"Homofobia czyli terror homolobby" - zdjęcie
20.05.14, 09:24Homofobia istnieje? (fot. Vikush/Sxc.hu)

"Homofobia czyli terror homolobby"

26

Zwolennicy związków jednopłciowych i ogólnie dziwnych (ciekawe czy słowo queer obejmuje również zoofilię?) straszą normalnych ludzi. Straszą homofobią. Na czym homofobia ma polegać? Oficjalnie „kochający inaczej" twierdzą, że to nienawiść do nich. Znany ze swego homoseksualizmu poseł, co rusz jest ofiarą jakiegoś homofobicznego ataku (możemy dowiedzieć się o tym z facebooka). Kiedy jednak Policja pojawia się po kilku minutach na miejscu przestępstwa, okazuje się, że nie ma sprawców, a również poseł zniknął.W Anglli, w sztok pijany 18-latek, potknął się na chodniku i potłukł, a następnie opublikował na facebooku swoje zdjęcie z komentarzem, że stał się ofiarą homofobicznego ataku. Zanim prawda wyszła na jaw, stał się prawie bohaterem narodowym.

Te historie świadczą, że opowiadania o atakach często są zmyślone. Informacje o niepokojąco dużym zjawisku społecznej nienawiści do „innych", zmyślone są na pewno. Czy wobec tego homofobia nie istnieje? Zastanówmy się nad pochodzeniem słowa. Jak podaje Wikipedia, fobia oznacza „zaburzenie nerwicowe, którego objawem ... jest uporczywy lęk ...". Jeśli przyjrzeć się sprawie bliżej okaże się, że „homofobia" to po prostu strach, który chcą wzbudzić w normalnych ludziach przedstawiciele homolobby.

Dotychczas czytaliśmy historie z Zachodu, opisujące nagonki na ludzi, którzy ośmielili się krytykować homoseksualny styl życia. Wypróbowane tam schematy homolobbyści próbują przenieść do Polski. Celem ataku Kampanii Przeciw Homofobii stał się Wiesław Prostko, działacz Fundacji Pro – prawo do życia i Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej Stop pedofilii. Funkcjonariuszki KPH napisały donos do szkoły, w której pracuje pan Wiesław, informując dyrekcję, że przeciwstawia się on indoktrynacji homoseksualnej wobec dzieci szkolnych. Pracownice „homofrontu" domagają się szczegółowej analizy całokształtu działalności publicznej W. Prostko, a także skutecznego przeciwdziałania jego zaangażowaniu publicznemu.

Taktyka zastraszania normalnych ludzi na Zachodzie okazała się skuteczna, ponieważ społeczeństwa biernie się jej poddały. Dzisiaj w Polsce homo terrorowi możemy się przeciwstawić. Jutro może być za późno. Zapraszamy do włączenia się w nasze akcje www.stoppedofilii.pl.

Mariusz Dzierżawski
Pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej
"Stop pedofilii"

Komentarze (26):

