Jerzy Stuhr tłumaczy się z ohydnych słów na temat wyborców PiS - zdjęcie
04.10.19, 12:07(fot. screen)

Jerzy Stuhr tłumaczy się z ohydnych słów na temat wyborców PiS

69

- Zastanówmy się, skąd się bierze w naszych sporach nienawiść i pogarda. Jako aktor widzę, gdzie w oczach jest chęć polemizowania, a gdzie w oczach interlokutorów jest pogarda i nienawiść - mówił na antenie RMF FM Jerzy Stuhr, który kilka dni temu sam nazwał wyborców PiS "potomkami chłopów folwarcznych…"

- Skąd się bierze taki zadzior nienawiści? Jak zacząłem się cofać to szedłem tropami Gombrowicza, Witkacego, Wyspiańskiego, Norwida. Dochodziłem do uciemiężenia albo odwetu - dodawał

- To są artyści. Całe życie rozbudzano w nas emocje, żebyśmy te emocje wieczorem ludziom oddali. I mamy rozruchany ten nasz system nerwowy w sposób straszny! - mówił Jerzy Stuhr, odnosząc się do skandalicznych słów Krystyny Jandy, krytykującej politykę PiS. 

- Opanować system nerwowy jest trudno. Ja artystom więcej wybaczam - tłumaczył aktor 

- Nie podoba mi się słowo 'świruj' - jako poloniście. Raczej z filologicznego puntu widzenia - stwierdził. Te wszystkie akcje są takie pół-żartem. A sprawa jest poważna. A tu ciągle żarciki jakieś, nie świruj... - dodał Stuhr.

Robert Mazureek przytoczył dane, które podała "Gazeta Wyborcza", z których wynika, że w miejscowości Kobylin-Borzymy niedaleko Białegostoku, w której jest największy odsetek szlachty w Polsce, 85 proc. głosów dostało PiS, a PO tylko 2,7 proc.

Dziennikarz przytoczył również  cytowanego w "Wyborczej" prof. Raciborskiego, który stwierdził, że teza, iż to chłopi folwarczni głosują na PiS jest kompletnie sprzeczna z faktami.

– Ja nie rozpatruję tego PiS, nie-PiS, tylko Polska. Ja raczej od Wyspiańskiego to wywodzę, "Pon jest taki, a jo taki" - mówi Czepiec. "Pon nos obśmiwajom w duchu" - mówi Czepiec. Ja tym torem idę, w "Szewcach" Witkacego, "Pachołków" Gombrowicza – powiedział Stuhr.

 

bz/rmf fm

Komentarze (69):

