,,Jesteśmy Polakami. Jesteśmy u siebie. Nie dajmy się!’’. Poruszający apel o. Rydzyka - zdjęcie
05.05.21, 21:39Fot. screenshot - YouTube (Radio Maryja)

,,Jesteśmy Polakami. Jesteśmy u siebie. Nie dajmy się!’’. Poruszający apel o. Rydzyka

146

W związku z działaniami stowarzyszenia Sieć Obywatelska Watchdog Polska, które przeprowadza nagonkę na Fundację Lux Veritatis, o. Tadeusz Rydzyk zwrócił się na łamach „Naszego Dziennika” z apelem o obronę związanych z Fundacją mediów.

Sieć Obywatelska Watchdog Polska zażądała od Fundacji Lux Veritatis informacji na temat pozyskanych i wydanych środków publicznych. Stowarzyszenie domagało się szczegółowych, również wrażliwych danych z dziewięciu lat działalności. Regularnie składająca właściwe sprawozdania Fundacja odmówiła udzielenia takich informacji. Ponieważ Watchdog Polska nie odwołała się od tej decyzji, stała się ona prawomocna. Fundacja działała zgodnie z prawem, co potwierdzały sądy. Mimo to, Watchdog Polska kilkukrotnie zawiadamiała prokuraturę. Ta za każdym razem umarzała postępowanie, nie dopatrując się znamion żadnego przestępstwa.

Teraz Stowarzyszenie wystąpiło z subsydiarnym aktem oskarżenia przeciwko członkom zarządu Fundacji Lux Veritatis: o. Tadeuszowi Rydzykowi CSsR, o. Janowi Królowi CSsR i pani Lidii Kochanowicz-Mańk, domagając się wobec nich kar, włącznie z karą pozbawienia wolności.

W związku z tymi działaniami o obronę mediów związanych z Fundacją Lux Veritatis apeluje na łamach „Naszego Dziennika” o. Tadeusz Rydzyk.

- „Rodzina Radia Maryja wywalczyła pokojowo przed laty częstotliwość dla Radia Maryja, multipleks dla Telewizji Trwam. Teraz obyśmy obronili nasze media. Dziś uderzają w Fundację Lux Veritatis, by potem zamknąć Radio Maryja, Telewizję Trwam”

- podkreśla założyciel Radia Maryja.

Jednocześnie dziękuje za solidarność i wyznaje, że czuje się poruszony otrzymanym z różnych środowisk wsparciem.

- „Wygląda to na początek powszechnego ruszenia, oby tak się stało. Powszechne ruszenie dzieci Matki Najświętszej, dzieci naszej Ojczyzny, Polski. Trzeba się modlić za Polskę, za nas wszystkich, aby nie było w kimkolwiek z nas nienawiści, pragnienia odwetu, nienawiści do drugiego, nie było złego słowa. Do tego kusi szatan. Nienawiścią człowiek buduje jego królestwo

- pisze redemptorysta.

Duchowny prosi o dalsze zaangażowanie w obronę katolickich mediów i apeluje o pisanie w tej sprawie listów do prezydenta, premiera i marszałek Sejmu.

- „Zwracamy się do Was, do Rodaków, do Katolików. My przecież działamy według prawa polskiego, w Ojczyźnie działamy. Dlaczego organizacje antyewangelizacyjne spoza Polski nam przeszkadzają? Dyskryminują ludzi wierzących. Chcą nam odebrać możliwość wolnego nadawania przez radio i telewizję takiej ewangelizacji. Pytajcie, czy to jest konstytucyjne. A może to jest zapowiedź końca Polski?”

- pyta kapłan.

Przekonuje, że ma dowody by twierdzić, iż ataki na Radio Maryja i Telewizję Trwam są „zorganizowane międzynarodowo”.

- „Nie dajmy się. Jesteśmy Polakami. Jesteśmy u siebie. Bóg zapłać za to wspólne działanie. Wspierajmy jeden drugiego. Nie przeciwstawiajmy się sobie. To przeciwstawianie, ta nienawiść są na rękę tym, którzy nie chcą katolickiej Polski

- apeluje.

kak/Nasz Dziennik

Komentarze (146):

