Kasta basta: Markiewicz wzywa sędziów do puczu - zdjęcie
23.04.20, 16:47Fot. via: Wikipedia

Kasta basta: Markiewicz wzywa sędziów do puczu

31

Prezes upolitycznionego stowarzyszenia sędziów „Iustitia”, Krystian Markiewicz udzielił wywiadu dla portalu Onet. Jego zdaniem Sąd Najwyższy musi sparaliżować nadchodzące wybory prezydenckie, bo w przeciwnym razie Polskę czeka marginalizacja w UE. Markiewicz ma nadzieje, że prof. Małgorzata Gersdorf zwoła Zgromadzenie Ogólne Sędziów NS, które wybierze tymczasowego następcę I Prezes i „zamrozi” Izbę Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych, tak, aby nie mogła ona orzec o ważności nadchodzących wyborów.

Środowiska opozycyjne nie ustają w nacisku na Sąd Najwyższy, chcąc doprowadzić w nim do przewrotu. Jednak, zgodnie z prawem, to prezydent wybierze tymczasowego prezesa SN, który zwoła Zgromadzenie. W ten sposób rozpocznie się procedura wyboru następcy prof. Małgorzaty Gersdorf na stanowisko I Prezesa Sądu Najwyższego. Jednak wciąż polemizuje z tym prof. Krystian Markiewicz:

 -„Wobec faktu, że I Prezes SN z powodu zagrożenia koronawirusem odwołała Zgromadzenie Ogólne, na którym mieli być wybrani jej potencjalni następcy, to ten komisarz polityczny sam zwoła takie Zgromadzenie. I, jak sądzę, będzie się z tym bardzo spieszył, nie bacząc na zagrożenie epidemiczne. Błyskawicznie dopuści do udziału w wyborach kandydatów na nowego I Prezesa neo-sędziów z Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych, Izby Dyscyplinarnej oraz kilku z Izby Cywilnej, którzy nigdy nie powinni w tych wyborach brać udziału. I równie płynnie wybrany zostanie nowy I Prezes SN, całkowicie dyspozycyjny wobec władzy” – przekonuje Markiewicz.

-„Przecież ocena ważności wyborów to sprawa kluczowa, na lata, dla nas wszystkich! Naprawdę chcemy, by orzekali o tym neo-sędziowie? I czy zagłosują cztery mln czy 30 mln uprawnionych, to wybory i tak mogą zostać uznane za ważne? W Europie i na świecie to się odbije szerokim echem i uderzy w prestiż Polski” – dodaje.

Markiewicz wciąż deprecjonuje nominowanych przez prezydenta sędziów, których nazywa „neo-sędziami”, a którzy, jak prezes Iustitii dobrze wie, są pełnoprawnymi sędziami i nikt nie może odsunąć ich od orzekania, a więc również i od udziału w wyborze I Prezesa SN.

Jednocześnie Markiewicz ubolewa nad możliwością, w której nieprzychylni Polsce unijni politycy nie zdecydują się ingerować w kwestie polskich wyborów:

-„Obawiam się, że Europa, zajęta walką z pandemią koronawirusa po prostu zostawi nas samym sobie. Bo jeśli my - czytaj Sąd Najwyższy - tak łatwo oddajemy to, o co mogliśmy zawalczyć, czyli nie spełniamy naszego moralnego obowiązku stania na straży prawa i konstytucji to świat uzna, że widocznie zasłużyliśmy na to, by spaść do roli obywateli UE drugiej kategorii. Znajdziemy się na marginesie, nawet jeśli formalnie pozostaniemy w Unii”.

kak/ Onet.pl, wPolityce.pl

Komentarze (31):