diki2019.10.5 20:10
Panie Sztur te wywody funta kłaków nie warte obraza pan innych a potem jakiś intelektualny "bełkot" ? o czy ...z podanego tekstu się nie domyśliłem może warto zacząć od siebie ....?
anonim2019.10.5 9:17
Miernota jestes maly osiolku nadajesz sie tylko do BACY
baba folwarczna2019.10.4 21:54
To przykre jacy ludzie sa tz. artystami mieniom sie ludzmi kultury a kultury u nich zero
baba folwarczna2019.10.4 21:22
To po co jaśnie pan ma chałpe w Skawie między chłopami folwarcznymi powinien przenieś się do Wiednia a nie ubliżać Polakom.
Konfederata2019.10.4 18:52
Wkurzona Ania Goralka z Chicago "Panie Jerzy Szczurze w wywiadach podkresla pan swoj antypolonizm odkad pamietam ,wiec chyba sie nie obrazi kiedy nazwe pana antypolskim koczkodanem . Kazdy pana wywiad pograza juz tak debilna opozycje ,a nas motywuje do walki o Polske ,,,i oswiadczam, ze my gorale z Chicago zaraz po dojeniu krow, nawarzeniu swiniom grol 13-stego idziemy sie zemscic ,dumni ze swojego pochodzenia , a najlepsze wyksztalcenie daje Matka Ziemia . Wiesz dlaczego aktorzyno ,bo kiedy babcia uciekala na wschodnia granice, pradziadek swoja krowa wykarmil zydowskie dziecie …..., Wyksztalcenie mieli ,zloto mieli ,ale sie nim nie najedli -ty antypolski zakapiorze spoleczny ! A o Elicie , ktora nam wymordowali nie uczyli cie imbecylu w szkole ? Czy wiesz jak ciezko podniesc sie po takiej zbrodni spoleczenstwu ,a my to zrobilismy ,dzis Polska jest piekna ,wolna ,bezpieczna, wyksztalcona !" Ania Goralka
Janina2019.10.5 3:56
DZIĘKUJĘ CI ANIU, JAK TO PIĘKNIE UJĘŁAŚ I PRAWDZIWIE! Zgadzam się z tobą w 100 %. Polska jest bardzo piekna! pozdr.
RON_WF2021.04.14 7:44
Kobiet , zdrajco , nie odzywaj się w sprawach Polaków, ich wpisów . Myślisz że Polacy nie wiedzą jak kapowałaś w CIA na nas mieszkańców kraju aby otrzymać azyl.
Alojzy Cedzidło2019.10.4 18:12
Na 39 ,,komentarzy ( 18.oo ) tylko dwa są pisane na temat . A przecież temat ważny . Polskość naszej ,,elity" intelektualnej. Śledząc ,,występy" pana Sthura a i Jego synalka , dochodzę do wniosku ,że ta Austria wydała światu kilku wielkich ludzi . Np. Hitlera co to Żydów i Polaków nienawidził , no i pana Sthura , który do Polaków też nie ma sympatii . Tylko dlaczego nasz wybitny aktor do swej ojczyzny nie wraca , tylko tu , w Polsce , przeżywa te męczarnie?
Marian2019.10.4 12:56
Zagral moze kiedys role jasnie pana i wydaje mu sie ze nim zostal
Stanisław 2019.10.4 12:40
Stuhr atakuje klasowo, zgodnie z stereotypami że najubożsi nie zasługują na nic poza wyzyskiem przez prawdziwych chamów którzy mienią się artystami, ciekawe z kim lub z czym się na łby POmieniali ci "artyści "
Wies2019.10.4 12:37
Szlachta głosuje na PiS. Chłopi też.
KKK2019.10.4 12:34
Jestem potomkiem chłopa pańszczyźnianego, jak nazwał mnie żyd Jerzy Stuhr,który twierdzi, że nie czuje się polakiem, podobnie zresztą jak Tusk, chociaż na jego wykształcenie Polska i my Polacy płaciliśmy z naszych podatków. Gdyby wyjechał do Izraela na stałe, razem z synusiem , Michnikiem i Holland, podarowalibyśmy mu te pieniądze. Moim hasłem życia jest „Bóg, Honor, Ojczyzna”, a celem życia jest program PIS-u „Polski Model Dobrobytu”. Ponadto jestem katolem, przeciwnym aborcji i adoptowania dzieci przez zboczków. Potomkowie zaś szlachty i innych sfer wyższych, to inaczej potomkowie „Targowicy”. Obecnie są to zdrajcy z PO i PSL, którzy szczuli i nadal szczują na Polskę w Brukseli, ale teraz z pomocą ludzi czerwonwj zarazy (Miller, Cimoszcze, Buzek, Huebner i inni), których przygłup Sketyna wprowadził do PE na własnych plecach. Jestem dumny z mojego pochodzenia !!!
