieski! My Twoje dzieci, odnawiamy obietnice chrztu świętego, wyrzekamy się szatana i wszystkich spraw jego! Wierzymy w Ciebie, Boga, Stworzyciela nieba i ziemi. Aniołów i ludzi! Wierzymy w Jezusa Chrystusa, Syna Bożego, który stał się Człowiekiem, umarł na krzyżu i trzeciego dnia zmartwychwstał! Wierzymy w Ducha Świętego, naszego Pana, Ożywiciela i Uświęciciela! Wierzymy w jeden, święty, powszechny, maryjny i apostolski Kościół! Wierzymy w Świętych Obcowanie, grzechów odpuszczenie, ciała zmartwychwstanie i życie wieczne w Królestwie Bożym! Uznajemy Najświętszą Maryję Pannę, Matkę Pana naszego Jezusa Chrystusa, za naszą duchową Matkę, Matkę Kościoła, Mistycznego Ciała Chrystusa oraz Królową nieba i ziemi! Chcemy wypełniać wszystkie nakazy i przykazania Boże, trwać w wierności Kościołowi Chrystusowemu, żyć w jedności z naszymi Biskupami i Kapłanami, uznając nieomylność Ojca świętego w sprawach wiary i obyczajów! Niech będzie uwielbiony Bóg w Trójcy Świętej Jedyny – w Maryi Niepokalanej, w świętym Michale Archaniele, w Aniołach i wszystkich Świętych! Razem z zastępami Serafinów wychwalamy Cię, Ojcze, Synu i Duchu Święty, wołając: Święty, Święty, Święty, Pan, Bóg Zastępów! Pełne są niebiosa i ziemia chwały Twojej! W tej wierze i miłości Kościoła Chrystusowego chcemy żyć i umierać. Amen.
.2020.12.18 21:42
Zobaczcie ten filmik [ostrzegam – drastyczne!] – oto ilustracja bezdusznego liberalno kapitalistycznego horroru w którym żyjemy. Aborcja, egoizm, mord i narkotykowy szał w klubowych rytmach: https://www.youtube.com/watch?v=pIDlkn-aTh8 Parafrazując znaną wypowiedź francuskiego prawicowego intelektualisty Alaina de Benoist: Ktokolwiek krytykuje obyczajowy liberalizm (aborcję, narkotyki, pornografię), jednocześnie milcząc na temat kapitalizmu, powinien się lepiej zamknąć. Ktokolwiek krytykuje kapitalizm, jednocześnie aprobując liberalne obyczaje, powinien zrobić to samo. Liberalne lewactwo jest sponsorowane przez globalny kapitał spekulacyjny. Krytykę Polityczną i inne grupki tego typu wspiera Soros – wielki giełdowy finansista. Lewactwo to awangarda najbardziej zdegenerowanych i agresywnych form spekulacyjnego kapitału finansowego. Liberalizm to „wolność” > konkretnie> „wolność gospodarcza” > czytaj wolność pieniędzy > a dokładnie > wolny jest ten kto dysponuje pieniędzmi ten kto ich nie ma jest niczym, jest śmieciem. Liczy się zdanie posiadacza, dzieci nie mają pieniędzy, więc liberalny System skazuje je na śmierć w trakcie aborcji. Co więcej: obecnie zalegalizowano już handel ludźmi – instytucję tzw. „surogacji” w trakcie której dzieci są „hodowane” w brzuchu i sprzedawane. Dodajmy „hodują” je ubogie kobiety z Ukrainy lub krajów Trzeciego Świata – kupują bogate pary na zachodzie (hetero ale coraz częściej lgbt). Kto płaci ten rządzi, a dziecko – żywa istota jest tylko towarem