Zawi2021.05.8 21:51
Trzeba się zdecydować. ALBO religia polska, ALBO katolicka. Katolik nie jest dzieckiem Polski i Maryi a Matka Boska nie jest żoną Polski, ani nawet Polką. Natomiast duch Polski, to bałwan - Polska jest bytem politycznym, nie duchowym, ani religijnym.
lon2021.05.6 17:45
Co od niego chcecie , czepcie się tych co mu kasę ładują bez wymagania rozliczenia się , rzetelnego rozliczenia.
man.of.Stagira2021.05.6 14:35
„Nie dajmy się. Jesteśmy Polakami. Jesteśmy u siebie. Bóg zapłać za to wspólne działanie. Wspierajmy jeden drugiego. Nie przeciwstawiajmy się sobie. To przeciwstawianie, ta nienawiść są na rękę tym, którzy nie chcą katolickiej Polski” // Vivat Ojciec Tadeusz Rydzyk!
HAW2021.05.6 13:48
O. Rydzyk przeapelował.
man.of.Stagira2021.05.6 13:32
BRAWO Ojciec Tadeusz Rydzyk Redemptorysta! Vivat Redemptoryści! Vivat Polonia! // Semper Fi!
Anonim2021.05.6 18:10
Vivat cssr, krld, zssr, rwpg, pzpr, kpzr, vivat!
Anonim2021.05.6 13:10
Kwestowanie - w tym jest piniondz! Tadek i Jurek zrobili duży piniondz na kwestowaniu. Klasa biznesmeni!
Anonim2021.05.6 12:47
Niech żyje nam ojciec Rydzyk, a datki są dobrowolne i wara pejsowatym od nich.
Anonim2021.05.6 13:02
Od dobrowolnych wara! Ale wpłacane przez rozmaite państwowe instytucje trzeba ujawnić! Wtedy zobaczymy skalę złodziejstwa.
Post2021.05.6 11:13
Jeżeli fundacja wykaże przed sadem swoją uczciwość to mogę ją popierać jak najbardziej.
Polak2021.05.6 11:37
Fundacja od początku się wykazuje. Biorąc pod uwagę szaleńcze i niezmordowane od lat ataki na o. Rydzyka to przekręt w rozliczeniach byłby dla niego samobójem. Możesz zatem spokojnie modlić się za o. Rydzyka i katolicką Polskę.
Anonim2021.05.6 11:50
Ciągną z cyca podatnika ile wlezie. Jeśli taki mechanizm Ci nie przeszkadza to spoko.
Polak2021.05.6 12:14
I to są właśnie te wyssane z cyca "Gaz.Wyb" bujdy. Na fundacje o. Rydzyka zapisy od podatników są dobrowolne. Np. św. pamięci Irena Kwiatkowska przepisała wszystko (a miała niewiele) na fundację o. Rydzyka. Nikt jej nie zmuszał. Ty też możesz przepisać swoje dochody o. Rydzykowi. Lepsze to niż Twoje "penisowe" halucynacje na tym forum.
Anonim2021.05.6 13:05
Ale ja nie mówię o dobrowolnych datkach. Od tych wara! Mówię o państwowych dotacjach, czyli zabieraniu polskiemu obywatelowi i dawanie Tadkowi. Prywatne datki to prywatna sprawa! Każdy może robić ze swoimi pieniędzmi co chce. Ale państwowe to zupełnie inny kaliber.
wypasiona morda za złodziejską kasę !!!2021.05.6 10:55
wypasiona morda za złodziejską kasę !!! zrobcie go papieżem !!!!!
Polak2021.05.6 11:38
Niestety sprawa leży w gestii Watykanu.
Anonim2021.05.6 10:48
Fundacja przeprowadziła NAGONKĘ? A czy przypadkiem Lux Veritas nie jest fundacją pożytku publicznego i ma obowiązek przedstawiać pełne sprawozdania finansowe? Nagonka byłaby wtedy, kiedy Rydzyk i jego świta byli krystalicznie czyści. A tacy zdecydowanie nie są. Na dodatek dostaje grube dotacje z podatków. Więc o jakiej nagonce tu rozmawiamy?
man.of.Stagira2021.05.6 10:35
BRAWO Ojciec Tadeusz Rydzyk Redemptorysta! Vivat Redemptoryści! Vivat Polonia! // Semper Fi!
ALA2021.05.6 10:29
ALE TO ZYDOSTWO ROZPANOSZYLO SIE W POLSCE. CIEKAWE KIEDY SPRAWDZA 9 MIESZKAN KROPIWNICKIEGO BIEDNEGO POSLA
oloo2021.05.6 12:29
Na razie są zajęci obajtkiem.
chłopka2021.05.6 10:26
On je Polokym ? On je u siebie ? :):):):):):):):):):):):)
ALA2021.05.6 10:31
A TY ICKA NADAJESZ OCZYWISCIE Z KIBUCU.
Tylko winny się tłumaczy2021.05.6 10:22
"Tłumaczy się winny, zazwyczaj przed sobą tłumaczy bo musi, szczególnie gdy się dusi przykre życie toksycznego kłamcy gdy cierpi płakać muszą wszyscy cierpi na własne życzenie przez kompleksy gdyż korona jego marzeniem cierpienie następstwem jego zachowań cierpienie następstwem lekarza rokowań cierpieniem chce wszystkich częstować siewca miłości, pordzewiały robal brak odpowiedzialności z domu wyniesiona brak mózgu doprowadza do stanu w którym kona coś o czerwieni niedawno wspomniane KGB podobno nocami chodzi KGB czyli Kont Góra Bezpłciowości twoja formacja stworzona w pustym domu formuje treści niepotrzebne nikomu kłamca co ip miał wszystkich znane prokuratura pod drzwiami stała informacja nagle...wyparowała wyrokami straszył bo rozprawa w toku później podciągnął wszystko do rozwodu teraz...śmieszny jesteś chamie kłamiesz, kłamiesz, ciągle kłamiesz... kłamca cokolwiek powie, kit serwuje głównie sobie"
Jawny2021.05.6 10:11
Proszę nie obrażać ojca Rydzyka. Jest on krystalicznie uczciwy, jak nie przymierzając poseł Czarnecki.
Anonim2021.05.6 10:18
Czarnecki to oszust, wiadomo, ale w sumie drobny. Dla mnie Tadek to klasa z półki Owsiaka! Poważny piniondz tam już jest i wszystko z kurzu przy liczeniu wpływów na "dzieła"! To są majstersztyki na podkładzie dużej wiedzy socjologicznej!
Przykazanie 7 nie kradnij2021.05.6 10:28
O. Rydzyk "kryształowy" jak Obajtek
W katolickiej2021.05.6 10:11
Polsce powinna być najważniejsza prawda, sąd z pewnością wyda sprawiedliwy wyrok. Nie rozumiem po co te apele a dowody należy przedstawić sądowi, co ludzie mają do tego.
ALA2021.05.6 10:16
MOSIEK JAKI SAD? W POLSCE SA TYLKO SADY ZYDOKOMUNISTYCZNE.
Anonim2021.05.6 10:10
"Lepszy Rydz niż Nic" - pralnia czerepów i kasy zaprasza. Czynne całą dobę.
Realista2021.05.6 10:08