JS2019.10.4 12:33
B R A W O lewackie szczochy. Dziękujemy za wasze opinie. Wasze wpisy czyta z wielką uwagą i uczy się przy tym pilnie niejaki dzielnicowy. „dzielnicowy” to leming, który jest upierdliwym lizo du-pem Sketyny, który ma go w ostatniej części układu pokarmowego. Ten leming cierpi na kilka schorzeń (m.in. totalne ogłupienie, dege neracja myślenia i nadmierna pobudliwość seks ualna). Myślę jednak, że przy naszej pomocy leming ten będzie stopniowo leczony z jego schorzeń. Bardzo obiecujące !
katolik2019.10.4 12:33
Stur -wiesz skąd twoja pogarda, bo jak dno jesteś daleko od Boga. Przyznałeś się publicznie do błędu i że ci wstyd ,OK Za pokutę -będziesz odmawiał codziennie Różaniec,jak nie umiesz ,to się nauczysz,mów !
Tylko dla katolik2019.10.4 12:32
Kim oni są? - https://www.youtube.com/watch?v=3H09LrjrUHU
Onegdaj2019.10.4 12:32
Witam czerwone wieprze rodem z PRL-u i zabójców księdza Jerzego Popiełuszki ! Witam zwolenników złodziei, kłamców i zdrajców z PO ! Witam świrów tęczowej zarazy i osobników męskopodobnych z franzlami na odbytach i wydobywającego się smrodu ze stolców ! Witam również zielonych przestępców z PSL-u ! Co ? Znowu się wam PIS nie podobie ?! Już niedługo będziecie PIS chwalić, albo rżeć jak końska doopa do bata ! Otóż , po wyborach PIS zakupi dla was jedną z wysp greckich i przetransportuje was, uwaga: bezpłatnie, na tą wyspę. Będziecie mogli tam budować własne, równe społeczeństwo, własną liberalną politykę, waszą wolność i demokrację, waszą wiarę w seks, neomarksistowską ideologię LGBT i tak dalej. W razie odmowy będziecie wydelegowani do Afganistanu do walki z talibami, a w razie sprzeciwu zostaniecie wykastrowani. Polska już wam dziękuje i nie potrzebuje waszego nasienia.
stop idiotom z platformy2019.10.4 14:06
Tak powinno byc!!!! ale niestety nie będzie i to całe goowno bedzie dalej bruzdzic w Polsce.
Asmo2019.10.4 12:27
Do dzielnicowego (powyżej) Popatrz jak to śmierdzące lewactwo i tęczowa zaraza obrabia doopę PIS-owi na różnych portalach. A teraz uświadom sobie jaki PIS wzbudza w nich strach, że nie potrafią powiedzieć tego PIS-owi w oczy ?!!
katolik2019.10.4 12:21
Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem! trzeba mieć odwagę żeby w czasach PiSiego kołtuństwa i katolskiego zacofania powiedzieć prawdę o tym co się myśli na ich temat!
Leon Napoleon2019.10.4 17:33
ty znowu swoje. przestrzeliłeś! Taka wypowiedź nie wymaga żadnej odwagi! To czysta arogancja, mania wyższości i głupota w najczystszej postaci. Innymi słowy żenada do sześcianu! Nawet jeśli wypowiada się najlepszy aktor w tym kraju. Głupotą byłoby kwestionować niepodważalny talent Stuhra seniora.
kamila2019.10.4 18:27
Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem ,ze taki niedorobiony ...umyslowo.... dorabia jako pomatolska prostytutka....na tym forum
krzysztof2019.10.4 21:39
dzielnicowy ruskij troll lać go ciepłym moczem niech śmierdzi zdradą
Pilne! Mamy to!2019.10.4 12:18
A czy niejaki Stanowski wytłumaczy się ze swojej plugawej napaści na Jachirę? https://www.fronda.pl/a/dziennikarz-ostro-do-jachiry-stanelabys-glupia-krowo-przed-rodzinami,133693.html
dzielnicowy2019.10.4 12:31
Ty lewacki szczochu masz problemy z rozumowaniem tego o czym piszesz ! Powinno być: "wytłumaczy się ze swojej napaści na plugawą Jachirę " !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Debil !
