,,Kochaj się bezwstydnie’’. Robert Tekieli o skandalicznym projekcie w polskich szkołach - zdjęcie
19.04.21, 09:15Fot. screenshot - YouTube (Stonewall TV)

,,Kochaj się bezwstydnie’’. Robert Tekieli o skandalicznym projekcie w polskich szkołach

107

„Ludzie z nieuporządkowaną seksualnością opanowują po kolei kluczowe instytucje Zachodu forsując aprobatę zboczeń. Rewolucja LGBT zrobiła następny krok” – pisze na Twitterze Robert Tekieli

 

Na Tik Toku filmik, na którym widzimy jak zboczeniec seksualny obmacuje publicznie dzieci. Niemożliwe? Joe Biden ma wielkie szanse na to, by zostać wkrótce amerykańskim prezydentem. [i został prezydentem] Molestowana dziewczynka w bordowej sukience jest sparaliżowana, potem próbuje zwrócić uwagę dorosłych na rękę Bindena spoczywającą na jej biodrze. Zboczeniec dobiera się nawet do pięcioletniego dziecka. Stojąc za plecami dziewczynki głaska ją lubieżnie dwoma rękami po buzi. Dziewczynki się odsuwają, on je mimo to całuje.

Ten siedemdziesięcioośmiolatek musi być totalnie uzależniony od perwersji, skoro nie jest w stanie powstrzymać rąk wobec kamer. Komu potrzebna jest pedofilna marionetka na czele największego mocarstwa świata?

Mający dziś sondażową przewagę nad Donaldem Trumpem kandydat Demokratów na prezydenta USA pisze na Twitterze w kontekście fejkowej prowokacji polskiego stypendysty fundacji byłego demokratycznego prezydenta Baracka Obamy: "Prawa LGBTQ+ to prawa człowieka". Próbuje w ten sposób wywrzeć presję na polskie władze. Do czego posunie się gdy zostanie prezydentem naszego najważniejszego sojusznika? Dziś pisze, że "strefy wolne od LGBT nie mogą mieć miejsca ani w Unii Europejskiej, ani na świecie". Czy to jest odpowiedź na pytanie komu potrzebna jest można marionetka na globalnym świeczniku?

Dwa tygodnie temu Specjalnym Sprawozdawcą ds. Zdrowia ONZ została Tlaleng Mofokeng z RPA, zagorzała aborcjonistka, która opowiada się za prostytucją nieletnich. Prawo, za którym od lat lobbuje Mofokeng w pełni dekryminalizuje wszystkie aspekty handlu seksem, włącznie z prowadzącymi domy publiczne oraz sutenerami. Organizacje zajmujące się handlem ludźmi protestują, ponieważ dekryminalizacja tego procederu skaże kolejne dziesiątki tysięcy kobiet i dzieci na niewolę. ONZ wspiera handel ludźmi i prostytucję nieletnich. Dlaczego?

Również w Polsce neomarksistowska rewolucja seksualna wykorzystująca perwersyjne ciągoty i ludzkie słabości zdobywa kolejne szańce w wojnie z cywilizacją Matki Teresy i Kanta. Teraz pracownice sex shopu będą edukować polskie dzieci. Agata Ptak i Marta Brzezińska promują w sieci poradnik „edukacji” seksualnej „Kochaj się bezwstydnie”. Poradnik został stworzony przez Grupę Stonewall – organizację LGBT, która jakiś czas temu otrzymała od urzędu miasta Poznań dofinansowanie na przeprowadzenie warsztatów w szkołach.

W jednym z odcinków „edukatorki” zgodnie z zaleceniami WHO zachęcają do regularnej masturbacji i prezentują „gadżety dla lesbijek”, prowadzą bowiem własny sex shop. W innym namawiają do obudzenia w sobie „seksualnej zwierzęcości” i do zezwolenia sobie na zwierzęce fantazje: "Daj się ponieść fantazji z luksusową skórzaną smyczą i odkryj na nowo swoją seksualną zwierzęcość (...). Daj się zapiąć na smycz lub zrób to komuś innemu, zamieniaj się rolami według własnych upodobań, a gwarantuję, że seks nigdy nie będzie nudny. Szeroki zakres regulacji długości pozwoli na praktykę przeróżnych sensualnych wariacji. Zabierz swoją >ofiarę< na spacer i delektuj się słodkim zniewoleniem". W sex-shopie kobiety sprzedają też m.in. gadżety do seksu sadomasochistycznego, takie jak liny i sznury do krępowania ciała partnera w trakcie stosunku oraz baty i pejcze do zadawania bólu w trakcie seksu.