Ależ ta Fronda to ściek, już zupełnie bezczelnie kłamią w takiej informacji. Watchdog odwoływał się do sądów administracyjnych a i tak Rydzyk nie pokazał wszystkich informacji, które powinien był pokazać. Stąd akt oskarżenia. Powinien być skazany, ale pewnie Duda go ułaskawi jeszcze przed wyrokiem w pierwszej instancji. Bo kto mu zabroni... Pis zrobił z Polski skrzyżowanie Białorusi z republiką bananową. Rydzyk lubi przytulić publiczną kasę, ale w swoim stylu zakłada, że nie będzie musiał się spowiadać z tego na CO ją wydał. W ukrywaniu kasy to Rydzyk jest akurat dobry. Przypominam miliony zebrane na ratowanie stoczni:)
Anonim2021.05.6 10:26
Wstrząsające.Realisto,realnie jesteśmy z Tobą. Prowadź ku prawdzie.Realista na prezydenta republiki bananowej!
Ha-ha! Ojciec czysty jak łza?2021.05.6 10:08
Apel byłby zbędny gdyby nie doszło do naruszenia artykułu 23 ustawy o dostępie do informacji publicznej: "Kto, wbrew ciążącemu na nim obowiązkowi, nie udostępnia informacji publicznej, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku". Przedstawiciel Watchdog Adam Kuczyński powiązał ten przepis z dwoma paragrafami kodeksu karnego, których treść cytujemy poniżej. Za przestępstwo ujęte w drugim z nich grozi do 10 lat więzienia. Art. 231. § 1. Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Dariusz2021.05.6 10:17
Trzeba przyznać ,że argumentacja poparta paragrafami robi wrażenie.Jedno jest pewne.Umiejętność operacji,kopiuj-wklej,opracowana do perfekcji.
mp2021.05.6 10:05
Może i obywatelstwo polskie, ale dusza ubecka.
Anonim2021.05.6 10:04
Pazerny klecha chce swoje lewe biznesy robić bez żadnej kontroli. Bujaj się katabasie.
Mediom nic się2021.05.6 10:00
nie dzieje a Fundacja niech wykaże, że jest niewinna i po sprawie. Rozpatrzenie sprawy i wyrok należy do sądu a prawda sama się obroni jeżeli jest prawdą.
Anonim2021.05.6 10:06
Jak ktoś na JEDNĄ wystawę bierze dotacje 60 mln złotych, to ja nie mam pytań.
ALA2021.05.6 10:18
TO TYLE WEZMIE TERAZ TRZASKOWSKI NA SPED DO OLSZTYNA?
OLO2021.05.6 10:14
Icek sady w Polsce trzyma dalej zydokomuna .Nowaka puszcza a za batona biedaka wsadza.
Torchwood2021.05.6 9:58
Straszne! Chcą sprawdzić, na co Rydzyk przehulał publiczne pieniądze. No jak to tak można - nakraść się nie dają...
Ksiądz Bartold2021.05.6 9:59
Na frondzie obiektywny dziennikarz z OAZY już w pierwszym zdaniu przesądza, że to była "nagonka". Generalnie w myśl zasady, że jak twoi kradną i marnotrawią wspólne publiczne pieniądze to nic się nie dzieje. Pan Bóg im przebaczy.
Anonim2021.05.6 10:00
Nie dość, że dymania ministrantów się czepiają to jeszcze z kasy każą się rozliczać!!! Co za czasy! Gotowi jeszcze opodatkować!
olo2021.05.6 10:20
ICEK JAK TO BYLO Z TYM DYMANIEM TO ZAPYTAJ WASZEGO KACAPA?
Ksiądz Bartold2021.05.6 9:56
Powiedzcie mi jedną rzecz - jak Ziobro i prokuratura mają prowadzić postępowanie przeciwko człowiekowi, u którego na urodzinach kiwają się w rytm religijnych pieśni jak chochoły! Czy zrobiłbyś publicznie krzywdę koledze? Nie sądzę.
OLO2021.05.6 10:25
JA MYSLALEM, ZE KIWACIE SIE TYLKO POD SCIANA PLACZU
Apel2021.05.6 9:54
Anonim, jesteś jak ruska gorzałka: w 100% przewidywalny. Potrafisz parodiować. Jesteś jawnym potwierdzeniem tezy Hannah Arendt (kto jak kto, ale ty powinieneś znać taką…) o "banalności zła". Ciąg dalszy nastąpi. Oj, nastąpi!
Anonim2021.05.6 9:58
😁😁😁 beka z prawiczków nigdy się nie nudzi!
Dariusz2021.05.6 10:29
Też tak uważam,zwłaszcza gdy jest to jedyny cel w życiu,a potem tylko czarna dziura.
APEL2021.05.6 9:27
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna oazą polskich i chrześcijańskich myśli pełnych troski o człowieka, Polskę i ludzkości. Obsesją ich wpisów jest walka z np. przypisywaniem wszystkim osobom LGBT skłonności pedofilskich przy jednoczesnym deprecjonowaniem przez ich oponentów wynaturzeń księży katolickich. Każda porażka aktualnych władz jest analizowana. Furię ich wywołuje wykorzystywanie przez nieprawych ludzi postaci Matki Bożej i osoby Jana Pawła II. Ci nieprawi ludzie w swojej hipokryzji chcą osiągnąć przez to korzyści dla siebie, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji ich wpisów. Szczególnie pod ich lupą jest o. Rydzyk, posądzany o pazerność, tylko dlatego, że jest skuteczny w monopolizowaniu kultu postaci żydowskich i robienie starym niegojom-ludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze zatrzymać na stałe Anonima i jego pobratymców na forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich patriotyzm, teizm i szerzenie demokratycznych postaw. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, cieszącej się prestiżem propolskiej i prodemokratycznej gazety dla Polaków, panuje obiektywna ścisła samocenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, wg czytelników.) Proponuję więc nadal pod swoimi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, wtedy nie będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Nie jazgoczmy zatem, jak mało inteligentni obłudnicy.
Anonim2021.05.6 9:53
😁🤣😂🤣😁 Powodzenia, głąby!
Apel2021.05.6 9:55
Anonim, jesteś jak ruska gorzałka: w 100% przewidywalny. Potrafisz parodiować. Jesteś jawnym potwierdzeniem tezy Hannah Arendt (kto jak kto, ale ty powinieneś znać taką…) o "banalności zła". Ciąg dalszy nastąpi. Oj, nastąpi!
Ksiądz Bartold2021.05.6 9:58
"Kopiuj + wklej" i jedziesz dalej trolu ze swoim mądrym wpisem!