do zaspokojenia egoistycznych „pragnień”. Dziecko – jego życie i rozwój przestaje być celem a staje się jedynie środkiem do zaspokojenia potrzeb egoistycznych zombie. Lub przeszkodą. Stąd w zależności od chwili można je abortować – albo kupić u surogatki. Tak samo współczesne lewactwo promuje prostytucję w postaci tzw. “sex workingu”. Ciało kobiet staje się towarem pod pozorem “wolności”. Współczesne lewactwo nie ma nic wspólnego z walką o prawa socjalne, z ruchem robotników (takim jak była Solidarność, ale też XIX wiecznymi). Zawodowi lewaccy aktywiści to mieszkańcy wielkich miast, dzieci bogatych rodziców – rozwydrzone i zdemoralizowane. A kasę na to dają wielcy spekulanci giełdowi Soros i inni. Zwycięstwo lewactwa = zyski dla kapitału (rozwój przemysłu aborcyjnego, legalny obrót narkotykami, prostytucja). Przejrzyjcie listę sponsorów parad równości = same wielkie firmy. KRÓTKO MÓWIĄC Kapitaliści inwestują pieniądze we wspieranie ruchu feministycznego po to by później po legalizacji zacząć na tym zarabiać, tworzyć kliniki aborcyjne. Finansują promocję “sex workingu” jako normalnego zawodu by zarabiać na sutenerstwie. Promują macierzyństwo zastępcze – surogację by zarabiać na handlu dziećmi Itd. Itp. Współczesne lewactwo to nie jest żaden ruch robotników i biednych tylko zawodowi aktywiści z bogatych domów a kasę dają na to liberalni finansiści traktując to jako zyskowną inwestycję na przyszłość
.2020.12.18 21:42
Jakby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości Kapitaliści – banksterzy ZA aborterami: https://superbiz.se.pl/wiadomosci/mbank-poparl-strajk-kobiet-niektorzy-klienci-chca-zrezygnowac-z-uslug-banku-aa-PdCL-BBRz-PhAx.html Tkanki abortowanych dzieci używa się przy produkcji kosztownych kosmetyków, leków, a nawet… napojów gazowanych https://www.ekologia.pl/srodowisko/specjalne/kosmetyki-z-ludzkich-plodow-sprawa-firmy-neocutis-oraz-ludzki-kolagen-z-chin,15469.html https://www.sosrodzice.pl/komorki-plodow-poddanych-aborcji-zywnosci-kosmetykach-szczepionkach/ https://wiadomosci.dziennik.pl/nauka/artykuly/382144,bojkot-napojow-pepsi-pepsi-next-ze-slodzikiem-z-komorkami-z-nerek-abortowanych-plodow.html ___ Co więcej: obecnie zalegalizowano już handel ludźmi – instytucję tzw. „surogacji” w trakcie której dzieci są „hodowane” w brzuchu i sprzedawane. https://pl.wikipedia.org/wiki/Matka_zast%C4%99pcza Dodajmy „hodują” je ubogie kobiety z Ukrainy lub krajów Trzeciego Świata – kupują bogate pary na zachodzie (hetero ale coraz częściej lgbt). Kto płaci ten rządzi, a dziecko – żywa istota jest tylko towarem do zaspokojenia egoistycznych „pragnień”. Dziecko – jego życie i rozwój przestaje być celem a staje się jedynie środkiem do zaspokojenia potrzeb egoistycznych zombie. Lub przeszkodą. Stąd w zależności od chwili można je abortować – albo kupić u surogatki.