Zachwalają także kneble do uciszania partnera w trakcie stosunku: "Wysokiej jakości drewniana uzda na skórzanym, regulowanym pasku daje seksowne pole do popisu dla tych, którzy kochają przejmować w łóżku kontrolę. Pozwala na swobodne i ciche oddychanie, utrudnia natomiast mówienie. Ucisz nim swojego partnera lub partnerkę i przejmij kontrolę nad jego ciałem i orgazmem”.

Panie są aktywistkami Grupy Stonewall będącej część ogólnopolskiego lobby LGBT. Aktywiści z Stonewall  ściśle współpracują z "edukatorami" seksualnymi z innych miast, m.in. z Warszawy, gdzie odpowiadają za przeforsowanie Karty LGBT+ i wdrażanie "edukacji" seksualnej w stołecznych szkołach.

Chcecie edukatorów z grup Stonewall, Ponton i innych w szkole waszych dzieci? Być może już byli. Najbardziej postępowe szkoły nie informują rodziców o takich wizytach.

Ludzie z nieuporządkowaną seksualnością opanowują po kolei kluczowe instytucje Zachodu forsując aprobatę zboczeń. Rewolucja LGBT zrobiła następny krok.

A w Szczecinie w ramach budżetu obywatelskiego zgłoszono projekt budowy pomnika szatana na planie pentagramu i cyfr 666. Figura rogatego bóstwa Baphometa miałaby stanąć obok alei Jana Pawła II. „Będzie to obiekt kultu religijnego i atrakcja turystyczna” piszą obywatele. W USA satanizm jest religią uznaną przez państwo. Szczeciński projekt został odrzucony z powodów formalnych. Sataniści ogłosili, że czują się dyskryminowani.

Robert Tekieli – Facebook

Komentarze (107):