Anonim2021.05.6 10:03
Nie czepiaj się, gość opanował CTRL+C, CTRL+V, jak na prawiczka to prawdziwy geniusz. Kariera a spółkach państwowych stoi przed nim otworem, a jak jeszcze nauczy się czytać bez poruszania ustami - to może i w rządzie! 😁
Anonim2021.05.6 9:03
Czy Watchdog też tak sprawdza inne fundacje np. Owsiaka, Trzaskowskiego ( olsztyn), Batorego itp.
michal2021.05.6 9:10
JAKO POLAK UWAZAM ZE ZYDOKOMUNA ZA DUZO MIESZA W POLSCE.DLACZEGO NIE SPRAWDZAJA SOBIE WYDATKOW W SYNAGOGACH?POLACY CZAS POWIEDZIEC STOP ZYDOKOMUNIE W POLSCE.
Nie2021.05.6 9:12
bo rozwalają POlskę zgodnie z wytycznymi masonerii i tęczowej zarazy
mlody2021.05.6 9:16
Uwazam ze my Polacy musimy wyjsc na ulice i pokazac zydokomunie ze nie jest to ich ten kraj tylko Polska.
Dam2021.05.6 9:21
Rozumiem, że jeżeli nie sprawdza to przekręty Rydzyka są usprawiedliwione? Czy jak ktoś robi dokument o żółwiach to skrytykujesz, że nie zrobił o jaszczurkach?
Trójoka wrona2021.05.6 9:41
Gdyby Owsiak bezpodstawnie odmawiał udzielania informacji, i otrzymywał milionowe dotacje z budżetu państwa to Owsiaka i fundację Batorego też by sprawdzali. O Trzaskowskim ( olsztyn) się nie wypowiem bo nie mam zielonego pojęcia kto to.
Polak2021.05.6 9:46
Czy inne fundacje próbują bezprawnie zatajać swoje rozliczenia finansowe?
FundacjeRydzykaMająPolskieObowiązki2021.05.6 8:58
Każdy kleruch zawsze żąda bezkarności i wyłączenia jawności. Tak samo zakonny szwindlarz Rydzyk na pytanie "co zrobiłeś z otrzymanymi od kato-ciemnoty i z budżetu państwa setkami milionów" odpowiada wrzaskiem o prześladowaniu chrześcijan, męczeństwie kapłanów i gwałceniu pambuka, bozi, jezuska i latających janiołków.
mlody2021.05.6 9:12
To owsiak to juz kleruch juz moze dziala w synagogach?
Dam2021.05.6 9:22
Rozliczenie finansowe Owsiaka jest ogólnie dostępne https://www.wosp.org.pl/fundacja/wazne/rozliczenia Potrafisz wskazać takie Rydzyka?
olo2021.05.6 9:35
BZDUR ICEK NIE BEDE CZYTAL.
olo srolo dupolo2021.05.7 11:30
Pewnie, po co znać prawdę, lepiej kłapać kłamliwym dziobem. I nie czytaj szmat Rydzyka i kup karnowsko-sakiewiczowych,
olo2021.05.6 9:22
SWINDLARZA ICEK TO MACIE NOWAKA .
Elektor2021.05.6 8:52
Koryto connecting people. Tadek dziękuje Lewicy za poparcie Funduszu Odbudowy. Sporo różni komuchów z PiS od komuchów Lewicy, jedni chcą okradać Polaków i nabijać kabzy takim typkom jak Tadek, a drudzy chcą okradać Polaków i nabijać kabzę promotorom LGBT. Łączy ich zaś miłość do pasożytowania na Polakach, ochota na ustawienie rodziny przy korytach państwowych (czym więcej paśników utrzymywanych przez Polaków tym lepiej). Łączy również wola utworzenia superpaństwa UE, tam znowu mnóstwo świetnie płatnych posad. Rozmowy nie były tak trudne jak się może wydawać. Jest jeden bezsprzeczny wspólny mianownik, mianowicie pedały w sutannach. Świętoszki z PiS - no owszem, może i zbok, ale ksiądz! Lewaki z Lewicy - no niestety, ksiądz...ale pedał, więc nasz! To jak? Robimy geszeft? My kryjemy waszych a wy naszych i bierzemy kjasę? Robimy! Polakom się powie że to dla dobra przyszłych pokoleń. A my się nachapiemy kasy potąd! Po czubek głowy. A na kapelana naszej koalicji damy Tadka.
Anonim2021.05.6 8:40
Rydzyk, to jedyne miejsce, gdzie żydki nie mogą dobrać się do kasy.
Polak2021.05.6 8:30
Wiadomości TVP powinny podawać przez kilka dni nazwiska i tzw. działalność watchdogów. W przede wszystkim ich śmierdzące źródła finasowania od Kramka i Sorosa.
Polak2021.05.6 9:47
Biedny rusku, nie potrafisz sobie wyobrazić funkcjonowania innego niż na czyjeś polecenie.
Polak2021.05.6 10:03
Ze mnie taki Rusek jak z ciebie Polak.
Polak2021.05.6 10:34
Niezbyt się wysilasz za te paręnaście kopiejek, ale czego od takiego ruska wymagać, dobrze że choć pisać umiesz.
Polak2021.05.6 11:10
Nie muszę się tu wysilać. Robię to od niechcenia, czasami dla rozrywki.
jle_ffm2021.05.6 8:27
Wszyscy są równi wobec prawa, czyż nie tak? O. Rydzyk tym badziej powinien być przykładem )skoro uwaza się za tak wielkiego patriotę) i poza wszelkimi podejrzeniami a jeśli coś ukrywał ,kręcił i nie płacił podatków to powinien za to odpowiadać a nie nawoływać do swojej obrony.
Anonim2021.05.6 9:10
Do jle.. znowu coś słyszałeś, ale nie dosłyszałeś ,a piszesz. Fundacja Lux... przedstawiła wszystkie dokumenty jakie była zobowiązana pokazać i to potwierdził Sąd Administracyjny ( wyrokiem). Ale watchdog chce oglądać dokumenty , które nie leżą w zakresie informacji publicznej i tutaj poszli drogą oskarżenia subsydiarnego, co Sąd Karny powinien odrzucić , gdyż wyroki Sądu Administracyjnego były jednoznaczne. Ale cóż , żyjemy w Polsce.
melon2021.05.6 9:20
To owsik jest rowny wobec prawa i nie jest chroniony przez sedziow zydokomunistycznyc?.
ALA2021.05.6 9:44
ZYDOM MOSIEK MY POLACY NIE MUSIMY SIE TLUMACZYC ZE SWOICH WYDATKOW.
Anonim2021.05.6 8:23
Don Tadeo to patron koalicji komuchów PiS-SLD. Ich kapelan.
Polak2021.05.6 8:25
Całkiem ci już rozum odjęło.
><2021.05.6 8:07
Ojcze Wenanty Katarzyniec obiecałeś cuda jeśli Cię poprosimy, więc bardzo proszę daj opamiętanie i wiarę dla wszystkich trolli tak zawzięcie atakujących Ojca Tadeusza Rydzyka i jego Dzieło Radio Maryja.
olo2021.05.6 9:41
JAK TO JEST ZYDZI W POLSCE STANOWIA MNIEJSZOSC A W MEDIACH ZYDOWSKO-NIEMIECKICH STANOWIA WIEKSZOSC?
APEL2021.05.6 7:51
