Jarosław Gowin dla Fronda.pl: Związek z Kościołem jest w PO czymś dyskredytującym - zdjęcie
26.09.14, 11:41Jarosław Gowin (fot.Piotr Drabik Wikipedia)

Jarosław Gowin dla Fronda.pl: Związek z Kościołem jest w PO czymś dyskredytującym

8

Politycy, którzy deklarują przywiązanie do wartości katolickich są odsunięci od realnego wpływu w Platformie Obywatelskiej. Nie może być inaczej, skoro uzasadnieniem dymisji wiceministra Michała Królikowskiego miał być zarzut, że nie ukrywa on swojego katolicyzmu. Wracamy do czasów, kiedy związek z Kościołem jest czymś wstydliwym, dyskredytującym. Można być związanym z Kościołem, ale należy to ukrywać. Nagonka na polityków, którzy nie ukrywają swoich podglądów trwa przede wszystkim w lewicowo-liberalnych mediach. Michał Królikowski od dawna wspominał, że czuje się z tego powodu osaczony i dyskryminowany. Póki premierem Polski był Donald Tusk, a ministrem sprawiedliwości Marek Biernacki, roztaczali oni jeszcze jakiś parasol ochronny nad wiceministrem Królikowskim, mimo że za Tuska rozpoczął się proces przesuwania Platformy w lewo. Pod rządami nowej premier i nowego ministra sprawiedliwości, wyraźnie to przyspieszyło.

Not.ed

 

 

Komentarze (8):

anonim2014.09.26 11:49
a Tuskouj zapomniał że ma ślub kościelny zew swoją blond głupiutką żoną ?
anonim2014.09.26 12:41
A to ciekawe, Tusk dwa tygodnie przed wyborami wziął ślub kościelny. Zatem jest naprawdę katolikiem (ironia)
anonim2014.09.26 12:43
Sataniście z PO się odezwali i zachwalają bolszewizm.
anonim2014.09.26 13:21
No to teraz zobaczymy jakimi są ludzie w PO. Czy zaprą się Jezusa jak to uczynił Judasz. Czy w obronie swojej godności usuną Kopacz odbierając jej władze.
anonim2014.09.26 13:33
@pawel.nn Ten kościół instytucjonalny stworzył Jezus, potrzebny do zbawienia. Przez zniszczenie Kapłanów niszczy się chrześcijaństwo. Udajesz, czy jesteś tak nierozumny że nie wiesz, o co w tym wszystkim chodzi. Na przestrzeni wieków różne ideologie niszczyły chrześcijaństwo i im się to nie udało. Ideolodzy od manipulacjami masami doszli do wniosku, że niema sensu uderzać w wierząca ludność. Lepiej zniszczyć kapłanów a wiara w Boga zaginie.
anonim2014.09.26 14:18
Chrystus powiedział wyraźnie,że nie przyzna się do tych,którzy się Go wypierają przed ludźmi.W imię czego,kogo się wypierają ?Przecież wszystkie królestwa,których czują się władcami,rozpadną się w pył.Cały czas się rozpadają.
anonim2014.09.26 15:29
" PO jest partią prawicową, nade wszystko chcaca zyc dobrze z wierchuszką kleru" maria.lu, przestań się wygłupiać. PO to partia lewicowa w której istnieje tylko jakaś zmarginalizowana frakcja konserwatywna po to by mamić część wyborców. Partia ta powstała i istnieje tylko dzięki zmasowanej propagandzie medialnej więc żyć chce dobrze i wyglądać dobrze tylko w oczach lewicowych mediów które ją u władzy utrzymują.
anonim2014.09.26 17:29
@pawel.nn Widzisz same zło w KK bo tak ci powiedzieli. Nie widzisz ile dobra niesie KK na całym świecie, tak w przeszłości jak i teraźniejszości. Bądź sprawiedliwy.