Gniewko syn rybaka2019.10.4 12:45
Glapiński nie nerwulsja! Popracuj nad interpunkcją.
kamila2019.10.4 18:22
jachira to zgnilizna pomatolsko sowiecka....tylko spuscic po niej wode....
anonim2019.10.4 20:34
biedna jachira
Asmo2019.10.4 12:18
Nie oszukujmy się, bo cała opozycja w Polsce i ich zwolennicy to zbiór najgorszych patologii, które szkodzą państwu i narodowi !!! To coś, co się pałęta w społecznym obiegu, a nazwało się totalną opozycją, to nie są Polacy ! To grupa komunistów przysłanych nam na siłę przez Moskwę, a także żydowsko- niemieccy przybysze. Ich potomkowie to komunistyczny kożuch podłych i obrzydliwych dzieci resortowych, bełtu, mętów i pasożytów wszelkiej maści i rodzaju. Dla nich Polskość to nienormalność ! To wrogowie Polski, którzy posiadają jedynie polskie obywatelstwo. Jeśli nie oni lecz Polacy są przy władzy w Państwie, to czują się jakby ktoś na nich srał ! Są niewirygodni, niekompetentni i nienawistni, to kłamcy i oszuści, a złodziejstwo w czasach ich rządów przekraczało wszelkie granice. To zdrajcy narodu polskiego ! Oni bojkotują nawet największe święta narodowe, szczują na Polskę w UE i stosują wojnę hybrydową prowadzącą do zamachu Stanu żądając likwidacji urzędów wojewodów i utworzenia regionów federacyjnych. To nie jest żaden obóz polityczny opozycji, a pozaprawne zjawisko, które wymaga eliminacji z wpływu na politykę i państwo ! Kaczyński mówi prawdę – trzeba wymienić lewackie pseudo-elity ! Prawdziwa scena polityki powinna dopiero powstać na gruncie reformy prawa, w tym prawa konstytucyjnego, reformy państwa i urzędów państwowych. Również poprzez stworzenie wymagalności wobec aspirujących do polityki, wymagalności prawnej, określającej ściśle kto może być urzędnikiem państwowym, prawnikiem i politykiem.
krzysztof2019.10.4 21:36
ASMO TO ABSOLUTNA PRAWDA CZEKAM NA WYBORY I BEZWZGLĘDNĄ WYSOKĄ WYGRANĄ POLAKÓW
Po2019.10.4 12:17
Modern Talking https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/71176069_623720061488455_4026928621963706368_n.png?_nc_cat=101&_nc_oc=AQkU8w2JuVazKMMwau6zstVCKuDy7ihKDvgkLUtGQTf-8vefQ8Uz3xuUXkU3DYPLOhD2-m7o9jObnMnfZcys6ZoI&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=3a74f0cf4423935fc42fc31e8979a81d&oe=5E311FBF
Dominika2019.10.4 12:17
Pomóżcie mi zrozumieć przeciwników PiS. Narzekają na zaoferowaną im najniższą pensję która obecnie jest wyższa o kilkaset pln niż gdy rzadziła PO. Biorą 500+ na każde dziecko wyprawki , bezrefleksyjnie tęsknią do czasów gdy państwo było rozkradane w kazdej dziedzinie , rekami tych którzy mieli zapewniać nam wzrost gospodarczy , lecz dbali tylko o wzrost naszego zadłużenia . Płaciliśmy naszą składkę do UE jednocześnie nie wykorzystując naleznych nam funduszy. Skundlone elyty bez wartości chodziły na postronku niemieckich panów . Budowane były autostrady które trzeba juz teraz poprawiac , jest to znamienne gdyż nie śniło im się że jest w Polsce mozliwy taki wzrost gospodarczy . Widocznie miały one zapewnić tylko bezpieczny przejazd cystern z lewym paliwem . Szacun dla panów z Sowy i przyjaciół , za trafne okreslenie ich wizji Polski " h..j , du.pa i kamieni kupa " . Polecam też inne okreslenia ich metod gospodarczych np. po nas tylko potop, zostaną po nas tylko zgliszcza , rozdziobią nas kruki i wrony itp. , itd. W państwowych mediach brylują dziennikarze o lewackich