Komorowski łamie prawo w metrze - zdjęcie
14.05.15, 14:11Komorowski w metrze (fot. twitter)

Komorowski łamie prawo w metrze

4

Regulamin metra zabrania "kwestowania, nalepiania plakatów i ogłoszeń, rozrzucania i rozdawania ulotek oraz materiałów reklamowych bez zgody Zarządu Transportu Miejskiego".

W środę prezydent Bronisław Komorowski rozdawał swoje ulotki Warszawiakom w wagonach metra. Jak poinformował RMF FM rzecznik ZTM, do Zarządu Transportu Miejskiego nie wpłynął wniosek oficjalny o wydanie zgody na rozdawanie jakichkolwiek materiałów promocyjnych czy też wyborczych.

Choć regulamin nie przewiduje kary za złamane przepisy, zdaniem rzecznika, służby porządkowe powinny zatrzymać akcję.

Gdyby Komorowski chciał działać legalnie, obawiam się, że biorąc pod uwagę opieszałość naszych urzędów, na zgodę musiałby czekać do następnych wyborów.

KZ/Telewizjarepublika.pl/Rmf.fmKomentarze (4):

anonim2015.05.14 14:40
Co za nieracjonalny polityczny frustrat to wymyślił??? :DD
anonim2015.05.14 20:42
Mamusia Dudy z uzyciem presji ("prośba" skierowana do osoby od nas zaleznej jest stosowaniem presji) zdobywała poparcie dla syna i to było spoko. A w tej sprawie przywołuje się NIEMORALNE PRZEPISY - bo godzące w wolność słowa; takie prawo słuzy pacyfikacji WSZELKIEGO nawet SPRAWIEDLIWEGO OPORU. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, ze w Polsce budowane są szczegółowe "struktury zniewolenia", złozone z setek tysięcy przepisów, które w niedalekiej przyszłosci posłuzą do tego, by uniemożliwić WSZELKI opór przeciwko zniewoleniu. Komu będzie słuzyć ta struktura? Na pewno nie nam, zwykłym Polakom. Ona jest przygotowana DLA JAKIEJŚ WYBRANEJ KASTY do rządzenia zwykłymi ludżmi.
anonim2015.05.14 20:43
"Ale gdy matka Dudy, na jego wyraźną prośbę, zbierała podpisy pod jego kandydaturą wśród swoich studentów, to się Fronda ani słówkiem nie zająknęła...." Bo Fronda jest obiektywna.
anonim2015.05.15 4:04
""Ale gdy matka Dudy, na jego wyraźną prośbę, zbierała podpisy pod jego kandydaturą wśród swoich studentów, to się Fronda ani słówkiem nie zająknęła...."" To jest serce matki; w metrze było serce HGW. /rozwiń skrót/. I czy zbierała?..... a może mówiła o "oddaniu" głosów?....