\\\\305\\\\201ukasz Najranowski2020.04.24 15:47
Groteskowa wypowiedź nienawistnika, któremu pycha przesłoniła zdrowy rozsądek... .Nie ma szacunku ani dla prawa, ani nawet dla siebie samego. Żenada!
Togi na sztorc i napletki na pokład2020.04.24 8:51
wracaj sędzio Bolec - byłeś śmieszny, ale ten to jakiś nawalony
niamniam2020.04.24 7:33
Mam pomysła ogłosić stan klęski żywiołowej, zdelegalizować PO, powiesić Berdorf, kopertnika , i tow budkowskiewicza vel kulomba , jako płaczkę , gdzie mój tekst postawić no tę Kidawębezbłońską.
stm.2020.04.24 7:12
Na co czeka prokuratura, brać tą kanalie i do pierdla. Płacę podatki na utrzymanie takiego gnoja? Czy mamy indywidualnie ?
napij się wody togo i połóż się w cieniu:brat Stef2020.04.24 2:30
gdzie jest sędzia Żurek
Maturzysta2020.04.23 22:33
Do młodych PRAWDZIWYCH POLSKICH PRAWNIKÓW PATRIOTÓW, spadkobierców PRZEDWOJENNYCH PRAWDZIWYCH POLSKICH PRAWNIKÓW, ZAMORDOWANYCH przez NIEMIECKICH SIEPACZY w obozach KONCENTRACYJNYCH, oraz KOMUNISTYCZNĄ BOLSZEWIĘ w KATYNIU. CZY nie czas na wysłanie STARUSZKÓW PIERDZIOSZKÓW na ZIELONO-CZERWONĄ EMERYTURKĘ??? Młodzi Polscy PRAWNICY, myśmy mieli po 25 lat i powołaliśmy SOLIDARNOŚĆ, Wy powołajcie "POLSKIE PATRIOTYCZNE UCZCIWE, STOWARZYSZENIE MŁODYCH POLSKICH UCZCIWYCH NIEPRZEKUPNYCH PRAWNIKÓW". Choćby pod nazwą "KASTANIETA" (nie mylić z KASTĄ). Nie mówcie Młodzi, że nie POTRAFICIE powołać, przecież nie jesteście GŁUPSI od NAS ROBOCIARZY z 1980 roku. Zdaję sobie sprawę z tego, że może być to TRUDNE. Ale chociaż niech będzie JEDEN, no może DWÓCH, a może DZIESIĘCIU PRZYZWOITYCH na CAŁĄ POLSKĘ, to już WYSTARCZY, inni PRAWDZIWI POLACY PRAWNICY, DOŁĄCZĄ się i BĘDZIE PIĘKNA, SPRAWIEDLIWA, UCZCIWA, POLSKA, NASZA MATKA KARMICIELKA, za którą będzie w godzinie PRÓBY warto ODDAĆ nawet ŻYCIE, tak jak oddali życie PRAWDZIWI POLACY PRAWNICY w KATYNIU, na NIELUDZKIEJ ZIEMI-SYBIRZE oraz w NIEMIECKICH OBOZACH KONCENTRACYJNYCH ( a przecież wystarczyło powiedzieć SIEPACZOM "TAK ZEŚWINIĘ SIĘ, możecie TOWARZYSZE z NKWD czy GESTAPO, na mnie LICZYĆ" i już ratowało się ŻYCIE, ale ZEŚWINIENIE ZOSTAJE na CAŁE ŻYCIE, swoje , dzieci i wnuków). "INKA" prosiła o przekazanie, "POWIEDZCIE MOJEJ BABCI, ŻE ZACHOWAŁAM SIĘ JAK TRZEBA". W chwili swojej ŚMIERCI WYKRZYCZAŁA. "NIECH ŻYJE POLSKA, NIECH ŻYJE 'ŁUPASZKA". Z kilku metrów nie dosięgnęła jej żadna kula z PLUTONU EGZEKUCYJNEGO, żołnierze Polacy z POBORU "ZACHOWALI SIĘ JAK TRZEBA", INKĘ skazali SĘDZIOWIE SOWIECIARZE, a potem DOBIŁA INKĘ SOWIECKA SWOŁOCZ, MORDERCA o znanym NAZWISKU .
asesor2020.04.23 21:59
I takiemu durniowi nic nie mozna zrobic? Nie mozna go wsadzic za podburzanie do rewolty ? To nie ma na takich paragrafu ? Dziwna ta dobra zmiana, ze toleruje zlo. To nie ma nic wspolnego ani z wolnoscia ani demokracja. To jest diabelskie dzialanie i to trzeba tepic w zarodku. Panie Ziobro - do roboty !
polacke2020.04.23 21:55
Człowiek, który stracił panowanie nad rozumem. Kolejny "europejski lokaj", który jest przerażony tym, co myśli o nim dziadek klozetowy z Belgi. Jestem Polakiem i jestem z tego dumny. Zachód znam od dziecka i nie mam do niego stosunku nabożnego. Wstań pan z kolan i ogarnij się.
Arek2020.04.23 20:17
Ty nędzna kreaturo,miałeś układy i układziki w tym skorupowanym zabetonowanym bolszewickim SN,a teraz wreszcie wypieprzą ich na zbity pysk i oby ciebie razem z nim starymi dziećmi komuszego systemu!!!
inka2020.04.23 19:27
i pan jest sędzią nie do wiary żal mi pana kij ma dwa końce
ryszard2020.04.23 19:16