.2020.12.18 21:43
Teraz wyszła sprawa filmu Patryka Vegi „Oczy diabła” ukazującego sprzedawanie małych dzieci do burdeli dla pedofilów – wszystko w imię zysku, wszystko w imię żądzy… https://www.youtube.com/watch?v=nZEJ2HTtQlc https://www.fronda.pl/a/vega-uratowalem-dziecko-ktore-mialo-byc-sprzedane-do-burdelu-a-potem-na-narzady-wideo-18,153416.html ___ Następnym krokiem, zresztą bardzo logicznym z punktu widzenia liberalizmu będzie również legalizacja zabijania dzieci po urodzeniu. Przewidział to już pisarz Philip K Dick w opowiadaniu „Przedludzie”. Dziś ten postulat na poważnie rozważają liberalni myśliciele https://pl.wikipedia.org/wiki/Przedludzie Tekst opowiadania po angielsku https://prolife.org.nz/the-pre-persons-phillip-k-dick/?fbclid=IwAR22_kOQk_8lip1m1n4a36TaIBCma8FHKhhYQ0rjj6SosEhDVNOgNGTyXkM tekst po polsku łatwo do ściągnięcia z chomika i innych stronek ___ Egoistyczne silinkonowo-botoksowe żywe trupy wykorzystujące najniewinniejsze, bezbronne istoty – dzieci – a zarabia na tym wielki kapitał. To nie literacka fikcja. To piekło już istnieje. To jest dystopia, horror liberalnego, plastikowego świata. Liberalny kapitalizm to jest zorganizowany System śmierci… – lewactwo to jego polityczna awangarda. Na poziomie społecznym – to jest kult złotego cielca Na poziomie poszczególnego człowieka – to jest kult własnego ego – skrajny egoizm – czyli w głębokim sensie tego słowa: satanizm (jak ktoś nie wierzy, że egoizm = satanizm to jeszcze raz: https://www.youtube.com/watch?v=pIDlkn-aTh8) Ten system to zamiana jakości w ilość. Życia w pieniądz. Ten System to Śmierć. I ten System trzeba zniszczyć! Jeżeli chodzi o głębsze analizy kulturoznawcze i filozoficzne procesów degeneracji Zachodu, to należy polecić następującą książkę Pitirim A. Sorokin – Amerykańska rewolucja seksualna https://wydawnictwowektory.pl/pl/p/Amerykanska-rewolucja-seksualna-Pitirim-A.-Sorokin-/211 Autor kilkadziesiąt lat temu widział i opisywał procesy degeneracji amerykańskiego demoliberalizmu, gdy nikomu nie śniły się współczesne absurdy. Prorocze dziełko. ___ Środowisko TFP (w Polsce: Instytut Piotra Skargi i pokrewne) mylą się mówiąc o „marksizmie kulturowym”, jakiejś celowej zmianie kultury w stylu Gramsciego. To błędna analiza sytuacji. To co obserwujemy to jest naturalny rozkład demoliberalizmu w epoce późnej postmoderny to są skutki filozofii liberalnej, racjonalnej, oświeceniowej w zachodnim stylu. I nie chodzi o to by bronić starego marksizmu, to martwa ideologia. Po prostu: jeżeli nie wiesz kto jest wrogiem – nie możesz wygrać wojny! Obecna walka i naciski polityczno-obyczajowe to krok ku wprowadzeniu totalnej dyktatury liberalnej finansjery w euroatlantyckiej części świata i rozpoczęcia walki o globalną hegemonię.
Anonim2020.12.18 20:55
To nie był strajk kobiet, lecz feministek-aborcjonistek!
Anonim2020.12.18 20:57
Prawdziwe kobiety umieją szanować macierzyństwo i są z tego dumne. W tym wyższość kobiet nad chłopami! Brawa dla nich!
Mała162020.12.18 20:53
Wbrew pozorom osiągnęły sukces. Przekroczyły wiele granic, zakazów i tabu. Zwulgaryzowały język. I to już zostanie w świadomości i będzie "owocować" im na później.