robaczek2021.04.21 9:57
SEx!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszedzie DIABELSKI SEX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 musicie to ograniczyć bo wasze zwięde ogóreczki prawicy nie zniosą tego więcej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!...............;]................................................ a tak bez zartów........................................................................ DLACZEGO PRAWICOWCÓW TAK BARDZO INTERESUJE CO LUDZIE W SYPIALNI ROBIĄ??????????????????................................. jakaś wasz fetysz czy zwykła ZAZDROSC???????????????.......................................... wytłumaczcie prosze ;]
Cool2021.04.21 9:52
Ludzie szanujcie się! ... nie bądźcie zwierzętami!!!
DERT2021.04.20 14:39
Pan Tekieli wyszukuje tego typu kwiatki na dowód jak ten świat jest zepsuty. A potem egzorcyści do roboty. A Dostojewski napisał, że dyktator zawsze widzi w człowieku zło, a Zbawiciel dobro.
chordad2021.04.20 14:17
czy to ta Marta Brzezińska, która kiedyś namiętnie pisywała dla fronda.pl? ona lubiła seks i pokrewne tematy z tego co pamiętam - to by pasowało... także jeśli to ta wasza wychowanka, to sami sobie podziękujcie...
Waldek2021.04.20 10:46
Tragicznie to wygląda - rozpasione grube panie z plastikowymi akcesoriami i protezami. I one chcą komuś wmówić że kilogramy plastiku pakowane do swoich wnętrzności mogą kogoś skutecznie zadowolić. Niestety rozwiązłość seksualna młodzieży często niszczy im życie bezpowrotnie. Mam już tylu znajomych którzy przegrali w ten sposób swoje życie. Szkoda, że tak mało osób ostrzega przed tym.
Moly2021.04.21 1:38
One nic nie chca nikomu wmowic. Maja swoja oferte; jesli ktos chce skorzystac to skorzysta; jesli nie chce to nie chce. To sie nazywa wolnosc wyboru. Nie propaguja rzeczy nielegalnych. P. Waldek nie musi byc przekonany do niczego. Ja mysle ze tym Paniom jest wszystko jedno jesli chodzi o preferncje seksualne osob w Polsce. Wiec p. Waldek nie musi trudzic sobie glowy: " kto sie do tego przekona" . Miedzy innymi dlatego ze to nie p. Waldka broszka. One nikomu nie przystawija lufy przy glowy.
Cool2021.04.20 8:31
Dziewczyny! ... przyjrzyjcie się tym aseksualnym feminom i zastanówcie się, czy też chcecie takie być???
Grizzly2021.04.19 22:54
Wara klechy od mojej kozy!
adg2021.04.20 1:37
MIŚ O BARDZO MAŁYM ROZUMKU się odezwał.
Grizzly2021.04.20 9:00
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka!
kat2021.04.19 18:42
Psy, koty, inne ssaki i zwierzęta w ogóle aktywność płciową przejawiają w ściśle określonych okresach. Po odbyciu kopulacji instynktownie dbają o rozwój poczętego życia. Po porodzie pielęgnują swe potomstwo aż do usamodzielnienia. Człowiek poza księżycowym cyklem menstruacyjnym kobiety w swej aktywności płciowej niczym nie jest ograniczony. Niczym, w odniesieniu do zwierzęcia. Biorąc jednakże pod uwagę ludzki rozum i analizę skutków niekontrolowanej seksualności powinien, zajmując najwyższe miejsce wg. teorii ewolucji Darwina, świecić przykładem wykorzystania daru seksualności w kontekście gatunku, płci, rodzicielstwa, a przede wszystkim człowieczeństwa. Niestety, lewacki homo sapiens - hedonista wybrał poziom zlepkokomórkowca, czegoś, czego nawet Darwin nie przewidział. Napalony lewak gotów jest wcielić się w zwierzę w okresie rui, wyobrazić sobie, że jest płci odmiennej, odbyć stosunek z matką bratem, siostrą albo nieboszczykiem i wszystko dla niekontrolowanej, chorej przyjemności. Pytam, kimże jest zboczony lewak? Kim są propagatorzy zboczeń obejmujący ochroną prawną szkodliwe dewiacje? Do czego zmierzamy afirmując postępowanie niegodne zwierzęcia?