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna oazą polskich i chrześcijańskich myśli pełnych troski o człowieka, Polskę i ludzkości. Obsesją ich wpisów jest walka z np. przypisywaniem wszystkim osobom LGBT skłonności pedofilskich przy jednoczesnym deprecjonowaniem przez ich oponentów wynaturzeń księży katolickich. Każda porażka aktualnych władz jest analizowana. Furię ich wywołuje wykorzystywanie przez nieprawych ludzi postaci Matki Bożej i osoby Jana Pawła II. Ci nieprawi ludzie w swojej hipokryzji chcą osiągnąć przez to korzyści dla siebie, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji ich wpisów. Szczególnie pod ich lupą jest o. Rydzyk, posądzany o pazerność, tylko dlatego, że jest skuteczny w monopolizowaniu kultu postaci żydowskich i robienie starym niegojom-ludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze zatrzymać na stałe Anonima i jego pobratymców na forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich patriotyzm, teizm i szerzenie demokratycznych postaw. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, cieszącej się prestiżem propolskiej i prodemokratycznej gazety dla Polaków, panuje obiektywna ścisła samocenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, wg czytelników.) Proponuję więc nadal pod swoimi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, wtedy nie będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Nie jazgoczmy zatem, jak mało inteligentni obłudnicy.
Anonim2021.05.6 8:02
Czy już się wypróżniłeś do końca?
APEL2021.05.6 8:35
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna oazą polskich i chrześcijańskich myśli pełnych troski o Polskę, człowieka, ludzkość... Obsesją ich wpisów jest walka z np. przypisywaniem wszystkim osobom LGBT skłonności pedofilskich przy jednoczesnym deprecjonowaniu przez ich oponentów wynaturzeń księży katolickich. Każda porażka aktualnych władz jest analizowana. Furię ich wywołuje wykorzystywanie przez nieprawych ludzi postaci Matki Bożej i osoby Jana Pawła II. Ci nieprawi ludzie w swojej hipokryzji chcą osiągnąć tylko korzyści dla siebie, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji ich wpisów. Szczególnie pod ich lupą jest o. Rydzyk, posądzany o pazerność, tylko dlatego, że jest skuteczny w monopolizowaniu kultu postaci żydowskich i robieniu starym niegojom-ludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze zatrzymać na stałe Anonima i jego pobratymców na forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich patriotyzm, teizm i szerzenie demokratycznych postaw. Gdzie indziej jest to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, cieszącej się prestiżem propolskiej i prodemokratycznej gazety dla Polaków, panuje obiektywna ścisła samocenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, wg czytelników.) Proponuję więc nadal pod swoimi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, wtedy nie będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Nie jazgoczmy zatem, jak mało inteligentni obłudnicy.
APEL2021.05.6 9:29
Tak, to znowu ja. Pan doktor pozwolił mi skorzystać ze swojego laptopa ale zapowiedział, że to dziś ostatni raz, więc wrzucam swoje bajdurzenia dwa razy. Poza tym jak dostanę leki, to pewnie na wszelki wypadek znów zawiną mnie w kaftanik. Po cichutku będę tylko szeptał "święty Rydzyku, módl się za nami".
OLO2021.05.6 9:49
Wy josek mozecie do woli szeptac do ucha waszemu patronowi judaszowi.
OLO SROLO DUPOLO2021.05.7 10:58
Jako OLO albo Olo będę srał pod każdym komentarzem, tak mi dopomóż Rydzyk, w trójcy jedyny przenajświętszy!
Aldona2021.05.6 7:48
Lobię psy dlatego patrzę im pod ogony co one tam maja ? Pies czy suka? ale może być jakiś pies porzucony przez zaburzrone osobowości z LGBT to wtedy nie wiadomo czy nasz piesek nie nie będzie w ciąży urojonej a suka czy innej suki tam tego nie będzie? Jeśli chodzi o pieniądze to bezwzględnie ślad węchowy prowadzi do Brooklyn N.Y. tam jest cała masa międzynarodowych organizacji zainteresowanych w wydojeniem Polski i Polaków z pieniądza bo po co goiom pieniądze??!!!. Warto zatem aby Fronda opublikowała co to za piseski są w tym Watchdog Polska bo sposób rozmanażania sie tych psów wskazuje na pewnego zdychającego staerca o nazwisku Soros. 1.Wyjaśniamy jaka płeć psa , w co on wierzy , kto go karmi i czy płaci w Polsce podatki Żaden pies wtedy nie podskoczy genialnemu organizatorowiOjcu Dr Tadeuszowi Rydzykowi. Fronda po Morzez Bałtyckie jest piękne.
Anonim2021.05.6 7:47
Manipulant klasy Owsiaka. Żadnemu z tych typków nie daję grosza.
Anonim2021.05.6 8:01
Typkiem to jesteś Ty.
mlody2021.05.6 9:52
a od kiedy to zyd daje cos na polski kosciol
APEL2021.05.6 7:46