Pucio, pucio.
anonim2020.04.23 17:57
Do tego dążą wszelkiej maści szkodniki Polski. Zdeprawowane plemię sprzedawczyków, uzurpatorów, folksdojczów którzy za garść niemieckich euro albo rosyjskich rubli sprzedadzą własną matkę i swoją godność. To dzisiejsza tzw opozycja z łajdakami pod krawatami i kastowe sądy z szubrawcami w togach. Ta rosyjska babska kreatura w koronie(caryca) dobrze wiedziała co mówi i do tego próbują doprowadzić jej spadkobiercy z KO i kasty w togach. Zapomniała tylko że w Polsce rządzi inna Królowa a jak pokazuje historia wszelkiej maści szkodniki wcześniej czy później przepadały w oparach intelektualnego smrodu. Tak będzie i tym razem z jednym ale. No właśnie. Jeżeli my Polacy pozostaniemy wierni Matce Bożej i nauczaniu Chrystusa nie musimy obawiać się żadnego sprzedajnego lewackiego szkodnika. Bo wcześniej czy później rozsypią się w proch i niebyt. Natomiast jeżeli zdradzimy naszą Królową i Jej Syna to marny nasz los! Dlatego rodacy, patrioci, wierni Bogu i Ojczyźnie różańce w dłoń i modlimy się o oddalenie tęczowej lewackiej zarazy i upadek wielu wrogów Polski. Bo nasza Ojczyzna ma ich nie tylko na zewnątrz ale przede wszystkim wewnątrz. Jak pokazują dzieje i historia modlitwa różańcowa już nieraz czyniła cuda. Wiec do dzieła i choćby dziesiątek różańca mówić w intencji NASZEJ Ojczyzny.
Moshe Cvel2020.04.23 17:54
Każdy sędzia który chce uprawiać politykę powinien zrezygnować z zawodu sędziego i zająć sie robieniem własnej kariery politycznej. Nie ma mojego przyzwolenia na aby sędziowie z moich podatków idących także na ich wynagrodzenia za prace sędziego/sędziny Były takim upolitycznionym prawnikom sędziom zawodowym wypłacane.
pat2020.04.23 17:43
Niech się puczą. Zawiesić im pobory, bo to nasze obywatelskie pieniądze.
GIZD2020.04.23 17:37
O szóstej rano niech go odwiedzą odpowiednie służby.
hrabia Potocki2020.04.23 17:22
Daje dowod na to ze sadownictwo trzeba zmienic, za wszelka cene ani kroku wstecz panie prezydencie Duda
ia22020.04.23 17:15
Lech Wałęsa stwierdził ostatnio :" mam bolszewicką wiarygodność". Dosłownie ! , On jako Bolek nie mógł się dokładniej już odkryć !
Polexit2020.04.23 17:11
Zaraz, zaraz, a gdzie jest Izba Dyscyplinarna? Za co biorą pieniądze? Czy dalej mamy państwo z tektury? Zazdroszczę Turkom. Mają za Prezydenta człowieka z jajami. Przepraszam Pana Prezydenta R. Erdogana za takie polskie określenie, ale ono jest pejoratywne!!!
katolicka kretynizacja polski 2020.04.23 17:08
Sądownictwo pod rządami PiS jest jak Duda- miałkie i sterowalne.
StanPio2020.04.23 17:19
(Z listu carycy Katarzyny II do Nikity Panina ministra spraw zagranicznych Rosji w latach 1764-1780.) „Istnieją różne narody, a raczej różne narody mają różnego ducha. Jedne można podbić i przesiedlić w celu zagarnięcia ich ziem, a świat nie podniesie wrzasku – to małe narody, plemiona. Z innych można uczynić małym wysiłkiem niewolników i będą chętnie lizali rękę Pana – to narody o podłej duszy, od kolebki niegodne samostanowienia, w wielkich obszarach Azji roztopią się bez śladu. Z trzecimi wreszcie nie można zrobić ani tego, ani tego, przynajmniej nie od razu – to Polacy. Nie można zaanektować ich państwa, bo trzeba byłoby się dzielić z Prusami, Austrią, Turcją i Bóg wie jeszcze z kim; narzuca to europejska równowaga sił. Po drugie nie można tego zrobić od ręki, gdyż są to znakomici żołnierze, a cały naród gdy otwarcie zagrożony, przypomina wściekłego wilka w nagonce. Zbyt dużo by to kosztowało, należy więc zdemoralizować ich do szpiku kości. Trzeba … rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność… Jeśli nie da się uczynić zeń trupa, należy przynajmniej sprawić, żeby był jako chory ropiejący i gnijący w łożu… Trzeba mu wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchię i niezgodę… Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata, a syna skakania do gardła ojcu. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali, zawsze gdzieś szukając arbitra. Trzeba ogłupić i zdeprawować, zniszczyć ducha, doprowadzić do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i pajdy chleba. Będą Oni walczyć długo, bardzo długo, nasze prochy przepadną, ale przyjdzie czas gdy sami sprzedadzą swój kraj, sprzedadzą go jak najgorszą dziwkę. My rozpoczniemy ten proces Panin! Korupcją „milczących psów”, którzy będą nimi rządzić. Bogactwem i głodem, które biednych podjudzą przeciw możnym, tych drugich zaś napełnią takim strachem i podłością, że uczynią wszystko dla zachowania swego bogactwa. Zepsujemy ich kultem prywaty, złodziejstwa, rozpusty, wszelaką demoralizacją i wiodącym ku niej alkoholem. Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły, lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli. Niższe szczeble tych krwiopijców będą uzależnione od wyższych w nierozerwalnej strukturze formalnej i nieformalnej piramidy. Trzeba będzie starać się, by w piramidę wpasowany był każdy zdolny i inteligentny człowiek, by zechciwiał w niej i spodlał. Niedopasowywalnych szaleńców, nieuleczalnych fanatyków, nałogowych wichrzycieli i każdą inną wartościową jednostkę wyeliminujemy operacyjnie. Zadanie to jest wielkie Panin, lecz i efekty będą wielkie. Polska zniknie w samych Polakach! Wtedy właśnie, gdy będzie wydawało się im, że mają wolność. Ale ja tego nie doczekam Panin, zaczniemy jednak ten proces”.
SZKOLA SOROSZA2020.04.23 18:45
icek sady dzis to kasta zydokomunistyczna
Sonia2020.04.23 20:14
Sądownictwo nie jest pod rządami PIS ,jest przecież ,,niezależne'' pod rządami około 10 %politycznej kasty ,która na głowie staje ze świeczkami w rękach aby nie stracić swoich niecnych wpływów i dalej oddawać kamienice 140-letnim właścicielom.Nie mogą przecież stracić tych korporacji prawniczych gdzie ręka rękę myje.Przykłady ich działalności widzieliśmy między innymi na przesłuchaniach komisji do spraw Amber Gold.Ale to jest tylko wierzchołek góry lodowej.Tym sędziom mówimy nie.Tak dalej być nie może.
soros2020.04.23 17:02
Jest paragraf za d...pe dziada i do dziupli .nie moze byc tak ,że byle toga będzie oficjalnie nawoływać do zamachu konstytucyjnego.Basta kasta.
fdf2020.04.23 16:54
Tylko Jarosław, reszta to pionki.
anonim2020.04.23 16:53
Im to na rękę... przynajmniej nikt nie będzie mógł mówić o łamaniu prawa jak w sprawie list poparcia do KRS.
Konfederacja2020.04.23 16:52
Czy wybory będą anonimowe? Nie. Powszechne? Nie? Będzie czuwała nad ich przebiegiem PKW? Nie. To co to za wybory... takie "prawo" obecnej władzy.
StanPio2020.04.23 17:18