KOSTEK2020.12.18 19:46
Trudno powiedzieć, czy to rzeczywiście koniec strajku kobiet, ale zawsze lepiej spuszczać w kiblu obłędną rewolucję niż poćwiartowane dzieci.
no nareszcie mogą protestować zgodnie z prawem2020.12.18 19:27
ale trzeba znależć 5 osób
Wicio Misio Kaminskij2020.12.18 19:24
ogłaszam że Strajk Kobiet się skończył jak PIS
Faustyna2020.12.19 0:29
Chciałbyś, PIS mimo popełnionych b. wielu błędów, istnieje.
a szmalu ze zbiórki na prywatne konto2020.12.18 19:23
nie ma i nie będzie (klasyk von Vincent bezNIP)
Anonim2020.12.18 19:49
ehh...taka sama akcja jak z Kijowskim, jest pozew, i tak samo jak Kijowski - wygra w sądzie za pomówienia pisuaru, bo żerowanie na nienawiści ludzi niezbyt inteligentnych to jedyne co pisuar robi dobrze
man.of.Stagira2020.12.18 19:14
HEIL Scheuring-Schleswig-Lempart!..SIEG Heil!
oficer LWP2020.12.18 19:13
teraz nie strajkują bo trzeba się do wigilii przygotować
Faustyna2020.12.19 0:35
Do jakich świąt przygotowują się babochłopy ? do święta bombki, choinki czy renifera z Laponii ?
leszczyna2020.12.18 19:11
Koniec Strajku Kobiet to będzie jak rząd będzie obalony.
Anonim2020.12.18 19:19
to lesba jeszcze rządzi?
Anonim2020.12.18 19:32
długopis to lesba?
Anonim2020.12.18 20:15
Tak się teraz o lempart mówi?
Anonim2020.12.18 20:21
2/10, mogłeś się bardziej postarać, zepsułeś
Anonim2020.12.19 0:35
Oj Leszczyno, pomarzyć można....
Grizzly2020.12.18 19:05
No ale locha ze SS.rajku została!
Anonim2020.12.18 19:33
Ej, koleś.....co się podszywasz?
Grizzly2020.12.18 19:58
żartowniś lewacki z ciebie!
Anonim2020.12.18 20:06
jestem znany z braku poczucia humoru
man.of.Stagira2020.12.18 19:05
HEIL Lempart! -Scheuring-Schleswig-Lempart!..
Polak12020.12.18 20:31
czyli aloha Lempart wy outowana
skuter2020.12.18 18:59
No cóż strajk kobiet nie miał prawa do życia i rozwoju Ponieważ wszystko co zbudowano na tym świecie na kłamstwie Musi upaść prędzej czy później Tylko prawda przetrwa
Anonim2020.12.18 19:38
dlatego właśnie pis traci poparcie, a ludzie odchodzą od kościoła ;)
Beno2020.12.18 19:51
Anonim, przecież to nie twój problem, więc czym się martwisz? Na strajki kobiet też już nie przychodzą masy. A kościół istnieje już 2000 lat, nawet 80 letnia dyktatura ZSSR go nie zniszczyła. Nerona nie ma, i Hitlera nie ma i ZSSR nie ma, a Kościół trwa dalej i będzie trwał. Martw się lepiej o siebie, co będzie z tobą może już za 50 lat?
Anonim2020.12.18 20:06
nie no....mój....ja chcę by tak było i się cieszę po prostu :D w pierwszy dzień strajku wiedziałem ,że straci na impecie i ucichnie powoli, to byo do przewidzenia, skala jednak mnie zaskoczyła...ale to wskazuje jedynie na to, że jeszcze jedno poważne przewinienie i coś, co sądziłem, że się nie stanie - stanie się...i pisuar jak zawsze będzie obwiniał wszystkich dookoła, ale jedynymi winnymi tutaj są właśnie oni...więc sami są sobie winni... To jest taka sama radość z tego odchodzenia ludzi od kościoła i strata poparcia pisu przez ludzi, którzy powoli (za wolno) dostrzegają prawdę spoza utworzonej Korei Północnej w naszym kraju A idąc Twoim tokiem rozumowania...Żydzi mają korzenie w 10 wieku pne więc są dłużej...czy to znaczy, że mają rację bardziej niż kk? Islam jest młodszy - brnąc dalej tym samym tokiem rozumowania - chrześcijanizm się skupi na małej powierzchni wymyślonego kraju(o patrz....watykan)a świat przejdzie na islam.... Religie przychodzą i odchodzą....trwają po prostu ciut dłużej niż hitler czy stalin;)
Anonim2020.12.18 20:27
i dlatego właśnie religia powinna zostać oddzielona od polityki i tyle.....i tak jak z LGBT...bądcie sobie, ale w swojej własnej sypialni, a nie na ulicy, gdzie dzieci mogą Was zobaczyć ;)
Faustyna2020.12.19 0:38
Masz 100% rację.