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna oazą polskich i chrześcijańskich myśli pełnych troski o człowieka, Polskę i ludzkości. Obsesją ich wpisów jest walka z np. przypisywaniem wszystkim osobom LGBT skłonności pedofilskich przy jednoczesnym deprecjonowaniem przez ich oponentów wynaturzeń księży katolickich. Każda porażka aktualnych władz jest analizowana. Furię ich wywołuje wykorzystywanie przez nieprawych ludzi postaci Matki Bożej i osoby Jana Pawła II. Ci nieprawi ludzie w swojej hipokryzji chcą osiągnąć przez to korzyści dla siebie, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji ich wpisów. Szczególnie pod ich lupą jest o. Rydzyk, posądzany o pazerność, tylko dlatego, że jest skuteczny w monopolizowaniu kultu postaci żydowskich i robienie starym niegojom-ludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze zatrzymać na stałe Anonima i jego pobratymców na forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich patriotyzm, teizm i szerzenie demokratycznych postaw. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, cieszącej się prestiżem propolskiej i prodemokratycznej gazety dla Polaków, panuje obiektywna ścisła samocenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, wg czytelników.) Proponuję więc nadal pod swoimi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, wtedy nie będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Nie jazgoczmy zatem, jak mało inteligentni obłudnicy.
Anonim2021.05.6 7:47
Skończ baranie tą swoją publicystykę, bo i tak nikt tego nie czyta?
Apel2021.05.6 8:34
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna oazą polskich i chrześcijańskich myśli pełnych troski o Polskę, człowieka, ludzkość... Obsesją ich wpisów jest walka z np. przypisywaniem wszystkim osobom LGBT skłonności pedofilskich przy jednoczesnym deprecjonowaniu przez ich oponentów wynaturzeń księży katolickich. Każda porażka aktualnych władz jest analizowana. Furię ich wywołuje wykorzystywanie przez nieprawych ludzi postaci Matki Bożej i osoby Jana Pawła II. Ci nieprawi ludzie w swojej hipokryzji chcą osiągnąć tylko korzyści dla siebie, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji ich wpisów. Szczególnie pod ich lupą jest o. Rydzyk, posądzany o pazerność, tylko dlatego, że jest skuteczny w monopolizowaniu kultu postaci żydowskich i robieniu starym niegojom-ludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze zatrzymać na stałe Anonima i jego pobratymców na forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich patriotyzm, teizm i szerzenie demokratycznych postaw. Gdzie indziej jest to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, cieszącej się prestiżem propolskiej i prodemokratycznej gazety dla Polaków, panuje obiektywna ścisła samocenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, wg czytelników.) Proponuję więc nadal pod swoimi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, wtedy nie będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Nie jazgoczmy zatem, jak mało inteligentni obłudnicy.
Apel2021.05.6 9:56
Anonim, jesteś jak ruska gorzałka: w 100% przewidywalny. Potrafisz parodiować. Jesteś jawnym potwierdzeniem tezy Hannah Arendt (kto jak kto, ale ty powinieneś znać taką…) o "banalności zła". Ciąg dalszy nastąpi. Oj, nastąpi!
Apel2021.05.6 9:58
Coś taki nerwowy? Ty czytasz. I parodiujesz. Wystarczy.
APEL2021.05.6 9:30
Tak, to znowu ja. Pan doktor pozwolił mi skorzystać ze swojego laptopa ale zapowiedział, że to dziś ostatni raz, więc wrzucam swoje bajdurzenia po dwa razy. Poza tym jak dostanę leki, to pewnie na wszelki wypadek znów zawiną mnie w kaftanik. Po cichutku będę tylko szeptał "święty Rydzyku, módl się za nami".
Apel2021.05.6 9:59
Aleś wymyślił Anonim, buhahahahaha!!!
Apel2021.05.6 7:43
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna rynsztokiem antypolskich i antychrześcijańskich inwektyw pełnych cynicznej nienawiści i wulgaryzmów. Obsesją tych wpisów jest np. przypisywanie wszystkim księżom skłonności pedofilskich przy jednoczesnym propagowaniu wynaturzeń LGBT. Każdy sukces aktualnych władz jest deprecjonowany. Furię wywołuje postać Matki Bożej i osoba Jana Pawła II, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji tych wpisów. Szczególnie znienawidzony jest o. Rydzyk, posądzany o rzekomą pazerność, tylko dlatego, że skutecznie przerwał tradycyjny żydowski monopol na robienie gojom-podludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze wykurzyć Anonima i jego bandę z forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich bluzgi, chamstwo i bluźnierstwa. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, ledwo już dyszącej żydowskiej gadzinówki dla Polaków, panuje ścisła cenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, przynajmniej wg lewaków.) Proponuję więc nadal pod wymienionymi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, oczywiście, będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Niech jazgoczą, faryzejscy obłudnicy.
Anonim2021.05.6 7:40
Zastanawiam się, z jakich to powodów byłem całym sercem z o. Rydzykiem kiedy walczył o miejsce dla TV Trwam na multipleksie? i dlaczego zobojętniałem, gdy już TV Trwam zagościła na antenach i zaczęła "swoją" narrację? ............ czy o. Rydzyk staną tu, gdzie magdalenkowi oprawcy Polski?
Anonim2021.05.6 7:46
.... jak przyjdzie trwoga? .... no właśnie, to: Jesteśmy Polakami? ... Jesteśmy u siebie?... Nie dajmy się!
Anonim2021.05.6 7:53
Tyle wyborów parlamentarnym? i tak silne media o. Rydzyka? i tyle zmarnowanych szans, aby Polska była Polska?
mlody2021.05.6 10:00
od kiedy cie icek interesuje polska a nie ten kraj
OszustZawszeBroniSięPrzedKontroląFinansów2021.05.6 7:32