anonim2014.05.20 10:38
Według pana "rezolutnego" jeśli ktoś myśli, że homoseksualizm jest odstępstwem od normy - jest homofobem.
anonim2014.05.20 10:45
Promowali dewiację w "Teleranku", wciskają się do szkół a nawet przedszkoli, każą chłopca przychodzic do szkoły sukienkach, facetom sikac na stojąco, na siłę wbrew głosowaniu czynia zwycięzca eurowizji dziwolaga w babskich ciuchach i z brodą, żeby zostać P Osłem należy uciąc sobie przyrodzenie - gdzie to wszystko zmierza.
anonim2014.05.20 11:21
@rezolutny Czy ty człowieku naprawdę nie mógłbyś nam oszczędzić swoich bzdurnych homotyrad. Twoje definicje (bo ta dzisiaj nie jest pierwszą) homofobii są równie pojemne jak twoja kiszka stolcowa. Pakujesz w nią to co ci pasuje, co się w nią zmieści i służy twoim celom.Wikipedia nie jest zródłem wiedzy w rozumieniu naukowym. Poza tym nie widzę powodu żeby bezrefleksyjnie przyjmować i akceptować zarówno język jak i sposób rozumowania jakiegoś pedzia z lat 70.Jednego jestem pewien : prowadząc dyskurs w takiej formie i z tego rodzaju agresją jak teraz, wcześniej czy później ozdobicie latarnie, stanowiąc dla cynicznej władzy wentyl tzw. regulatora ciśnienia społecznego.
anonim2014.05.20 11:25
mysle, ze jest procentowo wiecej atakow na hetero czy pomiedzy nimi, tak ze homofobia praktycznie nie istnieje, nie pojawi sie na zadnej skali - nie ma wskaznika, sa tylko pieniadze.
anonim2014.05.20 11:46
@arbiter bicie kogoś dla samego bicia jest czynem złym, nagannym i karalnym. I nikt na Frondzie tego nie kwestionuje, skończ więc pitolić o hipokryzji. @rezolutny (inaczej) wiele osób na forum pisało już o tym (ja również), my się nie boimy pederastów lecz ich postawa wzbudza w nas niesmak i obrzydzenie. Chcesz jeść "kozy z nosa" to jedz (przepraszam za obrzydliwy przykład) ale nie publicznie! To samo z homosiami. Chcą się miętolić ich sprawa ale - primo- nie publicznie, - secundo - nie zmuszajcie nas do akceptowania tego jako normalność. Ile razy to jeszcze tłumaczyć??? Czy każdy "tolerans" jest tak ciemny? Homoterroryści ukuli sobie pseudonaukowy termin (dodatek "fobia" ma go legitymizować) i walą nim każdego, kto ma odwagę z nimi się nie zgadzać. Podobnie jak pewna grupa narodowościowa wykorzystuje termin antysemityzm do pacyfikowania każdej krytyki. Żyjemy w świecie, w którym najbardziej represjonowany będzie biały, heteroseksualny człowiek przywiązany do prawa naturalnego. Nie ma na to zgody!
anonim2014.05.20 12:05
@arbiter A ty skąd wiesz, że to nie Biedroń kłamie, skoro nie ma świadków? Chyba, że to ty go pobiłeś, to wiesz lepiej.
anonim2014.05.20 12:11
rezolutny inaczej jest typowym przykładem homofaszysty z poważnym zaburzeniem. Zboczeniec zawsze pozostanie zboczeńcem i głosowanie tego nie zmieni.
anonim2014.05.20 12:15
@arbiter kretynie, jeśli Biedroń coś twierdzi, to niech to udowodni, a nie stawia pewnik, że tak było. Stosując twoją pseudologikę, każdy może twierdzić, że został przez kogoś pobity i nie musi tego udowodnić. Wystarczy oskarżyć – typowe dla arbitra i większości homofaszystów.
anonim2014.05.20 12:17
@"rezolutny": "homofobia nie dotyczy tylko samego lęku, ale również dezinformacji, dyskryminacji, uprzedzeń, gorszego traktowania oraz werbalnych i fizycznych ataków" Przekładając z języka "rezolutnych" na nasze: nie masz prawa myśleć inaczej niż sodomita, a już na pewno nie możesz o tym mówić. W przeciwnym razie jesteś homofobem. Tylko, smutna sprawa panie "rezolutny" - historia uczy, że wszyscy, którzy chcieli, żeby ludzkość myślała pod dyktando - bardzo kiepsko kończyli. A historia nigdy się nie myli.
anonim2014.05.20 12:31
@arbiter Skoro to oczywiste, że Biedroń musi udowodnić oskarżenia, to również jest oczywiste, że @arbiter nie mając kompletnie żadnej wiedzy na ten temat, nie ma prawa ferować przedwczesnych wyroków, zrozumiałeś matołku?
anonim2014.05.20 12:37