Anonim2021.04.19 19:13
" księżycowym cyklem menstruacyjnym kobiety" COOOOO????? DEBILU chcesz powiedzieć że cykl kobiety jest zależny od fazy księżyca (tak jak pływy morskie) ? Porypało cię zupełnie? Jesteś nieukiem ignorantem i głupkiem.
kat2021.04.19 19:18
Uważasz, że brak wiedzy uprawnia cię do obrzucenia błotem? Jesteś typowym przykładem mało rozgarniętego, lewackiego ignoranta.
Anonim2021.04.19 20:36
Tak. Właśnie tak uważam. Głupotę trzeba tępić a nie wynosić na piedestał!!! Cykl menstruacyjny to poziom szkoły podstawowej. Skoro ktoś tego nie umie to jest tłukiem i debilem.
kat2021.04.19 21:25
Bardzo cieszy mnie twoja samokrytyka. Istnieje scisły związek pomięcy cyklem miesiączkowym, a fazami Księżyca. Pomijam bezsprzeczny związek frazeologiczny. Oto dowody twojej ignorancji: https://akademiaducha.pl/fazy-ksiezyca-cykl-menstruacyjny-kobiet/ , , https://wyborcza.pl/7,75400,26728595,jak-pelnia-wplywa-na-nasz-sen-najnowsze-odkrycia-naukowcow.html?disableRedirects=true
Cool2021.04.20 8:27
Gratuluje zaorania "anonima" :-)
N.2021.04.20 9:02
Samozaorania kat. W tych artykułach jest jasno napisane, że przez technologię cykl traci kontakt z fazami księżyca. A na pytanie: "kimże jest zboczony lewak" można odpowiedzieć: mokrym snem prawaka. Taka osoba, którą opisałeś po prostu nie istniej. Chciałbyś żeby istaniała, żebyś mógł ją nienawidzić. Ot, taki często obserwowane u katolików zachowanie:)
Cool2021.04.20 15:05
Wierzę jednak w ciebie ... wierzę że nawet z takimi ograniczeniami umysłowymi, jesteś w stanie dostrzec zwiazek, który zdaniem zaoranego lewaka "anonima" nie miał prawa istnieć.
Anonim2021.04.20 15:32
Sam jesteś debilem i do tego zboczonym.
pp2021.04.20 7:24
odpowiem wprost jak wiekswosc prawilnych prawakow jestes po prostu id**ta
Anonim2021.04.20 9:34
Wybacz, ale najczęstszą cecha lewaków jest poważnie obniżona inteligencja i patologicznie niski poziom nieufności (ślepa wiara w autorytety i brak krytycyzmu). Lewak to potomek ciemnego chłopstwa po prostu.
Styki2021.04.19 18:31
Austriacki psychoanalityk Wilhelm Reich (1897-1957), który w latach 20. XX w. zaszczepiał komunizm w Rosji Sowieckiej, dostrzegł, że podstawowym i niezbędnym warunkiem stworzenia społeczeństwa komunistycznego jest przeprowadzenie rewolucji seksualnej, która powinna objąć przede wszystkim młodzież. W swej książce „Rewolucja seksualna” Reich pisze: To przecież oczywiste: wyzwolenie seksualne młodzieży oznacza koniec instytucji małżeństwa (pojmowanego opresyjnie), bo utrzymywanie w ryzach seksualności młodych ludzi ma ich uczynić zdolnymi do małżeństwa. Taki jest bowiem sens tego nieustannie powtarzanego określenia o „kulturowym” znaczeniu małżeństwa i młodzieńczej „przyzwoitości”. Dlatego właśnie nie można podejmować tematu małżeństwa bez rozstrzygnięcia problemu moralności seksualnej młodzieży – te dwa problemy są ze sobą nierozerwalnie złączone Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/8253/krotka-historia-rewolucji-seksualnej-w-niemczech ©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.
Anonim2021.04.20 10:41
Oczywiście, komuniści chcąc zniszczyć wartości zaczynają od moralności, małżeństwa, wiary. To potwory, mentalnie są to zwięrzęta, które świadomie rezygnują ze swojego człowieczeństwa.
edi2021.04.19 18:12
Co na to kretacz Kaczynski, gloszacy co chwile nosne haselka, ze nie pozwoli aby u nas w szkolach wprowadzac lgbt, lecz to tylko, chcza gadanina, a zboczenia promowane lewaka bidena hulaja po calym swiecie. Gdzie jest minister edukacji odwazny Czarnek, ktory dziwnie zamilkl?
