Kanadyjska działaczka pro-life znów aresztowana - zdjęcie
25.03.15, 11:49

Kanadyjska działaczka pro-life znów aresztowana

4

Kobieta nigdy jeszcze nie weszła do kliniki aborcyjnej. Swój sprzeciw wobec zabijania nienarodzonych dzieci wyraża, stojąc w milczeniu z transparentem, na którym widnieje zdjęcie dziecka i napis: „Dlaczego mamo? Kiedy mam tak dużo miłości do podarowania”.

Słowa te nie podobają się działaczom aborcyjnym, dlatego Gibbson nękana jest przez kanadyjski wymiar sprawiedliwości. Mimo więzienia i szykanowania kobieta nieprzerwanie podejmuje walkę z cywilizacją śmierci.

W Kanadzie aborcja dozwolona jest bez żadnych ograniczeń. Poczęte dzieci nie są traktowane jako członkowie społeczeństwa i tym samym pozbawia je się wszystkich praw. Placówki aborcyjne natomiast są prawnie chronione, a ich funkcjonowanie zalicza się do działalności gospodarczej. Wejście na teren centrów aborcyjnych w celu ujawniania prawdy o mordowaniu nienarodzonych dzieci jest zakłóceniem działalności tych miejsc. Ochroną objęte są również tereny w pobliżu placówek.

MT/radiomaryja.pl

Komentarze (4):

anonim2015.03.25 11:57
baba za usiłowanie zabójstwa psa dostała osiem miesięcy do odsiadki, a za zabicie dziecka nienarodzonego dostaje się medal, szok!!!
anonim2015.03.25 12:02
Wolność wyrażania własnych poglądów ? Ciekawe bo by się stało z manifestantem przed siedzibą KC PZPR niosącym banner np. "program narodu programem partii"
anonim2015.03.26 8:34
Kanada - cywilizacja śmierci w całej okazałości.
anonim2015.03.26 17:48
W kanadzie morderstwo aborcyjne wykonuje się wg zaleceń Talmudu dla ofiar z ludzi. tak oto sataniści od-talmudyczni składają krwawe ofiary złotemu cielcu.