(Z listu carycy Katarzyny II do Nikity Panina ministra spraw zagranicznych Rosji w latach 1764-1780.) Jak zniszczyć Polski Naród „Istnieją różne narody, a raczej różne narody mają różnego ducha. Jedne można podbić i przesiedlić w celu zagarnięcia ich ziem, a świat nie podniesie wrzasku – to małe narody, plemiona. Z innych można uczynić małym wysiłkiem niewolników i będą chętnie lizali rękę Pana – to narody o podłej duszy, od kolebki niegodne samostanowienia, w wielkich obszarach Azji roztopią się bez śladu. Z trzecimi wreszcie nie można zrobić ani tego, ani tego, przynajmniej nie od razu – to Polacy. Nie można zaanektować ich państwa, bo trzeba byłoby się dzielić z Prusami, Austrią, Turcją i Bóg wie jeszcze z kim; narzuca to europejska równowaga sił. Po drugie nie można tego zrobić od ręki, gdyż są to znakomici żołnierze, a cały naród gdy otwarcie zagrożony, przypomina wściekłego wilka w nagonce. Zbyt dużo by to kosztowało, należy więc zdemoralizować ich do szpiku kości. Trzeba … rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność… Jeśli nie da się uczynić zeń trupa, należy przynajmniej sprawić, żeby był jako chory ropiejący i gnijący w łożu… Trzeba mu wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchię i niezgodę… Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata, a syna skakania do gardła ojcu. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali, zawsze gdzieś szukając arbitra. Trzeba ogłupić i zdeprawować, zniszczyć ducha, doprowadzić do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i pajdy chleba. Będą Oni walczyć długo, bardzo długo, nasze prochy przepadną, ale przyjdzie czas gdy sami sprzedadzą swój kraj, sprzedadzą go jak najgorszą dziwkę. My rozpoczniemy ten proces Panin! Korupcją „milczących psów”, którzy będą nimi rządzić. Bogactwem i głodem, które biednych podjudzą przeciw możnym, tych drugich zaś napełnią takim strachem i podłością, że uczynią wszystko dla zachowania swego bogactwa. Zepsujemy ich kultem prywaty, złodziejstwa, rozpusty, wszelaką demoralizacją i wiodącym ku niej alkoholem. Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły, lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli. Niższe szczeble tych krwiopijców będą uzależnione od wyższych w nierozerwalnej strukturze formalnej i nieformalnej piramidy. Trzeba będzie starać się, by w piramidę wpasowany był każdy zdolny i inteligentny człowiek, by zechciwiał w niej i spodlał. Niedopasowywalnych szaleńców, nieuleczalnych fanatyków, nałogowych wichrzycieli i każdą inną wartościową jednostkę wyeliminujemy operacyjnie. Zadanie to jest wielkie Panin, lecz i efekty będą wielkie. Polska zniknie w samych Polakach! Wtedy właśnie, gdy będzie wydawało się im, że mają wolność. Ale ja tego nie doczekam Panin, zaczniemy jednak ten proces”.
man.of.Stagira2020.04.23 16:44
„nie może być polskich panów; jeśli polscy panowie jeszcze istnieją to należy ich – choć brzmi to twardo – wymordować… Polacy mogą mieć tylko jednego pana, a jest nim Niemiec; nie może i nie powinno być dwóch panów obok siebie, dlatego też należy wszystkich przedstawicieli polskiej inteligencji wytępić (umzubringen). Brzmi to twardo, ale takie jest prawo życia.” Adolf Hitler 2 X. 1940 r.
StanPio2020.04.23 17:14
(Z listu carycy Katarzyny II do Nikity Panina ministra spraw zagranicznych Rosji w latach 1764-1780.) Zniszczyć naród Polski „Istnieją różne narody, a raczej różne narody mają różnego ducha. Jedne można podbić i przesiedlić w celu zagarnięcia ich ziem, a świat nie podniesie wrzasku – to małe narody, plemiona. Z innych można uczynić małym wysiłkiem niewolników i będą chętnie lizali rękę Pana – to narody o podłej duszy, od kolebki niegodne samostanowienia, w wielkich obszarach Azji roztopią się bez śladu. Z trzecimi wreszcie nie można zrobić ani tego, ani tego, przynajmniej nie od razu – to Polacy. Nie można zaanektować ich państwa, bo trzeba byłoby się dzielić z Prusami, Austrią, Turcją i Bóg wie jeszcze z kim; narzuca to