Pisowiec2021.04.19 16:09
Ręce precz od J. Bidena! Wreszcie odsunął Trumpa marionetkę Putina od władzy!!! J. Biden to katolik i nie zamierza popuszczać ruskim tak jak robił to Trump!!!! Ręce precz od Prezydenta USA!!!
Wronka2021.04.20 13:22
Biden to marionetka, i niestety pedofil....
Grizzly2021.04.19 15:38
A mi się kozy podobają .... I dupcze je zgodnie z nakazami Talmudu i Torah.
Grizzly2021.04.19 15:42
Won mendo bolszewicka od mojego nicka. Won parchu, nie ma dwóch Grizzlych który kocha kozy
Grizzly2021.04.19 20:13
Kozy są spoko, ale ten nick jeszcze lepszy, taki przechodni
Grizzly2021.04.20 9:01
Won trolle wystrugane z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka!
DARO2021.04.19 16:43
Pomieszales Talmud i Tore z inna ksiega znanej religii, Tora (piecioksiag Mojzesza )to raczej kara perdofilie!
Anonim2021.04.19 19:14
To lepiej niż małe dzieci w których gustują księża katoliccy.
Anonim2021.04.19 20:48
Pederaści (zwolennicy tęczowej zarazy, jakbyś nie wiedział) nie gustują w "małych dzieciach", tylko w 12 czy 15-letnich chłopcach. Doucz się, pajacu.
Grizzly2021.04.19 15:32
A mi się kozy podobają a najbardziej podniecają mnie białe, mogą być też w czarne plamki, mam buty gumowe by koza nie zwiała
Grizzly2021.04.20 9:01
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka!
Anonim2021.04.19 14:20
Zboczeńcy wara od naszych dzieci.
Anonim2021.04.19 14:30
Tylko nie uciekajcie za szybko, bo wam się nogi w sutanny zaplączą.
Anonim2021.04.20 2:18
Masz chyba za słabe okulary. Zboczeńcy nie chodzą w sutannach, tylko z czarnymi parasolkami.
Grizzly2021.04.19 15:43
I od mojej kozy!
Grizzly2021.04.20 9:02
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka!
Anonim2021.04.19 14:13
to są strasznie zboczone osoby a przede wszystkim muszą mieć jakieś koszmarne doświadczenia życiowe skoro uważają że kogokolwiek trzeba uczyć seksu. Normalni ludzie rozmawiają o tym w rodzinach lub znajdują sobie informację w internecie. Ja myślę że oni mają orgazmy w czasie tych edukacji i prawdopodobnie inaczej niż przy dzieciach nie mogą.
Anonim2021.04.19 14:31
A najlepsze orgazmy - w konfesjonałach.
Joanka2021.04.19 17:26
Jakbyś przygotował się porządnie, poczytał trochę i poszukał faktów to wiedziałbyś, że pedofilia w kościele to zaledwie znikomy procent tego paskudztwa na tle całości. Rozumiem, że będziesz krytykował pedofilię całościowo cz też pedofil ksiądz jest be, ale już pedofil nauczyciel jest ok?
Felek2021.04.19 15:13
Polacy nie rozmawiają o seksie prawie w ogóle, pokazują to badania seksuologów już od wielu lat. Jedną z głównych przyczyn dlaczego tak się dzieje, jest kościół katolicki, który wpaja ludziom od małego, że seks to jest coś wstydliwego, temat tabu i służy tylko do płodzenia dzieci. Świadomość seksualna w naszym kraju jest na bardzo niskim poziomie, bo wszelkie konserwatywne rządy chcą zakopać edukacje na ten temat głęboko, wierząc naiwnie, że wtedy problem z niknie pani bozia się na nich nie pogniewa. A w internecie to twoje dziecko co najwyżej porno może sobie znaleźć, ale nie dowie się w profesjonalny sposób więcej o swoim ciele i potrzebach seksualnych.
ref2021.04.19 21:54
Co Ty za głupoty pleciesz. My to w tej samej Polsce żyjemy.
Anonim2021.04.19 19:16
"Normalni ludzie rozmawiają o tym w rodzinach lub znajdują sobie informację w internecie." To po co szkoły i lekarze? O wszystkim można "porozmawiać w rodzinie albo poszukać w Internecie". Chyba cała twoja edukacja jest z rodziny i Internetu. Gdybyś zaczął chodzić do szkoły to byś zobaczył jak bardzo głupi jesteś.
N.2021.04.19 13:54