poglądach vide man . Opozycja idzie do wyborów bez programu , bo nie można nazwac programem negowanie programu przeciwników i ma jeszcze poparcie 40% społeczeństwa . Jak to nazwać jesli nie zbiorową amnezją , paranoja , schizofrenią . Ulegaja obłednej retoryce tvn i gazety koszernej w bezrefleksyjny sposób . Gryzą rękę która podaje im pomoc , plują na światełko w tunelu które ukazało się wielu osobom bez perspektyw . Zmień pracę i weź kredyt , to były rady człowieka który bezczelnie połakomił sie na dobro społeczne (żyrandol i sokowirówkę ) Ten rząd pokazał jak można pracować , jak można dbać o społeczeństwo każdym aspekcie . Dodatkowe emerytury , zwiększane wydatki na cele społeczne , zmniejszane stawki podatkowe . Czego jeszcze chcecie przeciwnicy PiS-u . Powrotu polityki na kolanach , gazu z Rosji ? tego chcecie ? PiS pokazał że nie ma pobłażania nawet dla swoich , nie ma świetych krów . Czego jeszcze chcecie ? Pozdrawiam i miłej niedzieli wszystkim .
JA2019.10.4 20:26
Chcę realizacji obietnic wyborczych- wprowadzenia ustawy antyaborcyjnej, wypowiedzenia konwencji genewskiej, szacunku do mnie jako przedsiębiorcy (szanowny Pan Kaczyński powiedział mi osobiście, że skoro nie odnajduję się obecnym gąszczu sprzecznych przepisów i nie pasuje mi traktowanie mnie jak dojnej krowy niekarmionej to się nie nadaję na tegoż przedsiębiorcę, chociaż zatrudniam kilkunastu pracowników). Prawdziwych sondaży w TV, żeby nie było potem kuriozalnych sprostowań. Reasumując- jedności w słowach i czynach. Tylko tyle i aż tyle.
pomorze2019.10.6 8:06
Ciekawe jakie pensje płacisz pracownikom? Czy posiadasz kalkulator? Czy umiesz liczyć? itp. itd. jeżeli prowadzisz biznes to chyba masz rozsądek i umiesz narysować kreskę dzielącą stronę i z jednej strony napisać obietnice wyborcze a z drugiej zrealizowane obietnice i porównać je z innymi partiami. Jak w biznesie, pierwsza rubryka cele firmy jej założenia itp. - a z drugiej strony jeśli zbliżysz się do chociażby lekko ponad 50 procent realizacji założeń to może utrzymasz firmę w dobrej kondycji z możliwością rozwoju. jeśli nie to w porównaniu do innych firm Twojej branży będziesz miał "klape".
JA2019.10.6 20:36
Właśnie dlatego, że umiem liczyć, widzę, jak ciężko musimy wszyscy pracować na 500+, które najpierw wpłacamy do wspólnej kasy, żeby je potem stamtąd dostać. Odnotowałam ogromną kradzież naszych odłożonych przez nas pieniędzy, gromadzonych przez lata w drugim filarze. Odnotowałam, że nic nie stało na przeszkodzie wprowadzeniu ustawy antyaborcyjnej poza obawą o utratę poparcia, czyli czysta gra polityczna, nie realizacja obietnic tylko manipulacja. Podwyżka płacy minimalnej tak duża spowoduje oczywiście natychmiastowy wzrost cen towarów i usług, więc znowu- żeby coś dostać trzeba się na to złożyć społecznie. Nie wiem, jak można wierzyć, że coś dostajemy tak po prostu. No i tak, chciałabym rozliczyć partię którą popieram, ale nawet nie wiadomo, czy wejdzie do sejmu, bo ludzie zamiast mniejszego odbierania wolą większe rozdawanie co już pisałam powyżej. A jeśli chodzi o rozliczenia, to naprawdę nie widzę różnicy między żadną z partii z "bandy czworga". 50% nie osiągnęła żadna.
katolik2019.10.4 12:14
Jerzy Stuhr to najlepszy Polski aktor! I nie ma co się tłumaczyć z tego że pisowcy są c h u j a m i ! ! !
dzielnicowy2019.10.4 12:11