Polak12020.12.18 20:38
jak wasz kochany ZSRR ciągle istnieje, niema go a kosciół ciągle istnieje ,bezbożne gamonie i co łyso wam.
Anonim2020.12.18 20:44
nie bardzo :)
Anonim2020.12.18 20:46
poza tym cieszę się , że nie istnieje, a SK / KOD / Lewactwo robi wszystko by nie dopuścić do powrotu do godzin policyjnych/stanów wyjątkowych/wpływu obcych państw....a pis brnie w to i brnie.....łyso CI?
Anonim2020.12.18 20:48
poza tym....chyba się tak zapaliłeś ,że znasz odpowiedź, że przestałeś czytać po ierwszym zdaniu...czy dalej tam sobie sylabizujesz jeszcze? ;)
Anonim2020.12.18 20:50
czy po prostu zgapiłeś od kolegi z ławki? ;)
XYZ2020.12.18 18:58
Najważniejsze że Kaczyński nie odważy się by sprawę aborcji doprowadzić do końca.
sylwe2020.12.18 18:30
teraz te kobiety, powinni wyjść na ulicę i zacząć dawać d**** do tego radykalizmu na pewno przyciągną innych, będzie dobrze ,niepotrzebnie się kobitki frasujecie
Precz z faszyzmem2020.12.18 18:12
SS-manki na razie chcą "tylko" palić kościoły i mordować dzieci nienarodzone. W dalszych planach Obozy i palenie w Piecu.
hm2020.12.18 18:08
Chamstwo ma krótkie nogi, na dłuższą metę nie przejdzie i w ostateczności zawsze przegrywa. Te strajki były obrzydliwe dlatego nawet Julki się zniechęciły. Poza tym nie wiadomo ile osób się tam zaraziło a potem zaraziło innych a ci inni jeszcze innych...
Prawda2020.12.18 18:07
W Polsce Dziwki też Strajkują ===
Anonim2020.12.18 18:03
Debilne wariatki coronowirus przywołał do pionu, powinno być z karnymi konsekwencjami i stałymi pozostałościami zdrowotnymi.
Anonim2020.12.18 20:42
hej hej....w pisie są ( choć wiele ostatnich sytuacji rażąco temu przeczy) także mężczyźni.......
Anonim2020.12.18 20:43
to takie katolickie życzyć komuś złego stanu zdrowia
AAAtomek & Göwno z Nilu Hatred Co.2020.12.18 18:02
są tacy PRO-HOMO? Może mają w rodzinach HOMO-ZBOKÓW, może sami są CICHODAJKI, ale i to NIE JEST ICH GŁÓWNA MOTYWACJĄ! . . . . . Kościoł Katolicki jest i te miliony moherów, katoli, prawaków (czyt. szmalcowników), innymi słowy, ciemna masa która parch otwarcie GARDZI. Taki parch jest od czasow biblijnych. Zachęcam do czytania, a wytrwałych do przyczytania "Ksiąg Jakubowych" i choć to w dużej mierze fikcja literacka, ale czytelniku dowiesz jaki parch jest ZABOBONNY. Nic dziwnego, że chrześcijaństwo było i jest dla ludzi jak powiew świeżego powietrza, NADZIEJĄ i WOLNOŚCIĄ od ZABOBONÓW.
AAAtomek2020.12.18 18:42
Wyp...aj prawicowy antysemito!
