Kajetan P. w tym tygodniu wróci do Polski - zdjęcie
23.02.16, 15:36Fot. telewizjarepublika.pl

Kajetan P. w tym tygodniu wróci do Polski

2

Morderca schwytany niedawno na Malcie już w tym tygodniu powróci do naszego kraju. 

Mężczyzna najpóźniej w sobotę wróci do kraju. Do jego przewiezienia nie zostanie wyczarterowany samolot, podejrzany mężczyzna wróci zwykłym samolotem rejsowym – poinformowało TVN24.

Jak podano, polskie służby nie chcą dłużej czekać i Kajetan P. zostanie jak najszybciej sprowadzony do Polski.

Na początku lutego, w jednym z warszawskim mieszkań, strażacy wezwani do pożaru znaleźli ciało kobiety pozbawione głowy. Jak ustaliła prokuratura, mężczyzna najpierw zabił Katarzynę J. w stancji na Woli, a następnie przewiózł jej zwłoki do wynajmowanego przez siebie mieszania na Żoliborzu.

P. został zatrzymany w ubiegłym tygodniu na Malcie, gdzie ukrywał się od dwóch tygodni. Jest podejrzany o zabójstwo młodej nauczycielki języka włoskiego. W poszukiwania Kajetana P., podejrzanego o morderstwo młodej kobiety, zaangażowało się amerykańskie FBI. Mężczyzna trafił również na listę najbardziej poszukiwanych przestępców w Europie. Interpol wydał za nim czerwoną notę. Sprawą zajęli się także polscy policjanci z wydziału „Łowcy cieni”. P. wcześniej widziany był m.in. na podwarszawskim lotnisku w Modlinie i na dworcach kolejowych w całej Polsce. Prawdopodobnie przed wyjazdem z kraju wziął pożyczkę na 15 tys. złotych.

emde/telewizjarepublika.pl

Komentarze (2):

anonim2016.02.23 22:03
To dobrze, zdąży na niedzielną manifę kodu.
anonim2016.02.24 7:31
@ Romek_Atomek Dobre!