rezolutny inaczej homofaszysto, twoja chora orientacja budzi we mnie głębokie obrzydzenie, a typowa dla homoterrorystów agresja wzbudza u mnie jedynie uśmiech politowania. Oczywiście wszystkie agresywne i napastliwe zachowania pederastów, prędzej czy później, zapewne spotkają się ze zdecydowaną obroną, która może być dla was, terrorystów, głęboko nieprzyjemna. Pyskuj dalej, tylko otrożnie, żeby ci zęby nie wypadły.
anonim2014.05.20 13:05
Credo nie zapominaj że zawodowa ofiara( Biedroń idealny przykład.) zawsze ma rację,mówi prawdę i nigdy nie koloryzuje rzeczywistości(. Swoją drogą sam termin ,,homofobia" został wymyślony przez redaktora jakiegoś tam pornola.
anonim2014.05.20 13:25
@arbiter: A przypadek kubusia od brunatnego kwasu? Też nie mamy prawa twierdzić, że konfabuluje? Otóż mamy, jeśli te konfabulacje produkowane są w konkretnym politycznym celu. P.s. Czy osoby administrujące FRONDĘ mają zamiar zrobić porządek ze spierdolinami? Może zróbcie ukłon w naszą stronę i zrekompensujcie dość słabe artykuły wywalając jeszcze słabsze, raportowane komentarze?
anonim2014.05.20 13:35
@arbiter Mam głęboką nadzieję, że to prawda co piszesz i to ostatni twój post. Żegnam bez żalu. Wracaj do stumilowego lasu i dopchaj sobie łeb trocinami, ofermo.
anonim2014.05.20 13:38
A jednak arbiter kłamca, to nie był ostatni post. Wbij sobie do łba lewacki tępaku, że nie masz prawa twierdzić, że pobity franciszkanin konfabuluje, bo są świadkowie. Dotarło? A teraz możesz wrócić do upychania trocin.
anonim2014.05.20 13:52
@ pederasta rezolutny Nic tego nie zmieni zboczeńcu że jesteście "ślepą uliczką ludzkości", choćbyś się tu zapluł na smierć i powyzywał wszystkich od homofobów.Twój opis rzeczywistości jest tak samo naukowy jak naukowy był socjalizm.
anonim2014.05.20 14:01
@arbiter, oczywiście macie prawo tak twierdzić. Jednak w świetle faktów (franciszkanin trafił do szpitala, było wielu świadków) będziecie uznani za debili.
anonim2014.05.20 14:15
@Darth_Misiek Jesteś idiotą? Rozumiesz słowo obrona? Z twojej wypowiedzi wynika, że dla środowisk zboczeńców słowo obrona to stygmatyzowanie pozostałych przy zdrowych zmysłach. No ładnie. Coraz ładniej. Dalej, rzuć jeszcze trochę światła na homoterroryzm.
anonim2014.05.20 14:18
@arbiter Nie dotrzymałeś słowa? Zwyczajnie okłamałeś! Pisząc obietnicę bez pokrycia, wiedziałeś, że nadal będziesz tu pyskować. Twoje jedyne ci znane VIII przykazanie poszło się walić, łosiu.
anonim2014.05.20 15:29
@Darth_Misiek A dlaczego ofiary homoterroryzmu mają być śmiertelne? Czy tylko śmiertelne ofiary zasługują na miano ofiar? Czy to nowa definicja homofaszystów na określenie ofiar?
anonim2014.05.20 16:56
Credo jest kryptogejem,przecież to oczywiste.
anonim2014.05.20 20:26
@Darth_Misiek: Terror «przemoc i okrucieństwo albo groźby ich użycia stosowane wobec ludzi w celu ich zastraszenia» (sjp.pwn.pl) Homofobów trzeba leczyć, izolować, karać za mowę nienawiści. Stosowanie gróźb i nacisków politycznych w celu zastraszenia osób myślących inaczej, niż homofile i represje w stylu pozbawiania pracy, wykluczania z debaty itp.- jak dla mnie nie będzie dużym nadużyciem nazwanie tego terroryzowaniem.
anonim2014.05.20 22:18
@rezolutny: Twoja debilna nadprodukcja mnie poraża. W sumie to bym się śmiał, ale nie mam czasu śmiać się cały dzień. Nie wiem tylko, czy Fronda cię zatrudnia do podgrzewania dyskusji, czy też moderatorzy mają bekę życia... . Ondraszek to przy tobie Arystoteles. "Przygłupów wystarczy traktować tak jak na to zasługują, czyli z politowaniem." Masz to jak w banku. I darmowo intencję w moim wieczornym pacierzu. Trzymaniem krótko zajmą się lepsi ode mnie w tym fachu.
anonim2014.05.21 6:10
We Francji społeczeństwo aż tak bardzo się nie poddało temu LGBT, a w Niemczech bunt przeciw nim narasta. Po prostu ludzie widzą, że LGBT chce wymusić pewne postulaty.
anonim2014.05.21 10:53
@rezolutny pederasto, pisz ad meritum, nie ad personam i nie podrywaj nas wszystkich, bo masz w sobie tyle uroku, co psia kupa na trawniku. Oczywiście, po wyjściu z domu ostrożniej dobierasz słowa, żeby ci się nos nie złamal? @Mahakali, gej to wesołe
anonim2014.05.21 10:54
@Mahakali, gej to wesołek, a wy jesteście zboczeńcami i jak powszechnie wiadomo, to choroba psychiczna. To oczywiste.