Nadawaj co tam chcesz, prostaku przebierany, skoro ciemnota tego chce. Ale setki milionów bierzesz z dwóch źródeł: państwowego budżetu i od osób prywatnych. A wszystko masz chytrze oparte nie na prowadzeniu działalności gospodarczej, lecz na fundacji. Zapomniałeś jednak obleśny klero-pasożycie, że chwalebnie dla ustawodawców, fundacje w Polsce muszą być głęboko transparentne. Dokumentacja finansowa musi być w określonym ściśle stopniu JAWNA. Kto tej jawności odmawia, łamie prawo. Polskie prawo, ty demagogiczny sługusie Watykanu.
krzyś2021.05.6 8:08
Pisząc tak , chyba Owsiaka miałeś na myśli
Polka2021.05.6 7:21
Uderzanie w Radio Maryja i telewizję Trwam to jest uderzanie w odbiorców tych mediów którzy są Polakami, katolikami i równocześnie płatnikami podatków w kraju. Nikogo nie zmusza się do oglądania telewizji Trwam i słuchania radia. Na ogół krytyczne głosy są od tych którzy nie korzystają z tych mediów i są od lat negatywnie nastawiani do Ojca Rydzyka przez różne nieprawdziwe informacje aby zniechęcić do Kościoła katolickiego w Polsce i wiary katolickiej
Anonim2021.05.6 7:29
A jakim to "uderzaniem w Radio Maryja.." jest prośba o ujawnienie finansów , o PRZESTRZEGANIE PRAWA...?
Jacuś2021.05.6 8:04
Anonim za nim coś napiszesz to się doinformuj, bo wnet Watchdok dobierze się do ciebie.
Trójoka wrona2021.05.6 9:55
Do oglądania TV Trwam i słuchania Radia Maryja nikt nikogo nie zmusza. Fakt. Ale do płacenia na wymienione wyżej, oraz inne "dzieła" ojca Tadeusza i owszem zmusza się wszystkich, bowiem w dużej części te "dzieła" finansowane są z dotacji z różnych ministerstw, które są finansowane z budżetu państwa, a pieniądze z budżetu państwa biorą się w większości z podatków obywateli. W ten właśnie sposób państwo w praktyce zmusza obywateli do finansowania TV Trwam, Radia Maryja, Lux Veritatis, itp.
asia2021.05.6 6:58
Gdy tylko chodzi o pieniądze , Rydzykowi piana wychodzi uszami. Nic go tak nie boli , jak atak na jego kieszeń.
Anonim2021.05.6 7:33
Albowiem KK=$$
olo2021.05.6 9:56
juz zyd judasz wam powiedziaj ze licza sie tylko srebrniku wiec po co wam zlotowki
Polak2021.05.6 6:56
Jesteśmy Polakami, jesteśmy u siebie i dlatego bronimy się przed sektą rzymskokatolicką.
MLODY2021.05.6 10:04
ty icek taki polak jak ja zydek
Ojciec Karaluch2021.05.6 6:53
,,Jesteśmy Karaluchami. Jesteśmy u siebie. Nie dajmy się!’’
JANOSIK2021.05.5 23:42
Odkad zaczeli reklamowac preperat medyczny zamiast szczepionki to nie ogladamy,w balona to siebie nie mnie.Za chwile beda jajcec lo piniadze,loglandejcie i scypcie sie .Pozdro
Spierdalaj ty brudasie Łukaszenki!2021.05.6 0:04
Polska to NIE jest twój kraj!
Spierdalaj ty brudasie Kaczyńskiego!2021.05.6 7:48
Trollu od Pereiry wypad do Moskwy!
NIE karmić TROLLA nick Apel jn.2021.05.5 23:14
e,ty! Apel! - z takimi jak ty TROLLAMI i się NIE dyskutuje ! zatem NIE oczekuj żadnych komentarzy pod twoimi wpisami, przy których posługujesz się różnymi - jakie wymieniasz- nickami! cyt : " Proponuję więc nadal pod wymienionymi nickami pisać sensowne komentarze." - checheche... NIE z nami takie numery! ŻADNYCH komentarzy, a nawet "kciuków" pod twoimi płatny TROLLU wpisami o nickach jakie wymieniłeś! Każdy komentarz pod wpisem TROLLA, to KASA! którą TROLL otrzymuje od swojego zleceniodawcy! zatem ZERO REAKCJI (choć ręka swędzi) - zero kasy dla TROLLA.
Po 11 ...2021.05.5 23:42
No coś takiego? Jednak ktoś się połapał. Czyli nie wszyscy tutaj to idioci? Nieee, to tylko ten jeden coś kuma. Jeden kumacz nie czyni wiosny.
Po 11 ... poleca:2021.05.6 0:06
Zanim pójdziesz spać pamiętaj o higienie: Nic tak się nie pieni jak mydło zrobione na czysto żydowskim tłuszczu!
Anonim2021.05.5 22:57
Trzeba tę Polskę odwojować, to prawda, i wymagana jest pełna mobilizacja," nie pytaj komu bije dzwon, bije on tobie".
Po 11 ...2021.05.5 23:12
Take a look to the sky just before you die. It's the last time you will Blackened roar, massive roar fills the crumbling sky. Shattered goal fills his soul with a ruthless cry. Stranger now are his eyes to this mystery. He hears the silence so loud Crack of dawn, all is gone except the will to be. Now they see what will be, blinded eyes to see. For whom the bell tolls. Time marches on. For whom the bell tolls.
Yeah, yeah ...2021.05.6 0:09
Now call a nurse to change your diaper and remove catheter.
lolo2021.05.5 22:47
ujawnienie co zrobiono z kasą publicznych pieniędzy jest normalnością. Rydzyk robi cyrk Obrzydliwe
Po 11 ...2021.05.5 22:44
Czas na kontrolę np. przez Watchdog Polska, Podkomisji Smoleńskiej, która wydała miliony, a jedyny efekt to wieloletnie skłócenie Polaków, doprowadzenie przestępców do władzy i totalna merytoryczna porażka. Dlaczego Macierewicz nie został jeszcze aresztowany?
Po 11 ...2021.05.5 22:36
Postawa tego buca jasno pokazuje jego piramidalną pychę, pogardę dla Prawa i bezczelne poczucie bezkarności. Było już kilku buców, takich w jego stylu, w historii. Najczęściej kończyli nieciekawie...
matis892021.05.5 22:50
Wyliż rowa Macierewiczowi i Kaczyńskiemu jak całe lewactwo za PISowską szczepionkę bubel w żyłę. Bo rozumiem już już w żyłę wziąłeś PIS ??? Czy jeszcze nie zaszczepiony przez PIS ??? I nie udawaj opozycji jak całe lewactwo z hasłem nasze ciała należą do PISu
Po 11 ...2021.05.5 23:08
Nie mam czasu odpowiedzieć, bo liczę gotówkę ... Boże, kiedy w końcu zlikwidują te papierki???
matis892021.05.5 22:36
Kluczowa rzecz. O. Rydzyk w swoich mediach niechętnie mówi o szatanistycznym PISowskim szczepieniu Nowego ładu NWO i Antychrysta. Za to PISTVN i PISPolsat każdego dnia leją PISowską propagandę o boskim PIS nektarze w żyłę.