Göwno żydowskie chce mieć monopol2020.12.18 19:40
na skürwysyństwo antypolskie jak np.: "ZA POLSKIE OBOZY TO POLACY RAZEM Z NIEMCAMI KTÓRZY ZA ZGODĄ POLAKÓW JE ZBUDOWALI POWINNI ZAPŁACIĆ REPARACJE IZRAELOWI" -
Polak12020.12.18 20:33
gupi jesteś gupi zdechniesz, parchu parchu raus. A obozy budował wasz wódż Adolf Hitler
Göwno żydowskie chce mieć monopol2020.12.18 19:41
na skürwysyństwo antykatolickie jak np.: ""Jeebałem Jezusa w duupę a Maryję w mordę!" -
Anonim2020.12.18 19:45
Ty to już w ogóle furiat jesteś i wariat c'nie?
Anonim2020.12.18 19:42
bardziej NADZIEJĄ i WOLNOŚCIĄ od wiedzy, prawdy, pieniędzy, pokoju na świecie, hipokryzji, obłudy,...nawet dzieci nie są bezpieczne...( opieram się na faktach w tym momencie i historii, a Ty na czyichś słowach i własnej opinii, bądź tego świadom)
Był KOD i się zmył, gdzie jest Kijowski?2020.12.18 18:00
W pierrdlu? Jeżeli nie to i tak jest kryminalsta. - - - "Lempart and Her Cunts Co." dała ultimatum - prezes się zwijał ze śmiechu mało kota nie zgniótł. Miała obalić rząd Morawiecki musiał maseczkę zdjąć aby się nie zapluć ze śmiechu. Było tango na ulicy, sąsiedzi powiedzieli "ciebie nie mogę tłusta cholero" ... Tylko katol-prawak zarobił na ich maseczkach i innych bez sensu dooperelach. Lempart and Her Cunts zostały PLN-mi fajerek i fajerów. - - - - MIERZ SIŁY NA ZAMIARY! - - - - A najlepiej popatrz się Lempart na samą siebie i POSŁUCHAJ samej siebie! - - - You dumb as fuck twat!
Anonim2020.12.18 19:37
no nie.....pisuary go przecież zeszkalowały,, Jakieś 6 miesięcy temu wygrał w sądzie o pomówienia, tyle, że z katolibanu a`la Korea Fondnocna się nie dowiesz takich rzeczy, trzeba poszerzać horyzonty...a nóż się czegoś dowiesz jeszcze;)
Ukradł pieniądze!2020.12.18 19:43
Jest zwykłym złodziejem!
Anonim2020.12.18 19:46
właśnie tą sprawę wygrał Mordeczko, sąd orzekł innaczej
Szabes dzisiaj2020.12.18 20:53
Pamiętaj abyś dzien święty święcił. A jutro może znajdziesz te kwity na 100 tys. plus Kijowskiego "na delegacje". Ale wątpie abyś dał jakieś szekle jemu czy ziomalce Lempart. Nie taki głupi z ciebie żyd jak podejrzewam. Hipokryta i parch, tak, ale ciaćki trzymasz przy piersi.
Faustyna2020.12.19 0:43
A jakie to sądy orzekły ? sędziowie, którzy sami kradną nawet w supermarketach ?
kaz2020.12.18 17:50
Strajk bezpłciowych dewiantów i marginesu społecznego się kończy. Bogu niech będą dzięki.
AAAtomek2020.12.18 17:50
I niech prawica tak dalej myśli, że się strajk skończył! :D A tymczasem, ***** ***
AAAtomek2020.12.18 17:53
A tymczasem trolluję, bo mi płacą.
AAAtomek2020.12.18 17:54
To że ci płacą prawaku-szmalcowniku to twój problem, mam nadzieję, że masz umowę o pracę i płacisz podatki?
AAAtomek2020.12.18 17:58
Czasami sam z sobą rozmawiam wyzywając się od prawaków-szmalcowników. Ot takie rozdwojenie jaźni.