Dobrze, że "edukacji" jest w cudzysłowie. Po co komu edukacja w tej kwestii? Dobrze wychowany człowiek ma udawać, że seksualności NIE MA. Kiedyś o tym nie uczono i ludzie żyli. A że się tam któraś 16-latka zbrzuchaci - co z tego. Da się ślub i nie było tematu. Że się robi dziwkę z sakramentu świętego? A komuś to przez lata przeszkadzało? Przecież tak robią księża - oni uczą o seksualności, oni mają ją najbardziej uporządkowaną (bo - oficjalnie - nieużywaną).
Anonim2021.04.19 19:17
Tu nie chodzi o 16-latki a raczej 6-latki. Co księżulki będą molestować kiedy dzieci się dowiedzą że to zły dotyk i tak nie wolno?
Anonim2021.04.19 20:55
Lewacy nie pouczają 6-latków że "zły dotyk", tylko że 6-latek ma pełne prawo do satysfakcjonujących doświadczeń seksualnych. Oraz do wydania świadomej zgody na seks pedofilowi.
lewactwu mówimy nie.2021.04.19 13:36
Nie będzie legalizacji zboczeń i wynaturzenia. Pogonimy was od urn wyborczych.
Anonim2021.04.19 13:37
To całe gender do tego zmierza.
asddsa2021.04.19 13:26
SZÓSTE PRZYKAZANIE!!!
asddsa2021.04.19 13:25
Won z Polski !!! Możecie Holendrów uczyć, ale nie nas.
Skrzypek na dachu2021.04.19 13:19
Falszywy uzurpator kandydat Joe pedzio zombi Biden na uslugach bezboznych globalistow jest tylko pretendentem z demencyja, , bo kiedy pojechal na umuwione spotkanie w Pentagonie to straz nie wpuscila jego do srodka , a kiedy spytal sie " Kto wydal rozkaz ? " , to dostal odpowiedz " Nie ty . "
matis892021.04.19 13:01
System edukacji rządzi szatanistyczny, lewacki PIS.
Anonim2021.04.19 13:33
Wypad zboczeńcu lewacko genderowski.
MaxFiend2021.04.19 12:59
W czym problem? Bez pisemnej zgody rodziców nie można do szkoły wprowadzić żadnych dodatkowych projektów edukacyjnych. O co ten cały jazgot?
Anonim2021.04.19 13:16
To jest nieprawda. W praktyce zajęcia są kamuflowane pod fałszywymi tytułami, aby WYŁUDZIĆ od rodziców "zgodę".
MaxFiend2021.04.19 14:31
Chyba żartujesz albo celowo manipulujesz. Rodzice mogą w każdej chwili zapoznać się ze szczegółowym programem zajęć edukacyjnych i mają do tego pełne prawo. Nie zmyślaj, bo nikt inteligentny takich bzdur nie kupuje.
Anonim2021.04.19 20:51
Nie łżyj jak Lewak. W praktyce nie ma najmniejszych możliwości na to co mówisz, teoretyku usprawiedliwiający masowe jechanie po dzieciach przez lewacką swołocz.
MaxFiend2021.04.20 14:29
Jeżeli się z taką praktyką spotkałeś, to miałeś obowiązek zawiadomić prokuraturę i ciekawe, czy to zrobiłeś. W innym przypadku jesteś zwykłym kłamliwym tchórzem :-D
Anonim2021.04.20 15:45
Spotykam się z taką praktyka notorycznie, gdyż mam dzieci w szkole podstawowej. I kłamiesz bełkocząc o "zawiadamianiu", gdyż takie nadużycie w polskiej rzeczywistości nie wypełnia znamion przestępstwa ściganego z urzędu.
MaxFiend2021.04.20 17:15
Deprawacja nieletnich jak najbardziej wypełnia, kłamliwy tchórzu! :-D
Anonim2021.04.20 15:46
Sugerujesz, że można molestować i gwałcić dzieci byle mieć papierek z podpisem rodzica?
MaxFiend2021.04.20 17:17
Wytłumacz mi w jaki to umysłowo pokraczny sposób wydedukowałeś, że cokolwiek sugeruję? :-D
Ra2021.04.19 12:45
Bezwstydne wyrywanie lasek to taki Test na Prawdziwa Kobietę. Te które dadzą się bezwstydnie wyrwać, są uznawane za materiał odpadowy. Te które nie dały się wyrwać, są uznane za Kobiety za które warto się bić i bronić ich ryzykując wszystko. To oczywisty efekt ewolucji - mężczyźni wybierający bezwstydnice po prostu nie doczekiwali się swojego potomstwa, tylko chowali cudze. Ich geny jako zdefektowane zanikają w każdym cyklu. Jak widać, lewaki to coś skrajnie przeciwnego Naturze i Ewolucji. Lewactwo prowadzi do zagłady.