Przodkowie Jerzego Stuhra byli rodowitymi Niemcami. Ich nazwiska rodowe to „Thill I Sthur”. Pochodzili z małej wsi w powiecie Mistelbach, w dolnej Austrii, skąd pod koniec XIX wieku przybyli za chlebem do Polski, osiedlając się w okolicach Krakowa. Tam osiągnęli szczyty powodzenia, jednak rodzina ta po II wojnie światowej uległa degeneracji. Najpierw ojciec Jerzego został stalinowskim prokuratorem, a sam Jerzy i jego syn Maciej – antypolakami popierającymi ideę tworzenia „Mitteleuropy” (Europy środkowej) pod hegemonią Niemiec !
anonim roho2019.10.4 21:59
jacy z nich niemcy, chyba po czosnku i cebuli
kamila2019.10.4 18:20
sthur to scierwo i darmozjad...wyprodukowal tez darmozjada bezproduktywnego....
anonim2019.10.5 20:29
a już nie pie..dol, ścierwo
trucker2019.10.4 23:00
Oj , oj , co za brzydka slownikc ,brzydka chlopczik ,strasznie durna i niewychowana czerwona menda..
ada2019.10.5 17:56
A ty ciulem?
WAS2019.10.6 9:39
TY SAM NIM JESTES
Magda2019.10.4 12:14
I można panie Sturh myśleć i mówić bez agresji , moszna
Po2019.10.4 12:12
13 października wszyscy idziemy głosować na PIS, ponieważ nie chcemy LGBT!!! Nie zgadzamy się na małżeństwa homoseksualne!!! Nie zgadzamy się na adopcję dzieci przez pary homoseksualne!!! Nie chcemy muzułmanów w naszym Kraju!!! Nie chcemy seksedukatorów w szkołach naszych dzieci!!! Nie chcemy podatku katastralnego!!! Nie chcemy podziału Polski na federacje, co w rezultacie doprpwadziloby do IV rozbioru i calkowitego podziału Polski miedzy szwabow i ruskich!!! Nie chcemy euro w Polsce!!! Nie chcemy odebrania nam wszystkiego, co dostaliśmy od obecnego rządu. Nie chcemy tyrac do usr.anej śmierci bez szans na emeryturę, do której nie dożyjemy!!! Nie chcemy niszczenia naszej Wiary, Tradycji i Kultury!!! Dlatego wszyscy głosujemy na PIS!!! Głosujemy na PIS, ponieważ mamy Pana Boga w sercach, a jeśli Pan Bóg z nami, któż przeciwko nam!!! W historii zawsze, gdy Naród krzyczał, chcemy wolności, zawsze tę wolność otrzymywał. Musimy o nią zawalczyć 13 października i raz na zawsze zniszczyć czerwoną zarazę. Tu jest Polska!!! KATOLICKA I WIERNA PANU BOGU NA WIEKI!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.4 12:13
Większość Polaków popiera związki rejestrowane homo. Prawie połowa Polaków popiera małżeństwa homo. Przytłaczająca mniejszość Polaków popiera PiS.
Bożena2019.10.4 13:28
I tą mniejszością wygrali 4 lata temu ?! hahahaha odmóżdżony pedał
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.4 14:48
Oczywiście, bo tak działa ordynacja wyborcza walnięta homofobko. Wygooglaj se ile Polaków zagłosowało na PiS.
Bóg Honor Ojczyzna2019.10.4 16:25
Bez znaczenia. Zostaliście odstrzeleni 4 lata temu a w tym roku dobicie. Jeśli tak działa ordynacja to nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem garstki pedałów wystarczającej do obalenia PiS. Podobno jesteście wszędzie ha ha.
J.P2019.10.4 12:16
Pozwolisz, że się wyłame i zagłosuje inaczej. Z góry dziękuję.
JA2019.10.4 20:15
Człowieku, jeśli naprawdę tego chcesz to NIE GŁOSUJ na pis. Czy nie wiesz, że właśnie wsadzili do lodówki projekt stop pedofilii? Chłodzi się tam obok ustawy antyaborcyjnej. Jaka emerytura? To co odłożyliśmy już dawno zostało skonsumowane i teraz trzeba znieść limit składek ZUS. Ja trzeba być zaślepionym, żeby nie widzieć, że oni mają co innego na sztandarze a co innego w działaniu. A cóż dostaliśmy od tego rządu? 500+ które najpierw zapłaciliśmy w podatkach i innych daninach na rzecz państwa? Wolność? Chyba wolne żarty. Stop LGBT? I dlatego zwolennicy afirmacji dewiacji gremialnie maszerują ulicami coraz większej ilości polskich miast? No proszę mnie wyprostować, bo może ja coś źle rozumiem.