AAAtomek2020.12.18 18:01
Bycie prawakiem powoduje problemy psychiczne. Proponuję ci konsultacje z lekarzem psychiatrą. Póki są szanse na twoje wyleczenie.
AAAtomek2020.12.18 18:11
Dochodzę więc do wniosku, że lewackie bagno jest moim naturalnym środowiskiem. Będę dalej walczyć z katoprawactwem pławiąc się w gnoju zboczenia.
AAAtomek2020.12.18 18:36
Jestem tolerancyjny, więc prawaku, twoje preferencje seksualne nie robią na mnie wrażenia, dopóki przestrzegasz prawa i nie gwałcisz dzieci.
AAAtomek2020.12.18 18:48
Co za schizofrenia mnie dopadła.
AAAtomek2020.12.18 18:59
Tak jak wyżej napisałem, prawaku idź się leczyć. Przyznanie się do problemów, jest pierwszym krokiem ku uzdrowieniu. Trzymam kciuki!
AAAtomek2020.12.18 19:43
a tak naprawde jestem starym jakajacym sie dziadem wzieli mi emeryture zostawili tylko na waciki
AAAtomek2020.12.18 19:48
Taki twój los, prawaka. A na marginesie, czy ty posiadasz kota i lubisz oglądać rodeo w TV?
AAAtomek2020.12.18 18:49
Miewam czasami przebłyski racjonalnego myślenia. Wzdryga mną jednak, gdy dostrzegam, że wjechałem na tor dekalogu. Wykolejenie? Oczywiście, dekalog jest nie na topie.
AAAtomek2020.12.18 19:00
Jesteś prawakiem i katolikiem i masz problemy z dekalogiem?? No co ty?
AAAtomek2020.12.18 19:14
Moje własne odbicie w lustrze jest odrażające.
AAAtomek2020.12.18 19:26
Dlaczego raz mówisz o sobie w pierwszej, a innym razem drugiej osobie?
AAAtomek2020.12.18 19:27
Fleksyjna forma czasownika w języku polskim mnie przerasta.
AAAtomek2020.12.18 19:47
Prawaku, już zaczynasz do siebie pisać nie tylko do mnie. Faktycznie, coś jest nieteges z tobą? Jakby co, nie obrażam się na ciebie za podszywanie się pode mnie, w tej sytuacji chorym takim jak ty - współczuję.
Anonim2020.12.18 19:56
także musisz tutaj wybaczyć "koledze" , gdyż to nie jego wina, że mózg jest de facto uszkodzony
Anonim2020.12.18 19:54
niestety....smutna prawda jest, że bycie koserwą jest jednoznaczne z uszkodzeniem płata czołowego ( na co są dowody i badania )...narazie nie wiadomo czy można wyleczyć fizyczne uszkodzenie mózgu czy powstrzymać degenerację płata czołowego
Prawda2020.12.18 17:48
Czy w Polsce Dziwki też Protestua ,,
Anonim2020.12.18 17:55
Tak, głownie w strajku kobiet.
Anonim2020.12.18 20:39
...meh....
Mirek2020.12.18 17:47
Totalna opozycja aby obalić rząd PiS najpierw zorganizowała ciamajdan w sejmie a gdy to nic nie dało zorganizowali KOD-ziarzy ale i gdy to nie przyniosło zamierzonego skutku uruchomili "nauczycielki" które próbowały udusić rząd PiS . I wszystko na nic . Z każdego tego bałaganu rząd PiS wychodził zwycięski a więc wpadli na pomysł aby uruchomić qrwy . Niestety ale był to najgorszy wybór z możliwych . Te wściekłe wulgarne macice zrobiły na społeczeństwie fatalne wrażenie pomimo ogromnej agresji , wulgaryzmu i odrazy z jaką większość ludzi odniosła się do tych tumultów . Wiadomym jest przecież każdemu normalnemu człowiekowi że jeszcze nigdy w historii świata w żadnym kraju qrwy nie obaliły żadnego rządu . I dlatego cała ta impreza upadła .