Anonim2021.04.19 12:39
Sponsorzy Lewaków (bankierzy z USA i okolic) doskonale wiedzą, że ludzi trzeba tak rucbnąć po oczach, aby stracili zdolność do stawiania oporu. Wtedy będą posłusznym stadem, głupim, prostackim, wulgarnym. Stąd wspieranie wszelkich patologii, łącznie z instytucjonalną pedofilią. Zauważyliście jak konsekwentnie lewaki ukrywają pedofilię? Jak rżną głupa pouczając 6-latków że mają prawo do satysfakcjonujących doświadczeń seksualnych?
Cool2021.04.19 12:20
Pamiętajcie dziewczyny! ... każda "łatwa" dziewczyna jest tylko na raz! Chłopaków nie interesują puszczalskie!
Anonim2021.04.19 12:56
Interesują, w pewnym sensie. Sens to - zaliczyć i uciekać. Tylko kretyn wiąże się z wycieruchą.
Cool2021.04.19 13:24
Głupie puszczalskie kończą na Strajku "KOBIET" ... :-)
Anonim2021.04.19 13:24
A tylko głupia wiąże się z dziwkarzem , co zalicza . Od takich wypaczeńców daleko drogie kobiety. Taki facet to samczy ruchacz.
Anonim2021.04.19 13:00
Taka Marta K. przykładowo to jest taka prorodzinna, że już trzecią rodzinę założyła, a niestara jest przecież, może krzewić wartości rodzinne jeszcze długie lata...
Cool2021.04.19 13:20
Jeśli masz kasę i wpływy to nawet nie musisz być atrakcyjna, żeby zmieniać jak rękawiczki. Ale przeciętna puszczalska wcześniej czy później zostanie samotną, sfrustrowaną Julką feministką ... :-)
Anonim2021.04.19 13:21
Ty antysemito!
Anonim2021.04.19 12:04
Oczywiście nauka dobrych manier, czy zarządzania gospodarstwem domowym, młodym Polakom jest niepotrzebna. Ważniejsze jak zrobić z nich powolne ofiary zboczeńców!
Anonim2021.04.19 11:44
te city niech swoje genitalia wystawią na ulicy i będą na nie wchodzili zboczeńcy jeden po drugim bo one są nie nażarte na pisiaków. a naszym dzieciom niech dadzą spokój.
Diabeł2021.04.19 11:30
No i co? każdy z was chrześcijan czy tych co uważają się za prawicę, za mordowanie takich kobiet - pierwszy by sprzedał takiego kata - a jak by zobaczyli że wygląda jak piłkarz z lat 80 to każdy porządny chłopak lubiący gorące laski latem pierwszy by rzucał kamieniem w takiego.
Aldona2021.04.19 11:29
Medycyna a konkretnie : Psychiatria , Psychologia Kliniczna , Seksuologia mówią o tego typu ludziach jako o zaburzonej osobowości . To jest sprawa do leczenia i terapii indywidualnej . Ok.3 % populacji jest dotkniętych takimi zaburzeniami. Jak lubią to robić publicznie to exhibicjonistki lesbijki kobiety z problemami alkoholowymi itd.
Anonim2021.04.19 11:34
Te 3% populacji to w czarnych kieckach chodzi?
Anonim2021.04.19 12:33
W nibytęczowych, a raczej z 6-kolorowymi emblematami, pajacu.
Dell2021.04.19 13:10
Te 3% chodzi z czarnymi parasolkami.
Palindrom2021.04.19 10:48
"kochaj się" to nic, tylko zachęta do masturbacji, "bezwstydnie" oznacza "idź w tym na całość!". Łącząc oba w "kochaj się bezwstydnie" otrzymujemy znane "pierd*l się!" – "genialne"! "Mędrzec", który to "wymyślił", z całą pewnością tą "refleksję" wywiódł z… fusów, a dokładniej z glonów i grzybów, które dawno wyżarły mu mózg i rozpleniły się w jego czaszce, szczelnie ją wypełniając. Skąd my znamy owo "pierd*l się!"? – Pierwszym, który użył tego określenia był ten, który rzucił Bogu w twarz dokładnie to samo, czyli swoje – eufemistycznie ujęte w Biblii łacińskiej – "non serviam!". Porównajcie jedno i drugie – czy to nie dokładnie to samo?
Anonim2021.04.19 11:23
Jedyna dopuszczalna edukacja seksualna - na kolanach księdza na plebanii! "To będzie nasza tajemnica, tylko nie mów nikomu".
Anonim2021.04.19 13:20
Lewaki nie muszą się z niczym ukrywać, dobierają się do dzieci całkowicie jawnie.