Grizzly2021.05.5 22:27
Weź spier dalaj oszuście biznesmenie
Grizzly2021.05.6 8:32
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka! Won bydle!
x2021.05.5 22:22
Cóż za zmiana zdania - jeszcze tydzień temu przekonywaliście, że fundacja Lux Veritas wykonała wyrok sądu i udzieliła Watchdog Polska wymaganej prawem informacji.
Po 11 ...2021.05.5 22:15
To bełkot debila. Jakie dane wrażliwe mogą dotyczyć wydawania publicznych pieniędzy? O co chodzi? O nazwiska prostytutek? Ja można bełkotać o atakach, jak chodzi tylko o informacje o wydawaniu publicznych pieniędzy? Co ma do tego prezydent? Co to ma wspólnego z dyskryminacją? z końcem Polski, z jakim odwetem, z jakim szatanem? To bełkot debila.
Racja!...2021.05.6 0:53
Po 11"! vel Lechu!.. DZIĘKI, ŻE SIĘ NAM PRZEDSTAWIŁEŚ WE WPISIE.....! Tak, to faktycznie jest TWÓJ "BEŁKOT DEBILA"! Nareszcie się SAM przyznałeś do swojej profesji! My o tym dawno wiemy!
Grzegorz T. w akcji2021.05.6 9:36
Już znalazł kolejny nick, który przypisze wymyślonemu Lechowi. Poznać Grzesia nie tylko pop wymienianiu w prawie każdym wpisie Lecha, ale i po CapsLockach. A że mu się pogorszyło, to ostatnio pisze też jako kobiety. Z dorosłymi dziećmi nawet.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.05.5 22:02
czy znajdzie się w końcu jeden sprawiedliwy który idąc przykładem jezusa pogna tego parchatego kupca rydzola ze świątyni, dając mu mlaskacza w ryja i kopa na spasione dooopsko by szybciej spyerdalał?
Tylko PO2021.05.5 22:12
SASZA nie macie tam u Was w tym CCCP-ie jakiś dobrych PSYCHIATRÓW i DOBRYCH PSYCHUSZEK??? Musisz brać jakieś dobre TABLETKI.
APEL2021.05.5 21:55
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna rynsztokiem antypolskich i antychrześcijańskich inwektyw pełnych cynicznej nienawiści i wulgaryzmów. Obsesją tych wpisów jest np. przypisywanie wszystkim księżom skłonności pedofilskich przy jednoczesnym propagowaniu wynaturzeń LGBT. Każdy sukces aktualnych władz jest deprecjonowany. Furię wywołuje postać Matki Bożej i osoba Jana Pawła II, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji tych wpisów. Szczególnie znienawidzony jest o. Rydzyk, posądzany o rzekomą pazerność, tylko dlatego, że skutecznie przerwał tradycyjny żydowski monopol na robienie gojom-podludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze wykurzyć Anonima i jego bandę z forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich bluzgi, chamstwo i bluźnierstwa. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, ledwo już dyszącej żydowskiej gadzinówki dla Polaków, panuje ścisła cenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, przynajmniej wg lewaków.) Proponuję więc nadal pod wymienionymi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, oczywiście, będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Niech jazgoczą, faryzejscy obłudnicy.
Apel2021.05.5 21:52
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna rynsztokiem antypolskich i antychrześcijańskich inwektyw pełnych cynicznej nienawiści i wulgaryzmów. Obsesją tych wpisów jest np. przypisywanie wszystkim księżom skłonności pedofilskich przy jednoczesnym propagowaniu wynaturzeń LGBT. Każdy sukces aktualnych władz jest deprecjonowany. Furię wywołuje postać Matki Bożej i osoba Jana Pawła II, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji tych wpisów. Szczególnie znienawidzony jest o. Rydzyk, posądzany o rzekomą pazerność, tylko dlatego, że skutecznie przerwał tradycyjny żydowski monopol na robienie gojom-podludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze wykurzyć Anonima i jego bandę z forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich bluzgi, chamstwo i bluźnierstwa. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, ledwo już dyszącej żydowskiej gadzinówki dla Polaków, panuje ścisła cenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, przynajmniej wg lewaków.) Proponuję więc nadal pod wymienionymi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, oczywiście, będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Niech jazgoczą, faryzejscy obłudnicy.
antoni.s2021.05.5 21:50
Dlaczego nie chce ujawnić, to zamknęło by sprawę, co ukrywa tadeusz rydzyk?, co takiego jest w papierach czego ujawnienia tak bardzo się boi?, czy polacy poznają prawdę?, czy prawda zwycięży?.
Tylko PO2021.05.5 22:09
No właśnie. U nas Pan STASEK co zbiera puszki po piwie w boksach smietnikowych na osiedlu też chce uzyskać sprawozdania od naszej PO a , że PO jest uczciwe to takie całościowe za ostatnie 20 lat będzie Panu STASKOWI co zbiera puszki po piwie przekazane PRZEZ NASZE uczciwe PO. Jak Pan STASEK powie, ze ma takie sprawozdanie FINANSOWE od naszej UCZCIWEJ PO juz do dyspozycji i analizy, to też OJCIEC RYDZYK też przekaże wszystkim w Polsce sprawozdanie. Ale nie może być przed PO, bo powiedzą Nasi z PO ze wyrywa się przed szereg.
boleslaw prawdomowny2021.05.5 22:29
... on sie juz przyznal ... do ... jobla ... przez totolotek ...
kocham POLSKĘ2021.05.5 21:50
dlaczego ten człowiek boi się prawdy dlaczego ten człowiek nie chce ujawnić prawdy na co wydawał nasze Polaków pieniądze
mlody ty kochasz icek polske czy polskie pieniadze2021.05.6 10:06
kretacz koszerny
ciekawy2021.05.5 21:49
Czy te psy to eskimoski trop?