Był KOD i się zmył, gdzie jest Kijowski?2020.12.18 17:44
W pierrdlu? Jeżeli nie to i tak jest kryminalsta. - - - "Lempart and Her Cunts Co." dała ultimatum - prezes się zwijał ze śmiechu mało kota nie zgniótł. Miała obalić rząd Morawiecki musiał maseczkę zdjąć aby się nie zapluć ze śmiechu. Było tango na ulicy, sąsiedzi powiedzieli "ciebie nie mogę tłusta cholero" ... Tylko katol-prawak zarobił na ich maseczkach i innych bez sensu dooperelach. Lempart and Her Cunts zostały PLN-mi fajerek i fajerów. - - - - MIERZ SIŁY NA ZAMIARY! - - - - A najlepiej popatrz się Lempart na samą siebie i POSŁUCHAJ samej siebie! - - - You dumb as fuck twat!
młode Julki odwróciły się2020.12.18 17:40
od staruszek Ziutek Słoneczko
Anonim2020.12.18 17:19
Słusznie napisał ktoś , zarobiła 1 mln pln od naiwnych prostaków i baj, baj
jula2020.12.18 17:19
Agresywny, wulgarny, prostacki, chełpiący się rzezią niewiniątek. Herod 2020. Strajk Kobiet.
Hej, kto Polak na ulice2020.12.18 17:29
i do sklepów szwedzkich Jula.
Wies2020.12.18 17:18
To nie były kobiety. Kobiety tak się nie zachowują.
dokładnie2020.12.18 17:37
To jakieś babiszony.
Czytelnick2020.12.18 17:16
"Zdaniem lewicowej publicystki inicjatywa Marty Lempart odniosła porażkę, ponieważ uczestnicy demonstracji nie chcą przekraczać kolejnych granic i posuwać się do czynów bardziej radykalnych, jak np. aktów wandalizmu." I co jeszcze??? Może uczestnicy tych spędów doszli do wniosku że nie są samobójcami. Bo część już udowodniła że jest antycywilizacyjnym bydłem, napadając na obiekty kultu religijnego, tak jak ich poprzednicy napadali na synagogi w czasie nocy kryształowej. Problem w tym że dalsza radykalizacja feminazistek mogłaby spowodować obronną reakcję społeczeństwa.
klawisz2020.12.18 17:15
i Lempart zrobiła to co zaplanowała... zebrała ponad milion zł na własne wydatki ( długi)
Pola2020.12.18 17:15
Durne baby,jestescie ordynarne,prymitywne i smieszne!
Wronka2020.12.18 17:05
To nie żaden strajk (a już na pewno nie kobiet) to pochody nieodrodnych cór Heroda. Ta sama ślepa chęć zabijania i tyle....
Po 11 ...2020.12.18 17:02
Strajk wygrał, bo nie ma zmiany prawa aborcyjnego. A jak spróbujecie jednak opublikować wyrok, to będzie wam potrzebny stan kaczyński i godzina milicyjna.
Pola12020.12.18 20:35
strajk sie zesrał i cienko piszczy. ty lewacki parchu.
ateusz2020.12.18 17:01
Strajk się nie skończył ale przygasł, bo osiągnął cel - politycy PiS przestraszyli się i nie opublikowali wyroku TK, pomimo że według prawa muszą to zrobić niezwłocznie. Jak znów zaczną majstrować przy aborcji to i strajk się odrodzi.
podobno Corona zjadła mózg2020.12.18 17:00
najważniejszej Maciory
Faustyna2020.12.19 0:46
Rozmiękczenie mózgu ta "osoba - osobnik ?" miała od początku, stwierdzić można po używanym języku i promowanych hasłach.
aktywistki Strajku przkształciły się2020.12.18 17:00
w KOmmandoRote SeKuKu i żołnierki Timura i jewo Drużyny
Anonim2020.12.18 17:11
Lepszy Timur niż Komando Pawki Morozowa, w jaki przekształcił się PiS.