violencja2019.10.4 21:26
Myślę tak jak Ty
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.4 12:10
Stuhr prawdę powiedział. PiS to tępaki, życiowe nieogary na garnuszku państwa oraz prostaczki ze wsi. Matkę za 5zł by sprzedali, a Polskę sprzedali za 500+
Jarek2019.10.4 12:15
To nie Polskę sprzedaliśmy lewacki szczochu, to was czerwoną zarazę sprzedaliśmy ! Szykujcie się do podróży na Syberię !
Asmo2019.10.4 12:22
Jeśli zaglądasz do Frondy to czytaj tutejsze wpisy i wykłady i ucz się lewacki przygłupie, ale nie komentuj, ponieważ każdy twój wpis to stek idiotyzmów, którymi się zdradzasz, że jesteś totalnym przygłupem i ośmieszasz się na własne życzenie. Po co ? Czy nie wystarczy ci, że nazywamy cię chorym lemingiem lub lewackim szczochem ?
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.4 13:12
Jakbyś jeszcze nie zauważyło mam centralnie w PiSdzie co myślą zdegenerowane katoprawackie lemingi, więc wściekaj się i szczekaj sobie do woli :)
won do szamba2019.10.4 16:18
Gdybyś nie zauważył na tym forum prawie wszyscy szczają na twój ryj więc kto jest bardziej syfiasty?
anonim2019.10.4 12:22
A totalsi, to inteligenci dokładnie tacy jak pan. Nic dodać, nic ująć.
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.4 13:03
Uderz w stół i odezwie się beneficjentka pasożytująca na państwowym garnuszku :D Biedactwo... pójdzie na wybory i z zaciśniętymi zębami zagłosuje na PiSdzielców, z braku laku w postaci ekstremistycznej radykalnej katoprawackiej partyjki... Współczuć, czy się śmiać? Poziom wykształcenia i życiowego ogarnięcia wyborców KO, lewicy vs PiS jest powszechnie znany. Powstało nt. temat wiele badań.
anonim2019.10.4 13:26
Poziom wykształcenia i życiowego ogarnięcia wyborców KO można ocenić m.in. oceniając pańskie wpisy na Frondzi. Dlatego serdecznie panu za nie dziekuę :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.4 14:18
Gdyby mi jeszcze zależało na opinii stukniętej katoprawckiej ekstremistki... Bez fantazjowania nie jesteś w stanie napisać nic o moim wykształceniu ani ogarnięciu, natomiast twoje ogarnięcie jako użyszkodniczki marnującej całe dnie na frondzie jest powszechnie znane. Miłego spędzania reszty dnia przed komputerem na swoim ulubionym szmatławym portaliku :)
anonim2019.10.4 19:56
Panie szanowny, ja się wypowiadam tylko i li o pańskich wpisach, i na podstawie tych wpisów formułuję swoje wnioski. No chyba korzystne, skoro twierdzę, że wyborcy KO to inteligenci dokładnie tacy jak pan? :))
h2019.10.4 13:53
a co tobie zal d.pe (nomen omen) sciska ze Polacy to nie ateiści dumni geje?
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.4 14:19
Polacy to Ateiści Dumni Geje. Powód do chluby. Nomen omen z tego powodu tobie żal doope ściska :)
Alojzy Cedzidło2019.10.4 17:54
A ja to wolę być ,,tępakiem " pisowcem , ,,Dumny" jak widac powinien czasem pooglądać TVP Dużo tam mówią o tych nie tepakach . TVN milczy jak zaklęty .
taro2019.10.4 19:42
no jasne, biedron musial kogos z ,,PiSu,, zatrudnic ,by swoja matke pobic, sam niebylby do takiego czynu zdolny.
trucker2019.10.4 22:55
Wybryku natury w tajgu na Syberiu.
dzielnicowy2019.10.5 12:18
pedale jesteś takim samym JUHEM jak ten syn Stalinowskiego prokuratora
ada2019.10.5 17:55
Głupiś jak but.
qwerty2019.10.6 7:18
od myślenia jest mózg a nie odbyt...