eee...2021.04.19 13:23
Widzę, że UB-ecka edukacja u Ciebie ciągle na topie.
espada2021.04.19 22:16
Ostatnio Jezus w prywatnych objawieniach mowli ze swiat nie jest juz wart przebaczenia tylko kary straszliwej. Zmiecie wszystko ogniem i nie zostanie nic...
x2021.04.19 10:33
Ciekawe, czy o Wojtyle też piszecie, że to zboczeniec dobierający się do dzieci, bo dotknął buzię dziecka. A może napiszecie, że Jeszus jest perwersyjnym pedofilem, skoro macie takie widzenie świata?
Anonim2021.04.19 10:46
Święty Michale Archaniele szatana i inne złe duch, które na stronach Frondy dokonują fałszywych oczernień, mocą Bożą strąć do piekł.
Anonim2021.04.19 10:55
Tylko się panie Boże nie pomyl, i jakiego księdza przy tym nie strąć, jak będzie posuwał ministranta...
Ludzie opamiętajcie się !2021.04.19 10:24
Wyuzdania seksualne obniżają poziom inteligencji i to w znacznym stopni. Sorosowi i jemu podobnym chodzi o to aby społeczeństwa były głupie i dały się prowadzić jak stado baranów na rzeż, wtedy można będzie sterować nimi według potrzeb.
Lulek2021.04.19 10:23
Program dla prostytutek i alfonsów.
Anonim2021.04.19 10:53
PiSdzielcy maja w sutenerstwie duże doświadczenie...
katolicka deratyzacja Polski2021.04.19 12:41
Faszystowska Konfederacja nienawidzi chorych,biednych i kobiet.
Anonim2021.04.19 10:19
Jedyna dopuszczalna edukacja seksualna - na kolanach księdza na plebanii!
eee...2021.04.19 13:20
Czyli nie masz nic przeciwko tej edukacji, tylko żeby tego nie robili ci księża, którzy sprzeniewierzyli się powołaniu a Twoje środowisko i to w tzw. majestacie prawa. No to dopiero jest dewiacja...
Anonim2021.04.19 10:11
A dopiero była akcja "zwiększamy dzietność" w wydaniu Dojnej Zmiany. I jakoś nie wypaliła. Może lewactwo ma na to inny, skuteczniejszy pomysł. Cel uświęca środki!!!
Dell2021.04.19 10:23
Gdyby lewactwu chodziło o zwiększenie dzietności, to nie domagałoby się mordowania dzieci na życzenie. Lewactwu chodzi o zniewolenie i zniszczenie społeczeństwa jakie znamy. Kopulacja od przedszkola i bez żadnych ograniczeń, to jedno z narzędzi służących do osiągnięcia tej destrukcji.
Dell2021.04.19 10:33
Przepraszam za ten bełkot, dopiero teraz psychotropy mi weszły. Wybaczcie :(
Dell2021.04.19 10:38
Właśnie widzę, że "weszły Ci psychotropy", bo zaczęły Ci się mylić niki.
Anonim2021.04.19 9:52
Ale pierd*olenie.
katolik2021.04.19 9:39
Jak dobrze, że kapłani nie są bezwstydni i realizują to w sposób wstydny, zgodnie z zaleceniami.
eee...2021.04.19 9:59
Długo tak będziesz się z towarzyszami zajmował duchowieństwem? Przecież zwalczenie KK, wywalenie "religijnej patologii" z przestrzeni publicznej miało naprawić sytuację... A teraz będzie to wszystko w tzw. majestacie prawa i nikt nie będzie miał prawa tego potępić. Ale ci postęp w ramach legalizacji Sodomy i Gomory... To żeśmy poszli do przodu robiąc 4 tys. lat do tyłu. Jak to u komunistów.
...2021.04.19 9:35
Szatan działa poprzez LGBT. Jeśli rodzice w porę się nie opamiętają to efekty tego działania będą ich wielką porażką wychowawczą.
Dell2021.04.19 10:12
To nie będzie "porażka wychowawcza rodziców", to będzie upadek cywilizacji - klęska nas wszystkich.
Szatan2021.04.19 10:21
E tam, księża lepiej się w tej roli sprawdzają. Nie ma to jak solidny pedofilny kapłan w roli pasterza durnych owieczek.
Anonim2021.04.19 10:30
Pedofil nadaje. Pedofil zwala winę na księży aby siebie wybielić i ukryć swoje wyuzdanie.
Dell2021.04.19 10:35
Księża zboczeńcy - tak, w destrukcji cywilizacji "sprawdzają się" równie dobrze jak "cywilni" sodomici. Na szczęście księży dewiantów jest ułamek promila