europejska równowaga sił. Po drugie nie można tego zrobić od ręki, gdyż są to znakomici żołnierze, a cały naród gdy otwarcie zagrożony, przypomina wściekłego wilka w nagonce. Zbyt dużo by to kosztowało, należy więc zdemoralizować ich do szpiku kości. Trzeba … rozłożyć ten naród od wewnątrz, zabić jego moralność… Jeśli nie da się uczynić zeń trupa, należy przynajmniej sprawić, żeby był jako chory ropiejący i gnijący w łożu… Trzeba mu wszczepić zarazę, wywołać dziedziczny trąd, wieczną anarchię i niezgodę… Trzeba nauczyć brata donoszenia na brata, a syna skakania do gardła ojcu. Trzeba ich skłócić tak, aby się podzielili i szarpali, zawsze gdzieś szukając arbitra. Trzeba ogłupić i zdeprawować, zniszczyć ducha, doprowadzić do tego, by przestali wierzyć w cokolwiek oprócz mamony i pajdy chleba. Będą Oni walczyć długo, bardzo długo, nasze prochy przepadną, ale przyjdzie czas gdy sami sprzedadzą swój kraj, sprzedadzą go jak najgorszą dziwkę. My rozpoczniemy ten proces Panin! Korupcją „milczących psów”, którzy będą nimi rządzić. Bogactwem i głodem, które biednych podjudzą przeciw możnym, tych drugich zaś napełnią takim strachem i podłością, że uczynią wszystko dla zachowania swego bogactwa. Zepsujemy ich kultem prywaty, złodziejstwa, rozpusty, wszelaką demoralizacją i wiodącym ku niej alkoholem. Stworzymy tam nową oligarchię, która będzie okradać własny naród nie tylko z godności i siły, lecz po prostu ze wszystkiego, głosząc przy tym, że wszystko co czyni, czyni dla dobra ojczyzny i obywateli. Niższe szczeble tych krwiopijców będą uzależnione od wyższych w nierozerwalnej strukturze formalnej i nieformalnej piramidy. Trzeba będzie starać się, by w piramidę wpasowany był każdy zdolny i inteligentny człowiek, by zechciwiał w niej i spodlał. Niedopasowywalnych szaleńców, nieuleczalnych fanatyków, nałogowych wichrzycieli i każdą inną wartościową jednostkę wyeliminujemy operacyjnie. Zadanie to jest wielkie Panin, lecz i efekty będą wielkie. Polska zniknie w samych Polakach! Wtedy właśnie, gdy będzie wydawało się im, że mają wolność. Ale ja tego nie doczekam Panin, zaczniemy jednak ten proces”.
anonim2020.04.23 17:56
Do tego dążą wszelkiej maści szkodniki Polski. Zdeprawowane plemię sprzedawczyków, uzurpatorów, folksdojczów którzy za garść niemieckich euro albo rosyjskich rubli sprzedadzą własną matkę i swoją godność. To dzisiejsza tzw opozycja z łajdakami pod krawatami i kastowe sądy z szubrawcami w togach. Ta rosyjska babska kreatura w koronie dobrze wiedziała co mówi i do tego próbują doprowadzić jej spadkobiercy z KO i kasty w togach. Zapomniała tylko że w Polsce rządzi inna Królowa a jak pokazuje historia wszelkiej maści szkodniki wcześniej czy później przepadały w oparach intelektualnego smrodu. Tak będzie i tym razem z jednym ale. No właśnie. Jeżeli my Polacy pozostaniemy wierni Matce Bożej i nauczaniu Chrystusa nie musimy obawiać się żadnego sprzedajnego lewackiego szkodnika. Bo wcześniej czy później rozsypią się w proch i niebyt. Natomiast jeżeli zdradzimy naszą Królową i Jej Syna to marny nasz los! Dlatego rodacy, patrioci, wierni Bogu i Ojczyźnie różańce w dłoń i modlimy się o oddalenie tęczowej lewackiej zarazy i upadek wielu wrogów Polski. Bo nasza Ojczyzna ma ich nie tylko na zewnątrz ale przede wszystkim wewnątrz. Jak pokazują dzieje i historia modlitwa różańcowa już nieraz czyniła cuda. Wiec do dzieła i choćby dziesiątek różańca mówić w intencji NASZEJ Ojczyzny.
man.of.Stagira2020.04.23 17:33
StanPio 100/100